Eve Online > Dyskusje ogólne

Zlych Bolszewikow juz nie ma, Mienszewikow tez

<< < (27/29) > >>

Ellaine:
Wy to jednak macie prosciutka wizje swiata w tym BAS. Pewnie wyobrazacie sobie, ze swiat dzieli sie na dwa rodzaje ludzi;

PvPerow, ktorzy sa super fajni, ich talenty sprowadzaja sie do wciskania F1-F8, gardza wszystkim w czym nie ma wybuchow i sa prawdziwa sola tej ziemii.

I Carebearow, ktorzy placza po stracie statku, interesuje ich wylacznie stan konta, boja sie panicznie koloru czerwonego na ekranie i na mapie i za wszelka cene chcieliby uniknac jakiegokolwiek konfliktu i konkurencji. I sa zakala tego swiata, ktora winduje ceny i mecza CCP zeby ci pogorszyli gre.

Otoz, nie. Rzeczywistosc nie jest taka prosta :)

Ja np jestem takim carebearem bo pvp mnie nudzi, ale sie go nie boje. Tracenie statkow mnie nie zalamuje. Transport w 0.0 i zwiazane z tym ryzyko i perspektywa grubej kasy mnie bawia. Walcze o swooje i sojuszu 0.0-we zasoby do krwi ostatniej a jak przegram to knuje zemste :)
A handel sam w sobie tez jest aktywnoscia z elementami ryzyka, konkurencji i konfliktu, planowania i kombinowania. A w 0.0 jest juz wogole przezabawny.

Tez mnie denerwuja carebeary tier 2, ktore robia kase na misjach nie ryzykujac nic i nie konkurujac z nikim ;)

Jesli idzie o afk - mam takie warunki RL, ze moge spedzic caly weekend online zasadniczo afk a tylko pare godzin weekendowych aktywnie.

Tynstar:
prosciutki to ty jestes z ta swoja ekonomia....

Sir Falo:
A czy my tutaj mamy jakiego? moderatora? Mo?na by wyci?? ma?e co nieco :> ??cznie z tym postem oczywi??ie :D

Ellaine:
I zostawic moja super statystyke ktora powstawala zanim przeszlismy do tematu czy jestem carebearem do odstrzalu czy nie ;)

to bedzie, eee, od 3ciego posta ;)

Xarthias:

--- Cytat: "Ellaine" ---I zostawic moja super statystyke ktora powstawala zanim przeszlismy do tematu czy jestem carebearem do odstrzalu czy nie ;)
--- Koniec cytatu ---

Twoja statystyka z samego za?o?enia jest z?a :)
Carebearem do odstrza?u jeste? i nie ma o czym dyskutowa?.
Po trzecie nie rozumiem troch? tytu?u tej Twojej "statystyki".
Co z tym wszystkim maj? wspólnego Bolszewicy? Czy po prostu to Twoja osobista antypatia i uproszczenie: Bolszewik = Z?y?
Dla nie wiedz?cych przypomn?:

--- Cytat: "Encyklopedia popularna PWN, wydanie z roku 1997, tom pierwszy" ---Bolszewicy, zwolennicy radykalnego kierunku w socjaldemokracji rosyjskiej, któremu przewodzi? W.I. Lenin. Nazwa powstaw?a w wyniku sporu programowego na II Zje?dzie SDPRR (1903) i oznacza?a wy?onion? w wyborach do centralnych organów grup?, która uzna?a si? za wi?kszo?? („bolszynostwo”) (...)
--- Koniec cytatu ---

Co to ma wspólnego z zarz?dzaniem aliansami (bo o aliansie o ustroju komunistycznym nie s?ysza?em)? To o czym mówisz w pierwszym po?cie (pomijaj?c p?acze carebeara) to nic innego jak zwyk?y despotyzm (w sensie ustroju) i odgórnie sterowana gospodarka, co nie ma NIC wspólnego z komunizmem. Bli?ej do socjalizmu, który si? wykszta?ci? z komunizmu, ale mimo pewnych podobie?stw, sk?ania?bym si? raczej do okre?lenia tego despotyzmen (scentralizowany system rz?dów).
A poniewa? s? zapewne osoby, którym idea?y bolszewizmu mog? by? bliskie i samym brzmieniem tego tematu mog?y by poczu? si? ura?one, prosz? o zmian? nazwy tematu lub przeniesienie go (w ca?o?ci) do dzia?u Flame War.
A po ostatnie. Jak masz zamiar odzywa? si? tylko po to, ?eby si? odezwa? i nie wiesz o czym mówisz (piszesz) to lepiej si? zamknij.
 :?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej