Autor Wątek: problem z logowaniem do gry  (Przeczytany 3907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
problem z logowaniem do gry
« dnia: Wrzesień 14, 2006, 17:26:38 »
Witam! mam taki problem.. otoz mam w domu taka malaa siec pod xp(stacjonarny + laptop) i neostrada.. I za nic nie moge sie zalogowac do gry uzywajac laptopa.. Utknalem na Authentication.. pasek dochodzi do konca i dluugo nic.. a potem komunikat ze czas oczekiwania byl zbyt dlugi. Probowalem odblokowac port, ale to nic nie dalo:/ Na stacjonarnym Eve smiga calkiem sprawnie:) Ah i jeszcze jedno..gdy mialem wczesniej okazje laczenia sie bezprzewodowo z laptopa w innym miejscu to tez evka chodzila tylko qrcze cos teraz nie chce:((( Pozdrawiam :roll:

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
problem z logowaniem do gry
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2006, 09:50:33 »
Poszukaj watku o ustawianiu MTU

Sivees

  • Gość
Odp: problem z logowaniem do gry
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2007, 19:31:25 »
Witam

Jestem tu nowy i od poczatku mam problem. Nie moge sie zalogowac. Po zainstalowaniu gry i patche (moja obecna wersja to 3.14.31460) i probie wejscia na serwer "Tranquility" pojawia sie komunikat "Incompatible (Release)". Oczywiscie wiem co on oznacza ale nie wiem co zrobic by sie wiecej nie pojawial. Przy probie wejscia na serwer Test Server (Singularity) sciagnalem patche i zainstalowalem a nastepnie pojawil sie komunikat "Incorrect login name or password", tez wiem co to oznacza. Jestem w 100 % pewien, ze nie popelniam bledu w podaniu Login'u i hasla. Prosze o w miare szybka odpowiedz. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: problem z logowaniem do gry
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2007, 19:36:33 »
Musisz sciagnac patch'a do obecnej wersji (wejdz na www.eve-online.com i wejdz w sekcje Patches)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: problem z logowaniem do gry
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2007, 19:38:02 »
A po co instalowałeś patche do wersji testowej? Odinstaluj i zainstaluj gołego klienta - powinno pomóc. Jeśli klient będzie chciał zassać (z tranquility) jakieś patche - to ok, nie próbuj wchodzić na sisi, bo dociągnie ci znowu do tej wersji którą masz.
Aktualna wersja Eve to 3.14.31081.
Wersja, której numer podałeś to klient testowy - tylko do wejścia na singularity, gdzie jednak nie wbijesz się na trialu.
Przedwieczny.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: problem z logowaniem do gry
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2007, 19:38:41 »
Musisz sciagnac patch'a do obecnej wersji (wejdz na www.eve-online.com i wejdz w sekcje Patches)
A jak ma ściągnąć patcha z nowszej wersji (testowej) do starszej?  :2funny:
Przedwieczny.

Sivees

  • Gość
Odp: problem z logowaniem do gry
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2007, 19:44:40 »
Probowalem. Mojej wersji nie ma tam przedstawionej do upgrade'a a przy zaznaczeniu "not on this list" nakazuje sciagnac pelna wersje. Trwa to wieki a robilem to wczoraj i chyba moja wersja nie zdazyla sie az tak zestarzec. What to do?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: problem z logowaniem do gry
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 20, 2007, 19:47:07 »
A rozumiesz co piszę? Masz nie za starą wersję, tylko zbyt nową. Wywal klienta (odinstaluj, a potem ręcznie skasuj to co po nim zostało) i zainstaluj ponownie. I nie próbuj się wbijać na singularity, bo będzie chciało ci zainstalować patcha i wrócisz do punktu wyjścia. Zdaje się, że tłumaczyłem Ci to kilka dni temu na gg...
Przedwieczny.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: problem z logowaniem do gry
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2007, 19:50:40 »
Musisz sciagnac patch'a do obecnej wersji (wejdz na www.eve-online.com i wejdz w sekcje Patches)
A jak ma ściągnąć patcha z nowszej wersji (testowej) do starszej?  :2funny:

Nie doczytalem....

Musisz sciagnac niestety nmowa instalke