Autor Wątek: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj  (Przeczytany 415331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« dnia: Luty 07, 2007, 15:20:00 »
Jeśli grasz w Eve, a nadal nie masz korporacji, bądź nie wiesz, do której się zgłosić - napisz w tym wątku. Podaj swój nick, ile czasu grasz i jaki styl gry Cię interesuje. Headhunterzy zainteresowanych korpów pewnie się z Tobą skontaktują :)
Przedwieczny.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2009, 17:18:47 »
Wątek wyczyszczony ze starych ogłoszeń i zbędnej dyskusji.
Przedwieczny.

SEM

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2010, 17:00:07 »
Ingame Nick: S3M
Rasa: Minmatar
Cel gry: PVP
Styl gry: PEW PEW
Preferowana forma kontaktu: EVEmail
Ogólnie skupiam się na PvP ale potrafię też czasami zająć się czym innym. Szukam korporacji która zapewni mi dużą ilość walki i zapozna mnie z tajnikami gry :D.

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2010, 18:55:20 »
Postac nie majaca nawet jednego dnia i bez rekomendacji z unseen academy nie ma wielkich szans na dostanie sie do jakiegos naprawde pure pvp corpa

...idz do unseen

Rykoszet

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2010, 10:15:33 »
Witam, poszukuję korporacji z dużą ilością aktywnych członków zajmujących się PVE w 0.0... Latanie misji powoli zaczyna mnie nudzić. Chciałbym nauczyć się czegoś nowego, ciekawego i pożytecznego...

Jestem aktywny około 4-6 godzin/dobę

Postać Amarr'ska 7,9 mln SP (latam Abaddonem)
Nick w grze: Rykoszet

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2010, 19:33:57 »
Witam, poszukuję korporacji z dużą ilością aktywnych członków zajmujących się PVE w 0.0... Latanie misji powoli zaczyna mnie nudzić. Chciałbym nauczyć się czegoś nowego, ciekawego i pożytecznego...

Jestem aktywny około 4-6 godzin/dobę

Postać Amarr'ska 7,9 mln SP (latam Abaddonem)
Nick w grze: Rykoszet

Hmm widze tu lekką sprzeczność....

Ellaine

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2010, 20:04:21 »
Rykoszecie: pve w 0.0 nie jest ciekawsze od misji. Polega na klepaniu mniej wiecej 2 odmian animalek i od swieta ze 3 odmian sygnaturek w kolko.

Ciekawe moze byc ogolnie pojete zycie w 0.0 wraz z organizacja logistyki i okazjonalnym pvp w obronie - wtedy polecam jakis korp rentierow, ktory wynajmuje teren. Bedziesz wtedy (prawd.) placil jakas miesieczna skladke na wynajem a dostaniesz pve w 0.0 i odrobine smaku zycia w null. Na Centrali byl chyba jeden taki korp, w sojuszu AAA-citizens, tyle ze teraz moze byc u nich roznie, bo trwa tam wojna.

Normalne korpy w 0.0 zajmuja sie w pierwszym rzedzie pvp a pve sluzy im do odkupowania wtopionych statkow. Niektore sa aktywne i agresywne niektore leniwe i wyluzowane, ale wszystkie walcza (lepiej lub gorzej). Jesli taki uklad Ci nie odpowiada, szukaj rentierow.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2010, 20:17:08 »
Albi, tutaj sie nie zgodze ze pvp w 0.0 jest przed pve...
przeciez tam ciagle sie orze a potem kombinuje jak tu nie leciec kiedy kaza a jak juz trzeba to byle jak najtaniej :D
nie wiele znam organizacji zerozerowych ktore sa agresywne, wiekszosc mysli ze tam mieszka i korzysta z zasobow pelna gębą...a wspolne dzialania to rzecz drugoplanowa  :P
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Ellaine

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2010, 20:58:59 »
Na poziomie gracza - niektorzy ludzie lubia farmic a nawet najbardziej morderczy pvperzy z 0.0 miewaja okresy orania paskow to fakt. Na poziomie korporacji, albo korp wynajmuje teren i otwarcie koncentruje sie na pve, albo jest korpem pvp, co najwyzej slabym / leniwym / aspirujacym. W kazdym razie nikt nie powie ze jest korpem pve i interesuje go rekrutacja kerbirow (chyba ze z zamiarem nawrocenia).

Wiec czlowiek zainteresowany pve jesli pojdzie do takiego korpa to moze i da rade ciagle farmic ale nie odnajdzie pelni akceptacji, harmonii i szczescia ;)

Sachiel

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2010, 21:10:44 »
Imię - Venser Sojourner

Czas gry - postacią vensera jakies 3-4 dni ale generalnie już będzie z miesiąc. Wcześniej stworzyłem postać raczej na próbę żeby załapać podstawy gry.

