Autor Wątek: Nowy serwer?  (Przeczytany 6745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Curt Black

  • Gość
Nowy serwer?
« dnia: Lipiec 17, 2007, 14:26:15 »
Mam takie pytanie, bo cos slyszalem od znajomego, ale nie wiem skad on wzial takie informacje: czy jest planowane uruchomienie nowego serwera EVE? Jestem nowym graczem i wiadomo, ze na obecnym serwerze jesli zaczynam grac, to bede 100 lat za murzynami.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2007, 14:35:55 »
Nie. serwer jest jeden na caly swiat... ekhm... oprocz Chin... oni maja osobny serwer.

Curt Black

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2007, 14:44:26 »
aha, rozumiem. Troche szkoda, bo z tego co czytalem, to roznice pomiedzy graczami dlugo grajacymi sa nie do nadrobienia :/

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 17, 2007, 14:45:37 »
to poczytaj jeszcze troche... ten temat byl walkowany na Centrali juz z milion razy... zawsze warto zaczac grac...

Skeer

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 17, 2007, 15:02:14 »
a ten chiński serwer... może trochę szczegółów?  ::)

Ellaine

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 17, 2007, 15:07:01 »
Jesli jestes chinczykiem, musisz grac na chinskim serwerze.
Jesli nie, grasz na glownym serwerze.

Nawet jesli byloby to mozliwe, granie na serwerze gdzie na kazdym chacie sa tylko krzaki byloby raczej trudnawe.

>hello
>最近怎
>what?
>你会中文

Trybiq

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 17, 2007, 15:08:42 »
Pytaj chinczykow :) a co do roznic miedzy postaciami to tak po mniejwiecej 1,5-2 lata gry roznice sie zacieraja.
Zacznieszj z dobrym statami, wrzucisz do łba seta +4 i zaczniesz skillowac w konkretnym kierunku,  w miare szybko cos osigniesz. :)

Skeer

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 17, 2007, 15:33:09 »
mnie się osobiście wydawało, że CCP pilnuje, aby serwer gry był jeden (ofc poza testowym). Dlaczego więc akurat Chiny są wyjątkiem? Chodzi o liczbę graczy?  ???

Goomich

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 17, 2007, 15:36:37 »
O politykę.

Sotharr

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 17, 2007, 16:02:18 »
Jesli jestes chinczykiem, musisz grac na chinskim serwerze.

Niektórzy twierdzą, że będąc w Chinach mozna grać na TQ. Nie wiem czy dotyczy to tylko obcokrajowców czy również Chińczyków. Gdyby Chińczycy mogli grać tylko u siebie, to skąd się biorą rzekomi chińscy farmerzy na TQ?
Spoza Chin nie można chyba grac na Serenity.

Tau

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 17, 2007, 16:45:22 »
Pewnie dlatego, że nie chcieli, żeby azjatycka powergamingowa kultura zepsuła EVE. I bardzo dobrze, niech się skośnookie kiszą we własnym sosie :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 17, 2007, 16:49:18 »
Chyba chodzi o to, zebysmy my, z zepsutego zachodu, nie demoralizowali zdrowych moralnie mlodych chinczykow :)

Fizyk

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 17, 2007, 18:44:26 »
Może chodzi o coś odwrotnego o nas którzy obaliliśmy niedawno komunizm po co mamy zaszczepiać jakieś okrągłe stoły na placu Thien-an-men (?) a no tak albi już to napisał

NeX

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 17, 2007, 22:14:59 »
Chodzi po prostu o Chińskie prawo zobowiązujące dystrybutora gry do zbudowania serwerów gier w taki sposób aby była możliwa pełna cenzura i kontrola połączeń międzynarodowych, a ostatnio także kuriozalne pomysły z limitowaniem czasu gry. Deweloper musi tak przebudować grę aby była ona zgodna z chińskim prawem. Mówiąc krótko chińska gra, to inna gra od europejskiej i powinniście się cieszyć, że nie gracie na ich serwerze. W Chinach nie ma swobodnego internetu, a każde łącze providerskie podlega ścisłej kontroli i filtrowaniu. Notabene w Rosji chociaż nieoficjalnie, ale równiez internet jest filtrowany i podlega cenzurze. Jak ktoś z tamtąd używa proxy, to oficjalnie popełnia przestępstwo. Parę lat temu brałem uział w programie udostępniania chińczykom serwerów proxy aby mogli swobodnie z rodzinami w stanach i europie porozmawiać. Cóż taka ich czerwona demokracja. :-\

rafaello

  • Gość
Odp: Nowy serwer?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 20, 2007, 13:31:23 »
no ograniczenie czasu grania to najwazniejszy znany mi powod-  zdaje sie ze po 4 godzinach grania mechanika gry musi zgodnie z chinskim prawem powodowac cos co spowoduje ze nie za bardzo bedzie sie oplacalo grac - a po 8 h powinno na kilka godzin rozlaczyc...
niby w chinach mialo byc lepiej a jest jak zawsze.... w sumie ideologicznie to tak jak u nas w polsce...