Autor Wątek: [LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?  (Przeczytany 2241 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thorondor

  • Gość
[LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?
« dnia: Sierpień 19, 2006, 11:59:29 »
wczoraj zacz??em gra? w t? gierke. zeby zarobi? kas? wydobywa?em rude z asteroid. dzisiaj zasiad?em do kompa ?eby jeszcze troch? kaski dorobi? i (!!!!) nigdzie nie mog? znale?? asteroid!!!. mam lokacje wrzucone do bookmarków, przylatuj? na miejsce i pusto...  Co si? mog?o sta??

Pozdrawiam! :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
[LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2006, 12:34:34 »
ktos zjadl caly pasek :P to normalne... szczegolnie w Empire

Thorondor

  • Gość
[LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2006, 12:37:54 »
heh to co ja mam teraz robi?? na razie umi? tylko lata? w t? i z powrotem i kopa?  :?  BTW mo?liwe zeby posprz?tali wszystkie 5 pasów?

Goomich

  • Gość
[LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 19, 2006, 13:02:35 »
Cytat: "Thorondor"
heh to co ja mam teraz robi?? na razie umi? tylko lata? w t? i z powrotem i kopa?  :?  BTW mo?liwe zeby posprz?tali wszystkie 5 pasów?


Sam potrafi? wsun?? pó? ca?kiem t?ustego paska, to takie pogryzione przez noobków bez problemu.

White_Haven

  • Gość
[LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2006, 13:06:27 »
Ska?y respanuj? si? w trakcie d/t (z wyj?tkiem omber i ni?ej - te si? repawnuj? w pi?tki i poniedzia?ki).

Kromeq

  • Gość
[LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 19, 2006, 15:11:25 »
Cytat: "Thorondor"
heh to co ja mam teraz robi?? na razie umi? tylko lata? w t? i z powrotem i kopa?  :?  BTW mo?liwe zeby posprz?tali wszystkie 5 pasów?


Z doswiadczenia powiem ze jest to najlepsze co cie moglo spotkac. Kup sobie jakas fregate i zobacz co jest za brama. Granie polegajace na kopaniu (szczegolnie na poczatku) mija sie z sensem. maly zarobek z pojedynczego obrotu (za 1 miesje lvl1 dostaniesz tyle, lub wiecej) a pozatym nudne.

Zbierz ze 150-200k i zacznij robic kompleksy ded 0.1 albo misje albo cokolwiek :)

Ellaine

  • Gość
[LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 19, 2006, 18:34:53 »
Jak mozna mowic ze kopanie jest nudne i jednoczesnie proponowac misje? Misje sa dopiero nudne. Kopanie jest dosc zabawne, szczegolnie iteronem.

Thorondor

  • Gość
[LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 19, 2006, 18:54:18 »
mówcie mi jeszcze... juz i tak mam taki m?tlik/mentlik* ?e hej! chyba trzeba b?dzie popróbowa? wszystkiego :?

*jak sie to pisze?

Ellaine

  • Gość
[LAME] gdzie si? podzia?y asteroidy?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 19, 2006, 20:51:21 »
Zdecydowanie trzeba sprobowac wszystkiego, czyli;

-pokop sobie ale nie za duzo. Pomysl o 30-50 milionach na godzine, ktore sa sredniodystansowym celem kazdego gornika (chyba ze gra na kilka kont). Jesli mysl o tej kasie Cie rajcuje, pokop jeszcze troche, a tymczasem, sprobuj zarobic milion na kopaniu.
-porob misje. Z jakichs powodow niektorzy uwaja, ze misje sa zabawne.
-potrzaskaj complexy _koniecznie_ w grupie. Wartosc rozrywkowa jest wielokrotnie wieksza niz solowanie misji.
-sprobuj zarobic milion na handlu
-sprobuj zarobic milion na produkcji
-polec do 0.0 i sprobuj przezyc ;)
-znajdz pvperow ktorzy Cie zaadoptuja na chwile i polec pare razy zabijac  ludzi :)
-zobacz sobie jak zyja ludzie w 0.0, jakie maja ladne domki i jak sypia do nich koks, polataj z nimi i pogadaj, poscoutuj im etc.
-sprobuj ebrac kolegow i spiracic jakiegos nooba ;)
-polec do Ananake kopac asteoidy albo do Ami sprzedac quafe zeby dowiedziec sie jak on sie czul ;)

Do wszelkich dzialan zespolowych i 0.0-wych nalepiej nadadz sie doswiadczeni gracze gotowi stawic czolo Twojej noobowatosci. Tacy sa. Poszukaj :)