Styl gry - głównie mining i ekspolracja choć to drugie narazie raczej jako ciekawostkę narazie traktuję

Czas w grze - różnie 2h dziennie o różnych porach średnio może ale w dni wolne od pracy/studiów/dziewcznyn nawet do 12h:P Plus wykłady na kampusie też dają możliwosci spokojnego miningu ;D

Ogólne mówiąc szukam luźnej korporacji, raczej hardcorem nie jestem, a gra mam mi przedewszystkim sprawiać frajdę a nie stać sie "drugą pracą na pełen eat". Po wowie wystarczy mi na całe życie.

Randil

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 13, 2010, 14:55:33 »
Nicki w grze: konto main - Randil, konto alt - Jakov Berzerk

Gram mniej więcej od półtora tygodnia, właściwie codziennie po 3-6 godzin. Nie wiem jeszcze, czy w ogóle na tym etapie szukam jakiegoś corpa, ale ewentualni rekruterzy / headhunterzy mogą rzecz jasna próbować mnie zwerbować :-) Jeśli mieliby coś ciekawego do zaoferowania, to pewnie dołączyłbym razem z kumplem. Preferuję kontakt via EVEmail.

Jeśli chodzi o styl gry - na chwilę obecną robię wszystkiego po trochu, jeszcze się na nic konkretnego nie zdecydowałem.

Pozdro,
Randil

Isnaar

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 03, 2010, 12:26:39 »
Nick: Isnaar

To moje trzecie podejście do eve, wracam po wakacyjnej przerwie, gram kilka godzin dziennie, raczej w godzinach późno-wieczornych. Ogólnie mam 6mln SP, ukończone szkolenie bojowe z UA, trochę doświadczenia z Red vs Blue i amatorskiego piracenia w low.

Jeśli chodzi o styl gry, to pure pvp, chciałbym się zakręcić w jakimś corpie, który bawi się w piracenie, wyciąganie okupów, przechwytywanie ładunków, gdzie dużo się dzieje. Do tego ewentualnie jakimś zorganizowanym zarabianiem też bym nie pogardził. Ze statków uwielbiam latać rifterem i stabberem, szkolę się pod vagabonda, ale jeszcze trochę mi brakuje.

Pozdrawiam

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 03, 2010, 12:56:27 »
chciałbym się zakręcić w jakimś corpie, który bawi się w piracenie, wyciąganie okupów, przechwytywanie ładunków, gdzie dużo się dzieje.

Jak piraci, to -> http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=5172.0


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2010, 13:19:16 »
Nick: Isnaar

To moje trzecie podejście do eve, wracam po wakacyjnej przerwie, gram kilka godzin dziennie, raczej w godzinach późno-wieczornych. Ogólnie mam 6mln SP, ukończone szkolenie bojowe z UA, trochę doświadczenia z Red vs Blue i amatorskiego piracenia w low.

Jeśli chodzi o styl gry, to pure pvp, chciałbym się zakręcić w jakimś corpie, który bawi się w piracenie, wyciąganie okupów, przechwytywanie ładunków, gdzie dużo się dzieje. Do tego ewentualnie jakimś zorganizowanym zarabianiem też bym nie pogardził. Ze statków uwielbiam latać rifterem i stabberem, szkolę się pod vagabonda, ale jeszcze trochę mi brakuje.

Pozdrawiam

Masz jeszcze do wyboru
http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8546.0

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2010, 14:01:53 »
Nick: Isnaar

To moje trzecie podejście do eve, wracam po wakacyjnej przerwie, gram kilka godzin dziennie, raczej w godzinach późno-wieczornych. Ogólnie mam 6mln SP, ukończone szkolenie bojowe z UA, trochę doświadczenia z Red vs Blue i amatorskiego piracenia w low.

Jeśli chodzi o styl gry, to pure pvp, chciałbym się zakręcić w jakimś corpie, który bawi się w piracenie, wyciąganie okupów, przechwytywanie ładunków, gdzie dużo się dzieje. Do tego ewentualnie jakimś zorganizowanym zarabianiem też bym nie pogardził. Ze statków uwielbiam latać rifterem i stabberem, szkolę się pod vagabonda, ale jeszcze trochę mi brakuje.

