Autor Wątek: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala  (Przeczytany 10376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hatamoto

  • Gość
Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« dnia: Kwiecień 17, 2007, 20:14:28 »
Witam
Udało mi się sciągnąć instalke EVE
Udało mi się zainstalować
ale mam problem ze zdobyciem tego 14 dniowego darmowego triala

wczodze na strone https://secure.eve-online.com/ft/?aid=101461
tam mam wpisac kod z obraska oraz maila
wypełniam te dwa pola naciskam GET ACCESS PASS  i z tego co rozumie to powinienem dostać coś na maila

ale nadal nic nie dostałem.
Czy na tego triala trzeba czekać kilka dni?
A może coś źłe robie?

Voulture

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2007, 20:28:01 »
Są problemy z różnymi serwisami pocztowymi. Załóż knto na o2.pl powinno dojśc szybko.
No albo próbujesz zrobić to teraz, gdy są prace koserwacyjne systemu i ma prawo nie wysyłac aż do ukończenia :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2007, 20:29:22 »
Powinieneś dostać po kilku minutach. Spróbuj z inną skrzynką pocztową, te darmowe (wp, onet) często odbijają maile tego typu. Z o2 powinno pójść.

No i:
"obraZka"
"rozumieM" (ja rozumiem, ktoś rozumie)
Przedwieczny.

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2007, 23:12:39 »
ja moge powiedziec ze na interie mi maile dochodza.. na wp tez ale po dluzszym czasie..  :)

NeX

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2007, 23:17:33 »
Nieprawda Ireul

o2 (Tlen) Nie odrzuca żadnych kluczy etc. Aby o2 wywaliło coś do folderu spam, to najpierw adres nadawcy musi znajdować się na spam liście, a CCP tam nie ma. Można natomiast uruchomic dodatkowy filtr opierający się na automatycznych metodach rozpoznawania spamu, ale generalnie nikt tego nie instaluje ponieważ na Tlenie spam nie stanowi żadnego problemu. To nie zasyfiony Onet.

Jedynym kontem na które odbieram klucze, rejestracje itp jest właśnie o2. W tym kilkadziesiąt kluczy do EVE. Nigdy nie miałem problemów, a naprawdę mnóstwo rejestracji robię. Nawet komercyjne konto które posiadam działa gorzej od Tlenu.

Eskel

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2007, 00:14:36 »
Kiedy ostatnim razem requestowalem kod do triala dla kolegi dostalem maila po ok 2 dniach (wlasnie na o2.pl) wiec to roznie moze byc..

Rhovana

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 18, 2007, 01:26:52 »
Ja dostawałem kluczyki i na wp i na onet i bez  żadnych problemów ( fakt że znajdowałem to w spamie ale to inna bajka, tam lądują też życzenia świąteczne od znajomych ;D )

Voulture

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 18, 2007, 14:48:46 »
wiec ja mam wlaczony automatyczny filtr, jak i wiele osob zapewne. nadal bedziesz oskarzal mnie o pisanie nieprawdy?
maile od ccp regularnie ladowaly w spam dopoki nie dodalem ich do bialej listy. a moze wiesz lepiej co sie dzieje na moim koncie pocztowym?
"nieprawda, ale" - ogarnij sie i na cos zdecyduj.
Jestes pewien? Ja tez mam o2.pl i tez mam wlaczony filtr antyspamowy, ktory nawiasem mowiac nie dziala a caly spam laduje u mnie w wiadomosciach odebranych. Tak, sprawdzalem, filtr jest wlaczony. NIgdy nic nie dostalem do folderu SPAM bez dodawania do czarnej listy. Listy od CCP takze mi laduja normalnie. Ale w sumie co sie dziwic, skoro i taknie dziala to trzemu mialby wrzucac w spam? ;]

Yhm. Internet zadziwia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 14:50:55 wysłana przez Voulture »

NeX

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 18, 2007, 17:51:12 »
Nie mogłem sobie Ireul odpuścić. Fajnie było cię o coś oskarżyć - np o spartolenie własnego konta pocztowego  :knuppel2:

   Tak na serio, to o ile ktos nie pierdzielił się z opcjami na koncie, to nie ma możliwości aby CCP wylądowało w spamie. Jak swego czasu zaproponowano przetestowanie nowego filtra, to olałem, bo po co mi dodatkowy filtr skoro po staremu było dobrze. Zresztą admin sam napisał aby nie włączać jak nie jest potrzebny, więc nie włączać i tyle :)

