Autor Wątek: Witryny o grach  (Przeczytany 12175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Witryny o grach
« dnia: Luty 28, 2007, 14:38:02 »
Szybka ankieta na temat witryn o grach komputerowych. Które z wyżej wymienionych uważasz za największe/najlepsze lub odwiedzane przez największą liczbę graczy?
CCP planuje umieścić polskojęzyczne bannery i reklamy Eve-Online na dwóch największych polskich portalach poświęconych grom komputerowym. Pomóżcie wybrać najlepsze.
Zachęcam do głosowania - im więcej głosów tym lepiej, więc namawiajcie korpowiczy, kolegów, znajomych do głosowania. To ważne dla rozwoju Eve w Polsce. Pośrednio przyczynić się może też do organizowania eventów dla polaków zarówno w grze jak i poza nią.
Powyższe portale zostały zaproponowane mi do ankiety przez CCP - jeśli znacie jakieś lepsze/większe to dajcie znać - najlepiej z namiarem na kogoś od reklamy/pr.
Przedwieczny.

Sou

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2007, 22:43:17 »
Widze ze wiekszosc tak jak ja glosowalo ;) ( gry-online i WP ). Szczerze mowiac to pewnie sa inne lepsze serwisy ale jakos tylko na te trafilem ( moze dlatego ze sie grami nie interesuje?:P ).

WP to chyba najlepszy pomysl bo oni maja dosc sporo "widzow" ;]

Voulture

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2007, 23:43:26 »
Nalezy sie zastanowić na co głosować, by nie było 13latków nie umiejących pisac i z nickiem PL na końcu. :>

White_Haven

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2007, 00:52:39 »
Gah  :o, nie kracz bo się spełni  :-X. Murphy rządzi wszechświatem ;).

Sou

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2007, 14:39:30 »
Btw czy tylko ja nic nie widze gdy ten ciemny granatowy kolor jest kolorem napisow ktore sa na czarnym tle?:)

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2007, 20:03:13 »
Ja ledwo,ale widze  ;) a jezeli chodzi o serwisy to tez glosowalem na gry-online oraz gry.wp.pl choc bardziej bym sie skierowal w strone tej drugiej pozycji bo z ludzi, ktorych widzialem to sporo wlasnie z tego serwisu korzysta a gry-online.pl bym postawil na rowni z pozostalymi, albo przynajmniej z valhallą po chwili zastanowienia :) ale to tylko taka prywatna opinia ;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 02, 2007, 22:51:30 »
Próbowałem guestom umożliwić głosowanie, ale chyba mi się nie udało :P
Także namawiajcie znajomych z korpów itd żeby głosowali - nie wyjdźmy na jakiś zacofańców :P
A ten granatowy kolor to sprobujemy poprawić :P
Przedwieczny.

Loc0

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2007, 11:00:25 »
imo gry-online jest wiekszy i ciekawszy od gier wp no i na pewno lepiej zorganizowany

Sou

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2007, 12:00:18 »
Gdyby CCP dalo artykul sponsorowany na wp.pl z linkiem na glownej stronie to hoho...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 05, 2007, 09:57:20 »
Wiecie co, byście się wstydzili. Ja tu walczę z CCP, że niby polska społeczność jest taka zwarta i zgrana. Żeby może jakiegoś eventa dla nas zrobili czy coś. A wy to olewacie. W czasie trwania ankiety na forum zalogowało się ponad 150 zarejestrowanych użytkowników. Czemu tylko co trzecia osoba zagłosowała? Tak ciężko? Czy się wstydzicie? Nie świadczy to o nas najlepiej niestety. Nikt nie każe się na forum wypowiadać, ale głosowanie to w końcu dwa kliknięcia myszą. Czasu zabrakło? Ech...
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 05, 2007, 10:34:12 »
Ja to mialem problm bo nie bywam na zadnych witrynach o grach.

Wojak

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2007, 10:51:48 »
Hmm. Niebyło pospolitego ruszenia? To dziwne przypominam sobie historię z Civ kiedy odbywało się głosowanie na temat nacji w kolejnym dodatku. Po kilku dniach od umieszczenia ankiety okazało się że Polacy byli jedną z najważniejszy nacji w historii całego Bożego świata hehe

Ale to tak bardzo offtopicowo

Gregorius

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2007, 23:29:47 »
To możeby tak..... podciągnąć ciut wyniki, by ludki z CCP nie zwątpili ? :D

A swoją drogą Xarth - często tak jest, że nawet ci zarejestrowani na forum wchodzą tylko by poczytać topici (nic od siebie oczywiście [nawet małego spamiku :P])... a taka ankieta to strasznie trudna rzecz, bo trzeba jeszcze klikać w jakieś dziwne kropki..  ::) ::)

Gregorius

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 07, 2007, 18:43:01 »
Nie wiem, czy wiecie, ale na Shamo (http://shamo.gry-online.pl/) jedna z reklam to właśnie EvE-Online.
[jestem ciekaw czy to z inicjatywy Xartha ^_^]

Rashgar

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 07, 2007, 22:03:06 »
No i jest ta zapowiadana polska podstrona eve-online.com, z linkiem do centrali :]

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 07, 2007, 22:25:21 »
Ja  przez ta linke dotarłem tutaj

http://www.eve-online.com/polska/

 :D :D :D

edit: ehh, nie przeczytalem posta Rashgara dokladnie  :uglystupid2:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2007, 22:50:10 wysłana przez Aeon Horax »

Voulture

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 08, 2007, 00:56:34 »
Niech ktos ładnie poprawi błędy, przepisze to ładnie, bez błędów stylistycznych ii wyśle Orbisowi, bo trochę załamka ;>

Xarth? ;p

Sou

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2007, 12:53:49 »
A to sie cos zarabia?;p

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2007, 22:11:36 »
Niech ktos ładnie poprawi błędy, przepisze to ładnie, bez błędów stylistycznych ii wyśle Orbisowi, bo trochę załamka ;>
Xarth? ;p
Najśmieszniejsze jest to, że ja im ten tekst poprawiałem... A i tak dali wersję niepoprawioną... :2funny:

a mnie ciekawi kto zarabia na tamtym referalu (1337)  :knuppel2:
Pytaj Ptica :)
Ja tam jestem ciekaw czemu ten akurat link podali... Ja im tego linku nie dawałem  :2funny:
Fajny burdel tam mają.  :D

Nie wiem, czy wiecie, ale na Shamo (http://shamo.gry-online.pl/) jedna z reklam to właśnie EvE-Online.
[jestem ciekaw czy to z inicjatywy Xartha ^_^]
Na całym gry-online się losowo powinny pojawiać... I ja tam tylko im kontakt załatwiałem...
Na Valhalli też lada moment powinny być.
Przedwieczny.

pticu

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 11, 2007, 00:11:06 »
to jest ich affiliate numer, wiec nie wiem kto na tym zarabia

Sou

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 13, 2007, 08:16:25 »
O jest http://www.gry-online.pl/s009.asp ( moze akurat traficie ;p ). Ciekawi mnie jaki taka akcja daje efekt. Ile clientow wiecej jest sciaganych czy cos podobnego ;)

mahometus

  • Gość
Odp: Witryny o grach
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 23, 2008, 22:24:54 »
Oczywiście i u siebie na mmorpg.net.pl mogiem cus wrzucić, narzazie trial śmiga na banerze i jak sie zbiorę to w końcu skończę recenzje eve i oczywiście podam linka do centrali jako the best :]