Autor Wątek: Noobowskie spostrzeżenia  (Przeczytany 2903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Martinoff

  • Gość
Noobowskie spostrzeżenia
« dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:10:42 »
Wg mnie EVE jest najlepszą mmorpg ever - a w sporą ilość takowych gier grałem. Najlepszy jest klimat - wybierając rasę i podrasę czytałem dokładnie opisy, żeby wybrać tą, która mi się najbardziej podoba i JUŻ po dniu grania stwierdziłem, że chociaż nie możemy grać avatarem jak w innych tego typu grach, tylko non-stop statkiem, to przynajmniej ja identyfikuje się z moją postacią kilkaset razy bardziej niż w innych grach - nie wiem czemu, ale tak jest.

Btw Przyjmie któryś soc (nie wiem czy w EVE też się tego wyrażenia używa :-) zostało mi jako zboczenie zawodowe po Entropii) nooba? Skończyłem trening, póki co ciągne na trialu, ale mam zamiar przedłużyć.


Wydzieliłem posty nie na temat do wątku: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4102.0
Usnunąłem bezsensowny post Mona X. Wątek przenoszę do Noob Garden.
X,
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2007, 14:35:49 wysłana przez Martinoff »

Voulture

  • Gość
Odp: Noobowskie spostrzeżenia
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:15:35 »
Tutaj, w eve, sa corpy. Na trialu przyjmuje Unseen Academy - szkółk dla polaków prowadzona pzrez Xarthiasa. Poszukaj po forum.

Ellaine

  • Gość
Odp: Noobowskie spostrzeżenia
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:52:08 »
Moze z tym wyjatkiem ze mozna Ci teraz powiedziec - raczej zrob sobie postac z wyzsza percepcja i nizsza charyzma, bo mina miesiace i bedziesz zalowal ze nie zrobiles tego na poczatku.

Ja wysokiej charyzmy Ellaine nie moge odzalowac do dzis ;) Nie musisz odrazu minimaksowac sie zeby miec charyzmy 3 a percepcji 14, ale poprostu zrob tak zeby odwrocic proporcje :)

Ezachiel

  • Gość
Odp: Noobowskie spostrzeżenia
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2007, 12:02:40 »
Tak, przyjmiemy cię, złap mnie in-game lub kogos z SHCK o ile prawda jest co piszesz o przedłuzeniu subskrypcji zapraszam do SHCK.
Jestesmy korpem zyjacym na pograniczu Low-sec i 0.0. Część naszych pilotów lata w 0.0, pozostala częsc tzw industrialana zajmuje sie biznesem w low-sec  :crazy2:

Michieru

  • Gość
Odp: Noobowskie spostrzeżenia
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2007, 12:57:15 »
Biznes - nowe okreslenie dla kampienia baz od wewnatrz  :coolsmiley:

Na poczatek Unseen Academy bedzie lepszym wyborem - tam przynajmniej ktos sie Toba zajmie i bedzie mial cierpliwosc odpowiadac na n+1 pytan o podstawy. Powodzenia!

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Noobowskie spostrzeżenia
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 19, 2007, 12:57:44 »
nie idz do shck  >:D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Martinoff

  • Gość
Odp: Noobowskie spostrzeżenia
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 19, 2007, 13:12:01 »
Ja póki co złożę aplikację w soc-term... Eeeee... To nie ta gra :) W każdym bądź razie wstąpię (o ile mnie zechcą ;)) do Unseen Academy. Pozdro.

Fizyk

  • Gość
Odp: Noobowskie spostrzeżenia
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2007, 20:43:33 »
Jakoś ostatnio tak mi się widzi że z wyborem korp nie ma problemów tak jakby wszystke polskie cierpiałey na poważne braki kadrowe. Więc każdy noobek moze wybrać kogo tylko zechce za swojego współlatacza a ja mam nieco inną propozycje postaraj znaleźć jakiegoś wingmana wśród innych noobków. To gra z bardzo rowiniętym socjalem więc jakby co to napewno takie znajomości wcześniej czy później się przydadzą.

Pozdrawiam i życzę powodzenia