P.S.
   W katalogu SPAM (system isnstalowany po raz pierwszy i ostatni w dniu premiery XP, a więc parę lat temu, konto również) mam jedynie jakieś Green Card Program - chyba sam to ścierwo tak oznaczyłem. Reklamy różnych funduszy i banków - niezamawiałem, więc dobrze im tak. Oraz o LOL! mail od Xarthiasa - nic o tym nie wiedziałem, odznaczyć. Pewnie prywatny, obcy adres został potraktowany jako coś podejrzanego. No i słusznie :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 18, 2007, 18:04:09 »
O2 ma dziwny ten filtr antyspamowy. Mam tam trzy skrzynki, i na każdej inaczej działa. Na jednej musiałem wyłączyć bo blokował prawie wszystko, na drugiej działa o tyle o ile (skuteczność jakieś 60% - i na plus i na minus), a na trzeciej jak wychwyci jednego spama na 20 to święto... I nie mam żadnych białych czy czarnych list, bo pocztę na stronie sprawdzam dość rzadko.
A teraz od jakiegoś czasu korzystam z własnego serwera, żadnych antyspamów, tylko to co thunderbird odfiltruje i jest git.

Oraz o LOL! mail od Xarthiasa - nic o tym nie wiedziałem, odznaczyć. Pewnie prywatny, obcy adres został potraktowany jako coś podejrzanego. No i słusznie :P
Ke?
Przedwieczny.

NeX

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 18, 2007, 18:15:09 »
Oraz o LOL! mail od Xarthiasa - nic o tym nie wiedziałem, odznaczyć. Pewnie prywatny, obcy adres został potraktowany jako coś podejrzanego. No i słusznie :P
Ke?

Pewnie automat do odpowiadania o nadesłaniu prac konkursowych został potraktowany jak spam. Chyba, że ręcznie piszesz, to tak jak wspomniałem prywatny adres został potraktowany jako podejrzany. W każdym bądź razie czasem wypada do spamu też zerknąć. Ważne, że wiadomość jest w katalogu, a nie odbita.

Kamoris

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 18, 2007, 18:15:50 »
Ja propnuje zalozyc sobie konto na www.inbox.com. Bardzo fajne i przyjemne w obsludze ;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 18, 2007, 18:26:20 »
Oraz o LOL! mail od Xarthiasa - nic o tym nie wiedziałem, odznaczyć. Pewnie prywatny, obcy adres został potraktowany jako coś podejrzanego. No i słusznie :P
Ke?

Pewnie automat do odpowiadania o nadesłaniu prac konkursowych został potraktowany jak spam. Chyba, że ręcznie piszesz, to tak jak wspomniałem prywatny adres został potraktowany jako podejrzany. W każdym bądź razie czasem wypada do spamu też zerknąć. Ważne, że wiadomość jest w katalogu, a nie odbita.

Automat i pewnie dlatego :)
Przedwieczny.

NeX

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 18, 2007, 19:20:17 »
O rzesz Ty. Akurat mi serwer padł i miałem trochę czasu aby się powyżywać. Ale czego miałem się spodziewać jak nie jesteś 100% Khanidem tylko łysą podróbką oskubanego z dredów Matara  :tickedoff:

Pierwsze ostrzezenie. za duzo juz tutaj offtop-whoringu. do tego stapasz po granicy zart-obraza, a amarzy i admini tego nie lubia (szkoda ze nie pracujesz tam gdzie ja, gnojowisko tam mam wieksze)
Ireul, 2007.04.18 19:40


W przyrodzie nic nie ginie. Wisiał sobie zaginiony post w clipboardzie. Popatrz, że niedoceniłeś szczerej troski o ciężką dolę admina i jego skołatane zdrowie ::)
No to są wręcz czyste, pozytywne bioprądy :P
Pamiętaj dusza jest najważniejsza, a jak będziesz znecał się nad luserami, to uciekną i nie będzie kto miał brać udziału w konkursach i wszystkie czapeczki zostana dla Xarthiasa :)

"Ireul, bo ci ciśnienie wzrośnie. Nie denerwuj się tak. Większość z nas gimnazjum zna z opowieści dziadków lub własnych dzieci :) No czasem w filmach pokazywali i literatura rosyjska pełna gimnazjów wszelakich. Może ciebie poprostu dotyczą się specjale zasady dla upiedliwców i dlatego masz szerszy filtr antyspamowy :D
Ktos musi mieć pecha - padło na ciebie. Wyspowiadaj się w Amarrskiej kaplicy, to podobnież pomaga."
  :P

