Autor Wątek: Total Newb Questions  (Przeczytany 96655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vulor

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #245 dnia: Czerwiec 28, 2007, 15:23:51 »
LOL bank kradnie bounty za NPC :D

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 02, 2007, 14:28:17 »
Wróciłem po długiej przerwie i od razu seria pytań (ciągle na poziomie newb ;) ).

1) Recony (konkretnie Gallente - Arazu) - do czego to jest przydatne i co konkretnie się tym robi? Czy mogę sobie postawić za cel "wsiąść do Recona" czy raczej sobie to darować i rozwijać coś "tradycyjnego" BC/BS?

2) Jump Clone - dość dużo o nich czytałem, ale pare rzeczy ciągle jest dla mnie niejasnych. Zakładając, że mam standing ~8 do danego korpa, co i w jakiej kolejności zrobić żeby móc skakać miedzy dwoma stacjami?
Załóżmy, że jestem na stacji1, w której mogę mieć klona - kupuję  klon1, lecę na stacje2 (która jest w posiadaniu tego samego korpa - do którego mam standing 8+), robię 'clone jump' -> ja, z dotychczasowymi implantami staję się klonem na stacji2  (jeśli coś źle to poprawiać), a pojawiam się w clonie na stacji1.
Co w przypadku gdy chciałbym zrobić clone jump ze stacji obcego corpa? możliwe czy nie?

3) Czy możliwe jest pominięcie skillowania BSów chcąc robić misje do lvl4?
Np BC z dobrym fitem (Myrmidon) da radę? Czy coś z T2? Czy jednak mimo wszystko BS niezbędny?

Skeer

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 02, 2007, 14:33:26 »
jeśli robisz w gangu, to możesz np sfitować BC na snajpera, a kolega w BS weźmie na siebie tank...  :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 02, 2007, 14:40:21 »
1) Recony (konkretnie Gallente - Arazu) - do czego to jest przydatne i co konkretnie się tym robi? Czy mogę sobie postawić za cel "wsiąść do Recona" czy raczej sobie to darować i rozwijać coś "tradycyjnego" BC/BS?
Recony sa do pvp i stawiania cyno. Do farmowania przydalby Ci sie dodatkowo inny statek chyba ze nie planujesz farmować.

Cytuj
2) Jump Clone - dość dużo o nich czytałem, ale pare rzeczy ciągle jest dla mnie niejasnych. Zakładając, że mam standing ~8 do danego korpa, co i w jakiej kolejności zrobić żeby móc skakać miedzy dwoma stacjami?
Załóżmy, że jestem na stacji1, w której mogę mieć klona - kupuję  klon1, lecę na stacje2 (która jest w posiadaniu tego samego korpa - do którego mam standing 8+), robię 'clone jump' -> ja, z dotychczasowymi implantami staję się klonem na stacji2  (jeśli coś źle to poprawiać), a pojawiam się w clonie na stacji1.
Co w przypadku gdy chciałbym zrobić clone jump ze stacji obcego corpa? możliwe czy nie?
Cytuj
Mozesz skakac z dowolnego miejsce w miejsce gdzie masz klona. W miejscu z ktorego skoczyles pozostaje jump clone z implantami ktore miales, a klon ktorego miales w miejscu docelowym staje sie tobą. Gdziekolwiek zainstalujesz klony po raz pierwszy, mozesz je dzieki temu przeniec w dowolne miejsce.

Cytuj
3) Czy możliwe jest pominięcie skillowania BSów chcąc robić misje do lvl4?
Np BC z dobrym fitem (Myrmidon) da radę? Czy coś z T2? Czy jednak mimo wszystko BS niezbędny?
Mozesz nie skillowac BSow, Myrmydion i Drake to bardzo mocne BC, Drake jest teraz bardziej popularny niz Raven do klepania NPCow. HACe ogolnie tez sa mocniejsze od BSow tylko drozsze.

Najlepszym rozwiazaniem problemu misji jest ich nie robienie bo sa nudne i glupie.

Michieru

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 02, 2007, 14:44:35 »
1) Recony (konkretnie Gallente - Arazu) - do czego to jest przydatne i co konkretnie się tym robi? Czy mogę sobie postawić za cel "wsiąść do Recona" czy raczej sobie to darować i rozwijać coś "tradycyjnego" BC/BS?

Recony, szczególnie właśnie Arazu/Lachesis, są zawsze mile widziane w gangach. Gallentyjskie akurat mają potężne dampy i scramblery.

2) Jump Clone - dość dużo o nich czytałem, ale pare rzeczy ciągle jest dla mnie niejasnych. Zakładając, że mam standing ~8 do danego korpa, co i w jakiej kolejności zrobić żeby móc skakać miedzy dwoma stacjami?
Załóżmy, że jestem na stacji1, w której mogę mieć klona - kupuję  klon1, lecę na stacje2 (która jest w posiadaniu tego samego korpa - do którego mam standing 8+), robię 'clone jump' -> ja, z dotychczasowymi implantami staję się klonem na stacji2  (jeśli coś źle to poprawiać), a pojawiam się w clonie na stacji1.

Jump clone'y tworzysz na stacji korporacji, do której masz standing 8+. I w sumie tu kończą się kwestie, które zrozumiałeś dobrze. :) Zakładasz sobie jump clone'a w w/w stacji z medicalem (jump clone'y mają osobną zakładkę w medical). Kolejne poziomy skilla Infomorph Psychology dają Ci możliwość zakładania kolejnych klonów. Po założeniu owego klona lecisz sobie gdzieś tam, dokujesz na byle jakiej stacji któregokolwiek corpa, po czym klikasz "Clone Jump" i budzisz się w miejscu, gdzie stworzyłeś tego klona, implanty pozostały tam, gdzie byłeś przed skokiem. Ergo - stacji ze standingiem potrzebujesz tylko, by takiego klona stworzyć, po czym możesz sobie je poprzemieszczać gdzie tylko chcesz.

3) Czy możliwe jest pominięcie skillowania BSów chcąc robić misje do lvl4?
Np BC z dobrym fitem (Myrmidon) da radę? Czy coś z T2? Czy jednak mimo wszystko BS niezbędny?

Myrmiś da radę, z dobrymi skillami i fitem.

litestep

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpień 02, 2007, 14:56:46 »
2) Jump Clone - dość dużo o nich czytałem, ale pare rzeczy ciągle jest dla mnie niejasnych.
1. Kupujesz JC na stacji do której twój korp albo ty( tego nei jestem pewien) masz +8
2. Z dowolnej stacji możesz skoczyć do ciała które zakupiłeś
3. Twoje stare ciało zostaje nowym JC, a jedyne czym musiś się już martwić to limit 1 skon na 24h :/

Cytuj
3) Czy możliwe jest pominięcie skillowania BSów chcąc robić misje do lvl4?
BC generalnie dobrze tankują, przynajmniej drejk i myrmi ( chyba) nie mają problemów z lvl4. Nie wiem jak na myrmi ale z drejkiem prawdopodobnie zaśniesz na jakiejś misji lvl4 z powodu braku wystarczającego DPSa w porównaniu do tanka ratów :P Mi zdażało się wołać ludzi w caracalu na pomoc, zeby co twardsze sztuki rozwalić =)



Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 02, 2007, 15:03:17 »
Dzięki za odpowiedzi. W miare już rozumiem kwestie jc.


Alibi ->

Niestety w hi sec poza misjami nie za bardzo jest co robić, a do 0.0, będąc newbem jakoś dziwnie mi wlatywać - padłbym na pierwszej bańce.
Brakuje imo tu w EVE nie-NPC korpów w low sec lub na granicy low i 0.0
Lecieć do deep 0.0 na start to tak jakby nie logiczne.  :)
Dzieki temu własnie miałem kilku miesięczną przerwe od EVE - może teraz jakoś przetrwam to misjowanie na początku.   :-\   

Co to jest 'cyno' btw?

Michieru

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 02, 2007, 15:12:41 »
Niestety w hi sec poza misjami nie za bardzo jest co robić, a do 0.0, będąc newbem jakoś dziwnie mi wlatywać - padłbym na pierwszej bańce.

