Autor Wątek: Filmy z EVE  (Przeczytany 3580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zbigniewcichon

  • Gość
Filmy z EVE
« dnia: Sierpień 13, 2007, 13:55:41 »
Witam

Mam pytanie. Ja zrobić filmik z grania w EVE ? Chodzi mi o to aby utrwalić jakąś akcję w której biorę udział w formie filmiku.

Pozdrawiam

Ichneumon

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2007, 14:07:30 »
uzyj fraps'a

zbigniewcichon

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2007, 16:32:08 »
Ok. Podziękował  O0 :)

FaTuM

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2007, 00:47:17 »
tak żeby nie spamić, ma ktoś linka do jakiegoś zajebistego filmu prezentującego samą gre? Dobra jakość efekty rodzielczość, chce zachęcić kogoś ale brakuje mi matariałów, a jest wzrokowcem :P w youtube pare znalazlem, ale to zawsze jakość do d***

Voulture

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 14, 2007, 00:53:08 »
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=channel&channelID=29045

Sciagnij pare tych, gdzie jest najwiecej odwiedzin :P

Ogolnie Faarjung (i.e. http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=344707), Damige (http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=472552) na poczatek beda ok. Tak, wiem, ze duze, ale warto.

FaTuM

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2007, 00:56:01 »
ok ciągne ;)

FaTuM

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2007, 01:07:24 »

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2007, 11:14:24 »
tak żeby nie spamić, ma ktoś linka do jakiegoś zajebistego filmu prezentującego samą gre? Dobra jakość efekty rodzielczość, chce zachęcić kogoś ale brakuje mi matariałów, a jest wzrokowcem :P w youtube pare znalazlem, ale to zawsze jakość do d***
Tu masz kupę filmów z linkami i opisami:
http://www.shocky.pl/forum/index.php?board=24.0
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


naye666

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2009, 10:46:42 »
polecam program XFire, gdyż fraps jest płatny a w XFire kombinacja klawiszy SCROLL LOCK + V i już ci ładnie nagrywa, później wychodzisz z gry i Cie pyta jak nazwać gdzie umieścić nagrania :] no i program jest za free bo to raczej program do multiplatfrom dla ludzi którzy dużo w coś grają :]

ziemian

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2009, 14:15:24 »
Czy może ktoś z osób doświadczonych w tworzeniu filmików zarzucić listę progrosów najlepiej nadających się do montowania wypasionych filmików. o7
Pozdrawiam

lorgius

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 05, 2009, 16:15:00 »
Jeśli nie zależy na dodawaniu jakiś wymyślnych efektów graficznych albo zaawansowanej obróbki obrazu to i z windows movie makerem można sklecić całkiem przyjemny filmik  ;) Na youtubie mam 3 zrobione w ten sposób z tym że pierwszy to praktycznie slideshow ;D

Doświadczenia nie mam ale programy to np Sony Vegas (8.0), który jest jak słyszałem jednym z dobrych. Są też VirtualDub, Jahshaka, AviTricks Classic ale nigdy nie miałem czasu pobawić się z nimi aby sprawdzić co dokładnie można w nich zmontować.

Najłatwiej sprawdzić na dobreprogramy.pl w odpowiednim dziale  ;D

eX

  • Gość
Odp: Filmy z EVE
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2009, 18:21:18 »
Podstawa to FRAPS albo coś a'la fraps żeby zgrać to co się na ekranie dzieje. Z tego co pamiętam dość dobrym softem do tego jest też GameCam, ale nie wiem jak to jest teraz rozwinięte. Kiedyś przedstawiał się słabo w porównaniu do frapsa (w kwestii jakości zgrywanego obrazu).

Do obróbki, edycji i montażu popularne są większe programy typu Adobe Premiere czy Sony Vegas. Nigdy z tego nie korzystałem ale ciekawy też może być taki Adobe After Effects. Wymieniony wyżej VirtualDub to sprawdzony program do kompresji video. I jak pisze lorgius, na win movie makerze też da rade coś tam zmontować.

Ja osobiście polecam vegas, pogooglować troche tutoriali i można się brać za montowanie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 18:29:08 wysłana przez eX »