Eve Online > Dyskusje ogólne

Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez

<< < (28/29) > >>

Xarthias:
I o Bermudach te? si? nie wypowiadaj jak nie wiesz o czym mówisz, bo jak nas wkurwisz, to wypowiemy wojene temu Twojemu ?miesznemu korpowi/aliansowi i dopiero b?dziesz mia? przer?bane...
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

WolfSimon:

--- Cytat: "Tynstar" ---
--- Cytuj ---Xart, ?atwo jest mówi? o czystym PVP grinduj?c komplex 10/10 i maj?c w choler? ISKów na statki i modu?y. Duzo ci??ej jest to robi? gdy trzeba samemu na nie zarobic handluj?c lub kopi?c, wiem co mówi?.
--- Koniec cytatu ---


osz *&*(^() trzeba sobie takie cos wywalczyc......
a jak ktos *(^$^&( nie chce albo nie potrafi t )(*^^*& jego problem

....a tak wogole to wszedzie powino byc 0.0 byscie mnieli wtedy kapitalizm i wolny rynek *&**)^*) :D  :D  :D  :D  :D
--- Koniec cytatu ---


Doskonale wiem jak wygl?da to wywalczanie, by?em tam na pocz?tku... Nie chce mi si? ju? o tym pisa?, by?o min??o...

LosBekoczoS:
Alez  Xart!! Czemu Ell niemoze sie o bermudach wypowiadac to przeciez jest zwykla nazwa bez ™ na koncu :D

Za Wikipedia :

--- Cytuj ---
Bermudy – terytorium zale?ne Wielkiej Brytanii na Oceanie Atlantyckim po?o?one na wyspach Bermudach. Sk?ada si? z oko?o 100 nizinnych wysp koralowych. Na ca?kowitej powierzchni wynosz?cej 53,3 km² mieszkaj? 64 482 osoby z czego 2 000 ?yje w stolicy terytorium Hamilton. Temperatura waha si? od 17°C w styczniu do 26°C w lipcu, a roczna ilo?? opadów wynosi 1500 mm. Na Bermudach na niewielk? skal? rozwin?? si? przemys? i rolnictwo. G?ównym ?ród?em dochodów jest turystyka.

--- Koniec cytatu ---

Xarthias:

--- Cytat: "WolfSimon" ---Doskonale wiem jak wygl?da to wywalczanie, by?em tam na pocz?tku... Nie chce mi si? ju? o tym pisa?, by?o min??o...
--- Koniec cytatu ---


No w?a?nie Wolfik... By?e?... Dawno temu...
Czasy si? zmieniaj?.

Tynstar:

--- Cytuj ---Doskonale wiem jak wygl?da to wywalczanie, by?em tam na pocz?tku... Nie chce mi si? ju? o tym pisa?, by?o min??o...
--- Koniec cytatu ---


widac nie masz pojecia.....
to tyle nie bede sie wypowiadal bo mnie krew zalewa.....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej