Autor Wątek: Znikający chat  (Przeczytany 2683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

litestep

  • Gość
Znikający chat
« dnia: Kwiecień 26, 2007, 00:20:23 »
No najnormalniej przestaje mi działać chat- nie odświeża się, cokolwiek wyśle nie trafia na kanał, nie ważne czy to corp, gang, czy Polish. Relog pomaga na chwilę, zazwyczaj, ale nie zawsze. To delikatnie mówiąc uniemożliwia granie -_-. Miał ktoś takie problemy?

P.S.
Na tą chwilę nie widzie, ani nie mogę pisać nigdzie. Jestem sam w kosmosie i relog nie pomaga wcale -_-

NeX

  • Gość
Odp: Znikający chat
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2007, 03:22:25 »
Najprawdopodobniej padł NOD klastra. Albo wszystko wróci do normy po DT, albo z poziomu innej postaci napisz petycję. Biorąc pod uwagę masowe problemy w ostatnich godziach, to bym po prostu odpuścił i poczekał do DT.

Skeer

  • Gość
Odp: Znikający chat
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2007, 23:26:54 »
A co w sytuacji, gdy chat się resetuje? Miałem parę razy tak, że piszę txt do chata i nagle się sam z siebie minimalizuje, a po ponownym otwarciu brakuje kanałów, które ja sam sobie dobierałem (np polish). Pozostawały tylko zakładki Local i Corp. To trochę irytujące, bo w kółko trzeba potem ustawiać tego chata na nowo...

I jak sprawić, żeby po zalogowaniu nie było na chacie zakładki Rookie help?  ???

future

  • Gość
Odp: Znikający chat
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2007, 00:53:39 »
Rookie help znika chyba po miesiącu -wcześniej raczej niemozliwe jest jej usuniecie.

Skeer

  • Gość
Odp: Znikający chat
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2007, 00:58:29 »
Po miesiącu gry, czy miesiącu fizycznym?  :) Bo ja mam teraz przerwę, triala aktywuję gdzieś za 3 tygodnie, więc wolałbym tamten channel mieć z głowy  :tickedoff:

PS A co z resetowaniem chata?  ??? Może ja niechcący wpisuję jakąś kombinację klawiszy?  ::)

future

  • Gość
Odp: Znikający chat
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2007, 01:04:27 »
Po miesiącu fizycznym - czyli miesiąc od stworzenia konta, lub po miesiącu od pełnej aktywacji. Co do restaru chata- może rzeczywiście coś naciskasz? Jeśli nie to klasyczna porada - wyczyść cache i/lub przeinstaluj klienta gry. Jeśli to nie pomoże to pisz petycję :(

NeX

  • Gość
Odp: Znikający chat
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2007, 05:50:35 »
Zerowanie okienek czata jest spowodowane pokrywaniem się skrótu klawiatury zamykającym okienka czata w grze z którymś znakiem pisanym przez ALT, czy CTRL. Czat po zamknięciu zawsze się restartuje w minimalnej konfiguracji. O tej porze nie chce mi sie już logować do gry i sprawdzać, więc samodzielnie zobacz co to za "q - ó itp". Ewentualnie jak znajdziesz, to zmień konfliktowy skrót w ustawieniach - o ile się da.

Ellaine

  • Gość
Odp: Znikający chat
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:17:05 »
to cyba alt+w