Autor Wątek: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP  (Przeczytany 6742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iMMortal

  • Gość
NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« dnia: Czerwiec 02, 2007, 18:19:11 »
witam, od paru dni byly problemy z logowaniem, a od piatku juz wogole nieumiem sie zalogowac
ani do gry ani do na strone
mam dwa ip z sieci lokalnej ip wewnetrzne i ip zewnerzyny, radzilem sie serwisanta ze moze ten zewnetrzy pomoze, ale nic to niedalo dalej nielaczy :(
...... czytalem ze moze przeinstalowanie evki pomoze, ale wole zapytac ???

Ellaine

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2007, 18:51:38 »
Jesli nie mozesz sie zalogowac na stronie Eve na my character ani na forum, zaloguj sie na My account - tam mily napis powie Ci jak tam Twoje platnosci, prawdodpobna przyczyna klopotow.

iMMortal

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2007, 21:17:01 »
hej, nie nie, wogole nieumie sie zalogowac , na strone www evki, i wogole do gry, a płatnosci mam oky :)
pozd...............

Ellaine

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2007, 21:25:53 »
To jak zaplaciles skoro nie mozesz wejsc na ich strone?
Myslales kiedys o udoskonaleniu swoich umiejetnosci wyrażania się w języku Polskim?

NeX

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2007, 21:38:10 »
Ktoś miał dzisiaj ciężki dzień :)

Mario  - zacznijmy od tego, czy używasz jakiegoś firewalla, lub czy instalowałeś ostatnio np antywirusa z jakąś opcją firewall. Może być to podstawową przyczyną problemów z siecią i blokowaniem połączeń. Parę rzeczy o ich instalowaniu warto wiedzieć. Szczególnie o takich programach jak Panda antyvirus, która ma wbudowany Kerio firewall i przy nieuważnej instalacji robi sieczkę z naszych uprawniń sieciowych.

iMMortal

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2007, 22:21:24 »
hej, nie nie, wogole nieumie sie zalogowac , na strone www evki, i wogole do gry, a płatnosci mam oky :)
pozd...............
ja moze nieumiem pisac bo pisze bez polskich znakow, ale ty napewno nieumesz czytac !!!!
zaplacone mam iskami za tc, a wogole to gdzie jest napisane o płaceniu ??
;;

a co do instalowania antywirusów - nic nieinstalowalem nowego na komputerze, zadnych  nowych firewalów czy antywirusów, mam i uzywam tych samych od około roku,wiec to nie problem ze cos mi blokuje
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2007, 22:23:30 wysłana przez mario »

Aeon Horax

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2007, 00:38:42 »
A może Twój provider ma zablokowane porty  :2funny: :2funny: :2funny:
lub je zablokowal  :uglystupid2:


iMMortal

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2007, 01:10:58 »
OKY, dziekuje
tez mi sie tak wydaje, ale oczywiscie moj wielebny prowider, wszelkie skargi i zazakenia o zlym dzialaniu prosi o info na maila do admina
wiec napisalem maila i pewnie przez wekend i dluzej bede siedzial bez evy i bez odp[woiedzi, bo oni oczywiscie maja na wszystko czas :(

Michieru

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 03, 2007, 03:45:37 »
Mamusiu, wojujący analfabeta. Świat się kończy.

Swoją szosą, macie zdrowie albo anielskie serce, próbując rozszyfrować ten kod, a nawet więcej - odpowiadając na zadane w rzeczonym kodzie pytania.

pticu

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 03, 2007, 12:45:55 »
w gwarze skad pochodzi ow Mario, okreslenie 'nie umiem' oznacza po polsku 'nie moge' - tak gwoli scislosci :)

iMMortal

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 03, 2007, 14:48:58 »
hahahahaha
wielcy medrcy sie odezwali, bardzo na temat - odpowiedz !!
poprostu tak jest w polsce i tak jest w rzadzie, tak i na forum,  jest problem, a ktos sie zamysla ze ten problem ktos zle interpretuje ze trzeba na niego inaczej spojrzec, od co taka polska i taka metalnosc, jak sie dorwie do koryta to swiat inaczej widzi
problem jest - a nie, konkurs literacki :D

wuzel

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 03, 2007, 15:18:19 »
Ale kultura wymaga, żeby artykułować swoje problemy poprawną polszczyzną i z zachowaniem zasad ortografii. Nie piszesz na wyścigi, więc możesz poświęcić chwilę na przejrzenie tego co napisałeś i usunięcie błędów.
W innym przypadku pokazujesz po prostu że masz w dupie czytających to co nabazgrałeś i w gruncie rzeczy w dupie masz też czy zrozumieją co napisałeś czy nie.
A skoro uważasz że tu "wielcy mędrcy" itd to po jaką cholerę w ogóle piszesz?

Michieru

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 03, 2007, 15:23:02 »
To ja odpowiem po "typowo polsku":

Nie podoba się - nie czytaj.

Jeśli Cię jeszcze nie nauczyli, umiejętność wypowiadania się jest Twoją wizytówką w świecie realnym, a tym bardziej w wirtualnym, w którym to Twoją aparycję stanowią de facto Twoje wypowiedzi. Jeśli jednak odpowiada Ci bycie traktowanym za, delikatnie ujmując, niedouczonego - proszę bardzo. Rzucaj się dalej niczym wesz na grzebieniu. W końcu po co komu znaki przestankowe, wystarczy że sam rozumiesz, co napisałeś - inni nie muszą.

