Autor Wątek: Wolnosc Handlu w alliance  (Przeczytany 5488 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
Wolnosc Handlu w alliance
« dnia: Wrzesień 05, 2006, 14:52:36 »
Okazalo sie ze zli bolszewicy sa wszedzie. Tym razem ich bolszewizm nie polega na mowienie w cyrylicy na localu tylko w politycznych pogladach.
Moje paskudne dowodztwo sojuszu wprowadzilo ustawe ograniczajaca wolnosc handlu i zakazujaca sprzedawania wedle praw podazy i popytu, a zamiast tego nakazujaca oddawanie swojego majatku zlodziejom za pol darmo, np "srednia empire +15% jesli cena jest powyzej 100  milionow".

Tymczasem protestuje, ale poniewaz sily ciemnosci zalegaja juz drugi sojusz w ktorym jestem, wiec zapytam kontrolnie - jak jest w waszych sojuszach? Czy paskudni komunisci wszedzie dorywaja do wladzy i probuja rabowac uczciwych kupcow?

Tymczasem moje statystyki sa takie;
HF (padlo) - wolny handel ale tendencje dowodztwa by go zniszczyc.
KOS - jest specjalna ustawa nakazujaca rabunek i wyzysk kupcow i producentow (nazywana ustawa przeciw spekulacji).
BoB/RKK - altruizm - gospodarka zajmuja sie wylacznie alty ;)
MWA - wolnosc, szczesliwosc i prosperity, kwitnacy kapitalizm, powszechna radosc.
ISS - wolnosc ale i narzekania.
RISE - wolny rynek, szczesliwosc i bohaterska walka ze zlem.
AXE - wolny rynek i powszechna szesliwosc :)
NOS - wolny rynek i powszechna szczesliwosc dzieki bliskosci imperium i CVA. Komunisci sa, ale nie wprowadzaja ustaw o handlu.

Czyzby ludzie mieli wolnosc gospodarcza tylko w sojuszach ktore nie maja wlasnych terenow? Czyzby sojusze w ktorych ludzie maja wolnosc gospodarcza nie byly w stanie lub nie chcialy zdobywac tychze wlasnych terenow? A moze sa wyjatki?
Opowiedzcie jak jest u was, a pomozecie mi lepiej zrozumiec swiat :)


ADMIN EDIT: Topic rozdzielony na dwa. Pozostawilem tutaj posta z podsumowaniem i zmienilem nazwe tematu. Prosze o odpowiedzi pod tyjm tematem na pytanie: Jakie sa regulacje dotyczace handlu w waszych sojuszach (ellaine probowala zadac to pytanie i wyszlo pol strony a4 drukiem), inne posty bede przenosil do wydzielonego tematu

Ellaine

  • Gość
Wolnosc Handlu w alliance
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2006, 13:40:06 »
Podsumowanie;
Tendencje do irytacji wysokimi cenami i zrzedzenia na ten temat sa dosc powszechne.
Formalizacja ich w prawach sojuszu jest dosc zadka.

Nie ma wyraznej zbieznosci miedzy wolnym rynkiem a cenami oraz iloscia zaopatrzenia.

Wogole nie ma zadnych porzadnych korelacji. Za mala probka :(