Autor Wątek: pomocy!!!  (Przeczytany 16016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SOT

  • Gość
pomocy!!!
« dnia: Czerwiec 04, 2007, 11:01:56 »
jestem nowym graczem czy mógłby mi ktoś przybliżyć techniki sterowania statkami  bo dokładnie nie daje sobie z tym rady
pomocy !!!

Ellaine

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2007, 11:03:36 »
Tutorial!

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2007, 12:13:52 »
zaiste...
tutorial pomimo iz jest dosc dlugi to wyczerpujacy
warto go przejsc
Moderatorzy na drzewo!! :D

SOT

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2007, 12:53:33 »
iście ciekawe......
rozumiem że turiotal znajdujący się na tej stronie ??

Ellaine

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2007, 12:56:51 »
Nie, w grze.

SOT

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2007, 13:20:51 »
to teraz mili panstwo powiedcie mi jak z niego kożystać ponieważ jedyne co potrafie zrobić w tej ...grze to włączyć i wyłączyć silniki

Yabushido

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2007, 13:30:02 »
zadokuj do stacji (coby tutorial od zera zaczac)
wcisnij F12
potem postepuj wedle podanych instrukcji

SOT

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 04, 2007, 13:45:48 »
wielkie dzięki ,widze że jesteście nad wyraz rzetelnym forum
TO DOBRZE CHWAłA WAM ZA TO DZIęKI ZA POMOC
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2007, 13:47:21 wysłana przez SOT »

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 04, 2007, 13:50:08 »
Poprostu na wiekszosc podstawowych pytan odpowiada tutorial : ) warto przejsc..

Fizyk

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 04, 2007, 13:53:14 »
Z całym szacunkiem jeśli nie stać cię na poświęcenie jednego dnia na przejsćie tutoriala to do tej gry nie się nadajesz. Nie oceniam twoich zdolności, umiejętności czy inteligencji ale wychodzę z doświadczenia które mówi mi że za najdalej pół roku EVka wymagać będzie od ciebie znacznie większych poświęceń i to poświęceń od ktyrego zależeć będzie nejednokrotnie gra i wirtualne, ale jednak, życie innych graczy. Mógłbym bajać i bajać tak jeszcze przez godzinę ale wtedy samo moje bajanie byłoby dłuższe od tutoriala, więc pozdrawiam i zachęcam do  przejścia tutoriala, o dalszą pomoc możesz pytać na polskim kanale.
 

korpusz

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 04, 2007, 13:59:05 »
Chyba ktos sobie jaja robi ??

EDIT
Mam nadzieje ze ktos sobie jaja robi... :uglystupid2:

EDIT 2
Zeby nie bylo, ze "noobkow" traktuje jak idiotow.

SOT wez sobie do serca rady apropo tutoriala, jak go UWAZNIE przejdziesz to i Ty i my będziemy mniej nerwowi. Radze na spokojnie podejść do EVE bo na szybko to sobie jedynie kuku zrobisz. Niestety w EVE nie ma hop siup skopmy pare dup bo mam 1 dzien i latam Ibis of DoomTM.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2007, 14:03:30 wysłana przez korpusz »

SOT

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 04, 2007, 14:01:33 »
<fizyk>
co do mojej inteligencji to jest wszystko z nią  ok  , a pytałem tylko jak uruchomć turiotal .
co do mojego poświęcenia to owszem zamierzam w nią grać narazie przez 14 dni potem jeżeli mi się spodoba to prze dłuższy czas ,ale nie zamieżam siedzieć przy niej 24 godziny na dobe tak jak niektóży bo przypominam to tylko gra więc nie zamierzam jej stawiać na równi z życiem
a nie przechodziłem turiotalu bo nie wiedziałem jak go uruchomić !!!

przemas

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 04, 2007, 14:10:50 »
chwilunia miszczuniu
tutorial odpala sie zawsze na nowo zrobionej postaci
 :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:

Loc0

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 04, 2007, 14:18:46 »
Tutorial to pierwsze co sie uruchamia po stworzeniu postaci i zaladowaniu ekranu stacji, chyba ze byles "twardy" i go wylaczyles wtedy F12.

Fizyk

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 04, 2007, 14:50:21 »
hmm. SOT nie miałem na myśli poświęcania real życia kosztem przyjemnej gry innych w tęj grze spotkasz się z innymi przykładami poświęceń ( to apropo poświęceń ). Fakt to gra trzeba zachować umiar ale i tak widzę tendencję u nowych w mówieniu to tylko ga gram dla zabawy a jak kogoś spoduję to zaraz kurwy lecą jakbym ojca naleśnikiem zabił. Każdy nowy mówi będę grał tylko godzinę dwie a po pół roku siedzi do białego rana bo trzeba konwojować freightera bo trzeba posy zatankować bo DED zaczoł juz płakać a w najgorszym razie trzeba przebic w cenach kilku okurwieńców na markecie w jita.
Powodzenia w klepaniu tutoriala.

P.s. Swojego tutoriala przechodziłem/nie przechodziłem bardzo dawno temu, może gdybym go zrobił do końca wiedziałbym że dwukrotne naciśnięcie gdzieś tam na przestrzeni skieruje statek w tamtą stronę a tak dowiedziałem się o tym po pół roku gry od pewnego ruska który spufił mnie jak robiłem BMKi w 0.0. Najpierw jednak łajza postała z 15 minut w cloacku i dziwiła się jakie ja tańce wokół tej bramy urządzam.

Pozdrawiam

SOT

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 04, 2007, 19:52:45 »
Chyba ktos sobie jaja robi ??

EDIT
Mam nadzieje ze ktos sobie jaja robi... :uglystupid2:

EDIT 2
Zeby nie bylo, ze "noobkow" traktuje jak idiotow.

SOT wez sobie do serca rady apropo tutoriala, jak go UWAZNIE przejdziesz to i Ty i my będziemy mniej nerwowi. Radze na spokojnie podejść do EVE bo na szybko to sobie jedynie kuku zrobisz. Niestety w EVE nie ma hop siup skopmy pare dup bo mam 1 dzien i latam Ibis of DoomTM.



dizęki za rady napewno się przydadzą  :) 8) :)

misao

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2007, 17:46:26 »
tutorial w eve to jeden z najlepszych tutoriali jakie zroniono. KOmpleksowo i lopatologicznuie zapoznaje z interejsem, z gra... potem polecam robic misje od agenta na stacji nna ktorej zaczoles gre ( divisioon event bodajrze) po paru h bedziesz spokowjnie wiedziec podstawy. a potem zjnajdz korpa w ktorym naucza cie czym naprawde jest eve...

Sambor

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 07, 2007, 17:54:49 »
Zachciało mi sie wrocic do EVE a tu dupa. Konto jest bo wygenerowalem sobie linka do odzyskania hasla ale po kliknieciu w link resetujacy haslo dostalem komunikat:
Reset password

Your password could not be reset. The url you followed is either incorrect, has been used or has expired.


Czy to znaczy, że mam od nowa zaczynać gre ? Jeśli tak to cóż trudno, podajcie mi link do 14 dniowego triala i zaczne od nowa :/

Kiedy chce stworzyc nowe konto to oczywiscie nie moge bo juz takie jest  :uglystupid2:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2007, 18:02:55 wysłana przez Sambor »

Voulture

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 07, 2007, 19:36:18 »
Trzeba by zaplacic chyba, bo ci sie po prostu waznosc konta skonczyla ;)

Tau

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 07, 2007, 19:42:38 »
Jeśli tak to cóż trudno, podajcie mi link do 14 dniowego triala i zaczne od nowa :/

Otwórz oczy i skieruj na lewą dolną stronę monitora.

Kiedy chce stworzyc nowe konto to oczywiscie nie moge bo juz takie jest  :uglystupid2:

Może zmień nazwę konta ?  :embarassed:


Sambor

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 07, 2007, 20:39:26 »
olac to, lepiej mi powiedzcie dlaczego nie ma nikogo na kanale centrala :/ w ogole to gdzie sie podziali wszyscy starzy evomaniacy ?

Tau

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 07, 2007, 23:21:14 »
Ma ktoś pistolet ?

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 08, 2007, 13:11:36 »
Ma ktoś pistolet ?
* Yogos podaje blaster (neutrona) i pudełko antymaterii  >:D

zbigniewcichon

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 08, 2007, 14:10:47 »
Wiesz sam tutorial nie wystarczy trzeba jeszcze trochę poczytać poradniki, fora inne traktujące o EVE. Zakładam że znasz angielski to najlepsza będzie : http://www.eve-online.com/   lub po polsku : http://www.ravetech.org/?mode=1&lang=  Ja osobiście korzystam z tej drugiej strony  bo niestety nie znam angielskiego  :(  ale nie poddaje się   :) korzystam z translatorów i słownika i jakoś daje radę. Choć tempo przyswajania wiedzy nie jest duże to jednak z każdym dniem do przodu :)

Michieru

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 09, 2007, 00:41:46 »
Ma ktoś pistolet ?

Poszczuj go swoim paralizatorem z R2D2. :D

Yagofish

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 12, 2007, 16:05:59 »
Tutorial, a real szybko zweryfikuje co się nauczyłeś....

Vexx

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 24, 2007, 23:47:58 »
Mam Eve: Revelation z CDA, zainstalowalem an dysku D. Dostalem na maila konto traialowe. Odpalilem gre z ikonki ktora utworzylo na pulpicie, pobralo patcha, podejzewam najnowszego. Pisze LOGGING IN, a malymi literkami acquaring bulk data i czekamn tak 10 minut nic sie nie dzieje. :/

Na dole pisze VERSION: 3.21.35106

Wie ktos co mam zrobic? To ja cos zle zrobilem czy tworcy tej gry sa tak zryci twierdzac, ze juz maja kupe kasy to walic moga nowych graczy?

Ellaine

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 24, 2007, 23:52:47 »
Na poczatku te bulk data moze sie dlugo ladowac.

future

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 24, 2007, 23:57:14 »
???
1. Uważaj na słownictwo - to nie jest twoje podwórko, a my nie jesteśmy twoimi "ziomami"...
2. Może coś więcej napisałbyś o swoim sprzęcie? Np. jaką masz specyfikację? Ta gra jest bardzo pamięciożerna - na słabym komputerze uruchamia się z 30 minut. Ale naprawdę to  powodów mogą być setki...
3. Spróbuj zainstalować klienta na nowo - lepiej tego ściągniętego ze strony eve-

Vexx

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 25, 2007, 00:49:34 »
@Albi
Tak ale potem wyskakuje jakis komunikat i sie nie laczy.

@Future
1. Uwazam na slownictwo nikogo nie obrazilem, to bylo pytanie , a nie stwierdzenie jak by sie czytalo ze zrozumieniem to doszloby sie do takiego wniosku. BTW Nie kazdy musi byc jakims ziomalem akurat z ta subkultura mam malo wspolnego. :/
2. ABIT KN9, AMD Athlon 3800+ DUALCORE, Palit GeForce 7600 GS 256 MB DDR3, 1024 MB RAM DDR 2...
3. Poprubuje z tym i sciagne nowego. Chociaz nie wiem czy sie oplaca podobno gra rewelacyjna nie jest. :/

BTW Ikonka EVE wyglada super! :P


« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2007, 00:57:51 wysłana przez Vexx »

Ellaine

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 25, 2007, 00:53:36 »
Nie uzyskasz solidnej pomocy piszac "jakis komunikat".

Forum miłośników to nie najlepsze miejsce do dyskutowania czy gra jest rewelacyjna. Wiekszosc powie Ci tutaj ze jest absolutnie niezrownana i granie w inne gry nie ma sensu jesli masz juz Eve, przynajmniej przez pierwsze 5 lat. Tylko niektorzy co bardziej zblazowani powiedza Ci ze jest do dupy i graja w nia przez przypadek ;)
Koniec koncow gra jest dosc specyficzna na rynku MMORPG i niektorym podpasowuje bardzo a niektorym wcale.

Vexx

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 25, 2007, 02:21:52 »
OK dzieki jednak daruje sobie tego mmorpg. :/

W sumie wole klimat fantasy i lubie pekowac graczy oraz patrzec jak sie wkurzaja, ze traca expa. Jednak wroce do Lineage 2 jak dodadza nowa rase.

BB ALL.

Trybiq

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 25, 2007, 09:09:06 »
a wystarczylo zapewne troche poczekac az sciagnie sie wszystko z servera...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 25, 2007, 10:27:39 »
3. Popróbuje z tym i sciagne nowego. Chociaz nie wiem czy sie oplaca podobno gra rewelacyjna nie jest. :/
Skoro nie jest "podobno" rewelacyjna, to może wróć do tego swojego L2, priv serwerów i innych ziomów?  ::)
Przedwieczny.

future

  • Gość
Odp: pomocy!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 25, 2007, 11:35:24 »
Żeby jeszcze kolega grał na retailu, a nie na piracie to by było ok.

Taa. Znam jaki  20 graczy L2, i niestety tylko 2 z nich gra na oficjalu - reszta co jakieś pół roku jęczy że im się właśnie serwer wywalił, wykasowali mu postać etc. etc. Ci ludzie muszą mieć naprawdę silne nerwy  ;D