Autor Wątek: Remote repair  (Przeczytany 2540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Venkhar Krard

  • Gość
Remote repair
« dnia: Wrzesień 06, 2006, 21:29:53 »
Hej ktos moze potwierdzic na 100%, ze w empire nie zdejmie mnie Concord, jesli uzyje na kims, kto nie jest w moim corpie, remote reperalki albo logistycznych dron ?

Dzieki z gory

regis

  • Gość
Remote repair
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2006, 22:20:27 »
heeeem... nie prosciej wziac rifterka (czy jakas inna fryge), sfitowac sobie remote repa i sprobowac ?:)

Venkhar Krard

  • Gość
Remote repair
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2006, 23:01:02 »
Tylu tu weteranow, to myslalem ze ktos mi bedzie w stanie powiedziec ;]
Zreszta co se bede sec obnizal :D

vulor

  • Gość
Remote repair
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2006, 00:13:45 »
Cytuj
Hej ktos moze potwierdzic na 100%, ze w empire nie zdejmie mnie Concord, jesli uzyje na kims, kto nie jest w moim corpie, remote reperalki albo logistycznych dron ?

Na 100% potwierdzi? nie mo?e :P

Concord Cie nie zdejmie, pod warunkiem, ze ten kogo naprawiasz nie popelni jakiegos przestepstwa, za które concord zdejmuje.

EDIT:
Aha i to, ?e concord Cie nie zdejmie nie znaczy, ?e kto? inny nie bedzie móg? Cie zdj?c :P

Venkhar Krard

  • Gość
Remote repair
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:33:11 »
Znaczy jak.. bede migal ludziom w empire na czerwono jak zaczne reperowac kolesia spoza corpa ? ;]

Mehriel

  • Gość
Remote repair
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:43:27 »
Z tego co wiem to nic Ci sie nie stanie je?li osoba ktor? naprawiasz nie pope?ni?a przestepstwa. Naprawiania, transfer energi nie jest aktem przemocy wiec nie jest karalne.

kerisso

  • Gość
Remote repair
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2006, 12:53:15 »
Nie rozumiem ?

W highsecu chcesz kogos naprawiac ??

Jak ktos ma agro w hihgsecu to w podzie siedzi :D

Jak to bedzie w,  powiedzmy 0.3 to go spokojnie na ssie naprawisz.
A z agro to nie jestem pewnien czy przechodzi z remotem na kogos z gangu.

Raczej nie.

Venkhar Krard

  • Gość
Remote repair
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2006, 13:01:48 »
Nie no prosta stytuacja.. lecimy z zaprzyjaznionym corpem do kompleksu albo na misje lvl 4 w high secu.  Jeden z nich tankuje, a ja chce na niego wrzucic repair dronki albo remote repairera. Pytalem czy na 100% nie bedzie to akt agresji.

I dzieki za odpowiedzi, czyli jesli on sam nie bedzie bity przez concord to mi sie tez nic nie stanie.

MMoroz

  • Gość
Remote repair
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2006, 22:56:50 »
Tydzien temu ktos z korpa kasowal punisherem feroxa na pasie w high-sec( wojna z ISS czy kims innym ) zjechal go do armoru i juz sie cieszyl z fajnego killa. Nagle na pas wlatuje frajer w jakims cruzie/hacu wywala shield maintence drony i zaqczyna naprawiac tamtego( gostek niepowiazany z ISS ani z nami ), concord go nie ruszyl ani nie zosta? oflagowany( za to concord rozwalil kumpla bo sie zapomnial i zatakowal ktoras z dron  :lol: ) - w rozmowie wyszlo ze gostek chcial sobie przetestowac te dronki i przypadkowo wlecial na pas( teraz jego korp ma za to deca  :twisted: ).

Po tym przdlugim wstepie - nic ci nie grozi, o ile nie wystapi sytuacja wspomniana przez Vulora.

pc5

  • Gość
Remote repair
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 08, 2006, 13:30:41 »
Cytat: "MMoroz"
Tydzien temu ktos z korpa kasowal punisherem feroxa na pasie w high-sec( wojna z ISS czy kims innym ) zjechal go do armoru i juz sie cieszyl z fajnego killa. Nagle na pas wlatuje (...)


 :shock:  :o  :shock:  :lol: