Autor Wątek: Kilka pytań od Deoga  (Przeczytany 2307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deog

  • Gość
Kilka pytań od Deoga
« dnia: Sierpień 10, 2007, 14:24:39 »
Jak wyglada komunikacja miedzy graczami ??

Interesuje mnie to poniewaz ostatnio widzialem ciekawy sposob komunikacji i chcialbym sie dowiedziec czy w EVE jest tak samo. Polegalo to na tym ze wystarczylo miec mikrofon ustawic aktywacje mikrofony poprzez twoj glos lub jakiegos przycisku i w trakcie gry gracz slyszal twoj glos !! Takie cos jest grze o nazwie Tiberium War.
Czy w EVE jest tak jak w typowym MMO jeden wielki chat gdzie mozesz rozmawiac  graczami oddalonymi tak daleko ze to wylgada jak telepatia :D
A i interesuje mni to czy w czasie komunikacji gracze zachowuja taki klimat jak z serii filmow lub gier Sci-Fi no wecie tu kapitan taki i taki staku takiego i takiego  ;D

Wielkie dzieki za odpowiedz !

Scaliłem wątki, żeby śmietnika nie robić :P
X.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2007, 18:01:27 wysłana przez Xarthias »

Ellaine

  • Gość
Odp: Jak wyglada komunikacja medzy graczami ??
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 10, 2007, 14:30:30 »
Jest wbudowany w Eve komunikator glosowy ale trzeba za niego placic wiec wiekszosc ludzi go nie uzywa. W walce grupowej praktycznie wszyscy uzywaja komunikacji glosowej z uzyciem zewnetrznych programow, jak TeamSpeak i Ventrilo.

Jest rozbudowany chat i mozesz komunikowac sie z kimkolwiek kiedykolwiek chcesz, co akurat jest logiczne i nie ma nic wspolnego z telepatia :)

Bardzo maly ulamek graczy RPGuje, wiekszosc tych co RPGują w ogóle, robi to okazjonalnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Jak wyglada komunikacja medzy graczami ??
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 10, 2007, 14:32:39 »
Jest coś takiego, nazywa się Eve Voice i generalnie ssie, wszyscy używają teamspeaka lub ventrillo :)

Generalnie polecam kliknięcie tutaj, potem tutaj i sprawdzenie tego wszystkiego osobiście za free :)
Przedwieczny.

Deog

  • Gość
Odp: Jak wyglada komunikacja medzy graczami ??
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 10, 2007, 14:36:18 »
A ile kosztuje mniej wiecej taki komunikator głosowy ?? Interesuje mnie to , bo to całkiem fajna prawa :)
I czy mozna leciec bez ograniczen w kosmos i te punkty z skokiem nadprzestrzennym to tylko dotatek cz tylko mozna uzywac tych punktow a i jak to se dokladnie nazywa bo nie wiem , a nie chce z siebie idioty robic :D ?? :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Jak wyglada komunikacja medzy graczami ??
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2007, 14:38:42 »
Sprobuj pograc w ta gre :)

Deog

  • Gość
Odp: Jak wyglada komunikacja medzy graczami ??
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2007, 14:43:30 »
No napewno pogram bo gra wyglada swietnie ale nie teraz bo nie mam czasu ale moze za tydzien to zalezy od kilku spraw jak chcecie to trzymajcie kciuki :) no i lubie juz cos wiedziec zanim wejde do gry :D
Dzieki Albi za szybka pomoc  ;)

future

  • Gość
Odp: Jak wyglada komunikacja medzy graczami ??
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 10, 2007, 14:45:36 »
Zwłaszcza polecamy tajemniczą rzecz zwaną tutorial...
A po drugie sprawdzaj pisownię swoich postów, bo Twoje posty wyglądają jak napisane przez średnio inteligentnego 3 latka...

Deog

  • Gość
System Walki !!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 10, 2007, 17:40:55 »
Dajcie jakis fajny filmik ktory przetawia system walki w EVE chodzi mi głownie jak wyglada sterowanie statkiem w czasie walki !!

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kilka pytań od Deoga
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 10, 2007, 18:02:01 »
Na forum dział background, na eve-o dział o filmach. Do wyboru do koloru.
Przedwieczny.