Autor Wątek: Ion Core - hibernacja  (Przeczytany 23951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zolthar

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:33:19 »
roflmao żałość czytać nawet :P akhem ...

-Juzio hono, gang jest do rozjebania...
+ok jedziem
-oć weźmiem carriery i dredy dojebiem im
+ok bieremy
-o spoko jest ich tylko 40x mniej bedzie luzik
+ty ale oni nas leją
-he ?
+nop zobacz jebią nas a nas jest 40x więcej
-a no
+o kurwa dojebali nam
-.... e no ale walczylim z HONOREM

Jak to nazywasz czymś ok to ja gratuluje wam :P
Żyliśmy na północy jakieś 8-9 miesięcy i nie wdupiliśmy tyle co wy przez 2 dni NO LOL
GRATULUJĘ :)

Zolthar

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:34:42 »
Chodzi mi o to, że Coven siedział w Venal, korzystał gościnnie z terenów. A gdy pojawił się wróg u bram to po prostu się stamtąd wyniósł zamiast wesprzeć sojuszników. Prawda jest może inna i jej po prostu nie znam, ale logika mi podpowiada, że jeżeli jest wojna to nie mówi się sojusznikowi że ma spadać tylko prosi się go o wsparcie, po to z tego co pamiętam, będąc w C0VEN, tam siedzieliśmy.

Gówno waść wiesz i tyle, biliśmy sie tam od roku 2006 więc NIE PIERDOL WAŚĆ BO MI SIE KURWA PIANA NA RYJU ZROBIŁA od tego, zapytaj Rafaelllo Cruel'a kim jesteśmy i niech wymierzy ci kare za PIERDOLENIE jak potrzastkany.


CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:50:03 »
-.... e no ale walczylim z HONOREM

Czy to ten sam honor z którym wstawiliście Guns'n'Roses do systemu z TOXINAmi, żeby strzelali do nas, bo sami nie dawaliście sobie z nimi rady ? Zrobiliście z nas mięso armatnie w PF-QHK więc nie powołuj się proszę na honor. A jak już w końcu dostaliśmy swoje miejsce w pockecie co chwile wszyscy mieli do nas pretensje ile to my statków straciliśmy i że siedzimy tylko na ratach. Szkoda, że pominięty był w tych rozważaniach fakt, że straciliśmy wtedy sporo sprzętu i shipów. A co do tej przegranej o której pisałeś wcześniej...pamiętasz nasze wejście do COVEN, w jaki sposób zginął jeden z naszych indyków (inne cudem uciekły), bo na pewno nie z rąk wroga, brawa za organizacje.

Pretensje mam o to jak nas potraktowaliście jako sojusz, kto za tym stał, nie wiem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2007, 14:52:11 wysłana przez CMHQ_Widget »

Goomich

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:50:39 »
zapytaj Rafaelllo Cruel'a kim jesteśmy i niech wymierzy ci kare za PIERDOLENIE jak potrzastkany.

Nienienie.
Za karę dalej będziemy miec NAPa do nich.  :coolsmiley:

DarkCrov

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:52:33 »
Chodzi mi o to, że Coven siedział w Venal, korzystał gościnnie z terenów. A gdy pojawił się wróg u bram to po prostu się stamtąd wyniósł zamiast wesprzeć sojuszników. Prawda jest może inna i jej po prostu nie znam, ale logika mi podpowiada, że jeżeli jest wojna to nie mówi się sojusznikowi że ma spadać tylko prosi się go o wsparcie, po to z tego co pamiętam, będąc w C0VEN, tam siedzieliśmy.

LOL wile można C0VENowi zarzucić ale to by nie pomagał sojusznikom i niewalczył to już przegięcie :D
Pozatym z tego co wiem to przenieśli zię z Venal z innych powodów i sporo po czasie jak mnóstwo wrogów pojawiło się w okolicy.

