Autor Wątek: Aktywacja triala.  (Przeczytany 5482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kromeq

  • Gość
Aktywacja triala.
« dnia: Sierpień 21, 2006, 15:12:32 »
Jak w najtanszy sposob aktywowac triala?

Wiem ze bylo to juz poruszane na tym forum. Formy platnosci itp. Ale musze przyznac ze sie zgubilem.
Aktywowanie karta, time cody, kody z pudelka i wogole juz nie wiem o co chodzi... Gdzies czytalem ze jak sie aktywuje time codem to obcina dni za triala. A karta aktywuje i dale miesiac gry...

Moze mi ktos powiedziec tak lopatologicznie?

Kamoris

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 21, 2006, 15:33:44 »
najtaniej wyjdzie aktywacja tc 30 dniowym, ale wklepanym zaraz po tym jak ci sie ten trial skonczy :P

Goomich

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2006, 20:54:50 »
No nie wiem.
Urodzi?em sie 23 grudnia, aktywowa?em kilka dni pó?niej (nie czeka?em do ko?ca triala), a konto mi obci??aj? ka?dego 22.

redbart

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2006, 07:36:29 »
Imo najtaniej b?dzie zalogowa? si? na stronk? przez USAproxy i zap?aci? dolarami a nie time codem.

Kromeq

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2006, 08:33:04 »
Ale poradzcie cos jesli chodzi o formy platnosci.

Bo jak pisalem juz sie w tym nie lapie.

BTW jak skonczylem triala, zostawielm postac zeby sie 2tyg uczyla skilla (frygi na 5). I po 2 tygodniach moge wklepac zwykly timce code do przedluzania czasu gry?

Co do USA to wiem, czytalem kiedys o tym ale hm... Zwykle nie placilem swoja karta, a nie dam rady wytlumaczyc oprzez telefon jak ustawic proxy. A swojej karty nigdy nie wyrobilem bo mi sie nie chcialo :/

Remx

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 22, 2006, 09:40:33 »
gdzie znajde jakiegos samouczka o USAproxy :P ?
ktory wyjasni mi krok po kroku jak sie logowac przez owe cudo ?

bo w serch wpisalem USAproxy i znalazlo mi tylko ten temat :/

Pozdrawiam

PnPride

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2006, 09:51:21 »
o proxach nic nie wiem ale na www.play.pl masz pakiet startowy (przedluzajacy triala) za 55 zl ;) wiec nie zastanawiaj sie tylko bierz puki gorace ;)


dodam tylko ze zagraniczne odpowiedniki tego kosztuja ok 80 zl ... wiec nei ma sie co zastanawiac :) no chyba ze usaproxy jak ktos wspomnial mialbys konto za ok 40 zl /mc ale sam zadecyduj czy chce ci sie w to bawic ;)

redbart

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:34:17 »
Hmm..., ?o matko, z proxy to takie straszne ze hoho, dos?ownie odaplsz 30 skryptów i ci ustawia :>

Pozatym kto? nie pisa?, tylko ja... wyparaszam sobie  :twisted:

Wi?c tak, szukasz w tym USA proxy, wybierasz takiego ktory obsluguje HTTPS, wpiszuje zwyk?e proxy do Przegl?darki WWW, ewentualnie do Internet Explorera i wio.

Bonus taki, ?e potem niezale?nie od op?at przez zwyk?a stron? bez PROXY czy z  kontynuacji karty leci w $$... czyli obecnie taniej, a nie zapowiada sie aby wkrotce kursy si? odwróci?y.[/url]

PnPride

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2006, 16:00:36 »
Cytat: "redbart"

Pozatym kto? nie pisa?, tylko ja... wyparaszam sobie  :twisted:



ano mialem na mysli ze ktos w tym temacie :)

WolfSimon

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2006, 16:38:42 »
To jak ju? kto? si? zabawia z "USAProxy" ?e uzyj? stosowanej tu nazwy, to niech we?mie pod uwag? ewentualne konsekwencje tej?e zabawy. Ujawnienie danych karty i przechwycenie pinu na samym szczycie listy niebezpiecze?stw powinno zniech?ci? "oszcz?dnych" bo mo?na straci? duuuu?o wi?cej ni? zaoszcz?dzi?...

Shadhun

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 22, 2006, 22:04:20 »
Cytat: "redbart"
Imo najtaniej b?dzie zalogowa? si? na stronk? przez USAproxy i zap?aci? dolarami a nie time codem.


Czegos chyba nie rozumiem.

Aktywacja przez stronke : 19.95  dolarów = 60 z? (zaokr?glmy).
Op?acenie time kodem = 54 z?.

Goomich

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 23, 2006, 00:57:31 »
Cytat: "Shadhun"

Czegos chyba nie rozumiem.

Aktywacja przez stronke : 19.95  dolarów = 60 z? (zaokr?glmy).
Op?acenie time kodem = 54 z?.


Drugi misi?c:

Op?acenie kart?: 14,95$ - oko?o 48z?
Op?acenie time kodem = 54 z?.

Trzeci miesi?c:

Op?acenie kart?: 14,95$ - oko?o 48z?
Op?acenie time kodem = 54 z?.

Ichneumon

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 23, 2006, 01:14:04 »
na temat play'a mam juz swoje zdanie , to syfiasta firma , zamowiona gra juz od tygodnia do mnie przyjezdza a oni mi mowia ze moze do konca tego tygodnia j? dostane ... na allegro kody s? ta?sze (kiedy s?).

redbart

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 23, 2006, 07:35:54 »
Dlatego si? u?ywa HTTPS nie? i transparent, high-anonimity.

Pozatym tamta karta si? mi ju? uniewa?ni?a, mia?a 3 miesi?ce do ko?ca ;).

