Autor Wątek: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj  (Przeczytany 415270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 04, 2011, 11:50:28 »
@Ptysiu: ... chyba tylko BUFU jest dla ciebie opcja  :'(
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Hellelvis

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 11, 2011, 21:03:03 »
Po 5 miesięcznej przerwie zapragnąłem wrócić do Eve.  Poszukuje spokojnej korporacji w 0.0 zajmującej sie PVE i PVP (czyt. sielankowej ;p)
Mam niestety niemal zerowe doświadczenie w PVP (przez długi czas byłem w typowym reinterkim corpie a potem natłok nauki odciął mnie od eve) dlatego też z chęcią bym sie poduczył :)
Postac to Drake Voxen  Caldari  z 12.7mln SP. Nastawiony pod Tengu.


Zawsze warto spróbować ^^

Starakopara

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 12, 2011, 07:31:26 »
Po 5 miesięcznej przerwie zapragnąłem wrócić do Eve.  Poszukuje spokojnej korporacji w 0.0 zajmującej sie PVE i PVP (czyt. sielankowej ;p)
Mam niestety niemal zerowe doświadczenie w PVP (przez długi czas byłem w typowym reinterkim corpie a potem natłok nauki odciął mnie od eve) dlatego też z chęcią bym sie poduczył :)
Postac to Drake Voxen  Caldari  z 12.7mln SP. Nastawiony pod Tengu.


Zawsze warto spróbować ^^

Zapraszam na kanał ingame : Blyskawica

Oketa

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 12, 2011, 11:52:31 »
Ewentualnie jeśli preferujesz / chcesz poznać 0.0 WH to kanał: AGNOSTO

AnGe

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 06, 2011, 13:42:13 »
Szukam przystani i garstki fajnych ludzi do pogadania na ts´ie.
Ja producent TAK KERBIR ( i jestem z tego dumny)!!!!!!!
Jakieś 0.0 czy dziurka. Choć dziurka lepsza opcja dla mnie.
Latam JF caldari pełny zasięg , koparki, transporty,
Produkuje i obrabiam prawie wszystko.

MspK

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MspK
  • Korporacja: CBC
  • Sojusz: FCON
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 08, 2011, 09:49:09 »
Zapraszam na kanał ingame : Blyskawica

Siedzimy  w 0.0 mamy stacje, planety, moony. Rynek zbytu jest pokaźny...
Mamy 3 multi kopaczy będziesz miał fun i z kim pogadać.

woolf76

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 31, 2011, 16:04:49 »
Witam.
Nowy gracz eve poszukuje korpa górników, ponieważ dopiero rozpaoczynam przygodę z eve lepiej żeby corp był w hi secu kontakt poprzez email w grze Tanis Koraka.

aciddrinker

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 31, 2011, 16:55:38 »
Witam, poszukuje korporacji zorientowanej w kierunku PvP. Korporacja nie musi być 100% Polsko języczna. W razie jakiegoś zainteresowania proszę o kontakt tutaj bądź w grze. Terra Khashour.

EVE Who: Terra Khashour

Czarny Niezrownany

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 01, 2012, 16:03:18 »
Bry :)
Szukam jakiegoś polskojęzycznego, niezbyt angażującego czasowo corpa w provi :)
nick: Czarny Niezrownany
Zajmuje się głównie handlem.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 02, 2012, 09:36:59 »
Wpadnij wieczorem na kanal "husaria astartes" i szukaj Arra Lith (to nasz skipper jakby co  ;) )
Mieszkamy właśnie w Provi, mamy dwie własne stacje, a do tego korporacja nie ma żadnych wymagań czasowych wobec członków. Powinno Ci przypasować  :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2012, 13:44:54 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Phobeus

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 05, 2012, 14:11:11 »
Witam, wkrótce mam zamiar zagrzać na chwilę w UA, po czym zasilić szeregi jednej z polskich pirackich korporacji (najlepiej militia) :)

co mnie interesuje:
- przede wszystkim frajda
- duża aktywność korpowiczów
- możliwość zarobienia minimum kilkuset milionów miesięcznie (tak żeby wystarczyło na plex'a i zapasowe stateczki)
- preferowany pełen polski skład, ale angielskojęzyczny corp też jest w porządku

o mnie:
- 22 lata, student
- gram w Eve ok. 1,5 roku (dotychczas głównie kerbirka w hi - produkcja POSów i struktur, handel, inkurzje)
- jak dotąd szczątkowe doświadczenie w pvp (jedna wojenka, kilka canflip killi na paskach w hi)
- postać przeznaczona do piracenia ma 16kk SP i będzie rozwijana przez cały czas

SnowMiracle

  • Naczelny Zrzęda
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SnowMiracle
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 22, 2012, 23:17:13 »
Niedoświadczony leser szuka czegoś, z czym jeszcze nie miał do czynienia ... czyli korpa milicyjnego. Najlepiej jakiś w amarskiej milicji i najlepiej, abym nie musiał odpalać google translatora aby zrozumiec o czym się mówi na korpowym. :)

Czego wymagam? Cierpliwości do głupich pytań typu "czemu tak a nie inaczej", w szczególności jeżeli chodzi o sprawy związane z milicją.