Jak się nie wie to się nie pisze Panie ;)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:59:53 »
Tak przy okazji, widget to nie ten koles co farmil cosmos u razorow bez zgody exploitujac trial alty, okradl korpa, zablokowal wszystkim uprawnienia zeby nic nie mogli zrobic i w rezultacie 90% ludzi z GUNS przeszlo do PBN a korp dostal kopa z sojuszu ?
Tak mi sie jakos ksywa kojarzy, prawie za niego i jego kilku kolezkow nie wyjebali COVENu z Venal....

Zolthar

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 11, 2007, 15:05:23 »
-.... e no ale walczylim z HONOREM

Czy to ten sam honor z którym wstawiliście Guns'n'Roses do systemu z TOXINAmi, żeby strzelali do nas, bo sami nie dawaliście sobie z nimi rady ? Zrobiliście z nas mięso armatnie w PF-QHK więc nie powołuj się proszę na honor. A jak już w końcu dostaliśmy swoje miejsce w pockecie co chwile wszyscy mieli do nas pretensje ile to my statków straciliśmy i że siedzimy tylko na ratach. Szkoda, że pominięty był w tych rozważaniach fakt, że straciliśmy wtedy sporo sprzętu i shipów. A co do tej przegranej o której pisałeś wcześniej...pamiętasz nasze wejście do COVEN, w jaki sposób zginął jeden z naszych indyków (inne cudem uciekły), bo na pewno nie z rąk wroga, brawa za organizacje.

Pretensje mam o to jak nas potraktowaliście jako sojusz, kto za tym stał, nie wiem.

Panie polecam lekcję historii bo bredzisz jak potrzaskany, ale co sie dziwić jak wasi sie bili ty robiłeś misje cosmos cóż więc oczekiwać od ciebie można, na pewno ine znajomości realiów :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 11, 2007, 15:47:47 »
Zluzujcie chłopki prosze was.
Śmietnik sie zrobił w tym temacie straszny.
Spam flame eh.

Morbius

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 11, 2007, 15:56:51 »
niech ktoś jeszcze napisze że biedne TRI samotnie rozpierdala 5 wrogich all  :knuppel2:

na dzień dzisiejszy jest równo 3 vs 3

Docttore

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 11, 2007, 16:17:47 »
nareszcie jakis flejm na centrali bo juz nie bylo co czytac  :D

korpusz

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 11, 2007, 16:31:27 »
CMHO_Widget a masz jakieś info o tej koporacji COVEN bo nigdy o niej nie slyszalem. Północ to były jej tereny kiedyś, że uciekli czy coś ?? a może to jakiś korp co w D2 lub Razor był. hmm... szkoda ze nie jestem w grze bo bym oblookal.

Skoro nie wiesz bo nie jesteś w grze, to skąd wiesz, że chodzi o północ ? I masz rację, COVEN sojuszem bym nie nazwał bo co to za sojusz w którym corpy między sobą kopią sobie dołki ?

Ze chodzi o polnoc domyslilem sie z tego ze o walkach na polnocy glownie w tym topicu mowa.

Ja tez COVENu sojuszem bym nie nazwal bo to korporacja, wiem ze istnieje sojusz C0VEN i wiem, ze oba twory nie maja ze soba nic wspolnego. Wiec ztecyduj sie o kim piszesz bo nie wiem czy nazywac Cie idiota czy debilem.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 12, 2007, 09:46:51 »
Tak przy okazji, widget to nie ten koles co farmil cosmos u razorow bez zgody exploitujac trial alty, okradl korpa, zablokowal wszystkim uprawnienia zeby nic nie mogli zrobic i w rezultacie 90% ludzi z GUNS przeszlo do PBN a korp dostal kopa z sojuszu ?
Tak mi sie jakos ksywa kojarzy, prawie za niego i jego kilku kolezkow nie wyjebali COVENu z Venal....

Kumam do czego zmierzasz ;] Ale historia była inna.