Jak dobrze, że nie wszyscy tak myślą. :)

Brakuje imo tu w EVE nie-NPC korpów w low sec lub na granicy low i 0.0

Źle szukasz. Takich corpów jest na pęczki.

Lecieć do deep 0.0 na start to tak jakby nie logiczne.  :)
Dzieki temu własnie miałem kilku miesięczną przerwe od EVE - może teraz jakoś przetrwam to misjowanie na początku.   :-\   

Znajdź sobie corpa z dostępem do 0.0 i po kłopocie.

Co to jest 'cyno' btw?

Cyno = Cynosural Field = pole, które ktoś musi postawić w systemie docelowym, by capitale mogły tam wskoczyć.

Goomich

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 02, 2007, 15:16:20 »
Cytuj
Niestety w hi sec poza misjami nie za bardzo jest co robić, a do 0.0, będąc newbem jakoś dziwnie mi wlatywać - padłbym na pierwszej bańce.

Jak dobrze, że nie wszyscy tak myślą. :)

Dokładnie. Do 0.0 trzeba lecieć jak najwcześniej, żeby nie wyrobić sobie złych nawyków.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2007, 17:48:27 wysłana przez Mona X »

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 02, 2007, 15:21:28 »
0.0 to nie kwestia skillpointow tylko stanu umyslu. Mamy w korporacji kilku noobkow od pierwszego tygodnia, bardzo dobrze sobie radza, teraz po kilku miesiacach nie maja zadnych problemow ani z rattingiem (zabijanie ratow w 0.0 jest duzo latwiejsze i bardziej dochodowe niz robienie misji lvl 4. Mozna to robic dosc spokojnie cruiserem na poczatku.) ani z pvp (maja sporo killi, sporo wiecej niz wiekszosc 3-letnich postaci w korpie, bo troche wiecej graja).

Postac z 40 milionami SP i Navy Ravenem wyposazonym za 2 miliardy ma takie same szanse przezycia wrogiego campa niż tygodniowa postać w cruiserze. A wlasciwie troche mniejsze. Wiec "umre na pierwszej bańce" nie jest zadnym argumentem za zbieraniem kasy zeby wiecej na tej smierci stracic. Zostawianie w imperium i zbieranie kasy zeby "byc gotowym" jest jednym z najczesciej powtarzanych bledow ktore koncza sie tragicznie (zakonczeniem gry w Eve z nudów pare miesiecy pozniej).
To tak jakbys po studiach nie chcial isc do pracy i na swoje tylko zostal na utrzymaniu rodzicow do 50tki po to zeby sie dobrze przygotowac do pierwszej pracy.

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 03, 2007, 02:31:01 »
Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek instrukcje bezpiecznego latania Covertem po 0.0. Czy to w ogóle jest możliwe? :)
Jak unikać campów, baniek i generalnie najlepiej wszystkiego. Kiedy włączać cloaka, kiedy warpować, a kiedy nie.
Na razie jeszcze nimi latać nie mogę, ale skille niedługo się skończą , więc nie chciałbym wtopić kilkanaście milionów w pierwszy dzień przez niewiedze.

Michieru

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 03, 2007, 03:18:07 »
Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek instrukcje bezpiecznego latania Covertem po 0.0. Czy to w ogóle jest możliwe? :)

Latanie covetorem po 0.0 też jest możliwe, bramy wpuszczają wszystko prócz capitali.

Jak unikać campów, baniek i generalnie najlepiej wszystkiego.

Po pierwsze, MYŚLEĆ. Żadna reguła nie zastąpi myślenia. Po drugie, nie skakać na pałę brama-brama, tylko brama-planeta-brama. Po trzecie, mapa (i zakładka Statistics) to twoja najlepsza przyjaciółka w wyznaczaniu sobie trasy. Znajdziesz tam większość potrzebnych informacji o systemach po drodze, zwykle dość aktualnych.

Kiedy włączać cloaka

ZAWSZE. W niczym nie przeszkadza, a może dupsko uratować.

Na razie jeszcze nimi latać nie mogę, ale skille niedługo się skończą , więc nie chciałbym wtopić kilkanaście milionów w pierwszy dzień przez niewiedze.

