Autor Wątek: Pytania pytania pytania...  (Przeczytany 5139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

qlko

  • Gość
Pytania pytania pytania...
« dnia: Kwiecień 07, 2007, 15:01:08 »
Cóż, raz już pytałem o kilka spraw na tym forum  :D
Wszystko skończyło się na dyskusji na temat trudnego handlu w dzisiejszych czasach ;p

Chciałbym zadać kilka pytań, które dla totalnego newbie są niezbędne:
1. Przy jakim łączu internetowym gra chodzi tak jak powinna? Cóż, siedzę na 128 i zmieni się to dopiero po wrześniu ;/... Gdy grałem na trialu nie było żadnego problemu (może dlatego że tłok w systemach był mały ;p)

2. (to pytanie na forum pojawia się najczęściej) Czy da się grać bez wkładu realnej cash na początek? - po przestudiowaniu  połowy tematów na tym forum (1 godzinka ;p) wiem że TEORETYCZNIE tak. Teoretycznie, bo spać jeść i... też trzeba  8). Tak więc pojawia się właściwe pytanko: Czy jest jakieś Corp, które potrzebuje młodych i utalentowanych... i stać je  na zaufanie nowemu i wykupienie za ISK cd-keya? (najlepiej polskie, bo chodź angielski umiem nieźle, dobrze by było bez krępacji do kogoś gębę otworzyć nie zastanawiając się nad doborem słówek)

3. Czy ktoś z was ma za dużo ISK i byłby tak miły ufundować mi 3 miesiące?  :2funny:

4. Czy jeśli korporacje prowadzą wojnę, to zdesperowana jedna ze stron szuka pilotów... nawet trialowych, jest gotowa dać im byle yaki sprzęt, wykupić cd-key, byle wywalczyć wpływy? :D (to taki mały idea po przeczytaniu jednego postu z tego forum)

Wiem że za chwilkę pojawi się krytyka że jestem szmarkacz i że te 60 zł to nie tak dużo...  :idiot2:
Wiem że skoro nie mam to nie gram  :knuppel2:
Wiem że dzieci programistów tesh muszą coś jeść  :'(
Wiem że za rozrywkę trzeba płacić  :police:
I nie wiem czy może nie jestem za młody na tą grę (podobno  średnia wieku tutaj to powyżej 20) Ja mam 17 może będzie dobrze.  ???

Kolega widze nowy i nie wie ze czerwony kolor na tym forum jest zarezerwowany dla adminow/moderatorow.
[2007.04.07 15:11, Ireul]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2007, 15:11:56 wysłana przez Ireul Taar »

NeX

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2007, 15:15:23 »
3 miesiące za 300KK ISK, lub inaczej - za 100 zł, bo ISK i TimeCode, to przecież wartość w realnej gotówce, a ty się pytasz kto z nas da ci tę stówę in blanco, bo przecież kiedyś będzie z ciebie fajny gość :o

Spytaj się na ulicy, czy ktoś cię zasponsoruje i sprawdź odpowiedź. Obstawiam trzy możliwe reakcje:  :2funny:  :knuppel2:  :smitten:

Zdecyduj na jaką wolisz się załapać :uglystupid2:

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2007, 15:39:47 »
Srednia wieku w eve to raczej podchodzi pod 30 lat nie 20. Najstarszy gracz jakiego znam mial kolo 65 lat i gral ze swoja wnuczka w jednym korpie. Wnuczka zreszta tez raczej miala powyzej lat 20  ;)

Goomich

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2007, 15:57:05 »
3 miesiące za 300KK ISK, lub inaczej - za 100 zł,

3 miesiące za 100zł? Skąd bierzesz takie tanie?

Gacul

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2007, 16:24:47 »
3. Czy ktoś z was ma za dużo ISK i byłby tak miły ufundować mi 3 miesiące?  :2funny:
Wiem że za rozrywkę trzeba płacić  :police:
I nie wiem czy może nie jestem za młody na tą grę (podobno  średnia wieku tutaj to powyżej 20) Ja mam 17 może będzie dobrze.  ???
[2007.04.07 15:11, Ireul][/color]

Też mam 17 lat, ale to nie znaczy, ze nie moge ruszyc dupy i znalesc sobie roboty :P. Od 16 lat mozesz pracowac legalnie(chyba na pol etatu) ale nie we wszystkich dziedzinach. Wakacje sa dlugie, spokojnie mozesz zarboic kase na caly rok gry i jeszcze zostanie na kupienie ISK  ::) Możesz pracowac na czarno, ale to jest ostateczne wyjscie :D  I nie mow, ze nie znajdziesz roboty bo ja na 3 tys. zadupiu znalazlem    ;)

NeX

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2007, 16:26:07 »
3 miesiące za 100zł? Skąd bierzesz takie tanie?

Mam mailing wszystkiego z napisem "EVE-Online" z Allegro, oraz często oferty in game. Ostatnio (ze dwa dni temu) ogłaszał się na Polishu SHIBOSU. Sprzedawał 90 dni po 100zł. Na Allegro są oferty po 112-120zł. Ja kupuję poza licytacją też po 100zł. Nikt nie sprawia problemów. Wystarczy pogadać i kupować u tych samych ludzi. W sumie mógłbym też kupować za ISK, ale zawsze mam jakieś dziwne wydatki, a ostatecznie gotówke zarabiam szybciej i łatwiej niz ISK. :)

P.S. W sumie wypadałoby odpowiedzieć na pierwsze pytanie autora topicu. "1. Przy jakim łączu internetowym gra chodzi tak jak powinna?"

Neostrada 128 jest wystarczającym łączem dla EVE. Trasnfery danych pomiędzy naszym komputerem, a serwerem są symboliczne. Ważna jest raczej stabilność łącza i płynność transferu aby nie było lagów i disconnect. Dlatego używając jakichś p2p i innych zamulaczy wypadałoby mieć zainstalowany program do optymalizacji i priorytetowania połączeń.
Polecam cFosSpeed w odpowiedniej wersji (LAN lub NEO) z włączoną optymalizają na PING.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2007, 16:38:17 wysłana przez NeX »

Voulture

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2007, 16:42:55 »
Jedno tlyko moge dodac: Skoro zakladasz,ze bedziesz mial czas by pozniej zarabiac na gre, polecam wydac te 100zl, rozbudowac postac zarabiac kas i jechac za darmo do konca. 100zl to koszt sredniej gry komputerowej ze sklepu. Wydatek wlasciwie ten sam.

Wiesz, iski sa latwo pzrelicalne na prwdziwa kase, tak jak nie dasznieznajomemu 100zl tak i chyba nie masz co liczyc, ze ktos podaruje Ci wlasne pieniadze. Tymbardziej, ze nawet CIe ie zna z rl.

qlko

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2007, 18:18:09 »
Chciałbym zwrócić waszą uwagę na buźkę przy punkcie trzecim... Nikt nie załapał że to był tylko żarcik??

I właściwie za punkt trzeci mnie jedziecie, chodź to on był wystawiony dla jaj (że się tak ordynarnie wyrażę). Bardziej interesuje mnie korporacja... wyczytałem w waszym jednym topiku coś o poszukiwanych górnikach (ale nie było szczegółów więc napisałem tu)... a więc kolejne pytanie Czy na górników jest jeszcze taki popyt w korporacjach?


Szam szobie poszukam... dzięki za odp. co do pierwszego punktu  :)

I sorki dla admina/moderatora za czerwony kolorek  :buck2:

qlko

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2007, 07:40:44 »
Dzięki, wreszcie odpowiedź na nurtujące pytanie :D

wielkie thx

(wiem że tym postem nie wnoszę nic do tematu ale ładnie podziękować trzeba ;p)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2007, 07:57:33 wysłana przez qlko »

Voulture

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2007, 10:03:05 »
Dla mnie sa to pytania, które często zadaja nowi. Dla niektórych widac jest ważne, czy będą musieli zainwestować w ta gre czy nie, odpowiedz więc spokojnie się należała. Nikogo nie obrazem i nie flejmuji :)

qlko

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2007, 20:19:34 »
Wiecie, trochę posiedziałem na chacie eve i znalazłem kolesia który mi pomoże...
Dostane cruisera z equipem i robote na maining za 4mln ISK za godzinke w 0.2

Jesli sie nie wyrobie przez te 14 dni to całą kase jemu przerzucę i na 2 trialu mi to odda :D...

Porada dla kolesi szukających alternatyw tak jak ja... SZUKAJTA a ZNAJDZIETA ;p

Michieru

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 09, 2007, 20:31:19 »
4mil/h... Chyba juz lepiej wyjdziesz na strzelaniu do npcow w lowsecach fregatka. :)

No ale co kto lubi w sumie.

przemas

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 09, 2007, 20:34:35 »
a jak niby chcesz komus oddac kase na trialu
ostatnio to strasznie zablokowami
no chyba że czegos nie wiem

qlko

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 09, 2007, 21:09:04 »
a jak niby chcesz komus oddac kase na trialu
ostatnio to strasznie zablokowami
no chyba że czegos nie wiem


on wystawia jakis tandetny itemek na niebotyczną sumkę a ja to kupuję ;p

Voulture

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 09, 2007, 21:34:20 »
To po co pośrednik? Kup swoim nowym trialem od starego i juz. Zreszta, ja sie ie znam, wydaje mi sie, ze mozna zarabiac wiecej... Zagadaj sobie do Xarthiasa (za czesto to pisze) - on przyjmuje ludzi na trialu i z tego co mowil pare osob z jego corpa jakos kase zarobilo. Moze podadza rozsadniejsze warunki czy cos. Szukaj wiecej, mzo eznajdziesz lepiej...

przemas

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2007, 08:03:42 »
a jak niby chcesz komus oddac kase na trialu
ostatnio to strasznie zablokowami
no chyba że czegos nie wiem


on wystawia jakis tandetny itemek na niebotyczną sumkę a ja to kupuję ;p

ale w jaki sposób??
contraktami nie działało mi ostatnio

qlko

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2007, 10:15:23 »
Powiedzcie jeszcze jaki stateczek trzeba sobie kupic, żeby spopkojnie na cd-key na następny miesiąc wydobyć...

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2007, 10:58:17 »
Powiedzcie jeszcze jaki stateczek trzeba sobie kupic, żeby spopkojnie na cd-key na następny miesiąc wydobyć...

Hulk plus cały stuff t2, rigi, no i mody do wydobycia  :2funny:
ewentualnie mackinaw ale to już wg. uznania...  >:D
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Ellaine

  • Gość
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2007, 11:15:24 »
Ostatecznie moze to byc Osprey :)

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Pytania pytania pytania...
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 11, 2007, 22:05:15 »
a jak niby chcesz komus oddac kase na trialu
ostatnio to strasznie zablokowami
no chyba że czegos nie wiem


on wystawia jakis tandetny itemek na niebotyczną sumkę a ja to kupuję ;p

A cala kasa laduje na kacie jego alcika co to sobie taki sam itemik wystawil za 1 iska :P
A potem bedzie : sorrry maaaan i didn't know :P