Pozdrawiam

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8174.0

tylko ze my zaoferujemy jeszcze wiekszy fun (vagas ci nie bedzie potrzebny za to zrob se hounda :P)

Isnaar

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2010, 14:15:57 »
Dziękuję za dość szybki odzew. Jeszcze trochę się wstrzymam z podejmowaniem decyzji, bo co chwilę wyskakują jakieś ciekawe propozycje :)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2010, 19:30:46 »
http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8174.0

tylko ze my zaoferujemy jeszcze wiekszy fun (vagas ci nie bedzie potrzebny za to zrob se hounda :P)

a co to za wiekszy FUN od piracenia? :D

Jak piraci, to -> http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=5172.0

a dziekuje Sokole, dziekuje ...
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2010, 20:48:58 »
a co to za wiekszy FUN od piracenia? :D

a dziekuje Sokole, dziekuje ...

zabijanie oficerow botow na paskach xD

Ryach

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 24, 2010, 12:19:19 »
Saandorin grałem jakiś czas temu wróciłem po dłuższej przerwie. Gram głównie pve czasem pvp (mało skili do pvp mam)
Szukam korpa w okolicach Oipo - Isynoka, mam trochę instalacji w okolicy a ich raczej nie uda mi się przenieść. w grze jestem dość często w ciągu dnia. ale tak naprawdę mogę pograć wieczorem po 20tej

jerzoo

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 17, 2010, 12:36:32 »
Yo!

Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad korpem. Przeczytalem wszystkie mozliwe watki w dziale rekrutacji korpow.
NIe ukrywam, ze kilka z nich zyskalo moja sympatie... Niestety zawsze jest jakies ale...
No wiec durne pew pew mnie srednio bawi (ostatnio jeden taki CEO, gdy mu powiedzialem co bym chcial robic kazal mi drejka skilowac...).
Chcialbym raczej pobawic sie covopsem lub dykta. Rozum mam, skile beda, praktyki brak...
No i teraz pytanko czy ktos nie szuka takiego pacjenta do przeszkolenia?

Slowko wyjasnienia, dlaczego wlasnie taka kariere chcialbym popelnic...
Otoz jestem osoba slabo slyszaca i w zamecie walki czesto i gesto, jak sie ludzie przekrzykuja mam trudnosc ze zrozumieniem polecen FC.
W przeszlosci mialo to katastrofalne skutki (dla mnie), wiec postanowilem poszukac czegos innego.
Bycie lapaczem lub szpiegiem 'na dzien dobry' sprawia, ze musze sluchac jednej osoby i zdawac jej raport, co mnie naprawde urzadza.
Zatem, jesli jest ktos, kto ma cierpliwosc i chcialby wiernego i dobrego towarzysza swoich wypraw to prosze o sygnal.

--
Uscislajac: latam kaldari i obecnie skiluje wsio pod covosa dykte na sensowny poziom. Sam statek da sie wyskilowac niejako po drodze.
Bo wychodze z zalozenia, ze nie wsiadam w statek, ktorego nie wykorzystam efektywnie...

PS
Nick w grze FerminaDaza - znany troll ;)

EDIT:
Poprawilem literowki :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2010, 12:45:05 wysłana przez jerzoo »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 17, 2010, 13:11:37 »
http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8642.new

Zapraszamy, tłuczemy się każdego wieczora, więc praktykę zdobędziesz szybko :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Goomich

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 17, 2010, 13:21:27 »
Jak chcesz się poważnie bawić dyktą, to przestań skillować kaldari i przestaw na MiniMatarów.

jerzoo

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 17, 2010, 19:42:31 »
Jak chcesz się poważnie bawić dyktą, to przestań skillować kaldari i przestaw na MiniMatarów.

Sama krypa to kilka dni skilowania. Obecnie ustawilem wsio tak, zeby wyskilowac skile poboczne.
Czyli astrometryke, elektronike i takie tam. :) Jak pisalem, rozum mam jeszcze :)

Fly safe!
Jez

Goomich

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 17, 2010, 20:29:38 »
Krypa jak krypa, ale do sabra potrzeba ci skilli autocannony, a nie rakiety.

hinaa

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 29, 2010, 00:04:07 »
Witam.

Szukam korpa dzialajacego w wh, solowe wycieczki sa ciut niewygodne wiec ide na latwizne i szukam kogos kto juz sie zadomowil w jakims wh c>2.
Co oferuje...
4 letnia postac, kilka godzin online tygodniowo i obiecuje ze nie bede marudzil :) [za bardzo]
umiem skanowac, kopac gaz, latac logistykami i wiekszoscia statkow w evie [procz matarskich bsow i capsow ogolnie]

czego oczekuje...
braku cta itp, wyrozumialosci jesli nie jestem aktywny [RL], oraz tego ze bede mogl pobawic sie w wh przez jakis miesiac/poltora.

Preferowana forma kontaktu evemail.

o/


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 29, 2010, 08:06:21 »
Spróbuj zagadać do High Voltege Industris

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

hinaa

  • Gość
Odp: Samotny szuka korporacji.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 29, 2010, 22:59:40 »
Wielkie dzieki!

Wlasnie o takie info mi chodzilo.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 09, 2011, 12:55:45 »
Pisać mogą tylko osoby szukające korpa, ewentualni rekruterzy niech piszą na priv.
Ewentualnie można podac tylko linki do ogłoszeń rekrutacyjnych pasujących korpów.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

akacja

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 09, 2011, 13:07:52 »
Szukam corpa w hi-sec , ewentualnie low-sec , lub w 0.0

Szukam aktywnego corpa dla casual graczy , który nie będzie wymagał cta.

