Autor Wątek: Standing  (Przeczytany 2884 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Desert Rat

  • Gość
Standing
« dnia: Kwiecień 13, 2007, 13:12:54 »
Nie wiecie czy mając standing niski do amarr empire (czy innych) zaczną oni w koncu do mnie strzelac w empire?? Czy tylko nie dadza mi buzi na powitanie :)

Goomich

  • Gość
Odp: Standing
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2007, 13:24:30 »
Przy standingu ponizej 5.0 będą strzelać (albo istnieje groźba, że będą strzelać).

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Standing
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2007, 13:26:34 »
Po wejściu faction warfare to zaczną, a na razie to jeszcze nie  :2funny:
My mamy hq w samym centrum amarr, a ja miałem prawie -4 do nich i jakoś nikt do mnie nie strzelał... :)
Aeon ma prawie -6 do gallente i do niego w Sortet też nie strzelali....
A jak chcesz się organoleptycznie przekonać to wsiądź w shuttla i poleć do Amarr :)
Przedwieczny.

Desert Rat

  • Gość
Odp: Standing
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2007, 13:39:41 »
W empire jak dwa korpy maja do siebie standing -10 to i tak nie mogą strzelać (chyba ze wojne mają), czy w przypadku duzych imperiow jest inaczej??
Organoleptycznie to ja sie boje przekonac jak kiedys przekrocze powiedzmy -5 i bede lecial shipem przez amarr empire. I teoretycznie co wtedy  - beda mnie zabijac tymi nadshipami przy gatach za kazdym razem jak ich spotkam??

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Standing
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2007, 13:53:31 »
To ci mówię - wsiądź w shuttla, przynajmniej nie będzie szkoda... Do jajek npce nie strzelają. Podleć do systemu gdzie przy bramie lata amarr navy i się przekonasz. Jak ci szufla pęknie - znaczy, że lepiej tu nie przylatywać :)
Przedwieczny.

Dradiel

  • Gość
Odp: Standing
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2007, 14:56:54 »
Strzelają, strzelają, co prawda nie te nadshipy przy gejtach, ani sentry, ale jednak biją. Miałem swego czasu -5 do Caldari i po wskoczeniu do systemu pojawiał się dodatkowy spawn policji caldaryjskiej, który zaczynał do mnie strzelać, co prawda nie za mocno, ale jednak.

Ellaine

  • Gość
Odp: Standing
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2007, 14:59:21 »
Jak sobie cos takiego poprawic?

Dradiel

  • Gość
Odp: Standing
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2007, 15:04:34 »
Ujemny standing poprawisz skillem dyplomacja.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Standing
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2007, 15:06:20 »
A jak dyplomacja za mało, to robisz misje dla sojusznika (Amarr-Caldari i Matar-Gallente). Powoli, ale rośnie. Można też dla neutralnych robić misje, wtedy po importantach rośnie do wszystkich frakcji. Neutralini czyli np Sisters of Eve.
Przedwieczny.

Goomich

  • Gość
Odp: Standing
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 13, 2007, 15:12:31 »
Jak sobie cos takiego poprawic?

To łatwe.
Najprościej jest zawalić parę misji storyline u ich wrogów.
Możesz też popracować dla ich przyjaciół. Można mieć bardzo niski do np. Caldari, ale już tylko niski do Amarów i taki sobie do Ammatarów (mój przypadek). Jakbym chciał poprawić, to robię misje dla Ammatarów i czekam aż mi się podniesie do Amarów (do Caldari też będzie rosło, ale wolniej). Potem przesiadaka na Amarów i hejka. (między State, a Empire jest 9,0, więc właściwie to wystarczy, można nawet nabić sobie agenta lvl 4 u Caldari).

Ewentualnie zostaje jeszcze Interbus, do którego wszyscy mają +0.5, ale po pierwsze przyrost jest wolny, a po drugie tam teraz wojna (no, ale gdzie nie ma?  :tickedoff:).