Wyrobienie karty 5 pln, wi?c mo?na zawsze zrobi? sobie karte jednorazowego u?ytku, a potem mie? wsio taniej i przed?u?enia.

No i chyba to wygodniej, nie wychodzisz z domu , wpisujesz kod, i wio...

[Admin] Usun??em zdublowany post

WolfSimon

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 23, 2006, 22:16:01 »
Je?li ufasz protoko?owi HTTPS to mo?esz si? kiedy? zdrowo naci??... A co do rodzaju serwera, to co to za ró?nica? Przechwyci? mo?na wszystko jak si? jest adminem takiego serwera i wie si? co robi.

Jedyne "bezpiecze?stwo" daje karta z której mo?esz wyp?aci? tylko tyle ile masz na koncie, ale utrzymanie jej poch?onie zaoszcz?dzone na p?atno?ciach pieni?dze, wi?c po co? :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 24, 2006, 07:03:16 »
Zawsze mo?na u?y? eKarty mBanku... Z niej da si? ?ci?gn?? tylko tyle ile na ni? przelejesz, a jak jest pusta to ?aden system bankowy jej nie widzi... Wi?c tu? przed p?atno?ci? przelewasz na kart? sum? zbli?on? do tej któr? masz zap?aci? (zawsze warto da? ze z?otówk? wi?cej ;) ) a po p?atno?ci je?li musisz opró?niasz i ?aden cwaniaczek Ci jej nie opró?ni... Chyba ?e b?dzie mia? niesamowitego farta i trafi akurat w t? minut? w czasie której na karcie jest kasa... Ale wtedy i tak stracisz tylko tyle ile by?o na karcie, a nikt nie opró?ni Ci konta albo nie narobi debetu...
Utrzymanie kosztuje 25z? rocznie czyli 2z? miesi?cznie - taniej ni? kredytówki i zdecydowanie mniej ni? ró?nica zaoszcz?dzona na proksie wi?c si? chyba op?aca :)
Przedwieczny.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 24, 2006, 08:10:23 »
A kto ma konto w Banku ?l?skim mo?e sobie kupi? karte e-card za 24z? na 1,5 roku czy 2 lata, jako? tak. Osobne konto dla tej karty, zasady jak Xar napisa?, czyli masz kase dzia?a, nie masz kasy nie dzia?a.

korpusz

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 24, 2006, 17:47:48 »
Rowniez polece do platnosci mBankowa eKarte posiadam p?aci?em i to chyba jest najszybszy i najwygodniejszy sposob zaplaty za evke.

Tylko taka mala uwaga byscie wpisywali adres i dane jakie widnieja na tych swistkach z koperty.

White_Haven

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 24, 2006, 20:03:49 »
O? to e-kart? mo?na p?acic bezpo?rednio ze eve? nio, to by by?a b. dobra wiadomo?c.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 24, 2006, 20:24:15 »
Cytat: "White_Haven"
O? to e-kart? mo?na p?acic bezpo?rednio ze eve? nio, to by by?a b. dobra wiadomo?c.


Mo?na, i sam to na forum pisa?em ju? z pi?? razy....
P?aci?em ni? od pocz?tku i nigdy nie mia?em problemów.
Przedwieczny.

redbart

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 27, 2006, 09:39:38 »
Taaak, utrzymanie karty Inteligo Visa Electron kosz tuje krocie, bankrutuje oddaj?c 0.99 z? bankowi, które i tak bym musia? oddawa?, bo tak wyp?acam pieni?dze.

White_Haven

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 28, 2006, 15:16:10 »
Eeee, dobra, durny jestem, zgubi?em si?. Ekart? wybieram opcj? p?atno?ci jako kart? kredytow? czy przez pay by cash? Bo na opcji kredytowej chamy chc? mi obci?c 5 dni kóre mi pozosta?y. A i jeszcze jedno - czy przy tranzakcji ekart? przed?u?enie nast?puje natychmiast, czy trzeba czekac ile? tma dni na potwierdzenie :?:

lololololol zamota?em si? :oops:

White_Haven

  • Gość
Aktywacja triala.
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:54:35 »
Ufff, dzi?ki wielkie :)

Bisik

  • Gość
Odp: Aktywacja triala.
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:02:36 »
Witam!

Chciałem zapytać czy można aktywować wersję trialową EVE po pewnym czasie od upłynięcia 14 dniowego okresu próbnego? Np. miesiąc lub pół roku od momentu zainstalowania klienta.

I jak wygląda sprawa w przypadku nieciągłości aktywacji czyli, że np. kupiłem TC na 90 dni, a potem mam 6 miesięcy przerwy i znowu chcę aktywować stare konto. Czy nie będzie konieczności zakładania nowego konta?

Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Voulture

  • Gość
Odp: Aktywacja triala.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:04:14 »
Moze odblokowac kiedy chcesz, ccp nie usuwa raz aktywowanych kont a te bez platnosc po bodajze roku, wic bez obwa mozesz tc uzyc po tygodniu lub 5 od onca triala i robic sobie pzrerwy.

Bisik

  • Gość
Odp: Aktywacja triala.
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:16:02 »
Dzięki za SZYBKĄ odpowiedź. Chodziło mi o to, czy jeżeli trial mi się skończy (nastąpi to 13 lipca) i nie aktywuje go od razu to czy CCP nie zlikwiduje mi konta jakie u nich obecnie mam. Czyli jak długo moje konto założone na potrzeby triala będzie mogło się obejść bez aktywacji? Proszę jeszcze o potwierdzenie informacji czy TC na 90 dni kupiony na Allegro umożliwi mi pełną aktywację obecnego konta.

Pozdrawiam. 

Ellaine

  • Gość
Odp: Aktywacja triala.
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 01, 2007, 13:20:19 »
konto trial zostaje przynajmniej rok.