Pozdro z całą sympatią dla największego upierdliwca na Centrali i nie przenoś z byle powodu do flame, bo nie mam aż tyle czasu aby długoterminowo się wygłupiac :) OVER
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2007, 21:32:12 wysłana przez NeX »

ter12

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 01, 2007, 08:31:39 »
Witam Całą Społeczność EVE   :)
Tak wypadło - (temat idealny do mojego problemu) że mój pierwszy post znalazł się akurat tutaj .
Chciałem skorzystać z triala w ramach testu - grywalność , gfx , jakość działania neta ale .....
Nie dostaje nic na maila ani o2 ani gmail , czekam już tydzień , dodam że w spamie nic niema :(
Proszę poradzcie dla nooba ( eve ) co robić żeby zagrać i się bardziej "napalić" na abo.

Ps. Jeśli ktoś z was miałby jakąś możliwość udostępnienia konta trial to bym poprosił o użyczenie .

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 01, 2007, 09:40:49 »
Witam Całą Społeczność EVE   :)
Tak wypadło - (temat idealny do mojego problemu) że mój pierwszy post znalazł się akurat tutaj .
Chciałem skorzystać z triala w ramach testu - grywalność , gfx , jakość działania neta ale .....
Nie dostaje nic na maila ani o2 ani gmail , czekam już tydzień , dodam że w spamie nic niema :(
Proszę poradzcie dla nooba ( eve ) co robić żeby zagrać i się bardziej "napalić" na abo.

Ps. Jeśli ktoś z was miałby jakąś możliwość udostępnienia konta trial to bym poprosił o użyczenie .

Kod przychodzi w ciągu kilku minut (max) więc albo załatw sobie skrzynkę email na innym serwerze (najlepiej nie ogólnie darmowym - bo te często są na czarnych listach) tylko jakiś pewniejszy :) - możesz też poprosić kolegę/koleżankę o przysługę odbioru takiego maila  :coolsmiley:
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 15, 2007, 19:12:00 »
Witam,
moje usilne próby zdobycia trial codu niezmiennie kończą się poniższym komunikatem

Przetestowane przegladarki to FF, Opera i IE7.
Czy ktoś z Was wie co się dzieje?
Z góry dzięx za info.

Voulture

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 15, 2007, 19:38:48 »
U mnie to samo - jakis błąd maja z bazą danych, niestety, poczekaj do jutra, na pewno wpłyneło do nich dużo petycji i to naprawiają ;)

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 15, 2007, 19:44:51 »
Dostali równiez i moją, hehe.
Do jutra? Oby... Cholera, czekałem na TEN weekend od paru tygodni. Po pracy zrobiłem zapasy płynów na noc całą, wpadłem do domu jak burza, pożarłem paszę, odpaliłem kompa i ech...
No nic, poczekamy...  :'(

P.S. Dzieki za szybką reakcję.  :)

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 15, 2007, 21:07:41 »
Aha, odpaliło, hyhyhy.
Ale za to nie mogę połączyć się z servem, ech... Co tym razem.....

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 15, 2007, 21:11:30 »
firewall, antywirus, router, w najgorszym wypadku provider

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 15, 2007, 21:15:42 »
No to kolejno odłączamy, choć nigdy nie miałem problemów z innymi mmorpgami...

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 15, 2007, 21:32:34 »
Sorka za post pod postem.

Firewall nie, antivir nie, router nie, provider raczej nie (nigdy nie było problemów choćby z WoWem ).
Wyglada to tak, że nawiazuję łączność z serwem (progress bar) i wywala mnie na autoryzacji. Zarówno login jak i pass hulają na saicie EvE w account man. , sam acc.man. twierdzi że mam aktywny od godziny trial. Grrr........
Aha, server status jest ciągle "unknown".
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2007, 21:41:14 wysłana przez Wilq »

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 15, 2007, 21:40:39 »
Evka do pracy potrzebuje portu 26000 - więc jak coś po drodze go blokuje to nici z grania
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 15, 2007, 21:49:12 »
Niestety nie mam zielonego pojęcia jak sprawdzić czy jest on wolny czy nie...  :-\

Voulture

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 15, 2007, 22:02:30 »
Moze zly atch sciagnales? Powinienes miec  - Version: 3.14.32517 i sprawdzasz serwer Tranquilty.

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 15, 2007, 22:05:27 »
Niestety nie... Patch jest ok i serw też. Ale kibel...

