Autor Wątek: Ion Core - hibernacja  (Przeczytany 23954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Ion Core - hibernacja
« dnia: Lipiec 05, 2007, 19:32:12 »
Wczoraj, 4 Lipca wieczorem, wspólnie z zarządem Ion Core zadecydowaliśmy o przeniesieniu wszystkich korporacji członkowskich do sojuszu Fallen Souls. Od dnia 6 Lipca, Ion Core przechodzi w 'stan hibernacji'. Pozostaje w nim jedynie korporacja zarządzająca - Ion Core Holdings.

Z Fallen Souls współpracujemy prawie dwa miesiące i działamy od jakiegoś czasu jako jeden sojusz. Wspólne kanały komunikacji (TS), wspólni dowódcy, mieszane gangi, te same cele i sposoby działania. Połączenie było nieuniknione z powodu korzyści 'technicznych' (sovereinty) i jedynie utrata tożsamości stanowiła problem. ION poświęcił swoją dla wyższego celu.

Nasz skład się nie zmiania. Nadal pozostajemy w tej samej ekipie, z tymi samymi celami i marzeniami. Zmienia się tymczasowo, jedynie nasz formalny status.

W strukturach FS, ION pozostaje niezależną grupą. Kiedy wrócimy do ION - trudno powiedzieć. Dla nas ION jest symbolem naszych starań zbudowania realnej, w świecie EVE, siły reprezentującej Polskie Community. Wielu z nas poświęciło się temu całkowicie i te starania nie przepadły. Jak to mówi Yogos: "cofamy się o krok, by uderzyć jeszcze mocniej".

Jesteśmy tu nadal.
Watch out!  >:D
o7
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


DragLord

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2007, 20:54:30 »
Jak to mówi Mario "kokodżambo i do przodu...  jak nie na tym wozie to na innym"   :knuppel2:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2007, 20:57:13 wysłana przez DragLord »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2007, 00:40:38 »
dobra, nie tlumaczcie sie juz  ;D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

partridge

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2007, 06:28:59 »
hmmm Fallen Souls a to nie czasem odlam Xelasa?

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2007, 08:17:38 »
Hm nie znam ich historii. W każdym razie o Xelasach ani razu nie słyszałem.
Ci kolesie są w większości UK a Xelasy to chyba amerykanie są ?

vulor

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2007, 08:19:52 »
Kurwa, trzeba było mówić, zanim vote na wojnę poszedł :P :P :P

MightyBaz

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2007, 08:48:05 »
Raan, zycze wam powodzenia, i szacunek za odwazna probe budowania community

Voulture

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 06, 2007, 13:30:11 »
A mnie to wisi, chce latac z gbt i bede ^^

korpusz

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 06, 2007, 14:31:25 »
Po dwoch miesiacach wspolpracy nie dalbym sie wchlonac jakiemus alliancowi nawet jezeli tylko po to aby latwiej bylo sova zdobyc.

Voulture

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 06, 2007, 14:41:31 »
Ale o co chodzi?
Dzialamy razem, tak jak dzialalismy wczesniej, latalismy calym sojuszem z fallenami dalej bedziemy z nimi latac naszym sojuszem, dalej rozmawiam z ludzmi z roznych korpow, mam tam kupe znajomych i nie widze powodu, dla ktorego wspolpraca miala by sie rozpasc. Ze bedziemy latac pod inna bandera? Trudno, to jakos pzrezyje. Zakladam, ze poki co nasze dorgi sie nie rozchodza, wiec i nie ma co o tym mowic.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2007, 15:23:39 »
Powodzenia w nowym sojuszu!
I zycze Wam, zebyscie nie zapomnieli o swojej tozsamosci :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 06, 2007, 15:35:58 »
Polacy się na bank będą razem trzymać mieliśmy też paru włochów w ION całkiem w porządku ludzi. Zobaczymy co się będzie działo. Mith i ekipa z FS też całkiem luźna jest tylko kurwa oni są z UK a za wuja ich nie idzie na TSie zrozumieć tak bełkoczą po angielsku. Dopiero po 5-10 minutach sie słuch zaczyna przyzwyczajać. Jak to sie nazwa angielsk akcent to ja to ..dole. To już Kralla włocha z przeciętnym zasobem angielskigo i spapraną gramatyką da się łatwiej zrozumieć.  :2funny:

