Autor Wątek: Ancient Ruins wtf ?  (Przeczytany 5311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GumisPLL

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« dnia: Wrzesień 06, 2006, 14:27:20 »
Co to sa te ruiny i gdzie je znajde  moglby ktos po krotce opisac ???

thx

pozdr

Mehriel

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2006, 14:30:04 »
No ruiny jak to ruiny gdzie? sobie wisz? w przestrzeni  :D

GumisPLL

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2006, 14:33:22 »
Chodzi oto ze jest urzadzonko do badania ich wiec mysle ze mozna cos w nich znalezc chyba !?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2006, 14:34:50 »
B?dzie mo?na.
SooN (TM)
Przedwieczny.

GumisPLL

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2006, 14:39:22 »
A jakies zrudlo co mozna bedzie znalezc ,pytam z ciekawosci bo niewiem czy sie pakowac w ta archeologie ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2006, 14:50:50 »
Poprzegl?daj devblogi i forum eve-o.
Tyle mog? poradzi?
Przedwieczny.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:28:55 »
Cytat: "GumisPLL"
A jakies zrudlo co mozna bedzie znalezc ,pytam z ciekawosci bo niewiem czy sie pakowac w ta archeologie ?

Poszukaj na centrali o archologii i hackingu.
W skrócie - mo?na u?ywa?/stosowa?/praktykowa? jedynie w konstelacjach COSMOS, zasadniczo potrzeba do tego gangu (dla ochrony przed NPCami, które ob??dnie si? respawnuj?) i IMHO nie op?aca si? zupe?nie.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ellaine

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:49:53 »
Jesli chcesz robic misje w miare ciekawe, roznorodne, czasem zaskakujace, czasem trudne, czasem wymagajace wspolpracy i pomyslunku, umieszczone w roznych ciekawych sceneriach, sprobuj COSMOS.
Wady - cosmos to poletko eksperymentalne dla tworcow misji. Niektore moga byc niedopracowane, inne glupawe.
Jesli sie nie uda, agent sie do Ciebie wiecej nie odezwie.
Dochod z misji cosmos jest zasadniczo mniejszy. Mial byc rownowazony przez super cosmosowe itemy, tyle ze niestety nie sa one super.

Zeby zaczac cosmos, powiniennes miec hacking i archeology i najlepiej - poreczny zestaw roznych statkow - covopsa, do szperania, AFa lub cos wiekszego do walki. Hacking i arche sa potrzebne tylko w nielicznych misjach, wiec ostatecznie wystarczy miec kumpla ktory to ma. Do odebrania niektorych nagrod bedziesz potrzebowac indyka. Powiniennes byc przygotowany na to, ze niektore przeciwnosci nie beda zrownowazone i bedziesz musial poprosic kolegow. Powiniennes tez przygotowac sie na pvp z innymi kosmosowcami albo na to, ze beda Ci krasc loot albo cele, bo misje cosmos odbywaja sie we wspolnych lokacjach i na jednego NPCa moze polowac dwoch graczy naraz.
Powiniennes umiec poslugiwac sie probami - jest mnostwo ukrytych lokacji, agentow, niektore sa potrzebne do skonczenia misji.

Jesli zadowala Cie robienie tego samego portal of war 40 razy i nabijanie kasy w prosty sposob, rob zwykle misje.

Nieglupim rozwiazaniem jest nie robic misji wogole.

GumisPLL

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2006, 13:46:01 »
Ellaine dzieki za wyczerpujaca odpowiedz :)

Kitten

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2006, 14:13:45 »
Co do zarobku podczas cosmos misji to musze sie niezgodzi? jest du?o lepszy niz na lvl4 szkoda tylko ?e cosmos misji jest tak ma?o :(
Zrobi?em prawie wszystkie misje w amarr cosmos bo do jednego komplexu trzeba miec archeologie ?eby wlecie? :/, zaje?o mi to ok tygodnia ale ja gram na?ogowo wi?c normalnemu graczowi mo?e to zaj?? 2-3 :P w ka?dym razie w nagrode za te misje dosta?em 4 impy +4 z tuzin +3 i kilka +2 oraz ponad 40 3runowych bpc które od reki móg?bym pewnie spylic za jakies 500-800m

Ellaine

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2006, 14:19:43 »
No dobra.
Misji cosmos sa podobna dzikie tysiace. Trzeba tylko znalezc agentow :)

LosBekoczoS

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2006, 14:34:50 »
Ja wiem np gdzie jest Ammar LVL 4 cosmos agent w 0.0 :D rzeklbym sporo sporo dalej niz przecietnemu czlowiekowi do glowy przyszlo :D

White_Haven

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 08, 2006, 20:02:36 »
Tia, zrobi?em par? tych misji, interesuj?ce nawet... dopóki nie zobaczy?em jednego takiego miejsca gdzie by?o jkich? 30 przeciwników, wtym sporo elite NPCów... a wlecie? si? tam da?o maks cruzem :shock:  Stwierdzi?em, ?e chyba sobie poczekam te pó? roku na HACa i pobawie si? jak si? b?d? nudzi?.

edit: aha, mo?e nawet nie by?oby tak ?le, gdyby ta banda nie mia?a aggro - wszyscy na raz !yay!

hallor

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 08, 2006, 20:43:58 »
Na tym polega cosmos...

Ja przestalem robic tylko z jednego powoda - bo to tylko raz mozna ponoc zrobic. A na szybkie pukanie misji to szkoda - wole kiedys jak bede miec duzo czasu sie powkrecac w fabule - bo ponoc fajna jest..


H.

garghgor

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 09, 2006, 20:34:18 »
A czy uda?o Wam si? je (misje) wykona? w pojedynk?? Czy raczej w grupie kliku graczy?

Ellaine

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2006, 20:41:09 »
Moja wiedza o cosmosach pochodzi ze starej korporacji, gdzie dwoje corpowiczow sie w to bawilo. Od czasu do czasu prosili korporacje o wsparcie, normalnie robili wszystko we dwojke (zwykle w zespole Zealot + Wolf bogdajrze)

hallor

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 09, 2006, 23:22:16 »
No ja hacem robilem ale co hac to hac ;)
To chyba level3 byl, ale glowy nie dam.

H.

White_Haven

  • Gość
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 10, 2006, 20:15:23 »
Cytat: "garghgor"
A czy uda?o Wam si? je (misje) wykona? w pojedynk?? Czy raczej w grupie kliku graczy?


Niektóre da si? zrobi? w pojedynk? bez problemu bo to zwyk?e haule s? (np. "przywie? mi 1500 jednostek tlenu" :shock:) albo ?atwe misje bojowe (bo levele ty? s? ró?ne) albo jak masz w?a?ciwe skile (np. "rze?b? chcem! RZE?BE! *a jak bym ci kopa w rzy? zasprzeda?...* <-me). Niestety misje s? jednorazowe (chodciasz zwykle kilkustopniowe).

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Ancient Ruins wtf ?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 11, 2006, 09:02:36 »
Ja to chyba co? mam nie tak z postaci?, bo jak chce zrobi? misje to sie nie da pomimo dobrego standingu. Odnios?em wra?enie, ?e agent daje tylko jednemu playerowi misje i jest zablokowana dla innych :/ Ale w tym temacie kompletnie si? nie znam, bo tylko raz próbowa?em i zrezygnowa?em :/