Autor Wątek: WTS - High tech data chip  (Przeczytany 3040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Desert Rat

  • Gość
WTS - High tech data chip
« dnia: Marzec 11, 2007, 17:40:18 »
Jak w temacie 5000 szt po 2000 ISK za sztukę.

 btw. jestem b. nowym graczem i nie mam zielonego pojęcia do czego to służy - jakby ktoś mógł napisać coś o tym byłbym serdelecznie dźwięczny....

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: WTS - High tech data chip
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2007, 19:43:18 »
cześć Xanthia :) Z tego co widzę to jest to produkt przemysłowy (industrial good) wiec tak mi sie kojarzy, ze jest to przydatne tylko do handlu pomiędzy stacjami npc.. ewentualnie moze byc sytuacja, ze jakiś agent mógłby o to poprosić w zamian za jakas nagrodę.. wiec dla graczy tez pewnie daloby rade to opchnac :P na forum eve tez znalazłem ze dostaje sie je od agenta..i można wykorzystac u innego w ofercie w zamian za implant.. tyle wiem  ;) Pozdrawiam :)

Desert Rat

  • Gość
Odp: WTS - High tech data chip
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2007, 19:56:55 »
Ehhh kolejny błąd taktyczny - kosztowały mnie 4k l.p. - myślałem że coś sie z nich produkuje i szybko je zepchne bo u mnie w tash można je kupić za 5,5k najtaniej......

A coś takiego jak tagi amarskich oficerów - albo innych zakazanych- są używane w grze do handlu, bo nikt tego nie kupuje ani nie sprzedaje  :o

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: WTS - High tech data chip
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2007, 20:10:24 »
Ja bym tego bledem nie nazwal :) raczej inwestycja:) to postaw je gdzies na rynku np troszeczke taniej niz te 5500isk i moze pojda.. a te tagi tez sa skupowane przez stacje npc.  na przyklad caldari navy skupuje tagi gallente wiec te ammarow pewnie kupuja gallente albo minmatarzy :) Slyszalem tez, ze sa uzywane rowniez do ofert agentow.. choc ja misji duzo nie robie i tu licze na podpowiedz kogos kto jest w nich lepiej obeznany  ;)

Ellaine

  • Gość
Odp: WTS - High tech data chip
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2007, 21:23:56 »
Polecam:
http://www.eve-online.com/itemdatabase/
A tam masz rozne itemy pod warunkiem ze byly przed Revelations, bo baza na stronie jest nieaktualna. High tech data chip akurat jest. Zeby znalezc cos na stronie zobacz w ktorym miejscu znajduje sie w okienku market w grze:
http://www.eve-online.com/itemdatabase/tradegoods/industrialgoods/17893.asp
Industrial i trade goods maja to do siebie ze czasem kupuja je NPCe - jest to zabawka dla poczatkujacych kupcow na ktorej mozna zarobic po pare milionow na przelot indykiem na poczatku gry albo kilkaset freighterem. Mozna to sprawdzic w drugiej zakladce na tej samej stronie;
http://www.eve-online.com/itemdatabase/tradegoods/industrialgoods/m_17893.asp
Czyli zapewne jest wykorzystywane do ofert agentow. Mozesz zorientowac sie gdzie ludzie robia duzo misji i tam sprzedac, albo zlozyc oferte w ktoryms z wielkich wezlow handlowych: Jita, Oursalert, Rens, Amarr

Desert Rat

  • Gość
Odp: WTS - High tech data chip
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2007, 15:11:31 »
Fajne dzięki Ellaine.
Poszukam to i może sprzedam bezdomnych i egzotyczne tancerki  :2funny:


btw ale mało ofert tych npców jest