Autor Wątek: Badania  (Przeczytany 1969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Desert Rat

  • Gość
Badania
« dnia: Marzec 09, 2007, 22:22:52 »
Mam pytanie dotyczące blueprintów - produkcja z nich jest w miarę prosta natomiast chciałbym dowiedzieć się jak można wynajdować coś z bp bo jak klikam na bp żeby zrobić kopię przeprowadzić jakiś tam research to wyskakuje mi że nie ma dostępnego miejsca gdzie mogłbym to zrobić chociaż stacja ma research lab.....
Jest moze jakis poradnik naukowca w którym opisana jest strona techniczna problemu ??

Sou

  • Gość
Odp: Badania
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2007, 01:54:25 »
Miejsca nie ma bo....no nie ma, zajete i tyle;) Podpowiem ci ze wiekszosc labow w high secu jest zajetych ;p ALbo czekasz na okazje i wciskasz sie albo twoja korporacja ma wlasnego posa i w nim wolne laby;) Jest jeszcze mozliwosc dania innej korporacji ktora zajmuje sie researchowaniem jednak jest to troche ryzykowne...

Co do poradnika to nie wiem czy jest jakis polski...

Ellaine

  • Gość
Odp: Badania
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2007, 18:03:20 »
Wkladasz BPO do kolejki do badan albo kopiowania, w Imperium najbardziej zapyziale i nieznane nikomu stacje maja kolejke tylko 10 lub kilkunasto-dniową. Powyzej 30 dni nie da sie wkladac BPO do kolejki wiec miejsc wolnych za 25 - 30 dni bedzie w miare duzo. Po tym czasie Twoj projekt zaczyna byc badany / kopiowany.