I tak wtopisz. :) Podążając za regułą, z zasady pierwszy nowy statek wdupia się najdalej w dzień po zakupie. :P

Fedajkin

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 03, 2007, 07:47:50 »
Jak unikać campów, baniek i generalnie najlepiej wszystkiego.
Po pierwsze, MYŚLEĆ. Żadna reguła nie zastąpi myślenia. Po drugie, nie skakać na pałę brama-brama, tylko brama-planeta-brama. Po trzecie, mapa (i zakładka Statistics) to twoja najlepsza przyjaciółka w wyznaczaniu sobie trasy. Znajdziesz tam większość potrzebnych informacji o systemach po drodze, zwykle dość aktualnych.
Nadal czuje się jak noob, ale tak lekko rozszerzę o co chodzi Michierowi, w owej zakładce możesz zobaczyć ilu ludzi jest w danym systemie... co pozwala ocenić czy jest po drugiej stronie bańka czy nie, lecz nadal będzie to jak wróżenie z fusów, bo musisz wziąć pod uwagę to czy w systemie jest stacja czy nie, czy jest tam POS czy nie itd itp.

Michieru

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 03, 2007, 09:33:16 »
To, czy jest stacja, również da się sprawdzić. Jeśli zaś oprócz kilku/kilkunastu osób w przestrzeni widzę dużo statków i podów zniszczonych w ciągu ostatniej godziny, znaczy to ewidentnie że w danym systemie za bramą może na mnie czekać "komitet powitalny". Zdrowy rozsądek, żadne wróżenie z fusów.

Fedajkin

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 03, 2007, 10:16:42 »
Fakt, zapomniałem, że też można sprawdzić ilość zestrzeleń... :)

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 03, 2007, 20:36:58 »
Micheru, myślałem że to co napisałeś tyczy się ogólnie latania po 0.0 (obojętne czym). Ciągle wydawało mi się, że mając doświadczenie Covertami da się latać wszędzie i prawie bezkarnie.

Ja wyobrażam sobie to tak:
- do gate dowarpować można na cloaku (?) w odległości 0km.
- po jumpie pojawiam się, w bąblu lub nie, ale w cloaku (?).
- mam czas na włączenie swojego cloaka i odwarpowanie ( ewentualnie wylecenie z bąbla).

Czy tak to mniej więcej wygląda?  :o

Fizyk

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 03, 2007, 23:18:18 »
Można warpować w cloaku nawet na 0 km ( niektóre gejty są zbugowane - cloak powinien wyłączyć się 2,5 km od gejta, no chyba że coś się zmieniło ). Po jumpie pojawiasz się w cloacku ale zanim zniknie musisz właczyć swojego i teraz albo zdążysz albo nie możesz kamperom tylko mignąć ale możesz pojawic się na tyle aby jakiś szybki ceptor ustalił kurs i gdzieś po twojej drodze z bąbla zbliżył sie na mniej niż 2,5 km wtedy nikt na pewno nie da ci tak spokojnie odlecieć. Jeśli warpujesz się na brame przed którą stoi bańka wyciągnie cię z warpa a jeśli mądry kamper idealnie na trasie z poprzedniego gejta do tej bramy ustawi swój szip to w promieniu 2,5 km od niego zostaniesz zdekloakowany więc szanse na przeżycie marne. Jest jeszcze kilka innych historyjek których powinieneś się wystrzegać i obawiać. Jednym słowem nawet latanie covertem nie jest i nigdy nie będzie 100% bezpieczne. Znacznie gorzej sprawa wygląda gdy latasz afk reconem na terenie wroga wtedy jeśli wróg cipowaty możesz mu napsuć nerwów.

Pozdrawiam

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 03, 2007, 23:40:49 »
O, dzięki, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło.

Jeszcze jedno w kwestii cloaka. Jeśli wpadnę w bąbla na cloaku to (zakładając, że nie ma nikogo w promieniu 2,5km) widać że ktoś niewidoczny w tego bąbla wpadł?

Goomich

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 04, 2007, 00:05:43 »
Nie.

