Autor Wątek: Mineraly  (Przeczytany 3087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sou

  • Gość
Mineraly
« dnia: Luty 02, 2007, 20:03:08 »
Szukam jakiegos w miare stalego dostawcy mineralow po cenie nizszej niz ta marketowa oczywiscie;) Moge do stacji podleciec frachtowcem ale nie do low sec;)

Kontakt w grze ( Shibosu ).

Assari

  • Gość
Odp: Mineraly
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2007, 20:15:17 »
Szukam jakiegos w miare stalego dostawcy mineralow po cenie nizszej niz ta marketowa oczywiscie;) Moge do stacji podleciec frachtowcem ale nie do low sec;)

Kontakt w grze ( Shibosu ).

Eee... ja tak w kwestii formalnej bo nie jestem górnikiem. Dlaczego miałbym ci - gdybym był górnikiem - sprzedawać minsy taniej niż na markecie ??
To ja szukam producenta stuffu T2, będę od niego kupował taniej niz może sprzedać na markecie. Chętnych proszę o kontakt  :laugh:

Sou

  • Gość
Odp: Mineraly
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2007, 20:59:25 »
Dlatego ze:

1. mozesz nie miec fraktowca czyli sprzedajesz tylko w jakiejs syfnej stacji gdzies na zadupiu gdzie nikogo minsy nie interesuja;>

2. mozesz nie miec ochoty w walke na markecie "kto obnizy cene o 0,01 ISK szybciej"

3. moze ci sie nie chciec czekac na to az ktos kupi twoje XXmln minsow na markecie;)

Gdybym studiowal cos z marketingiem zwiazazanego pewnie bym mogl wiecej powiedziec o sprzedazy hurtowej i obnizaniu cen dla stalych klientow;)

Ellaine

  • Gość
Odp: Mineraly
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2007, 21:03:45 »
I znalazlbys, widzialem na forum eve-o kilku dostawcow ktorzy sprzedaja hurtem zeby oszczedzic sobie trudow wystawiania na rynku. Kupujesz za minimum miliard, to co akurat jest na stanie - i masz na sprzedaz :)

Ale co moze motyowac gornikow do kopania ponizej rynkowej to ja tez nie rozumiem. Chyba skrajne lenistwo przy przegladaniu rynku i brak freightera zeby ruszyc ten pye pare skokow.

Swoja droga, imperialni gornicy powinni byc bardzo szczesliwi, zarabiaja teraz tak ze 2 razy wiecej niz przed Kali :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Mineraly
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2007, 16:51:49 »
Szukam jakiegos w miare stalego dostawcy mineralow po cenie nizszej niz ta marketowa oczywiscie;) Moge do stacji podleciec frachtowcem ale nie do low sec;)

Kontakt w grze ( Shibosu ).

O LOL... to sie niezle usmialem :2funny: :2funny:
...chociaz czekaj... moglbym Ci kilkaset milionow trita sprzedac...
...
...
... ale ale... Przeciez Ty do low-sec'ow nie podlecisz... a ja to mam w 0.0 :coolsmiley:

Ellaine

  • Gość
Odp: Mineraly
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 05, 2007, 17:39:42 »
Macie w Venal kilkaset milionow trita tanio? Jak tanio? Jakie kilkaset? Czy na stacji NPC z fabryczka moze? :D

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Mineraly
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2007, 09:54:27 »
Macie w Venal kilkaset milionow trita tanio? Jak tanio? Jakie kilkaset? Czy na stacji NPC z fabryczka moze? :D

nie, mamy to w POSie, ale raczej wykorzystamy do produkcji, no chyba ze znowu zaczna sie masowo pojawiac mining OP'y :P