Autor Wątek: Pare pytan  (Przeczytany 2928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Belert

  • Gość
Pare pytan
« dnia: Luty 16, 2007, 20:02:26 »
Witam,jestyem kompletnie nowy ,na tyle niedoswiadczony ze moja kariera w eve zakonczyla sie na razie na stacji kosmicznej na ktorej moj statek stoi a ja usiluje sprzedac odzyskany z pirata (tutorial) modul shielda).
Przyznaje ze gra troche w gry online ,gralem tez we frontiera ,myslalem ze pojdzie latwo ale juz trial mnie rozwalil.Polecenie zatakowania piratow zakonczylo sie bodaj dwugodzinna walka z regularnie spawnujacymi sie piratami po 1 m za sztuke.W koncu jakos zwialem w sumie niby potrafie sie poruszac miedzy planetami i zacumowalem z powrotem w doku startowym.Ale nie wiem czy cos do mojego rookie statku mozna dokupic i czy to ma sens.Mam kolo 23 m (wydlaem troche na jakies drony itp ale nie moge tego zaladowac na poklad)
W tutorialu bylo zadanie odzyskanie ze statku pirata modulu ale nie potrafie go sprzedac.Nie wiem co sie dzieje jesli chodzi o handel.Poradniki ktore czytalem sa raczej dla graczy duzo bardziej zawansowanych .
1.Jak sprzedac ten modul shielda?
2.Od kogo mozna brac misje ?
Akurat jesli chodzi o nauke skili to sobie radze .ale to niewielki sukces .W sumie rzucilbym te gre w diably ale na forum powiedziano mi ze to swietna gra wiec probuje walczyc :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Pare pytan
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2007, 20:19:38 »
Wyjasnij w jakim znaczeniu uzywasz literki "m"?

Belert

  • Gość
Odp: Pare pytan
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2007, 20:21:56 »
m jak modul ,albo mamusia .

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Pare pytan
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2007, 20:24:31 »
Civilian shielda nie sprzedasz. On jest tylko do misji potrzebny z tego co pamiętam.
Misje bierzesz od agentów. Jak skończysz tutorial to dostajesz namiary na pierwszego. Następnych musisz już sam znaleźć. Na stacjach generalnie :)

I generalnie utarło się że m=milion :)
Przedwieczny.

Belert

  • Gość
Odp: Pare pytan
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2007, 20:40:35 »
hmm... udalo mi sie wylaczyc tutorial...sprobuje wlaczyc .A czy da sie ten rookie statek o cos rozbudowac?Czy kupic nowy.Acha i dlaczego mimo ze mu nakazuje atak to przez dugo chwile nic sie nie dzieje latam kolo pirata a on lata kolo mnie i grzeje do mnie ,bron czasem miga .Wreszcie za ktoryms razem pojawia specyfikacja pirata i wtedy zaczyna obrywac i tak do nastepnego.Brakuje mi energii na strzal?
I dziekuje za pomoc.

pticu

  • Gość
Odp: Pare pytan
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2007, 21:41:02 »
hmm... udalo mi sie wylaczyc tutorial...sprobuje wlaczyc .

gratulacje
A czy da sie ten rookie statek o cos rozbudowac?Czy kupic nowy.

zdecydowanie kupic , fregata narazie wystarczy
Acha i dlaczego mimo ze mu nakazuje atak to przez dugo chwile nic sie nie dzieje latam kolo pirata a on lata kolo mnie i grzeje do mnie ,bron czasem miga .Wreszcie za ktoryms razem pojawia specyfikacja pirata i wtedy zaczyna obrywac i tak do nastepnego.Brakuje mi energii na strzal?
I dziekuje za pomoc.

albo lag albo oscia poprostu nie namierzasz

co do pierwszego posta, to fregata raczej nie zdejmiesz pirata za 1 Mil. :)

Belert

  • Gość
Odp: Pare pytan
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2007, 22:24:09 »
many thx :)

Goomich

  • Gość
Odp: Pare pytan
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2007, 01:28:06 »
co do pierwszego posta, to fregata raczej nie zdejmiesz pirata za 1 Mil. :)

Ishkurem podobno bez problemu. ;)

pticu

  • Gość
Odp: Pare pytan
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2007, 03:16:53 »

Ishkurem podobno bez problemu. ;)

to nie fregata, to assault ship :)

Proszę nie schodzić z tematu, bo się zaraz tutaj offtopic zrobi... F.
  :)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2007, 03:52:27 wysłana przez Future »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Pare pytan
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2007, 09:18:07 »
Jak nie fregata jak fregata. Szturmowa, ale fregata :)
I jemu zdaje się chodziło o npca z którego wypada 1 moduł (gówniarz z misji tutorialowej), bo taki za milion, to by go zjadł zanim by się zorientował, że jest za milion :D :D :D

F - jaki offtopic? :P
Przedwieczny.