Autor Wątek: Corp i Jump clony?  (Przeczytany 3273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Venkhar Krard

  • Gość
Corp i Jump clony?
« dnia: Sierpień 22, 2006, 17:12:15 »
Czolem ;]

Mam takie male pytanko do jump clonow.
W sumie czytalem pare FAQ ale nie jestem na 100% pewny.

Jesli mam standing do jakiegos corpa npc 8.0 i zaloze teraz wlasnego corpa, w ktorym nikt poza mna nie robil misji dla tego konkretnego corpa npc..
To czy wszyscy jego czlonkowie beda mogli zakladac sobie u nich Jump Clony ?

Bo corp standing bedzie 8.0 a personalnego nie bedzie..

mam racje ? ;]

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2006, 18:29:36 »
nie jezli do twojego corap doloczy sie osoba maja np 0.0ss do tego corpa to ss twojej corporacji zostanie przeliczony w tym wypadku bedzie to 4.0 do tegoz corpa

Venkhar Krard

  • Gość
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2006, 18:35:36 »
Hm dziwne..
Znaczy sie, ze teoretycznie wszyscy czlonkowie corpa musieliby robic misje dla tego corpa npc, by corp mogl miec jump clony poza outpostem ?

Zawsze myslalem ze jesli czlonek corpa nigdy nie mial kontaktu z danym corpem npc to nie jest liczony do standingu potrzebnego do JC.

Czyli w corpie albo wszyscy musza klepac misje albo zalatwic sobie w outposcie standing > 8.0 ?

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2006, 19:56:41 »
tak my sie wydaje ze jezeli choc jedna osoba ma mniej niz 8.0 do npc to corp niezrobi clone jumpa (jezeli niema takze osoby majacej np 10 wtedy moze byc jedna osoba majaca 6.0 bo to sie wylicza na 8 )

Kitten

  • Gość
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2006, 20:35:14 »
standing corpa jest to srednia cz?onków którzy maj? jakikolwiek stand do danego npc corpa. Jesli b?dziesz mia? powy?ej 8.0 dla danego npc corpa i za?ozysz swoj? korporacje której nowi cz?onkowie maj? zerowe standy b?d? oni mogli stawia? jump clony w stacjach tego corpa bez potrzeby robienia personal standów.

Gorzej jest jesli ty masz stand powyzej 8.0 ale corp do którego nalezysz ma ni?szy stand bo wtedy personal standing nieda ci prawa do stawiania jump clonów.

pc5

  • Gość
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2006, 21:19:52 »
Standing corpa nie spada je?eli kto? wejdzie do korpa, zrobi jump clona i szybko z niego wyjdzie.

Venkhar Krard

  • Gość
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2006, 21:24:43 »
Chyba ze ten koles, ktory wchodzi ma jakis niski standing do corpa u ktorego dany corp robi jump clony ?

Wtedy obnizy srednia i uniemozliwi calemu corpowi zakladanie JC, az sie go z corpa nie usunie ?

LosBekoczoS

  • Gość
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2006, 23:28:49 »
Dokladnie tak... najlepiej miec ludzi np 4 kazdy inna rasa z maxymalnie wystukanymi statusem do corpow paru no i wtedy twoja corporacja moze sobie stawiac wszedzie jump clony :D

Venkhar Krard

  • Gość
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2006, 23:32:13 »
Luzik.. narazie po prostu nie bede przyjmowal ludzi, ktorzy robili misje dla Republic Fleeta - co moze okazac sie na dluga mete trudnym zadaniem ;]

Dzieki za info w kazdym razie
Swoja droga ccp strasznie glupio to zrobilo..

roofi

  • Gość
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2006, 23:55:36 »
poszukaj na www.eve-online.com na forum mo?esz znale?? us?ug? jump clona za kilka isków bez zb?dnego pieprzenia si? z misjami/zak?adaniem corpów itp

Venkhar Krard

  • Gość
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2006, 00:09:38 »
No misje juz mam odklepane, a corpa sam z siebie chce, wiec tu nie ma problemu. Po prostu interesowalo mnie jak to by wygladalo w przyszlosci w corpie. Ale dzieki za info, zajrze i zobacze ile chca ;]

Venkhar Krard

  • Gość
Corp i Jump clony?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 23, 2006, 13:58:22 »
Lipa - niestety tak nie dziala

Zalozylem corpa i mi wszystkie standingi obcielo o jakies 60% i pozytywne i negatywne..

Oczywiscie personalne mam dalej 8.0 ale nic mi to nie daje w tym momencie..

Ale se to ccp idiotycznie wymyslilo..

EDIT > No super a teraz wyczytalem ze on sie bedzie z kazdym DT stopniowo wyrownywal do mojego.. que?

"--> Have a standing almost 9 to Caldari Navy. Although im the only member of my corp, its standing to CN is not immediately equal to mine, it rises sloooow after each server save. Waited over a week now, maybe i get it after this server save, maybe tomorrow or in 2 days ... if i knew i had to wait so long, i'd pay that 15m isk for a instant jumpclone for sure"

Ktos moze to potwierdzic ? ;]