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 15, 2007, 22:22:45 »
Ech.. Odpaliłem sofcik Advanced Port scanner, który twierdzi, że 26000 mam zamknięty. No nic, pozostała mi tylko rozmowa z providerem, ale znając tych irlandzkich sk.....nów niczego nie zwojuję. Anyway WIELKIE dzięki Wam wszystkim za pomoc.  :smitten:
Cholera i znowu będę musiał tłuc moby, lol.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 15, 2007, 22:31:23 »
Ech.. Odpaliłem sofcik Advanced Port scanner, który twierdzi, że 26000 mam zamknięty. No nic, pozostała mi tylko rozmowa z providerem, ale znając tych irlandzkich sk.....nów niczego nie zwojuję. Anyway WIELKIE dzięki Wam wszystkim za pomoc.  :smitten:
Cholera i znowu będę musiał tłuc moby, lol.

Akurat skaner może tak twierdzić :) u mnie też mówi, że mam zamknięty port 26000 :D
Jeżeli masz bezpośrednie połączenie do providera - 1 komp i bez routera - to gadaj z nim, żeby port odblokował (pewnie trzeba dopisać jedną regułkę w iptables - jeżeli używają linuxa) - a jeżeli Ty u siebie rozdzielasz adresy IP albo robisz NATa routerem, to w tym routerze otwierasz port i czasami robisz dodatkowo forwarda portu na komputer na którym grasz.
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 15, 2007, 22:42:57 »
Ooooo a więc jest odrobina nadzieji  :D
Jutro napadnę na tą wiecznie zachlaną whisky bandę i zobaczymy co się uda wytargować.
Ukłony marcoos  O0

NeX

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 15, 2007, 22:52:28 »
Albo jak przy innej okazji wspomniałem masz zainstalowana jakąś ochrone antyspyware, a niestety CCP EVE Online trafiło na czarna listę i jest teraz często domyślnie banowane. Jak masz cos w rodzaju PeerGuardiana itp, np dodatki do firewalli, lub antywirusów, to sprawdź podczas uruchomienia czy wywala na historii blokad EVE Online. Podobno stało się tak z winy przekierowań serwerów, ale nie chcialo mi się brnąć przez wszystkie posty z kilkunastu stron spamu. Jeżeli tak, to wystarczy, że dasz pozwolenie stałe na połączenia. U mnie zadziałało. Podobno w Angli i Irlandii najwiecej protestów z tego powodu, więc możliwe że na poziomie providera tez jest filtrowane połączenie.

Wilq

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 15, 2007, 23:04:54 »
Nie, to nie ja... W  akcie ostatecznej rozpaczy sprawdziłem to w najodważniejszy/najgłupszy ze sposobów - wyłączyłem całkowicie wszelaką protekcję kompa. I nic, serw status wciąż Unknown. Pozostaje więc tylko "owcolubny" provider.  :-\

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 15, 2007, 23:31:38 »
Nie, to nie ja... W  akcie ostatecznej rozpaczy sprawdziłem to w najodważniejszy/najgłupszy ze sposobów - wyłączyłem całkowicie wszelaką protekcję kompa. I nic, serw status wciąż Unknown. Pozostaje więc tylko "owcolubny" provider.  :-\

U mnie problemem był provider. Możesz to sprawdzić łącząc się z serwerem przez jakieś proksy. Ja używałem tunelu do maszynki w pracy.

Powyłączaj też inne programy. Wiem, że z EVE gryzie się Webwasher (a dokładniej jego opcja automatycznego rozgłaszania proxy) oraz czasami Google Desktop (tu niestety nie doszedłem co jest powodem, problemy były sporadyczne i losowe ale zawsze pomagało wyłączenie Google Desktopu).

Sambor

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 07, 2007, 18:20:28 »
moge poprosic o 14 dn. triala  :smitten: 


dobra juz sam sobie zrobilem key :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2007, 18:33:25 wysłana przez Sambor »

Arteo

  • Gość
Odp: Problem ze zdobyciem 14 dniowego triala
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 21, 2007, 12:01:06 »
Witam wszytkich!
Jestem nowym potencjalnym graczem EVE i niestety mam problem ze zdobyciem triala. Próbując uzyskać kod wykorzystałem wszystkie możliwe adresy mailowe: interia, wp, o2, przy czym tylko za pierwszym razem utworzyłem konto EVE. Niestety na żaden z tych adresów od 24h nie otrzymałem maila z kluczem. Żadne historie typu spam itp raczej nie wchodzą w rachubę, bo powyłączałem na każdym koncie. Czy ktoś mógłby mi w jakiś sposób pomóc? Na wszelki wypadek podaję numer gg: 2183220.
Za ewentualną pomoc z góry dziękuję.
Pozdrawiam.