Autor Wątek: Przełączenie rozdzielczości  (Przeczytany 3307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jzacharewicz

  • Gość
Przełączenie rozdzielczości
« dnia: Sierpień 04, 2007, 09:30:46 »
Mam problem - po uruchomieniu EVE - monitor przełacza sie w rozdzielczość w której nie pracuje (komunikat z monitora brak detekcji). Co dziwne nie mogę wrócić do Windows przez ALT+Tab - ale muzyczka w tle gra.

Ellaine

  • Gość
Odp: Przełączenie rozdzielczości
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2007, 09:40:50 »
alt+enter i jestes w trybie okienkowym

Yagofish

  • Gość
Odp: Przełączenie rozdzielczości
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2007, 09:08:36 »
Kiedyś nie monitor wyciął mi taki numer, że znikneła mi cała grafika. Zero, nul, czarny ekram a komp chodzi. Przeniosłem skrzynię do drugiego kompa i monitora a tam chodzi i brzęczy.... Zastanawiałem się o co comon... , czy nowy monitor mi padł - a miał może 2 tygodnie.

Przez przypadek wyjąłem wtyczkę monitora z kontaktu i po kilkunastu sekundach wpiąłem spowrotem. Włączyłem kompa i wszystko wróciło do normy.

Może tak się zresetował na maxa? Nie zastanawia mie to dłużej bo od tamtej pory tj od kilku miechów problem się nie powtórzył.

Pozdrawiam

Yabushido

  • Gość
Odp: Przełączenie rozdzielczości
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2007, 09:44:16 »
mozesz sprobowac w pliku konfiguracyjnym eve ustawic rozdzialke i predkosc odswiezania na wartosci ktore sa 'pewne'

proponuje tez sprawdzic stery grafy lub/i przeinstalowac eve (z dokladnym czyszczeniem po usunieciu)

Goomich

  • Gość
Odp: Przełączenie rozdzielczości
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 16, 2007, 12:27:43 »
Przez przypadek wyjąłem wtyczkę monitora z kontaktu i po kilkunastu sekundach wpiąłem spowrotem. Włączyłem kompa i wszystko wróciło do normy.

Może tak się zresetował na maxa? Nie zastanawia mie to dłużej bo od tamtej pory tj od kilku miechów problem się nie powtórzył

Pewnie kabel  nie był dobrze dociśnięty, ruszyłeś go i się rozłączył.

Fizyk

  • Gość
Odp: Przełączenie rozdzielczości
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 16, 2007, 15:17:30 »
Nie kabel ale monitor jest ( raczej ) uszkodzony mam tak ze swoim tylko że ma już troszkę lat. Wszystko może być ok ale z biegiem czasu coraz więcej takich akcji będziesz miał

Pozdrawiam

korpusz

  • Gość
Odp: Przełączenie rozdzielczości
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 21, 2007, 11:51:29 »
mozesz sprobowac w pliku konfiguracyjnym eve ustawic rozdzialke i predkosc odswiezania na wartosci ktore sa 'pewne'

proponuje tez sprawdzic stery grafy lub/i przeinstalowac eve (z dokladnym czyszczeniem po usunieciu)

W ktorym pliku konfiguracyjnym da sie to ustawic ??