Autor Wątek: Jak skopiowac quickbar?  (Przeczytany 5782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sou

  • Gość
Jak skopiowac quickbar?
« dnia: Czerwiec 18, 2007, 02:03:38 »
Zainstalowalem evke na innym kompie i chcialbym quickbar marketowy przesniesc. Jak to zrobic?

NeX

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2007, 07:46:10 »
Wszelkie ustawienia są w katalogu  "EVE \ cache"

marioosh

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2007, 10:42:06 »
Wszelkie ustawienia są w katalogu  "EVE \ cache"
a w zasadze eve/cache/Settings <trochę mniej do kopiowania niż cały cache ;)

MHCMega

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2007, 18:39:12 »
A niedługo będa gdzie indziej bo właśnie appliowany patch ma przenieść ten katalog do moich dokumentów:)

Sou

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2007, 01:16:44 »
Kurde znow mam z tym porblem, wrocilem do kraju i patrze nie ma quickbara o_O No to wale szybko pliki jakies co mialem za granica podeslane zaraz po wyjezdzie "Settings". Wrzucam to do CCP/EVE/settings i dupa nic sie nie dzieje ciagle quickbar martwy! WTF?!

BTW. plik mojego chara z 10KB zmienia sie na 1KBpo wejsciu ddo gry:/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2007, 01:29:41 wysłana przez Sou »

Sou

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2007, 02:52:35 »
No to tam wrzucilem co mialem i dupa nadal :/ Pliki sie jakby nadpisuja po wejsciu na postac:/

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 16, 2007, 13:49:21 »
No to tam wrzucilem co mialem i dupa nadal :/ Pliki sie jakby nadpisuja po wejsciu na postac:/

Musisz to robić gdy EVE jest wyłączone. Poza tym od któregoś z patchy są one trzymane w katalogu użytkownika (ze względu na wymogi Visty). Można wymusić ich ładowanie ze starej lokalizacji przez przełącznik:
"C:\Program Files\CCP\EVE\eve.exe" /end /LUA:OFF

Voulture

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2007, 14:46:23 »
No to tam wrzucilem co mialem i dupa nadal :/ Pliki sie jakby nadpisuja po wejsciu na postac:/

Musisz to robić gdy EVE jest wyłączone. Poza tym od któregoś z patchy są one trzymane w katalogu użytkownika (ze względu na wymogi Visty). Można wymusić ich ładowanie ze starej lokalizacji przez przełącznik:
"C:\Program Files\CCP\EVE\eve.exe" /end /LUA:OFF

Genialne, czemu ja tego wczensiej nie znalem? Duuuzy plus, bo mam malutka partycje na windows i zrobienie kilkunastu skreenshotow w wysokiej jakosi bylo w stanie mi nawet wywalic ewke.

Swoja droga, jak wlaczyc aka opcje, by w logach przy zadawanych obrazeniach byla pokazywana nazwa statku? (pewnie jest to na tyle proste do wykonania, ze nie warto zakladac nowego tematu).

Sou

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2007, 15:19:19 »
Sorki ale w dokumentach nie ma katalogu settings wiec nie wiem o czym piszecie. Settings jest 2x w danych aplikacji i raz w glownym katalogu eve w cache. Z tego co widze EVE uzywa katalogu ...CCP/EVE/setting  ale cokolwiek tam nie wrzuce to eve to olewa i nadpisuje. NA forum eve jakis typ napisal ze w ch.. wszystko poszlo moge od nowa robic sobie i ROBIC BACKUPY nastepnym razem. Problem taki ze mam backupy ktoych nie da sie wgrac bo jak napisalem eve je olewa.

Ja tam mialem z 300 itemow handlowych  wpisanych nie ma szans zebym odzyskal ten dorobek a juz na pewno nie zebym musial to robic po kazdym durnym zachowaniu eve.

Ktos ma jeszcze jakies pomysly PO PRZECZYTANIU tego co napisalem w poprzednich postach?

FaTuM

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 16, 2007, 15:36:11 »
masz viste?
Jak tak to
C:\Users\name\AppData\Local\CCP\EVE\cache\settings :)

Sou

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 16, 2007, 16:20:49 »
Czytacie co pisze? o_O mam XP jakie to ma znaczenie?!

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 16, 2007, 16:35:33 »
Problem taki ze mam backupy ktoych nie da sie wgrac bo jak napisalem eve je olewa.

Są dwie możliwości:
- wrzucasz pliki w złe miejsce
- robisz to w trakcie pracy EVE

Musisz zamknąć całkiem EVE i dopiero potem podmieniać pliki.

Wszystkim zaś polecam program WinLinks lub Junction (http://www.microsoft.com/technet/sysinternals/FileAndDisk/Junction.mspx). Oba programy robią coś co w Uniksie nazywa się symlinkiem. Z niewiadomych powodów MS nie dał do tego GUI w Windows a jest to bardzo przydatna rzecz.

Sou

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 16, 2007, 18:01:51 »
Wrzucam w dobre miejsce a podniemianie plikow przy wlaczonym oprogramowaniu przerabialem 10 lat temu...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 17, 2007, 10:22:53 »
Czytacie co pisze? o_O mam XP jakie to ma znaczenie?!
Co najwyżej takie, że masz nieco inną ścieżkę niż pod Vistą.  Dla XP też zmienili lokalizację gdzie znajdują się pliki z ustawieniami i logi z gry (i oczywiście nie jest to żaden katalog z grą). Dla XP wydaje mnie się, że najbliżej jest temu co Ireul podał:
C:\Documents and Settings\account_name\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\CCP\EVE\settings
Poza tym powiedz skoro settings masz w różnych lokalizacjach i znasz je wszystkie to co Ciebie powstrzymuje żeby sprawdzić i skopiować we wszystkie te miejsca ? Jesteś pewny, że to EVE nadpisuje ?
Wielokrotnie przenosiłem "back-up" i to pomiędzy różnymi systemami (W2k/XP/Vista) i nigdy nie miałem problemu.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

korpusz

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 17, 2007, 10:33:50 »
"nie krzyczcie" na kolege tez mialem taki problem, z tym ze olalem sprawe, bo nie chcialo mi sie walczyc dla kilku ustawien overview. Gdziekolwiek nie wrzucilem tych ustawien to nic nie dawalo (wlacznie z ustawieniem, ze eve ma czytac z starej lokacji).

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 17, 2007, 12:31:27 »
Może system sam z siebei automagicznie odtwarza "czystą" wersję ?
Nikt nie krzyczy... po prostu pytałem czy sprawdził wszystkie lokalizacje.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

korpusz

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 10, 2007, 13:03:07 »
Niedlugo bede sie staral sprawdzic to organoleptycznie to dam znac.

misao

  • Gość
Odp: Jak skopiowac quickbar?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 10, 2007, 13:25:36 »
Zwracam uwage, ze folder z ustawieniami eve, jest domyslnie ukryty, wiec attrib -h -r -s :PPPPPPP