W momencie jak GnR opuszczał Coven mnie w corpie nie było, odszedłem tydzień lub dwa wcześniej ze względu na konflikty z niektórymi ludźmi, którzy odeszli do PBNu. Corpa okradł Blysq, który siedzi teraz w PBN, ukradł stuffu za lekko 800M tłumacząc się, że mu się należy, chociaż słyszałem też wersję, że to wspólna kradzież tych co odeszli. Sam Sebalion stracił w sprzęcie i minsach 300M...Do PBNu przeszło na oko 50%, sami PVPerzy.

Co do tego farmienia to pretensji nie mam, że o to się burzycie, bo po to są zasady, żeby je przestrzegać. Pretensje mam o to, że np. BU FU jeździło po nas jak po szmacie, że tylko siedzimy w posie i racimy na paskach. Ja jestem górnikiem i naukowcem, więc do pvp skilli nie mam, a na kilku patrolach byłem, coś tam mi nawet na KB wpadło, jakiś Dominix. Więc widziałem ile ludzi lata i ile z tego nas było.

Do czego zmierzam. Do tego, że COVEN traktował nas od początku niezbyt dobrze. Co to mówi o ludziach z COVENu jeżeli zrobili jak zrobili, wyzywali nas, a na tym forum kilku wyzwało mnie od debili i idiotów nie uzasadniając odpowiedzi ? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi śledzącym ten wątek...

Zolthar

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 12, 2007, 10:58:30 »
I po tym jak przyznałeś, że jesteś kerbirem śmiesz mówić, że PVP alians C0VEN po prawie roku życia w Venal, pomagawszy wywalić Tau Ceti Federation z Północy, walczący z TOXIN'ami , oraz w początkowej fazie walczący w obronie o-e outposta, że my uciekliśmy ?

NO TO SIE SKOMPROMITOWAŁEŚ :)

A co do tego kto was okradł lub nie to chłopie ile ty masz lat żeby takie wycieczki na centrali robić pogięło cie ? Z tego co przeczytałęm to nie bardzo wiesz o czym mówisz ale to nie moja sprawa.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 12, 2007, 13:17:32 »
NO TO SIE SKOMPROMITOWAŁEŚ :)

eee, no, czy produkcja i research jest keriberowaniem ? mnie po prostu jakoś pvp w eve nie bawi, są za to inne rzeczy, których nie ma w innych grach, to właśnie lubię w EVE. Jest jeszcze WoW, ale znudziły mnie elfy i krasnoludki... I co z tego, że to się teraz nie opłaca, ja za grę płacę real money, więc nie muszę zarabiać ISKów na TCka, robię to bo lubię.

A co do tego kto was okradł lub nie to chłopie ile ty masz lat żeby takie wycieczki na centrali robić pogięło cie ? Z tego co przeczytałęm to nie bardzo wiesz o czym mówisz ale to nie moja sprawa.

Sorki, jeżeli uraziłem kogoś personalnie, ale po prostu pozostał mi straszny niesmak po COVEN i czasem nie potrafie się powstrzymać, żeby czegoś nie napisać.

Sotharr

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 12, 2007, 13:53:58 »
A co do tego kto was okradł lub nie to chłopie ile ty masz lat żeby takie wycieczki na centrali robić pogięło cie ? Z tego co przeczytałęm to nie bardzo wiesz o czym mówisz ale to nie moja sprawa.

Hipokryzja ftl.

Ethel Wynn

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 12, 2007, 14:12:47 »
Tak przy okazji, widget to nie ten koles co farmil cosmos u razorow bez zgody exploitujac trial alty, okradl korpa, zablokowal wszystkim uprawnienia zeby nic nie mogli zrobic i w rezultacie 90% ludzi z GUNS przeszlo do PBN a korp dostal kopa z sojuszu ?
Tak mi sie jakos ksywa kojarzy, prawie za niego i jego kilku kolezkow nie wyjebali COVENu z Venal....
kolega znowu mija się z celem:)

To jest jedna z przyjętych wersji, właściwie jedna rozsądna i pasująca. Zresztą kogo obchodzą inne wersje, wystarczy że jest pod ręką coś wygodnego. Z tego co pamiętam, to większość ludzi od nas była w D2 i robiła misje Cosmos. Po powrocie do Guns, byli jeszcze parę razy na tym kompleksie z CK. Skoro było to przestępstwo ( co na marginesie brzmi bardziej lamersko niż każda inna definicja bycia jakimś „kerberem”) - to wydaje mi się, że ktoś z D2 zareagował by już na to wcześniej. Ta cała sytuacja z Venal nie jest dla nas istotna -  dlatego, że problem wyniknął z sytuacji jaka działa się wewnątrz naszego korpa. W Guns nie było CEO. Przejście do Coven i rekrutacja nowych graczy w tym okresie była pomyłką. Skończyło się to rozgrabieniem zasobów przez jakiś młokosów. Najbardziej przykre jest to, że zostały one zgromadzone przez poważnych i uczciwych ludzi, którzy mieli na tyle honoru żeby machnąć na to ręką. Jeśli nie potraficie sobie uświadomić tego, że nie każdemu przelewa się testosteron przez otwory jakie posiada w swoim czcigodnym korpusie, to ja w tym przypadku pomóc nie mogę. Pozatym Centrala jest zdominowana głównie przez Coven, więc Guns przypomina tutaj tonący okręt.

cheers

 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2007, 14:14:27 wysłana przez Ethel Wynn »

Ellaine

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 12, 2007, 14:25:24 »
Wszelka działalność poza walka na statki jest kerbirowaniem. Wlacznie z produkcja na rzecz wlasnego albo korpowego pvp, lacznie z walka konkurencyjna na rynkach przeciw innym graczom bez strzelania do nich.
Wiec nie trzeba sie wstydzic bycia carebearem, kazdy lubi to co lubi :)

Zolthar

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 12, 2007, 14:40:46 »
Tak przy okazji, widget to nie ten koles co farmil cosmos u razorow bez zgody exploitujac trial alty, okradl korpa, zablokowal wszystkim uprawnienia zeby nic nie mogli zrobic i w rezultacie 90% ludzi z GUNS przeszlo do PBN a korp dostal kopa z sojuszu ?
Tak mi sie jakos ksywa kojarzy, prawie za niego i jego kilku kolezkow nie wyjebali COVENu z Venal....
kolega znowu mija się z celem:)

To jest jedna z przyjętych wersji, właściwie jedna rozsądna i pasująca. Zresztą kogo obchodzą inne wersje, wystarczy że jest pod ręką coś wygodnego. Z tego co pamiętam, to większość ludzi od nas była w D2 i robiła misje Cosmos. Po powrocie do Guns, byli jeszcze parę razy na tym kompleksie z CK. Skoro było to przestępstwo ( co na marginesie brzmi bardziej lamersko niż każda inna definicja bycia jakimś „kerberem”) - to wydaje mi się, że ktoś z D2 zareagował by już na to wcześniej. Ta cała sytuacja z Venal nie jest dla nas istotna -  dlatego, że problem wyniknął z sytuacji jaka działa się wewnątrz naszego korpa. W Guns nie było CEO. Przejście do Coven i rekrutacja nowych graczy w tym okresie była pomyłką. Skończyło się to rozgrabieniem zasobów przez jakiś młokosów. Najbardziej przykre jest to, że zostały one zgromadzone przez poważnych i uczciwych ludzi, którzy mieli na tyle honoru żeby machnąć na to ręką. Jeśli nie potraficie sobie uświadomić tego, że nie każdemu przelewa się testosteron przez otwory jakie posiada w swoim czcigodnym korpusie, to ja w tym przypadku pomóc nie mogę. Pozatym Centrala jest zdominowana głównie przez Coven, więc Guns przypomina tutaj tonący okręt.

cheers


Ja słyszałem odwrotną historię :) ale jak pisałem to nie moja sprawa. Nikt nie przyjmował ex-gnsn dla jakichś zasobów to były wyłącznie wasze problemy. A powody wyrzucenia was z aliansu znacie chociaż nikt nie każe się z nimi wam zgadzać, wystarczy, że my się z nimi zgadzamy.

