Autor Wątek: Kilka pytań Desert Rata  (Przeczytany 9898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Desert Rat

  • Gość
Kilka pytań Desert Rata
« dnia: Luty 14, 2007, 21:19:16 »
Mam pytanie - chciałbym zacząć grać w EVE - dopiero niedawno dowiedziałem się o grze - i przeczytałem na forum że na początku najlepiej jest znaleźć fajny corp - jak to zrobić?? I co to znaczy swoją drogą  :-[.
Do tej pory grałem on-line tylko w strzelanki - ostatnio w BF2 - i taka zmiana będzie dla mnie trochę trudna, ale co tam mam nadzieję że warto  ;D.
Czy corp to coś w rodzaju klanu?? Jak się tam rekrutuje??
Dzięki za odpowiedzi.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2007, 21:23:11 »
Tak, korp - czyli korporacja - to coś w rodzaju klanu z innych gier sieciowych.
Jak znaleźć jakąś fajną? Poczytać tu na forum - jest lista, są fora niektórych korporacji - i zobaczyć która Ci przypasuje. Ale przede wszystkim zacząć grać. I potem w grze zaczepiać ludzi z tych korporacji (osoby kontaktowe i kanały są podane w spisie). Przyjrzyj poradniki i graj :)
Przedwieczny.

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2007, 21:54:37 »
Narazie czytam o Eve - co by wiedzieć czym zacząć grać i jakie wziąć ustawienia startowe.
Mam pytanie- jak myślicie czy po zapisaniu się do klanu klan może zasponsorować jakiś znośny statek wydobywczy?? Dla starych graczy to pewnie grosze a dobry statek zwróciłby się pewnie po 24 godz. kopania, co oszczędziłoby mi kłopotów początkującego a klan mógłby dostać niezłe odsetki??

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2007, 22:06:25 »
Na trialu to zapomnij o corpie (klan, fuj), pograj troche jak wykupisz konto to wtedy wal jak w dym do corpa industrialnego, moze wtedy...
who knows...

witaj na centrali i jak w koncu zapodasz eve przedstaw sie w ewidencji.

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2007, 23:19:27 »
Czy ktoś może mi dać chociaż radę jaką rasą zacząć i o jakim profilu, jakie wybrać skille przez te 14 dni aby być względnie dobrym minerem - kretem kopaczem  :D??
Od jutra do zobaczenia w świecie EVE !!!
Jak znajdę ewidencję to na pewno się jej przedstawię :).

Last question - czy istnieje możliwość ustawienia gry/trial-a po Polsku? Niby z angielskim nie mam kłopotu ale specjalistyczny język ze słowami o kosmosie podany w zwartym tekście może byc na początku problemowy.

EDIT: Właśnie kończe ściąganie EVY z netu - czy potrzebne jest jakieś patchowanie na początku tej ściągniętej ewy?? Na forum gdzieś czytałem też o jakiś dodatkach do ewy - może ktoś napisać o co w tym chodzi?
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2007, 23:28:50 wysłana przez Desert Rat »

pticu

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2007, 23:28:06 »
slownik opracowywany, korp - poczytaj o korpach i lub pogadaj z jego czlonkami, kazdy bedzie cie namawial na inny, wszyscy jestesmy w jakis korpach, kazdy korp ma swoje wymagania itd itp

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2007, 23:41:49 »
Witka w eve ;)

Możesz też pogadać z ludźmi na polskich kanałach in game
polish, polska, centrala (nie wiem czy wszystkie jeszcze żyją). Siedzą tam ludzie z różnych polskich korpów, to możesz wypytać co i jak.

Wchodzisz w Chat & Mailing Lists, klikasz JOIN i wpisujesz nazwę.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 14, 2007, 23:54:05 »
Poczytaj jak zacząć
Potem poradnik o skillach... Dalej samo pójdzie :)
Przedwieczny.

Sou

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 15, 2007, 02:55:10 »
Jak ci sie mnie uda zlapac w grze to zarzuce ci jakims 1mln zebys nie dziadowal na poczatku tak jak ja musialem ;)

nick: Shibosu   ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 02:58:58 wysłana przez Sou »

future

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 15, 2007, 09:06:05 »
Tak wogóle to wystarczy zapytać na kanale polish - napewno ktoś Ci też pomoże. Reszte informacji znajdziesz w poradnikach i na forum - to się przydaje szukaj

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2007, 11:56:35 »
Chciałem podzielić się z wami moim jednym dziwnym wrażeniem z gry - mianowicie po przejściu tutoriala na pierwszej misji miałem mały problem w walce i w trakcie walki warpnąłemsię do jakiejś tam bazy w systemie - stąd wysnułem wniosek że w ten sposób zawsze i każdy może uciec przerywając bitwę - trochę to głupie.
Ale poza tym grea super ciąłem do 5:40 rano!!! nie miałem tak od conajmniej 2 lat.
Nie wiem tylko w jaki statek zainwestować jak możecie dać jakieś sugestie bo latam jeszcze tym który dostałem na początku.(myślałem o mining frigate - mam tylko 250k isków ale iskam i iskam).Czy można w statku odblokować jakoś sloty na broń??

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 15, 2007, 11:59:09 »
No bo można. O ile zdążysz (fregaty się szybko zbierają do warpa) i o ile nikt Ci scrambla nie założy - czyli blokady napędu.
I nie, nie można "odblokować" slotów. Każdy statek ma ich określoną ilość i musi to mu wystarczyc. :)
Przedwieczny.

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 15, 2007, 12:01:41 »
Jak chcesz kopac to na start rzeczywiscie siakas fregate nie koniecznie szybka ale z wiekszym cargo. A rookieshipa od razu reprocesuj :) (zapomnialem ze sie nie da :(, ale mozesz go wywalic, nadaje sie tylko do... hmmm, nie, do niczego sie nie nadaje :P )

Co do slotów to nie można ich odblokowac.

I podłącz sie do polish kanał ingame, tam dostaniesz odpowiedz na wiekszosc tego typu pytan.

« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 12:06:30 wysłana przez Aeon Horax »

Goomich

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 15, 2007, 12:02:10 »
Czy ktos moze mi dac chociaz rade jaka rasa zaczac i o jakim profilu, jakie wybrac skille przez te 14 dni aby byc wzglednie dobrym minerem - kretem
kopaczem  :D??

Caldari Achura.
Daj 2 punkty do Inteligencji, dwa do percepcji i jeden do Willpower.
Ancestry - Stargazers
Karriera - Industry
Specjalizacja - Prospector

Z czymś takim, to jedynie musisz podskilować Caldari Frigate na 3-4 level, kupić Bantama i możesz "poszaleć".

Następny krok, to Caldari Cruiser (najlepiej na level4) i kopanie w Ospreyu. Jak wykupisz konto, to możesz wyskilować sobie Caldari Industrial, kupic Badgera i kopać "do puszki". To znaczy zamiast latać z pełnym cargo we fregacie/kruzie do stacji, to klikasz na rudzie, dajesz Jettison i pojawi ci się obok statku kontener. Przez godzinę kopiesz i wrzucasz rudę do niego, a potem lecisz do stacji po Badgera i zwozisz cały urobek za jednym zamachem (może dwoma). Znacznie bardziej efektywne, ale ktoś może podeciec i cie okraść. Nigdy przenigdy nie atakuj go. Puszka rudy nigdy nie będzie warta tyle, żeby ryzykować dla niej statek (który nie nadaje się przecież do walki).

Jeśli dalej na poważnie będzie cię interesować kopanie, to skiluj Astrogeology oraz Mining Barge i kup Retrievera (Prokurer, najmniejsza barka nie nadaje się do niczego (poza budowaniem z niej Skiffów).


Ellaine

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 15, 2007, 12:03:37 »
Nie jakas, tylko kazda rasa ma fregate tier 2 z bonusem do koparek, kosztujaca kolo 30k, sluzaca wlasnie dla kopaczy poczatkowych :)

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 15, 2007, 12:03:56 »
Gra jest zaj..bista!!!
.....ale ma b.dużo trudnych elementów, które wymagają czasu na opanowanie.
Jaki kupiś stateczek na początku aby w miarę łatwo dorobić się na miningu?? - do 250000isk niestety :(
Jak znajdować asteroidy - na razie dostawałem tylko misje zawieź, zabij itp. a w tutorialu mnie zaprowadzili do jednej a nie pokazali jak samemu szukać.

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 15, 2007, 12:06:13 »
W grze jestem amarrem-amarem jak nazywa się ta fregata ??



Nie zakładaj dwóch wątków na ten sam temat... f.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 12:10:59 wysłana przez future »

future

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 15, 2007, 12:08:27 »
Zależnie od rasy - freje z bonusem do minig yeld... Asteroidów szukaj na pasach - PPM, zakładka Asteroids field, warp to...


Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 15, 2007, 12:10:42 »
Już za późno - wczoraj nie mogłem się powstrzymać i bęć jestem
XanthiaPL
Amarr Amarr.
2 punkty do Inteligencji, jeden do percepcji i 2 do pamięci.
Ancestry - nie pamiętam
Karriera - Industry
Specjalizacja - Prospector.
Szukam do tego profilu stateczku taniego i dobrego bo teraz musiałem wykańczać nawet komputerowych piratów pojedyńczo:)

Pozwolilem sobie scalić oba wątki. :)
X
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 12:14:49 wysłana przez Xarthias »

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 15, 2007, 12:18:36 »
Sorki za burdello.
Tematy były o czym innym - ale się zjechały treścią.

Spoko. Jak się zjechały to i się połączyły ;)
X.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 12:24:33 wysłana przez Xarthias »

future

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2007, 12:23:27 »
Fryga do miningu dla amar to tormentor. Ładujesz laserki, i już możesz zarabiać miliony...  :P

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 15, 2007, 12:26:08 »
ma jakieś duże wymagania skillowe??

Czy jest inna możliwość dłuższego kopania niż tworzenie konteneru w przestworzach??'

Skąd mam wiedzieć że laser pasuje do statku który posiadam - w info w markecie nie ma takich informacji.

Coś więcej o tych milionach  :o
(sam się przypadkiem zgłosiłem do moderatora lol  :D :D :D :D)
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 12:32:45 wysłana przez XanthiaPL »

future

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 15, 2007, 12:30:26 »
Amarr frygi na lvl2 i spaceship command na lvl1... Czyli żadne :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 15, 2007, 12:32:49 »
To czy pasuje do statku czy nie określają dwie rzeczy.
Wymagania CPU i PowerGrid (patrz opisy statku/modułu) i czy masz skille żeby danego modułu/lasera użyć.
Przedwieczny.

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 15, 2007, 12:41:24 »
Co to takiego gama-s i radio-s ??
Do czego to służy??
Czy przy zmianie statku są jakieś problemy??
Gdzie można sprawdzić ile slotów ma tormentor i executioner przed kupnem??

future

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 15, 2007, 12:43:45 »
No i do admina... ;)

Czy jest inna możliwość dłuższego kopania niż tworzenie konteneru w przestworzach??

Nie - chyba że kopiesz z kimś: on/ty kopie, druga osoba zwozi to do stacji... Na takiej zasadzie kopie się na "poważnie" w corpach.

Coś więcej o tych milionach  :o

Kontakt ingame - to pogadamy  8)

Co to takiego gama-s i radio-s ??
Do czego to służy??
Czy przy zmianie statku są jakieś problemy??
Gdzie można sprawdzić ile slotów ma tormentor i executioner przed kupnem??

Ehhh chłopie...
Są to szkła do laserów - określają jaki dmg zadajesz
Nie (robisz to w stacji)
W opisie statku - zakładka fitting

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 15, 2007, 12:48:32 »
wszystkie informacje masz jak klikniesz PPM i wybierzesz Show Info. Jesli chodzi o sloty, to szukaj "Turret Hardpoints" - tyle maksymalnie laserow/dzialek zainstalujesz, "Launcher Hardpoints" - tyle maksymalnie wyrzytni zainstalujesz... ale lacznie nie wiecej ile masz "Hi-Slot's".
Kazdy modul ma przypisany slot (Hi, Med, Low) na ktory jest instalowany. Dzialka/Lasery/Wyrzutnie to Hi slot'y.