Aktualnie , kopie Covem (posiadam skille na hulka)
Jak mi się nudzi kopanie to skanuje , a jak mi się nudzi skanowanie to exploruje i handluje
Staram się nie skupiać w eve na pvp czy wyłącznie miningu.

O sobie:
Mam 27 lat  w eve gram od 2 lat z przerwami, postać posiada około 5-6 ml sp.
Byłem w UA , Polish Cavalry (sojusz Legion of xXDEATHXx) pozneij CBC , A teraz corp NCP.

Posiadam Ts ,Mic , itp
Przeważnie gram wieczorami do późnych godzin nocnych :)
Zdarza się tez dość często ze jestem online po południu.

Pozdrawiam.

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 12, 2011, 13:34:22 »
Witam.

W EvE gram od 11 miesięcy, z tego 8 poświęcałem pvp w mniejszym lub większym stopniu, jeśli chodzi o iski jestem samowystarczalny i nie potrzebuje corpowej jałmużny ;), posiadam wszelakie rodzaje i wersje komunikatorów głosowych z dodatkiem w postaci mikrofonu.

Szukam korpa nastawionego na PVP, równoczeście dającego możliwość zarobić (za coś trzeba latać) objętne czy to 0.0 czy low sec grunt żeby było do kogo strzelać ;).
Ze swojej strony wymagam przyjemnej atmosfery (stresuje się w pracy nie w domu), aktywności w sensie-przynajmniej wieczorami (czyt. nie środek nocy) ekipa do latania :).

Z własnej inicjatywy nie aplikuje ponieważ kontakty z oficerami rekrutacyjnymi pozostawiły u mnie niesmak, dlatego zainteresowanych przygarnięciem samotnego rozrabiaki proszę o kontakt in-game albo tutaj na forum.

Pzdr.

Edit: Dodam jeszcze że szukam PVP bardziej w stylu skirmish niż sov/blob war.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 13:42:48 wysłana przez MasaHuku »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 12, 2011, 14:01:46 »
Zagadaj ingame, zobaczymy.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 12, 2011, 14:04:46 »
Witam.

W EvE gram od 11 miesięcy, z tego 8 poświęcałem pvp w mniejszym lub większym stopniu, jeśli chodzi o iski jestem samowystarczalny i nie potrzebuje corpowej jałmużny ;), posiadam wszelakie rodzaje i wersje komunikatorów głosowych z dodatkiem w postaci mikrofonu.

Szukam korpa nastawionego na PVP, równoczeście dającego możliwość zarobić (za coś trzeba latać) objętne czy to 0.0 czy low sec grunt żeby było do kogo strzelać ;).
Ze swojej strony wymagam przyjemnej atmosfery (stresuje się w pracy nie w domu), aktywności w sensie-przynajmniej wieczorami (czyt. nie środek nocy) ekipa do latania :).

Z własnej inicjatywy nie aplikuje ponieważ kontakty z oficerami rekrutacyjnymi pozostawiły u mnie niesmak, dlatego zainteresowanych przygarnięciem samotnego rozrabiaki proszę o kontakt in-game albo tutaj na forum.

Pzdr.

Edit: Dodam jeszcze że szukam PVP bardziej w stylu skirmish niż sov/blob war.

Najpierw napisałeś ze jesteś samowystarczalny a pózniej ze Korp ma dać ci możliwość zarobkowania, wtf ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 12, 2011, 15:36:18 »
Jeśli odpowiada Ci mieszkanie w npc 0.0 z codziennymi potyczkami, w luźnym korpie i luźnym sojuszu to zapraszamy na kanał publiczny. Pogadamy, zobaczymy.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 12, 2011, 19:59:26 »
Cytuj
Pisać mogą tylko osoby szukające korpa, ewentualni rekruterzy niech piszą na priv.
Ewentualnie można podac tylko linki do ogłoszeń rekrutacyjnych pasujących korpów.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kelemen

  • Gość
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 03, 2011, 21:47:01 »
Hej. pilot kapitali szuka korpa. Jakieś 0.0 lub wh.
Trochę o mnie, latam matkami caldari 8 fb. Nyx 25 dni. Wysokie skile kapitalowe. Szukam frajdy z latania takimi statkami. Interesuje mnie pvp jak i destrukcja w czystej formie. Rajcuje mnie patrzenie na lament śmiertelników patrzących jak cały ich dobytek pali się lub dropi flocie inwazyjnej. Szukam w EVE wyższego poziomu..... Jeżeli wiecie o czym smaruje to pewnie nadaje się do waszego corpa.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 00:06:38 wysłana przez Kelemen »