Bless.

Ellaine

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 03, 2007, 15:27:51 »
hahahahaha
wielcy medrcy sie odezwali, bardzo na temat - odpowiedz !!
Tu nie chodzi o konkurs literacki, tu chodzi o to, ze ciezko ie zrozumiec i starajac sie odpowiedziec na Twoje pytania musze sie domyslac o co chodzi.

iMMortal

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 03, 2007, 17:11:34 »
napisalem problem, chyba dosc jasno, a pisze szybko bo ""czas to pieniadz"" !!

a moze trzeba to  jezykiem czystej  polszczyzny to pyknac, zalaczyc zyciorys i moze trzy zdjecia :D

ale niech bedzie, i tak jedna osoba odpowiedziala na zadane pytanie, konkretna odpwiedz, przykre ze tu sa takie szpece, tylko umia czytac i sprawdzac stylistyke i skladnie zdan no i oczywiscie ortografie, brawoooooo

brawo dla osobnika :::Michieru:::, pieknie pisze, jak  poeta  ;P
ja o zupie a on, ze pogoda jest dzis piekna :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2007, 17:13:13 wysłana przez mario »

Fizyk

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 03, 2007, 19:18:29 »
NIe pżejmój sie Mario to normalne na tym foróm, no curz taka spolecznoźć

Pozdrawiam

Konrad

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 03, 2007, 19:23:32 »
zgaduję, że nie możesz WYŚWIETLIĆ strony eve ani nie znajduje serwera ?
jeżeli to ten problem to powinien być już rozwiązany (gdzieś jest thread na eve-o forum w tej sprawie) i powinienes się (w tej chwili) móc zalogować na stronę i do gry, jeżeli to inny problem to powinieneś go dokładniej wyjaśnić bo napisałeś "zalogować" co może wprowadzić w błąd, z reszty postu wynikało by, że to problem z połączeniem a nie z logowaniem

Michieru

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 04, 2007, 06:54:12 »
Niepżejmój sie Mario to normalne na tym foróm, no curz taka spolecznoźć

Pozdrawiam

Pisadź cie nie nałóczyli?!

NeX

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 05, 2007, 23:31:28 »
Łopatologicznie - serwer CCP Games trafił na czarną listę węszących nie za tym co trzeba. Taka lista jest importowana między innymi przez parafirewall "PerrGuardian 2". Programik znakomity, a lista przydatna. Czasem jednak trzeba jakąś mendę przepuścić aby np zagrać. Przykre, że CCP babra się w takich brudach jak np Sony-Online, które zmusza graczy do wpuszczenia serwera anty p2p (czy aby napewno p2p, skoro umieszczonego na jakimś lotniskowci US Navy?). W każdym bądź razie po kliknięciu na historię blokad PerrGuardiana wystarczy dać "allow parmanently" na serwer CCP Games i można już się logować normalnie.

Cobra Punisher

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 02, 2008, 14:09:24 »
Problem stary ale dla mnie, dziś był nowością.
Brak możliwości połączenia z serwerem gry (status serwera - unknown) oraz z stroną eve.on-line.com - cała domena niedostępna.
Zauważyłem to około 9:15.
EveMon tez nie potrafił nic sprawdzić.
Działo się to w pracy więc sądziłem że szef mi coś poblokował ;)

Około 12:00 gdy kliknąłem w jakiegoś linka do forum na eve.on-line.com strona się załadowała.
W tym momencie do gry też zalogowałem się bez problemów.

PeerGuardian rzeczywiście potrafi blokować Eve ale w pracy go nie używam a w domu zauważyłem to podczas pierwszej próby logowania do gry  8)

Z mojego punktu widzenie albo pad serwera albo kłopoty na zamarzniętych łączach Islandii  :2funny:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Przedwieczny.

Cobra Punisher

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 02, 2008, 20:26:31 »
Xarthias, no matko...
Od 11GMT czyli 12 naszego czasu a to było dużo wcześniej jeśli nie zauważyłeś i...
15 GMT to nie 12 u nas.

Podczas aplikacji pach'a można oglądać strony eve.on-line.com a podczas próby logowania do gry widać wyraźnie info o "patch'owaniu".

Już wcześniej czytałem m.in. Twoje wyjaśnienie tej sytuacji wskazujące na aplikację patch'a i jakoś nie mogę się z Tobą zgodzić.
To nie ta przyczyna. Ewentualnie info podawane o patch'owaniu jest bardzo nieprecyzyjne i ma tylko zwrócić uwagę na ten fakt bo czas może być zupełnie inny  ???

« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 20:31:10 wysłana przez Cobra Punisher »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 02, 2008, 20:41:01 »
Paczdej - należy się spodziewać wszystkiego  :2funny:
A o tym, że stronka też nie będzie działać pisali - apgrejda bazy robili...

Polecam wizytę w poradni d/s uzależnień ;)
Przedwieczny.

Cobra Punisher

  • Gość
Odp: NIELOGUJE SIE DO GRY ANI NA STRONE EVE_CPP
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 02, 2008, 20:56:41 »
No dobra, masz rację, nie zagłębiałem się, mea culpa  :angel: