Autor Wątek: Drony - poruszanie i inne (wydzielone z 'Ishkur')  (Przeczytany 5911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
Drony - poruszanie i inne (wydzielone z 'Ishkur')
« dnia: Lipiec 23, 2007, 11:14:12 »
Jak juz przy tym jestesmy - jak drone navigation computer pomaga dronkom?

Drone navigation computer w opisie ma ze zwieksza predkosc MWD dronek. Czyli co dokladnie zwieksza?
Jesli cel orbituje wokol mnie to dronki dostaja ten bonus czy nie?
Jesli cel jest 100 km ode mnie i smiga sobie to dronki dostaja ten bonus kiedy do niego leca? A kiedy juz doleca?
Kiedy dronki do mnie wracaja to wracaja szybciej czy nie?

Ile wlasciwie ten modul daje bonusa?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2007, 07:54:04 wysłana przez Ireul Taar »

Ronin

  • Gość
Drony - poruszanie i inne
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 23, 2007, 19:04:25 »
Poprawka od revelation 2. Fightery zawsze wracaja na mwd (hurray :) )

Yurioni

  • Gość
Drony - poruszanie i inne
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 23, 2007, 19:09:52 »
drony tez :)

Ellaine

  • Gość
Drony - poruszanie i inne
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 23, 2007, 19:57:07 »
Oprocz moich 2 z 5 malych na ostatnich testach, 3 wrocily na mwd, a 2 ostatnie odprowadzaly sie do progu drone baya powolnym spacerkiem romansujac sobie cichutko - niedlugo beda nowe rogue drony chyba :O

Skeer

  • Gość
Drony - poruszanie i inne
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 23, 2007, 23:53:40 »
No Albi... Czas planować rozbudowę drone baya...  :)

Fedajkin

  • Gość
Drony - poruszanie i inne
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2007, 07:18:04 »
Oprocz moich 2 z 5 malych na ostatnich testach, 3 wrocily na mwd, a 2 ostatnie odprowadzaly sie do progu drone baya powolnym spacerkiem romansujac sobie cichutko - niedlugo beda nowe rogue drony chyba :O
Ano u mnie wczoraj trójkącik preferowały... i 2 na mwd a 3 bawiły się w ganianego, dopiero po wyznaczeniu innego celu wróciły normalnie... wniosek: mwd nie działa poprawnie.

Blutbart

  • Gość
Odp: Drony - poruszanie i inne (wydzielone z 'Ishkur')
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2007, 08:00:57 »
Kilka razy miałem podobnie - drony nie reagowały na nic. Dopiro polecenie Scoop to dronebay działało.

Fedajkin

  • Gość
Odp: Drony - poruszanie i inne (wydzielone z 'Ishkur')
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2007, 10:11:52 »
Ano coś zrypali, Ireul miałem podobnie, ale jeśli za pierwszym razem nie reagują daję im engage i od razu return to dronebay i wtedy wskakują jak po sznurku.

Skeer

  • Gość
Odp: Drony - poruszanie i inne (wydzielone z 'Ishkur')
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 24, 2007, 13:11:33 »
U mnie Hobgoblin na polecenie return and orbit po prostu wraca do mnie i grzecznie leci po moim torze lotu. Nie obchodzi go nawet, że jest celem npców  ??? Dopiero jak do baya wleci i wyleci, to wraca wszystko do normy...

Zawisza

  • Gość
Odp: Drony - poruszanie i inne (wydzielone z 'Ishkur')
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 24, 2007, 13:18:35 »
Jeśli chodzi o bonus z drone navigation computer to na forum eve-online  http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=497679 można ściągnąć arkusz kalkulacyjny który pokazuje wszystkie rzeczywiste statystyki dron w zależności od posiadanych skilli i modułów.