Autor Wątek: Skill map...  (Przeczytany 2566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

garulez

  • Gość
Skill map...
« dnia: Listopad 21, 2006, 09:48:01 »
Witam! to moj pierwszy post na tym forum i pierwsze kroki w swiecie Eve, strasznie ubolewam ze wczesniej nie poznalem tej gry bo od kiedy poznalem frontiera myslalem o jego wersji w sieci, a tu prosze, takie cacko, ale do rzeczy bo chcialem sie o cos tak na szybko i po raz pierwszy spytac ;) czytalem Wasze wypowiedzi (madre z Was ludziska) i szukalem odpowiedzi, ale jakos nie znalazlem wiec spytac chcialem...

jesli dobrze rozumiem to istniejej okreslona grupa skilli przyporzadkowanych do postaci na poczatku gry, ja wsrod nich nie posiadam grupy skilli 'Missle' a chcialbym dorobic sie paru wierzyczek i (wybaczcie) nie wiem jak mam odblokowac mozliwosc rozwoju tej grupy skilli (jak i innych dla mnie niedostepnych), istnieje moze jakas mapa, jakis diagram pokazujacy jaki skill do jakiego skillu jest potrzebny?


Aeon Horax

  • Gość
Odp: Skill map...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2006, 09:57:33 »
Witam na forum, a ponieważ dziś jest Dzień zyczliwosci to odpowiem tak:

Funkcja search skraca czas i pomaga innym :)

tu masz link do wątku z mapą o którą prosisz.
http://eve-centrala.pl/tportal/index.php?topic=3432.0
Pozdrawiam

garulez

  • Gość
Odp: Skill map...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2006, 10:21:40 »
:D dziękuje, leniwy jestem i bardzo niecierpliwy, a z search'a korzystać umiem tylko że nie zawsze wceluje w odpowiednie zapytanie ;)

EDIT: ale na tej mapie, z podanego przez Ciebie tematu forum, nie jest pokazane chyba jak mam odblokowac skilla missle :(
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2006, 10:58:15 wysłana przez garulez »

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Skill map...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2006, 11:06:58 »
Musisz kupić książkę z danym skilem.
Kategoria na markecie: Skills & Accessories/Skills/

No i witaj na forum :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Aeon Horax

  • Gość
Odp: Skill map...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2006, 11:10:52 »
Ale chciałeś mape :P

Skilla Missle musisz sobie kupic, a nie odblokowac :)
Sprawdz market, in game
skills & accessories
skills
missiles


*do adminów (tylko się znów nie złość PTICU): Wątek o poradnikach można przypiąć w noobgarten...

garulez

  • Gość
Odp: Skill map...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2006, 12:07:02 »
no taaaaak  :o  o ja glupi jestem ze tez nie skojarzylem tej pozycji, spoko, kupi sie i rozwinie sie ;) dziekuje za wyrozumialosc, po prostu zakrecony jestem a ogrom Eve mnie przytlacza  ;D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Skill map...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2006, 12:13:41 »
Zaraz przypnę... Bo się przy przenosina wzięło i odpięło ;D
Przedwieczny.

F3d4jk1n

  • Gość
Odp: Skill map...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2006, 12:39:25 »
Garulez, na przyszłość, jeśli masz broń i chcesz nauczyć się z niej korzystać, to kliknij na niej prawym myszy i wybierz opcję Show info... następnie odpowiednia zakładka i masz rozpisane skille potrzebne do obsługi danej rzeczy/broni/statku.

garulez

  • Gość
Odp: Skill map...
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2006, 13:05:47 »
spoko, wiem co to 'Show info' przeciez, ale tak jak mowie, wybralem sobie jakis tam missle launcher i patrze ze skill "Missle Launcher operator' jest potrzebny, no to lece do charakter i do skilli a tam nie mam takiego skilla, no to glowkuje ze trzeba pewno jakis skill do tego rozwinac, ale w info interesujacego mnie skilla nic takiego nie jest napisane, wiec z lekka zglupialem i z lenistwa postanowilem jednak napisac na forum, a jednoczesnie sie na nim zarejestrowac ;) no ale kompletnie nie zwrocilem uwagi i zapomnialem po prostu o mozliwosci kupowania skilli, teraz juz wiem co i jak i na pewno dzis sobie odpowiednie zakupy zrobie :)

F3d4jk1n

  • Gość
Odp: Skill map...
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2006, 13:30:37 »
Operator czy operation :P w Markecie masz coś takiego jak search... :)