Autor Wątek: Morbius Nyks  (Przeczytany 3488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morbius

  • Gość
Morbius Nyks
« dnia: Maj 15, 2007, 13:27:09 »
witam  :knuppel2:

  • Portret:


  • Nickname: Morbius Nyks
  • Nacja: Amarr, Khanid
  • Korporacja: Gang Bang Team
  • Data urodzenia: 17/03/2006
  • Biografia: Dokładnie to nie wiem, ale kapłan mówił że znaleźli mnie na schodach kaplicy na peryferiach Emrayur.
    Swój pierwszy lot statkiem wspominam bardzo miło, wydokowałem ze stacji dumny jak paw z błyszczącego Impairora. Miałem ambitne plany nakopać sobie velda na początek błyskotliwej kariery. Po godzinach ciężkiej pracy Wypełniony drogocenny towarem zostałem zalockowany na JG przez jakiegoś szczawia. Chcąc pokazać że nie trafił na frajera bez namysłu odpaliłem swój potężny cyvilian gatling pulse laser I. Z pewnością bym zabił jego bs'a ale zleciała się jakaś dziwna chmara panów ubranych na niebiesko, którzy bez ostrzeżenia wysłali mój piękny statek na szrot :( . Od tamtej pory nie lubie Concord - banda megalomanów z władzą absolutną brr.
    Potem był miły okres kerbirowania wraz z grupką znajomych w naszym małym 3 - osobowym korpiku, zbijanie fortuny na ryciu omberu w hek i trzepaniu ratów -  słowem sielanka.
    Po jakimś czasie przeczytałem w lokalnej gazecie, że gdzieś tam daleko w aldik stacjonuje polski korp RAVE i że własnie przeprowadzają rekrutację. Złożyłem podanie, zostałem przyjęty a w krótkim czasie miałem sposobność zobaczyc jak to jest w prawdziwym 0.0 bowiem korp przeprowadził się do Omist.
    To co tam widziałem, co przeżyłem i czego sie nauczyłem ciężko opisac w paru zdaniach - ujmę to tak po pół roku w omist na mojej klacie zaczyeły pojawiać się kępki czarnych włosów :)
    Potem powstał ION Core, zmienilismy miejsce zamieszkania i przeprowadziliśmy sie do Stain.
    I niby wszystko układało sie świetnie, kasa płyneła strumieniem, tancerki pląsały, dostałem awans na dyrektora, dopuki nie poszedłem pic do knajmy z wariatami z GBT. Obudziłem się zażygany gdzieś na schodach w kantynie w W-Q. Doczłapałem sie nieprzytomny do swojego pokoju. Po paru minutach zadzwonił mój przełożony z Rave, coś tam krzyczał że jestem nieodpowiedzialnym debilem, że złozyłem dymisje po pijaku, że ludzie słyszeli jak w nocy śpiewałem "miło być piratem". Zupełnie zdezorientowany poszedłem spać. Pare godzin później w drzwiach stanął uśmiechnięty Lazar. Zafascynowany jego wątpliwej jakości uzębieniem usłyszałem tylko - "witam w GBT, zbieraj zwój wyliniały tyłek lecimy podebilować"
    ... i co ja teraz zrobię ??

  • dodatkowy komentarz: hmmm żona mówi że za dużo piję :)

Voulture

  • Gość
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2007, 13:42:48 »
Cześć :D

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2007, 15:09:19 »
No cześć Morbix. W końcu i tu sie dowlokłeś.
Ładna morda :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Rhovana

  • Gość
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2007, 15:47:52 »
Hej Morb co tak późno? :knuppel2:


Ładna morda :)
Masz spaczone poczucie estetyki ;D

LordJohny

  • Gość
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2007, 17:32:33 »
Raan zawsze chcial byc Genghis Khanem;]

misao

  • Gość
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2007, 18:04:20 »
Raan ma poczucie estetyki?

Voulture

  • Gość
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2007, 21:25:58 »
Ma, przy wyborze wódki patrzy nie tylko na cene ale czasem ogląda etykiety i nawet maca butelki :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2007, 23:15:39 »
E tam oglada butelki podpala zawartość i ocenie kolor płomienia. Jak sie nie pali znaczy że oszukiwane.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2007, 15:13:55 »
Też was lubie ale Morbix zaraz przestanie :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Morbius

  • Gość
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2007, 15:48:46 »
no właśnie, miał być bias na moją cześć a tu jakiś spam o raanie tylko  >:(

Rhovana

  • Gość
Odp: Morbius Nyks
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2007, 16:45:09 »
marudzisz jak niedopieszczona siksa ;D