Co oferuje? Całego siebie (w komplecie jeden drej, nie przesadzajmy z tym startowaniem "od zera") :)

Jeżeli jakiś aktywny korp milicyjny jest zainteresowany kolejną jednostką mięsa armatniego to mój "eve-mejl" chętnie ugości wiadomość od niego.

P.S.
Tak naprawdę w dalszym ciągu mało wiem o pvp, więc na kolejnego pro pvp nie macie co liczyć. :)
Cytat: Waxis
Jeśli chodzi o dłógość posta to  pewnie że dało się dłóżej.

"Niepuszczone bąki unoszą się do głowy, stąd biorą się posrane pomysły"

SnowMiracle

Laszlo Borg

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 27, 2012, 14:28:38 »
Szukam corpa dla swoich dwóch postaci.

Pierwsza (główna) to pilot "bojowy" szkolony w stronę statków Matarskich. ~7.5kk SP. Skończone UA z purpurą. Latam nią od 07.2011.
Druga to dodatkowa postać pod planetary interaction, salvaging, trade i inne pierdoły. ~5.5kk SP. Nie płacę za nią non-stop.

Aktualnie zajmuję się kerbirką i zaczyna mnie to zdecydowanie nudzić. Miałem okazję do tej pory uczestniczyć tylko w dwóch roam-ach i mój killboard jest z deczka mizerny, ale bardzo mi się walka podoba i chciałbym kontynuować przygodę z PvP.

Główny problem: nieprzewidywalne zaangażowanie w grę wynikające ze specyfiki pracy.

Co mogę zaoferować:
- Chęć nauki prawdziwego PvP, rozwój postaci w wymaganym kierunku itp.
- Dobre wyszkolenie po UA. Cudów nie ma - miałem przerwę w grze i zapomniałem kilka rzeczy, ale podejrzewam, że zupełnie idiotycznych błędów nie zrobię:)
- Mam 30+ lat i odpowiedni dystans to gry
- Potrafię słuchać rozkazów FC
- Mizerne bo mizerne, ale doświadczenie w roam-ach PvP w null i low sec (całe 16 zestrzeleń i żadnego true killa;D ).
- Zmienne zaangażowanie w grę. Są tygodnie, że mogę grać co drugi dzień lub częściej, a są tygodnie, które muszę całkowicie wyjąć z gry (podróże służbowe itp.). Jestem w stanie wszystko w miarę dobrze zadeklarować z wyprzedzeniem, jeśli władze korpa tego wymagają.
- Angielski na dobrym poziomie

Czego oczekuję:
- Dojrzałych ludzi w korpie. Dla mnie to tylko gra i real life zawsze jest ważniejszy. Wiek nie ma dla mnie znaczenia, tylko dojrzałość.
- Nie mam nic przeciwko nazywaniu mnie rekrutem, ale generalnie szanuję ludzi za to jacy są, a nie czy mają takie czy inne doświadczenie w wirtualnym świecie.
- Braku sztywniactwa :]
- Ciekawego PvP z różnymi statkami/rolami. Niekoniecznie wielogodzinne walenie w POSa or such. Niekoniecznie latanie tylko jednym rodzajem statków.
- Możliwości uczestniczenia w PvP jak najczęściej (o ile mogę akurat grać!). Jakiegoś zaplecza do zarabiania na siebie :)
- Ciekawej wizji korpa :)



GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 27, 2012, 15:41:58 »
Proponuje The Nizari. Postaram się dziś z Tobą skontaktować.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

blodziu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blodziu
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 10, 2012, 09:17:52 »
Szukam korpa, który to nie ma wielkiego ciśnienia na pvp czy cta najchętniej osiedlił bym się w dronkowie. Mam 63kk sp, sporo skili w industry oraz transporcie oraz dużo w statkach matarskich. Gram już 4 lata i chętnie dołączył bym do jakiegoś dobrego polskiego korpa.
Mój char ingame: Blodi
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2012, 10:07:06 wysłana przez blodziu »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 10, 2012, 09:24:10 »
Podaj chara kontaktowego ingame.
Reszcie przypominam że oferty wia forum winny być przesyłane na priv

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

blodziu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blodziu
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 10, 2012, 22:49:13 »
Jest jakaś przyjazna korporacja czy już takowych nie ma ?

Ranshe

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 11, 2012, 00:23:11 »
Wszyscy jesteśmy przyjaźni, szczególnie jak się nas spotka na bramie w lowsecu :)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 11, 2012, 02:09:02 »
Jest jakaś przyjazna korporacja czy już takowych nie ma ?

zacznij od uzupelnienia profilu
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

kamel

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 11, 2012, 12:38:10 »
Siema Blodi \o :)

blodziu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blodziu
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 11, 2012, 19:37:11 »
O Kamelox :) Jak pamiętam to kiedyś razem w jakimś korpie lataliśmy bodajże ... APA ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 11, 2012, 19:55:28 »
[admin]Tematy do wzajemnego lizania się po e-penach zakłada się w innej części tego forum[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Variv

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 26, 2012, 00:12:54 »
Potrzebuje porady dotyczącej korporacji.

Miałem długą przerwę od EvE, po kilku latach przestałem grać, bo znudziło mi się PvP z jedna walka na 2 godziny latania.
Fleety mnie nie bawią.
Chciałbym dać EvE jeszcze jedną szansę, pomyślałem o grze w zgranej pirackiej korporacji, dość swobodnie posługuje się angielskim wiec nie musi to być polski corp.

Zależy mi przede wszystkim na dobrej intensywnej zabawie w PvP - czy w EvE to w ogóle możliwe ?

Mimo, że w najbliższym czasie powinienem miec dużo czasu na EvE, czasy bycia hardkorowym graczem dla mnie mineły. Nie uśmiecha mi się grać PvP w sprzęcie który potem będę odrabiał tydzień. Zależy mi tylko i wyłącznie na dobrej zabawie, mogę latać nawet t1 fregata. Oczywiście w granicach rozsądku. Nie mam problemu z generowaniem kasy w grze. Chciałbym po prostu zachować rozsądne proporcje miedzy czasem poświęconym na zdobywanie sprzętu a samym PvP.

Mam kilkuletnią postać - z tego co pamiętam ponad 40mln sp, skillowana pod pvp w małych gangach i solo w 0.0.
Kilka lat ogrania w 0.0, pewnie sporo się zmieniło/pozapominałem. Powinienem dość szybko się wdrożyć.

Proszę o poradę, przede wszystkim czy EvE ma do zoferowania intensywne PvP, na zasadzie - siadam do gry na 2 godziny i w tym czasie mam pewne jakieś potyczki.






Shanda la

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 26, 2012, 00:20:43 »
Myślę,że powinieneś poczekać do wypuszczenia najbliższego dodatku na wiosnę, z tego co sie orientuje mają w nim zmienić/poprawić Faction Warfare i milicyjne corpy, całość ma właśnie działać na zasadzie takiego szybkiego fight'u pomiędzy Frakcjami w"granicznych" systemach.

poconick2

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 26, 2012, 14:20:58 »
Potrzebuje porady dotyczącej korporacji.

Miałem długą przerwę od EvE, po kilku latach przestałem grać, bo znudziło mi się PvP z jedna walka na 2 godziny latania.
Fleety mnie nie bawią.
Chciałbym dać EvE jeszcze jedną szansę, pomyślałem o grze w zgranej pirackiej korporacji, dość swobodnie posługuje się angielskim wiec nie musi to być polski corp.

Zależy mi przede wszystkim na dobrej intensywnej zabawie w PvP - czy w EvE to w ogóle możliwe ?

Mimo, że w najbliższym czasie powinienem miec dużo czasu na EvE, czasy bycia hardkorowym graczem dla mnie mineły. Nie uśmiecha mi się grać PvP w sprzęcie który potem będę odrabiał tydzień. Zależy mi tylko i wyłącznie na dobrej zabawie, mogę latać nawet t1 fregata. Oczywiście w granicach rozsądku. Nie mam problemu z generowaniem kasy w grze. Chciałbym po prostu zachować rozsądne proporcje miedzy czasem poświęconym na zdobywanie sprzętu a samym PvP.

Mam kilkuletnią postać - z tego co pamiętam ponad 40mln sp, skillowana pod pvp w małych gangach i solo w 0.0.
Kilka lat ogrania w 0.0, pewnie sporo się zmieniło/pozapominałem. Powinienem dość szybko się wdrożyć.

Proszę o poradę, przede wszystkim czy EvE ma do zoferowania intensywne PvP, na zasadzie - siadam do gry na 2 godziny i w tym czasie mam pewne jakieś potyczki.

Dobre kierunki to :
* Lov sec i np. Factional Warfare. Na tych terenach kręcą się cele w małych statkach i na pewno znajdziesz zabawę.
* Hisec i wojny.
* Zainteresuj się też RvB - Red vs Blue. Areny, ustawki, hisec.

W 0.0 też może być zabawa, ale IMO prędzej pobawisz się w ww. terenach. Podstawa to ludzie i fajna grupka - wtedy zabawa nabiera innego wymiaru.

Variv

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 26, 2012, 18:27:07 »
Możesz mi polecić ekipy które się na tym skupiają i warto się z nimi skontaktować ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 26, 2012, 18:43:27 »
BSI, Voodoo, BWC - to są polskie odnosnie których mogę powiedzieć że coś robią. Do niedawna jeszcze gang Sokolego Oka, ale z racji polityki personalnej nie polecam :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Raser

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 06, 2012, 14:20:19 »
Dzień dobry,
Mam 25lat i szukam korporacji zasiedlającej systemy -1,0 itp. , która nie ma specjalnego parcia na CTA i nie weryfikuje aktywności gracza pod tym względem. Przede wszystkim interesują mnie wypady na PvP niewielkimi gangami- nigdy nie jarało mnie tłuczenie jednego gościa 40 statkami:/ , poza tym wspólne racenie (anomalki, plexy itd.)

Chętnie służę pomocą mniej doświadczonym graczom i poświęcam im swój czas.

Nazwa postaci Rykoszet -> nie mam wielkiego doświadczenia w pvp (sprawdź mój KB)- zawsze wolałem wypady solo niż grupowe gwałty. 40mln SP+alt 26mln SP (logistyki, broadsword pod plexy, trenuje carriera)... Wytrenowane HAC, tengu, loki, BSy, recony, BCki.

Bezproblemowy dostęp do TSów i całej reszty szajsu do gadania. Czekam na kontakt ingame (mail)

Kelebrin

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 07, 2012, 06:05:52 »
Dzień Dobry,
Mam 24 lata i szukam jakiejkolwiek polskiej korporacji która przyjmie mnie pod swoje skrzydła interesuje mnie wydobycie a w późniejszym terminie kieruje się na Hulka, Talosa ewentualnie carriera

Nazwa postaci Yoma Patrouette czekam na kontakt in game :)

Ferox

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 25, 2012, 23:16:10 »
Witam!
Szukam corpa w gallente space. Interesuje mnie pve(lvl4 i 5 misje), pouczyc sie pvp itp. Pozdro!

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 26, 2012, 01:03:55 »
BSI, Voodoo, BWC - to są polskie odnosnie których mogę powiedzieć że coś robią. Do niedawna jeszcze gang Sokolego Oka, ale z racji polityki personalnej nie polecam :P

Jakbyś Mando ogarnął nieco kb to byś wiedział kto co robi i z kim. Personalne urazy są złe, jeśli masz komuś rzetelnie polecić korpa.

Jeśli chodzi o dużą ilość pvp to najlepiej jest bić wszystkich czyli nie być związanym z jakimś Factional Warfare, z prostej matematyki masz co najmniej 2 razy tyle przeciwników.
Innymi słowy szukać należy korpa, który ma rozsądną ilość aktywnych membersów i mało "plusów".

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 26, 2012, 01:06:02 »
Innymi słowy szukać należy korpa, który ma rozsądną ilość aktywnych membersów i mało "plusów".

Czyli tylko C0VEN!!!!!!!!
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 26, 2012, 07:00:24 »
Jeśli chodzi o dużą ilość pvp to najlepiej jest bić wszystkich czyli nie być związanym z jakimś Factional Warfare, z prostej matematyki masz co najmniej 2 razy tyle przeciwników.

No Nite, jeszcze kilka takich twierdzeń i niechybnie czeka cię nagroda Abela  ;)


BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 26, 2012, 08:32:48 »
Szukam korporacji w 0.0 z zapleczem PVE,  stalymi roamami lub innymi opami PVP w EU TZ (min 3 w tyg)

Eventualnie korporacja HIsecowa zarabiajaca na incruzjach a na PVP zapuszczająca sie w 0.0

Gdzie prowadzi sie jasna i przejrzystą ksiegowość - lubie wiedziec na co idą podatki :D. Organizowane są konkursy  itp dla najaktywniejszych graczy czy  to w PVP czy PVE.

Main  caldari : reckony IV, logi V, BOmber, Ceptor, BS V niedlugo dread i carier ok 65 mil SP

ALt JF, Rorqual, mining i produkcja, takze PI ok 50 mil sp

Najchetniej polskojezyczna korporacja z TS itp min 50 charów
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 08:51:58 wysłana przez BAMBO »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 26, 2012, 09:43:34 »
No Nite, jeszcze kilka takich twierdzeń i niechybnie czeka cię nagroda Abela  ;)

No nie chce być inaczej :P