Rhovana

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 15, 2007, 13:26:11 »
hmm ktoś tu chyba tutoriala nie robił ;D ::)

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 15, 2007, 14:37:58 »
Zrobilem tutorial, ale jest on niepełny - np. nie wiem jak zrobić upgreade lasera, czy innych broni, silnika etc.
Pamiętajcie - z okienka krążownika eve to zupełnie inna gra niż zza szyby noobshipów :).

Goomich

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 15, 2007, 14:45:52 »
Już za późno - wczoraj nie mogłem się powstrzymać i bęć jestem
XanthiaPL
Amarr Amarr.

Cienko. Amarzy nie mają kruza do kopania, a do tego tankują armorem, a wszystkie statki przemysłowe tankują tarczą (albo nie tankują wogóle). To już Minmatarzy byliby lepsi.

Ellaine

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 15, 2007, 14:51:39 »
Racja, Amarr to slaba rasa do kopania.
Zaleta amarrskich indykow jest to, ze juz na 1 poziomie skilla masz tego lepszego.
A w erze przystepnych T2 cargo expanderow, Amarrski transport ma wieksza ladownie niz Occator.
Do kopania ujdzie maller albo ktorys z BC, ale ostatecznie musisz wyskillowac BSy do sensownego kopania Amarrskimi statkami.

Desert Rat

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 15, 2007, 15:17:09 »
Dobrze że nie wiem co to cruza i tankowanie armorem :)
Dzięki temu nie zdaję sobie sprawy z powagi mojego błędu.
Wybrałem amarów bo mieli najfajniejszy opis rasy i super ikonki ;D

PS co to jest indyk - prosiłbym mniej żargonu a więcej nazw z gry (pełnych!!!).

A kopać mogę i tak - ja mam czas.... tylko cargo małe - czy można rafinować skałki przy zbieraniu - to zajmowałyby mniej spaca??
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 15:20:25 wysłana przez XanthiaPL »

Rhovana

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 15, 2007, 17:31:26 »
Jak chcesz kopać amarrską frgatą(freją) to najlepszy jest Tormentor (30K ISK w porywach)

"Special Ability: 5% bonus to cargo capacity and 20% bonus to mining laser yield per level. -60% mining laser capacitor use"

Indyk=> Industial
Tankowanie armorem=> zdolność naprawiania się szybciej niż wróg zadaje dmg używając armora, czyli armor repairer, armor plates i hardners.
Cruza=>możliwe że chodzi o cruisera

Goomich

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 15, 2007, 17:37:53 »
A w erze przystepnych T2 cargo expanderow, Amarrski transport ma wieksza ladownie niz Occator.

Ale obydwa mogą sobie wsadzić swoje bonusy do resistance armora. :)

Do kopania ujdzie maller albo ktorys z BC, ale ostatecznie musisz wyskillowac BSy do sensownego kopania Amarrskimi statkami.

Tak, Apocalypse jest drugim najlepszym battleshipem do kopania. Kopie prawie tak dobrze jak największa barka - Covetor i lepiej niż mniejszy Retriever. Do tego solidny pancerz i duży capacitor (dużo prądu do laserów) czyni z niego świetny statek, dla kogoś kto w kopanie bawi sie tylko okazyjnie.

Dobrze że nie wiem co to cruza

Kruz (w języku polskim mamy coś takiego jak przypadki i stosujemy to) czyli cruisery, po polsku krążowniki. Jest to druga podstawowa kategora statków w Eve. Są wieksze od fregat i mniejsze od battleshipów (pancerników - w skrócie BS). Oprócz tych trzech, są jeszcze dwie kategorie przejściowe: Destroyery (deski - niszczyciele), okręty z parametrami takimi jak fregaty, ale które namierza się równie łatwo co kruzy. Za to można na nie wsadzić 7-8 lekkich dzial. Służą do masakrowania fregat.
Drugą kategorią są Battlecruisery (BC). Podobna sprawa jak w przypadku desek: CPU i power grid na poziomie kruzów, wielkość w okolicy pancerników.

i tankowanie

Tankowanie to zdolność do przymowania obrażeń.
Przeciwnik strzela do ciebie, a wszystko co zmierza do niedopuszczenia do zniszczenia twojego statku to właśnie tankowanie.

Zwykle przez to rozumie się zmniejszanie zadawanych obrażen za pomocą resistów (każda broń zadaje obrażenia jednego, lub dwóch rodzajów).
Na przykład lasery zadają obrażenia EM (elektromagnetyczne) i thermal (cieplne) Każda część statku ma ma jakieś resisty na każdy z tych typów obrażeń. Na przykład Tormentor ma resisty: 60% na EM i 35% na Thermal. Oznacza, to, że z każdego strzału z lasera w twój pancerz, dostaniesz tylko 40% obrażeń z EM i 65% Thermal. Czyli jak działo strzela z siła 10 EM i 10 Thermal, to stracisz 10.5 HP, które zostaną odjęte od pancerza. Kiedy skonczy ci się pancerz, to będzie niszczona struktura kadłuba (hull), która nie ma żadnych resistów, a gdy i ta się skończy to bum. Aby do tego nie dopuścić używa się naprawiaczek (Armor Repairer).


armorem :)

Są dwa rodzaje tanków (sensu stricto).
Na armorze, stosowany przez Amarrów i Gallente, częściowo, przez Minmatarów (moduły do tego tanka wchodzą na low-sloty), oraz na tarczy (moduły do tarcz wchodzą na middle-sloty), stosowany przez Caldari. Obydwa sposoby mają swoje zady i walety.

Dzięki temu nie zdaję sobie sprawy z powagi mojego błędu.
Wybrałem amarów bo mieli najfajniejszy opis rasy i super ikonki ;D

Jesteś totalne bezguście. :P

PS co to jest indyk - prosiłbym mniej żargonu a więcej nazw z gry (pełnych!!!).

Indyk to Industrial Ship, zwany też haulem. Ma olbrzymią (w porownaniu z okrętami bojowymi) ładownię i słuzy do wożenia różnych ladunkow w te i wefte. Każda z ras ma przynajmniej po dwa indyki (Gallente mają pięć, ale tylko ten piąty jest coś wart). Oprócz indyków są jeszcze Transport Shipy, czyli indyki TechII (tech 2 to statki i moduły generalnie znacznie lepsze od zwykłych rzeczy tech I i wymagające sporo większych skilli). Każda z ras ma po 2 transporty - jeden mniejszy i szybszy, do przemykania się przez niebezpieczne rejony, a drugi wikęszy i bardzo wolny.
Problem z indykami jest taki, że standardowo wklada się na nie albo cargo expandery, żeby dodatkowo zwiększyc im ładownię, albo moduły pomagające w uciecce, jak nanofibery, albo Warp Core Stabilizer (WCS, stab). Obydwie te kategorie wchodzą na low sloty przez co muszą tankować shieldem. A statki Caldari są po prostu najlepiej do tego przygotowane.

Trzecia i ostatnią kategorią statkówm stricte transportowych są frachtowce.
Są wieeeeeeelkie, są wooooooooooooooooooolne. Są naprawdę wooooooooooooooooooooolne. I nie mają żadnych slotów do wkladania modułów. A poza tym są wooooooolne. I olbrzymie.

A kopać mogę i tak - ja mam czas.... tylko cargo małe - czy można rafinować skałki przy zbieraniu - to zajmowałyby mniej spaca??

Nie.

PS. Nie należy mylić cruiserów z cruise missile. :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Kilka pytań Desert Rata
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 15, 2007, 17:58:24 »
Mikroskopowy poradnik kopacza "czemu musze ciagle wracac do stacji".
0.Miej na stacji industrial ship i statek do kopania
1.Kop przez minute az w Twojej ladowni znajda sie mineraly.
2.Otworz ladownie, prawym w mineraly, jettison, ok
3.otworz powstala puszke
4.co minute wrzucaj do niej wiecej rudy
5.co jakis czas dokuj koparke, lec do puszki indykiem, laduj, na stacje, i znowu koparka

Puszki moga, ale nie musza, zniknac po godzinie, wiec lepiej conajmniej co godzine zwijac rude.
Jesli ktos ukradnie Ci rude (ore thiefs) przenies sie w spokojenijsza okolice, na tym etapie nie masz z nimi szans.