Autor Wątek: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj  (Przeczytany 428184 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

[CAS] Bynautka Bysiols

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bynautka Bysiols
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #595 dnia: Sierpień 04, 2015, 16:56:51 »
yo:) , gram od kilku miechów bo ta gra bardzo przypomina mi freelancera , w którego grałem latami. Jest jednak rozbudowana strasznie i jeżeli chodzi o obsługę to ok bo podobna ale co jak gdzie i po co rozwijać to nawet po paru instrukcjach człowiek nie do końca wie :). Nie interesuje mnie pvp jak na razie:). Staram się poznać grę , rozwijam kopanie, robię misje na 2 lev na razie i brakuje mi tego by z kimś pogadać i by ktoś wyjaśnił mi "parę" rzeczy :). Jestem Straasznie stary (44) lubię przy grze wypić piwko i z kimś wesoło pogadać. Gram codziennie od 15stej do 17stej i weekendy , taki czas , taka praca . Ale jak będzie z kim pograć to pewnie i to się zmieni.
A i najważniejsze :) Szukam korporacji , która kogoś takiego przyjmie :D   

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #596 dnia: Sierpień 04, 2015, 17:35:19 »
Witamy!

Po pierwsze - zastanów się dobrze nad tym kopaniem, bo to, jak przemyślisz sprawę, jest dość nudne, a mało dochodowe zajęcie. Oczywiście, jeśli masz nerwową pracę i dźwięk mining lasera borującego skały Cię uspokaja, to możesz tę radę zignorować. Ale tak co do zasady jeśli planujesz w EvE też inne rzeczy w najbliższej przyszłości, to nie inwestuj w to za dużo skill pointów ani kasy, bo to są zupełnie rozbieżne kierunki rozwoju.

Co do wyjaśnień i najlepszych szkoleń w Nowym Edenie, to dalej Unseen Academy jest najlepszym wyborem - polska korporacja szkoleniowa, pokazująca wszelkie aspekty EvE.

Jak te szkolenia przejdziesz to może Ci się trochę lepiej wyjaśni, co chcesz w tej EvE robić i znajdziesz korporację pod taki profil - bo na razie, to trochę "wszędzie i nigdzie". :)

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #597 dnia: Sierpień 04, 2015, 21:47:47 »
Jest pelno korpow, w ktorych mozesz se kopac i robic misje. Ale jak kolega wyzej napisal... znudzi sie to tobie kiedys raczej :-)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #598 dnia: Sierpień 05, 2015, 14:52:49 »
bzdura, ja wykopalem kupe kasy w hi... Ale bez 2 altow w caty i scanerki/bumperka/linki nie ma sensu. najwiecej sie dorobilem na trzebieniu poglowia konkurencji do mojej skaly: ]

co by nie zasmiecac.
2 moje prywatne osiagniecia, czyli pozwolenia na kopanie w okolicznych systemach.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2015, 13:57:47 wysłana przez KoMic »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #599 dnia: Sierpień 05, 2015, 15:29:38 »
bzdura, ja wykopalem kupe kasy w hi... Ale bez 2 altow w caty i scanerki/bumperka/linki nie ma sensu. najwiecej sie dorobilem na trzebieniu poglowia konkurencji do mojej skaly: ]

Karaś, ale chodziło o kopanie skał, a nie kopanie górników.  >:D

[CAS] Bynautka Bysiols

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bynautka Bysiols
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpień 06, 2015, 11:14:42 »
hehe no tak ostatnio też jakiś narwaniec skopał mi tyłek w trakcie kopania skałek :).
Dziękuję wszystkim za rady. Chyba za wcześnie napisałem o korp bo w sumie najpierw chciałbym poznać skille, statki. i pomęczyć się w ich zdobywaniu (kupowaniu), a nie dostać jakiś statek na tacy i leć z nami gdzieś tam. I faktycznie chyba według porady najpierw zgłoszę się do korporacji szkoleniowej. Poza tym faktycznie kopanie jest nudnawe ale jak się nie ma wiele czasu, a jakiś kapitał na początek trzeba by zgromadzić to chyba nie najgorsze. Chociaż już zaciekawiły mnie wyprawy na anomalie, a może planetologia :). Jest dużo rzeczy do ogarnięcia hehe. Mam urlop mogę się bawić .
Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam 

cozmo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpień 20, 2015, 16:25:20 »
Witam, 7kk sp i chciałbym polatać pvp, incursions i wszelaki content odbywany we flotach.

Aktualnie latanie misji security mi się znudziło więc kopię w highsecu w czasie pracy i bawię się w trade/explo.

Pomóżcie mi wybrać jakiś "nasz" corp ;)


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpień 21, 2015, 09:19:27 »
pomysl o UA, bo pomimo ze juz musisz  grac z 2-3 miesiace, to jest na pewno bardzo duzo podstaw ktorych nie znasz. Warto, bo po pierwsze dowiesz sie wielu ciekawych rzeczy 2, zlapiesz kontakty i bedzie Ci latwiej znalesc sobie jakis cieply qrwidolek. null, milicja, WH.
Jesli interesuje Cie pewpew zawsze poszukaj KB danego corpa ally aby miec pewnosc ze sie nie zanudzisz na smierc. Bo juz nie jeden frajer pisal ze corp pvp, zapiminajac dopisac ze tylko wtedy jak go zlapia na pasku/anomalce.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2015, 10:53:33 wysłana przez KoMic »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #603 dnia: Wrzesień 27, 2015, 19:21:01 »
cześć
ostatnio zaintrygował mnie pomysł kopania moon-ów, tak się zastanawiam czy jest tu może jakaś organizacja z którą mogło by to być możliwe ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2015, 20:11:19 wysłana przez Dziobak »

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #604 dnia: Wrzesień 27, 2015, 19:49:56 »
Każdy korp który należy do większego aliansu w low lub 0.0.
Tylko nie licz na kopanie niczego dochodowego, najlepsze moony są zwykle zajmowane na rzecz aliansu, a każdy przynoszący jakiś sensowny dochód będzie już zajęty.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #605 dnia: Wrzesień 27, 2015, 20:31:15 »
Tak sądzę że po części coś w tym jest, ale w sumie wydaje mi się że trafienie na jakiejś średniej klasy moon nie będzie jakimś problemem, nie jest to jakieś mege dochodowe a zajęcie to nie jest jakieś ekscytujące, biorąc pod uwagę że dostarczenie gratów, możliwość utraty POSa, to że te bardziej dochodowe mooony są w jakiś lokacjach mniej sprzyjających lub ważnych lokacjach dla innych czynności posowych, do tego trzeba graty pewnie w jakiś null dotaszczyć może w low ale to by było fajnie i jeszcze trzeba się męczyć z dostarczeniem produktu do hi-seca by go spieniężyć, zapowiada się na dużo pierdzielenia, ciekawi mnie tylko jak bardzo jest to męczące i czy jest to warte tego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2015, 21:57:05 wysłana przez Dziobak »

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #606 dnia: Wrzesień 27, 2015, 23:12:12 »
- to spory offtop, ale cóż -
Nie licz na to, że dobry moon będzie nie obsadzony tylko dlatego, że jest w kiepskim miejscu. Możliwe, że znajdziesz takie dające 100-200mln zysku na miesiąc. Sam miałem małą (średnią) farmę i dziś wiem, że więcej dałoby się zarobić innymi metodami poświęcając podobną ilość czasu i charów.

Tak jak mówisz, jest z tym dużo 'zabawy'. Na początek musisz znaleźć coś co można kopać, bo zakładamy najgorszy wariant, czyli, że nikt nie da Ci skanów, a Dotlan jest słabo uzupełniony. Na księżycu musisz postawić szpilkę, tankować ją, zbierać urobek i wywieźć go do high (lub dołączyć do tego reakcje, ale i tak zapewne będziesz musiał wywieźć powstałe materiały do Jita jeżeli nie będzie producenta skupującego na miejscu). Musisz POSa uzbroić, sprawdzać czy ktoś nie postawił Ci syfona (moduł podbierający materiał który kopiesz) no i jakoś to wszystko wozić z miejsca na miejsce. Przy jednym moonie masz dość mało pracy, ale i zarobek mizerny - do tego wystarczy indyk z cloakiem i ktoś wożący z i do high. Tylko materiały z moonów i paliwo dużo ważą, więc oddajesz sporą część zarobku. Przy większej ilości będziesz potrzebować Rorquala, a najlepiej jeszcze Jump Frachta, bo dzięki temu może sobie sam wozić stuff z i do high. A do tego już potrzebujesz altów z cynami.

Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania natury technicznej możesz napisać mi pw tutaj na forum lub wysłać mail'a w grze, postaram się pomóc.
A jeżeli chodzi o korpa to raczej nie szukałbym w CFC Imperium, ponieważ tutaj na 99,9% nie znajdziesz nic wartościowego.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #607 dnia: Wrzesień 28, 2015, 07:22:35 »
generalnie nie jest to zabawa w solo, szczegolnie w null. gdzie frakcje bronia swoich terenow. polecilbym Ci jeden ally bo z tego co pamietam maja oni sporo osob ktore zajmuja sie pvp czyli player versus pos. Ale ostatnio chyba wiekszosc sensownych szpil jest trzymana w 1 lapie i nikt Cie nie dopusci do niczego co jest chocby na granicy oplacalnosci.
w skrocie, szukaj przyjaciol, albo sobie lepiej odpusc to na ten moment. bo tak jak Cat napisal, potrzeba sporo infrastruktury.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #608 dnia: Wrzesień 28, 2015, 07:30:11 »
Alternatywa to załóż własne ally, podbij kawałek 00, tocz nieustanne walki o jego utrzymanie z flotami superów które nawet jeśli Cię nie powitają to na pewno się pojawią później np jako najemnicy, albo ovelordzi gości których wywalasz z terenu i już za kilka lat to Ty bedziesz decydował który moon jest dla kogo ;) :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #609 dnia: Wrzesień 28, 2015, 22:45:09 »
no widzę właśnie że jest to zajęcie wymagające dużej organizacji  :), lub też odpowiednich koneksji, co tak czy inaczej przekłada się na dużą ilość roboczo godzin, za bardzo optymistycznie się na to nastawiłem, z cichą nadzieją liczyłem na "witaj mamy masę wolnych moonów i nikomu nie chce się ich orać" X)  :)

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #610 dnia: Wrzesień 29, 2015, 03:12:53 »
no widzę właśnie że jest to zajęcie wymagające dużej organizacji  :), lub też odpowiednich koneksji, co tak czy inaczej przekłada się na dużą ilość roboczo godzin, za bardzo optymistycznie się na to nastawiłem, z cichą nadzieją liczyłem na "witaj mamy masę wolnych moonów i nikomu nie chce się ich orać" X)  :)

U nas wolnych moonow jest mnostwo tyle, że jak wyżej napisano:
Wszystkie R64 idą na  alians.
Reszta w miarę dochodowych moonów jest przypisywana do korporacji, a reszta reszty (której jest bardzo dużo) jest do wzięcia dla każdego po uprzednim zgłoszeniu.
Czy na tej reszcie da się zarobić ? No cóż na jednym moonie to nie za bardzo ale mamy w korpie osoby które mając odpowiednio dobrane kilka posów, które od razu produkują jakieś tam półprodukty wyciąga  po kilka B miesięcznie. Tylko że tutaj trzeba wiedzieć co się robi a przede wszystkim poznać rynek na co trzeba poświecić sporo czasu.
Ze skanowaniem nie ma problemu ponieważ jako cześć imperium mamy na forum ładną rozpiskę wszystkim moonów na naszym terytorium wraz z dokładną zawartością, do kogo są przypisane itp

Mnie osobiście jakoś nigdy to nie ciagneło ale jak ktos lubi to czemu nie ...  ;D

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2015, 03:20:01 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #611 dnia: Październik 01, 2015, 21:46:14 »
ja sobie to tak z ciekawości to robię, zakładałem że postawie dwa duże posy na start, tylko że jakoś mało ostatnio gram i kupowanie jf i robienie cyno altów jakoś mi się nie kalkuluje, dodając do tego czas potrzebny na transport to mi wychodzi tak że znam bardziej opłacalne sposoby pozyskiwania isk, trzeba dodać robienie reakcji więc dochodzi zakup dodatkowych materiałów i wożenie ich, kopiąc i robiąc reakcje jednocześnie, dodając jakąś obronę jest prawie niemożliwym żeby się zmieścić w cpu i tak będzie problem z pojemnością silosów żeby nie latać co chwila na trade hub, co daje mi r.i.p. jak narazie :) to by się chyba tylko opłacało w przypadku ja by się miało dostęp do moonów z r64, jak byś mógł jeżeli nie był by to problemem zobacz w tej rozpisce czy są jakieś wolne moony z "Cadmium" (r16) albo "Techentium" lub "Hafnium" (r32) i jak daleko jest to od Ammar lub Jita, możesz też popatrzeć na wyższe tak z ciekawości Thulium, Promethium, Neodymium, Dysprosium
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2015, 21:55:33 wysłana przez Dziobak »

tianan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mest monor
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #612 dnia: Październik 01, 2015, 23:56:09 »
Hehe widzę górna półka ale jak pisali przedmówcy r32 i r64 należą do Ally i korporacji wiec raczej nie ma szansy żebyś któryś dostał na prywatny uzytek

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #613 dnia: Październik 02, 2015, 09:36:22 »
ja sobie to tak z ciekawości to robię, zakładałem że postawie dwa duże posy na start, tylko że jakoś mało ostatnio gram i kupowanie jf i robienie cyno altów jakoś mi się nie kalkuluje, dodając do tego czas potrzebny na transport to mi wychodzi tak że znam bardziej opłacalne sposoby pozyskiwania isk, trzeba dodać robienie reakcji więc dochodzi zakup dodatkowych materiałów i wożenie ich, kopiąc i robiąc reakcje jednocześnie, dodając jakąś obronę jest prawie niemożliwym żeby się zmieścić w cpu i tak będzie problem z pojemnością silosów żeby nie latać co chwila na trade hub, co daje mi r.i.p. jak narazie :) to by się chyba tylko opłacało w przypadku ja by się miało dostęp do moonów z r64, jak byś mógł jeżeli nie był by to problemem zobacz w tej rozpisce czy są jakieś wolne moony z "Cadmium" (r16) albo "Techentium" lub "Hafnium" (r32) i jak daleko jest to od Ammar lub Jita, możesz też popatrzeć na wyższe tak z ciekawości Thulium, Promethium, Neodymium, Dysprosium
Pobiłeś chyba rekord najdłuższego zdania na tym forum.

Plama145 Plamiasty

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Plama145 Plamiasty
  • Korporacja: Pigs in the Spaceships
  • Sojusz: Brothers of Tangra
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #614 dnia: Listopad 11, 2015, 09:51:20 »
Poszukuje Korpa jakiego napiszę później.

Kilka słów o sobie. Noob żyłem trochę w 0,0 trochę WH obecnie jestem jeszcze w korpie w 0.0
ale  zaczynam rozglądać się za nową korporacją .
30 mln sp. Jak wygłada moje życie w Eve poniedziałek - piątek farma na statki PVP i inne przyjemności związane z EVE , sobota-niedziela PvP .
Gram sporo czasu poświęcam w tygodniu około 30 godzin na granie
Więcej info na priv Halina Halinawino

-Teraz czego nie szukam
-korporacji żyjących WH
-Korporacji milicyjnych
-Korporacji HS itp

Poszukuje korporacji w 0,0
proszę nie pisać wątku tylko wysyłać wiadomości na skrzynkę na forum lub na postać podaną wyżej wwątku


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #615 dnia: Listopad 11, 2015, 13:49:51 »
grales w NFa?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Plama145 Plamiasty

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Plama145 Plamiasty
  • Korporacja: Pigs in the Spaceships
  • Sojusz: Brothers of Tangra
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #616 dnia: Listopad 12, 2015, 00:05:00 »
Ano grałem pod nickiem plama144 :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #617 dnia: Listopad 12, 2015, 08:47:40 »
tak jak mnie sie wydawalo, komicc z tej str
wyslalem maila, zobaczymy czy do czegos sie nadajesz. bo na obecna chwile Twoj employment history jest mocno rentiersko peciarski.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #618 dnia: Listopad 12, 2015, 08:51:18 »
Ale on nie chce do WH a Thera to WH....

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #619 dnia: Listopad 12, 2015, 08:58:30 »
juz tlumacze.

instalujesz sobie medicala w thera. zostawiajac clona w kerbirni.
chcesz farmic, skaczesz na klona. nastepnie tworzysz nowego klona w kerbirni(tak aby zawsze miec nowego JC na stacji) i jak trzeba sie bic robisz podowanko do thery.
kierunek jest bardzo wazny. bo zawsze mozesz sie spodowac do thery, a na jump clona do kerbirni mozna poczekac.

to jest prosty tip na "lekkie" niedogodnosci techniczne, bardziej sie obawiam tych mentalnych, ale zobaczymy: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 12, 2015, 13:29:44 »
Thera to w zasadzie nie WH :)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 12, 2015, 13:42:42 »
Thera to w zasadzie nie WH

Thera to stan umysłu

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 12, 2015, 17:52:40 »
t(h)era w WH sa stacje z klonowniami :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Franish

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #623 dnia: Listopad 15, 2015, 18:35:42 »
szukam corpa dla typowego noobka bo po angielskiemu a równocześnie po pijaku gadać mnie się nie chce, generalnie przyuczył by się troszku mechaniki a i pogadał z ludziami

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #624 dnia: Listopad 15, 2015, 19:39:30 »
UA --> this way
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #625 dnia: Listopad 15, 2015, 20:13:39 »
Z takim podejściem to nie jestem pewien ile on tam wytrzyma, lub oni z nim

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #626 dnia: Listopad 16, 2015, 08:42:44 »
równocześnie po pijaku

Są AAA ale polecałbym AA tylko nie wiem czy oni aktywnie grają:

http://www.anonimowi-alkoholicy.org.pl/

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #627 dnia: Listopad 16, 2015, 11:08:04 »
Co ty mu źle polecasz. AA są anonimowi a on się z tym obnosi. Są "Dzicy Alkoholicy" jeszcze, może Glass by tam znalazł panu jakiś kąt :)

Jak ma dużo butelek w garażu, komórce lub szafie to akurat będzie na amunicję. :)

Kawa

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #628 dnia: Grudzień 13, 2015, 12:58:10 »
Cześć dopiero zaczołem grać kopie cały czas w Sehmy. Chciałbym do kogoś dołączyć. Coffe Andre nick w grze.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


zipox

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #629 dnia: Grudzień 14, 2015, 21:11:17 »
Witam szukam korpa :) jestem typowym minerem ale chętnie zacznę przygodę z pve pvp
Nick "Zipox PL"