poconick2

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 09, 2007, 13:27:08 »
Chciałem pogratulować ex Ion Core wyprawy na północ i ostatniej walki z TRI. Jeżeli to jest ten wyższy cel (dostawanie po dupie w noobowski sposób) to pogratulować, warto było. Dobrze chociaż, że nie pod polską banderą, bo wiocha byłaby zupełna.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 09, 2007, 13:38:19 »
Bardzo Ci dziękuje za gratulacje. To bardzo wzruszające widzieć że ktoś jeszcze w dzisiejszych czasach tak dba o Polską Banderę. Chlip Chlip
Dobrze widzieć że są jeszcze prawdziwi Patrioci. o7

MightyBaz

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 09, 2007, 13:46:30 »
chyba latwiej prowadzic polski corp niz polski sojusz...
inna sprawa to cel, jaki chce osiagnac taki sojusz...niekoniecznie narodowy ...w historii swiata troche ich bylo, i juz nie istnieja...

Morbius

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 09, 2007, 13:57:11 »
Daleko nam jesszcze żeby oddac kilkadziesiąt kapitali za darmo tak jak twój były aliance  :knuppel2:

zresztą na litość boską to jest gra - dopuki ludzie mają z tego zabawe to oszczędź sobie jakieś patriotyczne teksty

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 09, 2007, 14:04:18 »
eee
To ten Pan ma coś wspólnego z D2 ?

MightyBaz

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 09, 2007, 14:16:00 »
ale czepiacie sie...w koncu masa fajnych ludzi jest , moze nie stac ich bylo na wielka flote capitali czy zajecie POSami duzego obszaru...wazne ze nadal maja fun i to sie liczy...ja wam zycze jak najlepiej ^-^

sepa

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 09, 2007, 14:24:25 »
Baz, co Ty tak ostatnio intensywnie pracujesz nad PR swoim? liczba - przerazila czy co? ;)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 09, 2007, 15:04:43 »
wlasnie obczailem KB triumvirate
masakrycznie to wyglada  O0
juz leci flame na eve-o...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 09, 2007, 16:23:36 »
wlasnie obczailem KB triumvirate
masakrycznie to wyglada  O0
juz leci flame na eve-o...

Hehe i tak to się kręci.
Jak to zobaczyłem u kogoś w BIO

CHWALCIE BOGA I PODAJCIE WIęCEJ AMUNICJI !  >:D

poconick2

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 09, 2007, 20:57:51 »
I już się coś dzieje na forum, o to chodziło.

Wracając do tematu, to chodzi o poziom jaki ludki prezentują, a widzę, że po dupie dostają i smutne to jest. Ogólnie poziom jaki jest przezentowany przez jakieś tam grupy ludzi. Tak to wygląda jakby carebearzy poszli na wojnę bo powalczyć im się zachciało :)

Ciekawe co będzie dalej. Trzeba obserwować sytuację, bo jest to ciekawe. :)

 

Ellaine

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 09, 2007, 21:10:58 »
Kazdy wielki korp pvp zaczynal sie kiedys od tego, ze carebearzy poszli na wojne :)

poconick2

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 09, 2007, 21:22:04 »
Kazdy wielki korp pvp zaczynal sie kiedys od tego, ze carebearzy poszli na wojne :)

Oj bardzo chciałbym aby tak było......

poconick2

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 09, 2007, 22:36:07 »
Kazdy wielki korp pvp zaczynal sie kiedys od tego, ze carebearzy poszli na wojne :)

Oj bardzo chciałbym aby tak było...... (w sensie, że więcej ludzi z PL będzie uprawiać PvP a nie misje/kopanie/npcowanie). Bardzo mało mamy polskich PvPerów. Może to się zmieni, liczę na to.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2007, 23:17:26 wysłana przez ew ewr »

Ellaine

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 09, 2007, 22:38:48 »
Eee, ale ci pvperzy to skad maja kase na statki, timecody sprzedaja? :)

Swoja droga mysle ze troche nam brakuje w community carebearow, wiekszosc nawet jak czasem wykopie krokieta to sie nie przyznaje, wszystko tylko wojny, kampy, ganki, slowem nudne monotonne zycie wojaka. ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2007, 22:52:43 wysłana przez Albi »

Albion

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 10, 2007, 03:27:00 »
A ja wam powiem tylko tak .... nie wiezcie w to co pisza na kb Tri przed calym zamieszaime nie mailem zdania na ich teamt jednak teraz odrobine moge powiedziec co sie dzieje tu i tam :D.

Ogolnie moim skromnym zdaniem Tri po prostu nie postuje swoich strat ... smutne to odrobine i w zupelnosci ruzumiem potrzebe uprawiania PR ;p (bez wycieczek osobistych or smth prosze po prostu stwierdzam suche fakty nie chce mi sie liczyc pokzywac palmcami itd... pom prostu sie napilem i stwierdzam co widze choc oczywiscie poglad moge miec zjebany jako ze jestem zadeklarowanym zwolennikiem jednej ze stron chcac czt nie chcac ;p) to co przredstawia Tri na swoim kb to po prostu ... no coz nie smiech na sali a "pominiecie kilku szczegolow" Archon jesli mozesz wez ich tam za mordy i zrob porzadek coby to wyhgladalo jasno i przejzyscie ;p (nie przecze ze wjeba wczoraj byla niesamowita  D: - jednak straty Tri sa ... hmmm odrobine zanizone io w zupelnosci nie rozumiem dlaczego ;p).

Ogolnie pozdrawiam i nie pijcie tyle co ja bo skonczycie w rownie niechlubny sposob :D

MightyBaz

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 10, 2007, 07:42:34 »
ok, to ja sie przyznam.
malo strzelam, inwentuje i kombinuje :P :P :P

co ty tam w koncu inwentujesz?

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 10, 2007, 08:37:40 »
A ja wam powiem tylko tak .... nie wiezcie w to co pisza na kb Tri przed calym zamieszaime nie mailem zdania na ich teamt jednak teraz odrobine moge powiedziec co sie dzieje tu i tam :D.

Ogolnie moim skromnym zdaniem Tri po prostu nie postuje swoich strat ... smutne to odrobine i w zupelnosci ruzumiem potrzebe uprawiania PR ;p (bez wycieczek osobistych or smth prosze po prostu stwierdzam suche fakty nie chce mi sie liczyc pokzywac palmcami itd... pom prostu sie napilem i stwierdzam co widze choc oczywiscie poglad moge miec zjebany jako ze jestem zadeklarowanym zwolennikiem jednej ze stron chcac czt nie chcac ;p) to co przredstawia Tri na swoim kb to po prostu ... no coz nie smiech na sali a "pominiecie kilku szczegolow" Archon jesli mozesz wez ich tam za mordy i zrob porzadek coby to wyhgladalo jasno i przejzyscie ;p (nie przecze ze wjeba wczoraj byla niesamowita  D: - jednak straty Tri sa ... hmmm odrobine zanizone io w zupelnosci nie rozumiem dlaczego ;p).


Tez niestety mielismy nascie/dziesiat takich przypadkow z tri ze nie znajdowalismy swojich kili na ich kb. Prawda jest taka ze dopuki nie zrobicie wlasnego KB tak dlugo niestety tych spraw nie wyprostujecie. ATM wyglada jakbyscie tam latali tracic szipy 42 BS zdechle na 15 BS kiled wyglada koszmarnie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 10, 2007, 08:52:19 »
Wczoraj było następne starcie. Niestety zabawę zniszczył nam lag i desync. :(
Na początku prawie nie dało się grać potem troszke popuściło.

NA KB TRI jest 45 do 15 ale wkleili oni wszystkie KM w ktorych uczestniczyli część przeklejając z KB Phelax. Nie ma tam strat Phelax. Wg tego co się orientuje to to w bsach jest 45 do 24. Cyfry się mogą troche zmienić na naszą korzyść strat jestem praktycznie pewnien.

Byłoby fajnie gdyby nie ..dolony desync i lag.  >:(

Kazałem całemu ION klepać petycje bo to są jaja żebym sie musiał w tym lagu relogowac 3 razy. Inni też tak mieli.

Gratulacje dla TRI.

Wracając do tematu, to chodzi o poziom jaki ludki prezentują, a widzę, że po dupie dostają i smutne to jest. Ogólnie poziom jaki jest przezentowany przez jakieś tam grupy ludzi. Tak to wygląda jakby carebearzy poszli na wojnę bo powalczyć im się zachciało :)

W sumie mnóstwo ludzi z corporacji które rekrutują nowych po trialu i określają się same jest industralne są w walce pierwszy raz. Mówie np o Shocky Rave te korpy mają Industires i Technology nie bez powodu w nazwie. Ci ludzie są pierwszy raz w dużych gangach i pierwszy raz tak naprawdę walczą. Bo te pare starć w Stain na obronnym bomblu to zupełnie inna kategoria.Na początku masakra ale obserwuje że z każdym gangiem wśród nich zajebiście zaczyna wzrastać dyscyplina i organizacja. Szybciej sie organizujemy floty zaczynają się szybciej przemieszczać. Więcej osób wali primary. Kiedyś mase osób się gubiło w trakcie walki zupełnie teraz sami warpują na wraki i starają się tacklować. Są osoby które eksplorowały i maja covopsy wyskilowane i umieją dobrze sondować i same do mnie uderzyły że chcą do "black ops teamu".  Podjerzewam że już im się ręce mniej trzęsą w trakcie walki. Gdzieś słyszałem na tsie jak sami na siebie kurwowali żę są lamy i jakby alinga pilnował to by przeżył a tak stracił shipa i że następnym razem już go tak łatwo nie zabiją. Large T2 to oni z dnia na dzień nie zrobią ale skuteczność będzie wzrastać na pewno. Niestety słono płacimy za to na razie ISKami. Nic za darmo.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2007, 09:34:19 wysłana przez Yogos »

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 11, 2007, 13:30:19 »
Chciałem pogratulować ex Ion Core wyprawy na północ i ostatniej walki z TRI. Jeżeli to jest ten wyższy cel (dostawanie po dupie w noobowski sposób) to pogratulować, warto było. Dobrze chociaż, że nie pod polską banderą, bo wiocha byłaby zupełna.

Przynajmniej nie spierdalamy, tak jak COVEN, jak ten szczur z tonącego okrętu.

korpusz

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 11, 2007, 13:51:26 »
CMHO_Widget a masz jakieś info o tej koporacji COVEN bo nigdy o niej nie slyszalem. Północ to były jej tereny kiedyś, że uciekli czy coś ?? a może to jakiś korp co w D2 lub Razor był. hmm... szkoda ze nie jestem w grze bo bym oblookal.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:18:15 »
CMHO_Widget a masz jakieś info o tej koporacji COVEN bo nigdy o niej nie slyszalem. Północ to były jej tereny kiedyś, że uciekli czy coś ?? a może to jakiś korp co w D2 lub Razor był. hmm... szkoda ze nie jestem w grze bo bym oblookal.

Skoro nie wiesz bo nie jesteś w grze, to skąd wiesz, że chodzi o północ ? I masz rację, COVEN sojuszem bym nie nazwał bo co to za sojusz w którym corpy między sobą kopią sobie dołki ?

Ellaine

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:22:11 »
O jakie spiedalanie C0vena chodzi?
Jak oskarzasz to konkretnie, osoby postronne (jak ja) chetnie sie dowiedza o co ten flame.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Ion Core - hibernacja
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 11, 2007, 14:30:50 »
Chodzi mi o to, że Coven siedział w Venal, korzystał gościnnie z terenów. A gdy pojawił się wróg u bram to po prostu się stamtąd wyniósł zamiast wesprzeć sojuszników. Prawda jest może inna i jej po prostu nie znam, ale logika mi podpowiada, że jeżeli jest wojna to nie mówi się sojusznikowi że ma spadać tylko prosi się go o wsparcie, po to z tego co pamiętam, będąc w C0VEN, tam siedzieliśmy.