Fizyk

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 04, 2007, 00:35:13 »
no jeśli jesteś niewidoczny to nie będzie cie widać w żaden sposób ani na zwykłym skanerze ani w żaden inny mozliwy sposób ale z kloakiem uważaj bo sam ledwo przeżyłem przypadek gdy zbugowany cloack pokazywał mi że jestem nie widoczny ( więc zakładałem że dla innych też ) a okazało się że jednek byłem więc prawie było przykro.

Pozdrawiam

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 04, 2007, 01:43:25 »
Ok, dzięki.  W kwestii cloaka znam już prawie całą teorie.

Jak wsiąde w coverta, to nigdzie już nie będziecie bezpieczni.   O0

Thahard

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 07, 2007, 18:03:18 »
Witam czy w EVE jet możliwość przechwytywania porzuconych statków?

vulor

  • Gość
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 07, 2007, 18:10:19 »
tak

klikasz prawym i board ship

Voulture

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 07, 2007, 18:25:49 »
Ale to dziala tylko na statki porzucone pzrez graczy nie wsiadziesz w zadne z npc indykow na misji w stoczni itd.

Gork

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 11, 2007, 18:13:39 »
Czy na misjach jest w ogóle możliwe żeby mnie rat zescramblował? Jesli tak to czy w jakichś konkretnych, czy jest to losowe? Czy tylko lvl4/5?  przepraszam za głupie pytanie, ale nie wiem czy moge sie czuc bezpiecznie czy nie.  :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 11, 2007, 18:27:07 »
Jest mozliwe.
Robia to konkretne modele ratów, i na paskach i w misjach. Zwykle są to fregatki.

Voulture

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 11, 2007, 18:54:33 »
... zwyle sa ta fregatki z bounty powyzej 20.000 isk aletakze Spider Dronki itd.

NeX

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 12, 2007, 05:40:04 »
  Na misjach szkoleniowych zdaje się jest, a także web. Na normalnych misjach nie zwróciłem uwagi aby się pojawiły, aczkolwiek się nie zdziwię skoro są vampiry i weby.
  Za to są, albo były nawet na plexach lev 2. Ze dwa lata temu utopiłem mój pierwszy destroyer na scramblujących frejkach jakiejś pirackiej nation. Nieźle się zdziwiłem komunikatem o niemożliwości warpa (było ostrzeżenie na wejściu do DED), a webów też było sporo. Potem spotykałem scramble jeszcze na lev 3, bo jako boss latały tam jakieś cruzy. Natomiast na, którym poziomie misji się pojawiają, to pojęcia nie mam. Latając K'Hanem nigdy nie spotkałem. Może to tylko mój Gallente miał przesrane :crazy2:

brian123

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 16, 2007, 16:03:42 »
Gram Achurą minerem, zrobilem wszystkie misje w Todaki ( poczatkowa lokacja)  poleciałem do Kakakeli i tam wziolem wszystkie misje po kolei i zadnej przejsc sie nie da bo w cholere piratów trzeba w kazdej rozwalić a ja z moim minerem to nawet muchy chyba bym nie zabil :P  . Są jakies specjalne misje dla gorników zeby nie trzeba bylo atakowac calych konwoi piratów?? Jak tak to gdzie je wziąść ??

NeX

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 16, 2007, 16:21:32 »
  Nie chcę się znęcać, ale początkowe misje robi się Rookie Shipem ze skilami na chybił trafił. Gdzieś od szóstej albo siódmej misji potrzebna jest fregata, którą zresztą dostajesz w prezencie. Misje treningowe musisz wykonać dowolnym sprzętem bez względu na profil postaci. To podstawa umiejętności radzenia sobie w świecie EVE.

Być może wziąłeś od razu misje wojskowe od agenta lev 1. Lepiej zacząć grę od szkolenia w misjach EVENT.

Natomiast później możesz pracowac sobie dla agentów z misjami handlowymi i górniczymi, aczkolwiek, to wcale nie gwarantuje bezpieczeństwa i uniknięcia walki. Zresztą spory procent misji i tak będzie miał charakter wojenny.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2007, 16:23:39 wysłana przez NeX »

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 16, 2007, 16:31:25 »
Jako gornik mozesz w ogole nie brac misji, nie sa Ci szczegolnie potrzebne do czegokolwiek. Jedyny pozytek jaki masz z misjowania to zmniejszenie/pozbycie sie 5% podatku od rafinacji.