rafaello

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 12, 2007, 14:50:28 »
przelecialem temat po lepkach troche ... i wiecie co ? zajmijcie sie wszyscy gra a nie flamowaniem na forach...
normalna dziecinada  :knuppel2:

Ellaine

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 12, 2007, 14:53:09 »
Popatrz na zegarek. W pracy wiekszosci ludzi nie moze grac a moze flamowac na forach :)

Coriin

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 12, 2007, 15:05:34 »
przelecialem temat po lepkach troche ... i wiecie co ? zajmijcie sie wszyscy gra a nie flamowaniem na forach...
normalna dziecinada  :knuppel2:


Cicho, co psujesz ...

Tak miło się czyta...nie moge sie doczekać jak sie spotkamy  :knuppel2:

Mam jeszcze kilka spraw w Venal do załatwienia, to może sie muśniemy blasterkami  :smitten:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2007, 15:15:16 wysłana przez Coriin »

partridge

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 12, 2007, 16:43:59 »
kurde dopiero teraz zauwazylem ze tutaj jest flame.... mogliscie zawolac? tak wogole to na kogo jedziemy dzisiaj?

future

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 12, 2007, 18:55:37 »
kurde dopiero teraz zauwazylem ze tutaj jest flame.... mogliscie zawolac? tak wogole to na kogo jedziemy dzisiaj?

Klasycznie - wszyscy i na wszystkich... Dobre czasy Husarii się skończyły  :P

KomB

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 12, 2007, 19:13:42 »
a ty cos masz do Husarii ?  :knuppel2:

Voulture

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 12, 2007, 20:08:44 »
Moze byc tak tutaj zrobic jakies ciachu ciachu? Bo sie topic psuje. Ja wiem, ze flejmowac mozna wszedzie i zawsze, ale tutaj trzeba dbac o dobra marke i w ogole.

Coriin

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 13, 2007, 07:24:27 »
O jakiej marce mówisz ...przecież już marki nie macie  :D

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 13, 2007, 15:16:25 »
Ja słyszałem odwrotną historię :) ale jak pisałem to nie moja sprawa. Nikt nie przyjmował ex-gnsn dla jakichś zasobów to były wyłącznie wasze problemy.

Tylko, że nikt z GnR nie ma pretensji do PBN za to, że do Was odeszli nasi ludzie. Bo to by był jakiś debilizm. A ta odwrotna wersja to tak naprawdę teoria spisku. Niech sobie Ci co mają pretensje policzą ile kosztuje utrzymanie średniego i dużego posa, do tego koszt samego posa, statki do kopania, bydnki, carrier, paliwo do carriera na każdy lot. Wtedy im wyjdzie, że to co dali tak nie do końca wystarczy. Skąd więc pieniądze których brakowało ? Z kieszeni ludzi, którzy zostali posądzenie o wyciąganie pieniędzy z corpa i zarobek na n00bach.

Śmieszy mnie w tym wszystkim tylko jedno. Grałem już w różne gry, ale EVE jest jedyną grą, która budzi taką agresję, sprzeczki i wszystkie złe emocje. Sam straciłem dobry kontakt z kilkoma starymi kumplami, którym dobrze coś doradzałem. Uznali, że jestem przemądrzały i nie mam racji. Po dwóch miesiącach ambicja nie pozwoliła im powiedzieć, że się mylili. Złe relacje są do dziś...czasem żałuję, że zacząłem grać w EVE...

Goomich

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 13, 2007, 15:27:17 »
To przestań.

