Autor Wątek: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana  (Przeczytany 3397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MKoll

  • Gość
Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« dnia: Kwiecień 02, 2007, 18:42:27 »
Poszukuję kompletnej listy wszystkich skilli w jakiejś prostej formie (TXT, XLS), bez żadnego sortowania na prereq, advanced itp. Byłbym bardzo wdzięczny za linkę do czegoś takiego.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2007, 18:47:27 »
A można wiedzieć w jakim celu?

Instalnij sobie programik EveMon (link jest w sekcji programy na głównej stronie) i tam powinny być wszystkie. Ewentualnie poszukaj na http://eve.coldfront.net w bazie przedmiotów lub na stronie oficjalnej w item database.
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2007, 19:42:54 »
Co zabawne, Evemon ma chyba bardziej aktualne dane niz strone Eve

NeX

  • Gość
Odp: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2007, 20:03:51 »
W panelu postaci na EVE pojawiła się ostatnio zakładka SETTINGS a w niej dwie opcje: pierwsza zaznacza kolorem niedokończone skile, a druga wyświetla wszystkie standardowo dostępne skile razem z tymi które zakupiliśmy. Pisząc standardowo dostępne mam na myśli, to że nie uświadczymy tam ukrytych skili typu BLACKMARKET. Zresztą chyba już niemożliwych do zdobycia w inny sposób jak zakup postaci stworzonej przed KALI.

MKoll

  • Gość
Odp: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2007, 21:00:38 »
Po co mi to? Ano zwyczajnie chce zrobic porzadek i odhaczyc sobie skille wyuczone i te, na ktore mam booki, zebym wiedzial, na co ew. polowac. W sumie od biedy moge w EveMon wrzucic do planu wszystkie skille i druknac, ale liczylem na jakies prostsze rozwiazanie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2007, 21:04:05 »
E, szkoda zachodu :)
Z każdym patchem wychodzą nowe skille, stare się zmieniają... Poza tym w tej chwili jest coś około 360 skilli wszystkich... Także zrób sobie plan na najbliższy miesiąc czy dwa... I tak go zmienisz ze trzy razy w międzyczasie :)
A przynajmniej ja tak mam ;D
Przedwieczny.

Goomich

  • Gość
Odp: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2007, 23:11:23 »
Po co mi to? Ano zwyczajnie chce zrobic porzadek i odhaczyc sobie skille wyuczone i te, na ktore mam booki, zebym wiedzial, na co ew. polowac. W sumie od biedy moge w EveMon wrzucic do planu wszystkie skille i druknac, ale liczylem na jakies prostsze rozwiazanie.

No to ustawiasz sobie tak jak ci Nex poradził, lub instalujesz EVEMon, ten program bardzo ładnie pokazuje jakie masz i na jakim poziomie, a jakich nie masz.

E, szkoda zachodu :)
Z każdym patchem wychodzą nowe skille, stare się zmieniają... Poza tym w tej chwili jest coś około 360 skilli wszystkich... Także zrób sobie plan na najbliższy miesiąc czy dwa... I tak go zmienisz ze trzy razy w międzyczasie

Pewnie robi skilla "Skill Collector" i właśnie wydał mniej lub bardziej ciężką kasę na skilla, którego już ma. :)

MKoll

  • Gość
Odp: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2007, 16:35:21 »
Pewnie robi skilla "Skill Collector" i właśnie wydał mniej lub bardziej ciężką kasę na skilla, którego już ma. :)

Raczej to pierwsze :). Po prostu chcę wiedzieć ile mnie będzie kosztować osiągnięcie celów np. na najbliższy rok i ilu książeczek jeszcze brakuje. Może uda mi się z inEvE taką listę zrobić.

Goomich

  • Gość
Odp: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2007, 17:45:21 »
Raczej to pierwsze :). Po prostu chcę wiedzieć ile mnie będzie kosztować osiągnięcie celów np. na najbliższy rok i ilu książeczek jeszcze brakuje. Może uda mi się z inEvE taką listę zrobić.

Zainstaluj sobie EVEMona.
Robisz sobie w nim plan skillowania i w tym planie, przy na liście skilli masz ładnie to pokazane (czerwony krzyżyk - brak skilla, zielony plus - można skillować, fajka - masz skilla na poziomie 0, kropeczki - skill na okreslonym levelu). Do tego po kliknięciu któregoś moża obejrzeć ladny diagram na którym jest wszystko - czego potrzeba, co masz ile czasu zajmnie doskilowanie.

Albo otwórz opcje w Character sheet i zaptaszkuj pierwszą opcję.

MKoll

  • Gość
Odp: Lista wszystkich umiejętności poszukiwana
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 13, 2007, 18:02:01 »
Na to juz wpadlem, liczylem po prostu na jakies bardziej eleganckie rozwiazanie - print i gotowe.