Jesli kupisz sobie prawdziwa fregate bojowa (Kestrela), uzbroisz ja i wyciagniesz skille na bardzo minimalne minimum (takie zeby zamontowac 4 standard missle launchery, cos do shieldow i cos na low sloty) to nawet postacia niebojowa przejdziesz wiekszosc misji bojowych lvl 1. Tylko po co :)

Jako ze jestes minerem, ostrzezenie - kopanie samo w sobie jest z niewiadomych przyczyn dla wiekszosci ludzi porazajaco nudne. Warto wymyslic sobie jakies dodatkowe zajecia jak handel czy produkcja, jesli chcesz miec radosc z gry postacia niebojowa.

brian123

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 16, 2007, 16:33:31 »
  Nie chcę się znęcać, ale początkowe misje robi się Rookie Shipem ze skilami na chybił trafił. Gdzieś od szóstej albo siódmej misji potrzebna jest fregata, którą zresztą dostajesz w prezencie. Misje treningowe musisz wykonać dowolnym sprzętem bez względu na profil postaci. To podstawa umiejętności radzenia sobie w świecie EVE.

Być może wziąłeś od razu misje wojskowe od agenta lev 1. Lepiej zacząć grę od szkolenia w misjach EVENT.

Natomiast później możesz pracowac sobie dla agentów z misjami handlowymi i górniczymi, aczkolwiek, to wcale nie gwarantuje bezpieczeństwa i uniknięcia walki. Zresztą spory procent misji i tak będzie miał charakter wojenny.

No i gdzie sie bierze lub inacze jak poznaćze dana misja jest gornicza/handlowa/wojena itp??   A co oznacza obok misji quantity -16  np??

NeX

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 16, 2007, 17:07:49 »
Procentowy udział walki, handlu etc według typów misji. Przydatne koneksje są widoczne na ( http://www.evegeek.com )

Division              Courier   Kill        Mining    Trade   

Accounting                                           
Administration    50%       50%                                  
Advisory            66%       34%                                   
Archives            90%       5%                      5%                          
Astrosurveying   30%       40%       25%      5%                           
Command           3%        97%                                   
Distribution        95%         5%                                   
Financial          ~50%     ~50%                                   
Intelligence        15%       85%                                   
Internal Security 5%        95%                                   
Legal                  50%      50%                                   
Manufacturing     95%      5%                                   
Marketing           50%      50%                                   
Mining                85%      5%          10%                               
Personnel        ~20%    ~80%                                   
Production         95%      5%                                   
Public Relations  66%      34%                                   
(R&D)                50%                                  50%                           
Security             5%         90%                    5%                           
Storage             95%        5%                                   
Surveillance       5%         95%                                   

Division             Courier   Kill          Mining   Trade   

« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2007, 17:22:21 wysłana przez NeX »

Ellaine

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 16, 2007, 17:11:18 »
Opakowalem tabelke NeXa zeby byla czytelna
Division              Courier Kill Mining Trade

Accounting
Administration 50% 50%
Advisory 66% 34%
Archives 90% 5% 5%
Astrosurveying 30% 40% 25% 5%
Command 3% 97%
Distribution 95% 5%
Financial ~50% ~50%
Intelligence 15% 85%
Internal Security 5% 95%
Legal 50% 50%
Manufacturing 95% 5%
Marketing 50% 50%
Mining 85% 5% 10%
Personnel ~20% ~80%
Production 95% 5%
Public Relations 66% 34%
(R&D) 50% 50%
Security 5% 90% 5%
Storage 95% 5%
Surveillance 5% 95%

Division              Courier Kill Mining Trade



brian123

  • Gość
Odp: Total Newb Questions
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 18, 2007, 00:26:23 »
Ale to jest błedne koło znalazlem misje dla gornika a, tu zonk za malo standingow, jak mam zrobic standingi jak wszystkie misje sa bojowe a na liscie mam 13 agentow. A za misje advsory chyba nie dostaje sie standingów. Idzie jakos wyszukac agentow w tej wyszukiwarcze people& places??