Ellaine

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 13, 2007, 15:34:14 »
Jak nie umiecie sie dogadac w glupiej grze, to poszukaj innych znajomych :)

Eve budzi duze emocje bo jest duzo do stracenia i duze znaczenie zespolu. I to jest jedna z glownych zalet tej gry. Chcesz gry ktora budzi male emocje, graj w chinczyka :)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 13, 2007, 15:46:22 »
IONy do boju z Tri!!! I nie ma co sie przejmowac...Nie od razu Rzym zbudowano.. mozna sie nasmiewac z tej wtopy z ostatniego starcia z Tri, ale czy mogloby to wygladac inaczej gdy na przeciw doswiadczonego pvp alliancu staja glownie gornicy i producenci (Shocki i Rave? GBT to raczej mniejszosc, mam racje?). Mysle, ze im dalej tym bedzie lepiej :D

co do flame - az sie lezka w oczku kreci gdy sie czyta wypociny typu: jaki to ja swiety jestem i wszechwiedzacy, a za wszytskie porazki i bledy (rowniez moje) obwiniam caly swiat wokolo, tylko w sobie winy nie znajduje.. oh... ale sie wzruszylem...

zdravim,
Vic

Moderatorzy na drzewo!! :D

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 13, 2007, 16:22:06 »
jak ci się gra do reala przenosi to może z niej zrezygnuj - szkoda nerwów i twoich i innych graczy.

Kto powiedział, że się przenosi do reala ;]. A problem to ta druga strona widziała, bo ma jeszcze mniej niż 18 lat. A problem sam się rozwiązał, bo to oni przestali grać ;]

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 13, 2007, 16:23:00 »
To przestań.

heh, lol miesiąca :D właśnie jade na 2 TCku...ale ten to już na pewno ostatni bo dłużej grać nie będę...niee, no pogram jeszcze tylko te 3 miesiące i mam tego dosyć...no, akurat nie mam co robić, to jeszcze 3 miesiące i dosyć tego grania.. ;]]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2007, 16:24:50 wysłana przez CMHQ_Widget »

Sotharr

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 13, 2007, 20:22:31 »
IONy do boju z Tri!!! I nie ma co sie przejmowac...Nie od razu Rzym zbudowano.. mozna sie nasmiewac z tej wtopy z ostatniego starcia z Tri, ale czy mogloby to wygladac inaczej gdy na przeciw doswiadczonego pvp alliancu staja glownie gornicy i producenci (Shocki i Rave? GBT to raczej mniejszosc, mam racje?). Mysle, ze im dalej tym bedzie lepiej :D

Shock, Rave i GBT, powiadasz. A piloci z pozostałej części Fallen Souls i Aftermath Alliance zapewne przypadkiem dostali się w krzyżowy ogień.
Kolesie z FALL sądzili, że wskoczą sobie na bandwagon przeciwko TRI i będzie fajnie, ale zamiast tego TRI zrobiło im z dupy jesień średniowiecza. Ale czego można się spodziewać po ludziach, których poprzedni sojusz rozpadł się od jednego posta na forum.  Mogli przynajmniej przenieść się na północ po cichu, zamiast trąbić o tym na forum, jakby ktoś się z nimi liczył. Dzięki temu TRI już na nich czekało. >:D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 13, 2007, 21:24:51 »
To przestań.

heh, lol miesiąca :D właśnie jade na 2 TCku...ale ten to już na pewno ostatni bo dłużej grać nie będę...niee, no pogram jeszcze tylko te 3 miesiące i mam tego dosyć...no, akurat nie mam co robić, to jeszcze 3 miesiące i dosyć tego grania.. ;]]

Nie jestem uzależniony od EVE, mogę przestać grać w każdej chwili... tylko nie chcę.

misao

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 26, 2007, 13:44:37 »
Cytuj

Hehe i tak to się kręci.
Jak to zobaczyłem u kogoś w BIO

CHWALCIE BOGA I PODAJCIE WIęCEJ AMUNICJI !  >:D
ten cytat ma zabawna historie
mianowicie wypowiedzial go kapelan na jedym z okretow w Pearl Harbour (USS New Orleans), gdy nadlecialy samoloty zaczal chodzic i dodawac ducha ludzim na okrecie, i cytowane slowa zostaly wypowiedyiane do oficera zajmujacego sie dystrybucja amu8nicji do dzialek przeciwlotniczych.

Praise the Lord and pass the ammunition

na podstawie wydarzenia powstala piosenka.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2007, 13:53:13 wysłana przez Hoshino Rika »