Autor Wątek: Kilka pytanek :P  (Przeczytany 11235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PnPride

  • Gość
Kilka pytanek :P
« dnia: Sierpień 14, 2006, 20:42:30 »
Czesc wszystkim ;)

mam takie oto nurtuj?ce mnie pytanka :

1. op?aca si? zrobi? posta? ?e ma wszystkie atrybuty równomiernie roz?o?one i robi wszystko naraz ?(mining,handel, fighter itp,)

2.jak to robicie ze macie avatara i ze zajmuje do 6 kb ??:/ przeciez to jest niewykonalne :P

3. kim najlepiej zacz?? gre na powa?nie (mam 2 triale za sob? ale teraz chce gra? na "powa?nie")

4. jak zrobic by kolesie od evki mi skasowali konto ? bo chodzi mi o to zeby moje konto nazywalo sie tak jak mam teraz nicka na forum ale kiedys dawno juz zrobilem takie konto i nie przedluzylem a teraz nie chce wykupywac tamtego konta bo bede mial 14 dni (trail) w plecy :P mam nadzieje ze nei zamotalem tego ;)


pozdrawiam wszystkich eve-maniaków ;)

Ellaine

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2006, 01:25:14 »
1. zalezy od tego czego oczekujesz od gry. Jesli chcesz byc "powaznym graczem" i wymaksowac sobie postac do walenia w ludzi ze sniper tempesta albo zajmowac sie wylacznie kopaniem arku, lepiej sie wymaksowac, tj dac duze perc i will dla postaci bojowej lub duzo int i mem dla przemyslowca i kopacza. Zbalansowane parametry beda natomiast dobre przy luzniejszym stylu gry, gdzie nie napinasz sie zeby twoje miliony SP w gunnery szkolilo sie o 8 dni w roku szybciej, ale za to Twoje zycie jest mniej monotonne bo probuesz roznych rzeczy. (aczkolwiek wedlug mnostwa ludzi, samo strzelanie do ludzi ze snajperskiego tempesta jest wystarczajaco pasjonujace). W miare zrownowazone parametry, tj perc, mem i will, sa optimum dla gallentyskiego pilota specjalizujacego sie w dronach  (docelowo idealnego pilota carriera).
W 99.5% przypadkow, charyzme oplaca sie miec jak najnizsza. Nawet jesli zajmiemy sie rzeczami opertymi na charyzmie, tj handlem i misjami (skille social), to itak bedzie to nieduza czesc naszych skilli na dluzsza mete.

2.  Sprobuj zapisac avatara w innym pogramie lub w mniejszej jakosci lub w innym formacie.

3. Graj tym, co Cie bawi :)

4. Sprobuj napisac petycje. Ale raczej powiedza, ze powiniennes przedluzyc tamto konto.

Goomich

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2006, 01:28:44 »
Cytat: "PnPride"
Czesc wszystkim ;)


Yo

Cytat: "PnPride"

1. op?aca si? zrobi? posta? ?e ma wszystkie atrybuty równomiernie roz?o?one


Tak, ale chwilowo zaleca si? manie charyzmy tak nisko jak to mo?liwe.
CCP odgra?a si? wpeowadzeniem wiekszej liczby skilli opartych na niej, ale póki co to tylko takie sobie dodatki.

Cytat: "PnPride"

 i robi wszystko naraz ?(mining,handel, fighter itp,)


Jak masz wolne pi?? lat, to czemu nie.

Cytat: "PnPride"

2.jak to robicie ze macie avatara i ze zajmuje do 6 kb ??:/ przeciez to jest niewykonalne :P


http://forum.eve-centrala.pl/viewtopic.php?t=905&postdays=0&postorder=asc&start=15

Cytat: "PnPride"

3. kim najlepiej zacz?? gre na powa?nie (mam 2 triale za sob? ale teraz chce gra? na "powa?nie")


Oczywi?cie Caldari.

Cytat: "PnPride"

4. jak zrobic by kolesie od evki mi skasowali konto? bo chodzi mi o to zeby moje konto nazywalo sie tak jak mam teraz nicka na forum ale kiedys dawno juz zrobilem takie konto i nie przedluzylem a teraz nie chce wykupywac tamtego konta bo bede mial 14 dni (trail) w plecy :P


Poczekaj par? miesi?cy, to ci sami skasuj?.  :twisted:

Ellaine

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2006, 02:06:37 »
Absolutnie nie oplaca sie grac caldari.
Maja najlepsze paametry i najlepsze statki, wiec jak grasz caldari to wszyscy wiedza, ze jestes mietki i grasz najlatwiejsza rasa i wszystko co osiagnales, osianales nie dlatego, ze jestes dobry/sprytny/pracowity, tylko dlatego, ze grasz caldari i masz najlepsze statki i parametry ;)

Tymczasem istnieja dwie kategori w ktorych caldari nie maja najlepszego statku - carriery i snajperskie BSy. Ale CCP zapowiada, ze zostanie to naprawione w najblizszym dodatku.

Aha. Dla zbalansowania tego, ze statki caldari sa najlepsze, sa one rowniez najbrzydsze. Wiec lepiej grac inna rasa, inacze bedziesz skazany na ogladanie przez 80% czasu brzydkiego szarego klocka wypluwajacego male kolorowe kulki.

PnPride

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2006, 08:30:29 »
ok wielkie dzieki i jescze takie male pytanko :

w czym poszczegolne rasy sie specjalizoja ...znaczy sie w jakich broniach i czy tankuja czy laduja tarcze ;)

ps a z tym kontem to poza petycja nic nie da sie zobic bo ja naprawde dawno zalozylem to konto :P

LosBekoczoS

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 15, 2006, 09:44:22 »
do tego malego pytanka proponuje uzyc opcji search.... bylo o tym bylo pisa mi sie jeszcze raz niechce..

pc5

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 15, 2006, 12:23:54 »
Moim zdaniem droga jest prosta.

1. Chcesz walczy?? Zrób posta? z max perc/int/will/mem olej charyzme z góry na do? bez zastanawiania si? po co i dlaczego. Skoro olewa si? charyzme w gr? wchodz? 2 klasy postaci : Caldari 'Achura' i Ammar, nie pami?tam jaka 'bloodline'.

Uzasadnienie : Achura zaczyna z 3 punktami charyzmy. Do trenowania skilli bojowych potrzebne sa glownie atrybuty perc/will do pomocniczych int/mem.
Po wyskilowaniu learningow i za?ozeniu impów +2 percepcja to oko?o 27 a will 24 reszta co? ko?o 20. Skillowanie z takimi atrybutami idzie duzo szybciej.

2. Nie walczysz? I... tu znowu Achure bym wybra? olewajac charyzme. Roz?ozylbym atrybuty równomiernie, a nó? kiedy? zaczn? walczy? (raczej na pewno).

Ale to tylko moje podej?cie. Czasami dla fajnego portretu mo?na zrezygnowa? z danej bloodline i zrobi? inn? posta?.

A sam nie wiem po co si? tyle produkuj?... szuka?!

garghgor

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2006, 14:47:14 »
Cytuj
Cytat: "PnPride"

4. jak zrobic by kolesie od evki mi skasowali konto? bo chodzi mi o to zeby moje konto nazywalo sie tak jak mam teraz nicka na forum ale kiedys dawno juz zrobilem takie konto i nie przedluzylem a teraz nie chce wykupywac tamtego konta bo bede mial 14 dni (trail) w plecy :P


Poczekaj par? miesi?cy, to ci sami skasuj?.  :twisted:


No tu niestety musz? zdementowa?.... nie kasuj?. A co ciekawsze w grze nadal postacie stworzone dzi?ki nieaktywnym kontom i trialom istniej?. Ostatnio odnalaz?em posta?, któr? zrobi?em na trialu w 2004 roku. A? si? zastanawia?em, czy nie reaktywowa? tego konta.

roofi

  • Gość
Re: Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2006, 15:10:51 »
Cytat: "PnPride"
Czesc wszystkim ;)


no cze??

mam takie oto nurtuj?ce mnie pytanka :
Cytat: "PnPride"

1. op?aca si? zrobi? posta? ?e ma wszystkie atrybuty równomiernie roz?o?one i robi wszystko naraz ?(mining,handel, fighter itp,)


absolutnie NIE

Cytat: "PnPride"

2.jak to robicie ze macie avatara i ze zajmuje do 6 kb ??:/ przeciez to jest niewykonalne :P


corel/photoshop lub cokolwiek innego

Cytat: "PnPride"

3. kim najlepiej zacz?? gre na powa?nie (mam 2 triale za sob? ale teraz chce gra? na "powa?nie")


MINMATAR BRUTOR naturalnie

Cytat: "PnPride"

4. jak zrobic by kolesie od evki mi skasowali konto ? bo chodzi mi o to zeby moje konto nazywalo sie tak jak mam teraz nicka na forum ale kiedys dawno juz zrobilem takie konto i nie przedluzylem a teraz nie chce wykupywac tamtego konta bo bede mial 14 dni (trail) w plecy :P mam nadzieje ze nei zamotalem tego ;)


najmniej wa?ne pytanie

Cytat: "PnPride"

pozdrawiam wszystkich eve-maniaków ;)


pozdrawiam

roofi

PnPride

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 16, 2006, 16:35:18 »
Cytat: "garghgor"
Cytuj
Cytat: "PnPride"

4. jak zrobic by kolesie od evki mi skasowali konto? bo chodzi mi o to zeby moje konto nazywalo sie tak jak mam teraz nicka na forum ale kiedys dawno juz zrobilem takie konto i nie przedluzylem a teraz nie chce wykupywac tamtego konta bo bede mial 14 dni (trail) w plecy :P


Poczekaj par? miesi?cy, to ci sami skasuj?.  :twisted:


No tu niestety musz? zdementowa?.... nie kasuj?. .



tia to tlumaczy czemu ponad rok mam to konto ... nie robi im sie od tego burdel przypadkiem :P ?

Wielkie dzienki wszystkim za odp. ;)

Rhovana

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 17, 2006, 17:43:45 »
Cytat: "Ellaine"
Absolutnie nie oplaca sie grac caldari.
Maja najlepsze paametry i najlepsze statki, wiec jak grasz caldari to wszyscy wiedza, ze jestes mietki i grasz najlatwiejsza rasa i wszystko co osiagnales, osianales nie dlatego, ze jestes dobry/sprytny/pracowity, tylko dlatego, ze grasz caldari i masz najlepsze statki i parametry ;)

Tymczasem istnieja dwie kategori w ktorych caldari nie maja najlepszego statku - carriery i snajperskie BSy. Ale CCP zapowiada, ze zostanie to naprawione w najblizszym dodatku.

Aha. Dla zbalansowania tego, ze statki caldari sa najlepsze, sa one rowniez najbrzydsze. Wiec lepiej grac inna rasa, inacze bedziesz skazany na ogladanie przez 80% czasu brzydkiego szarego klocka wypluwajacego male kolorowe kulki.




Ale bzdety gadasz 8)  8)  gram Caldari i je?li mówisz o npeceowaniu to mo?e masz racje, ale w pvp caldari sie nie sprawdza generealnie wiec bez takich bzdetów pls, a poza tym uroda statków b?d? ich brzydota to raczej kwestja gustu. Ja sobie nie wyobra?am ?ebym móg? lata? jakim? ammarskim próchnem :twisted:  :twisted:  :twisted: [/url]

Ellaine

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 17, 2006, 20:24:37 »
Ferrox jest najlepszy BS i do pvp i do pve.
Crow jest w czolowce najlepszych ceptorow.
Blackbird jest krolem posrod cruzow ktore jest sens uzyc we flocie.
Carcal jest najlepszym cruzowym damage dealerem pvp bo jako jedyny cruz latwo wyciaga ruze zasiegi.
Scorpion jest glownym BSem EW.
Raven jest jednym z trzech najlepszych krotkozasiegowych BSow pvp obok blastertrona i vampire domi.
Caldari brakowalo tylko najlepszego BSa snajperskiego. Ale CCP to naprawie wprowadzajac Rokha.

W sumie to Caldari kroluje w pve a w pvp rzadza miniasy, ale koncza sie ich czasy ;)

Kamoris

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 17, 2006, 20:34:34 »
Rotfl ellaine ale sie bardzo mylisz zaczynajac od Feroxa a konczac na caracalu.
Jedyne z czym sie moge zgodzic to BS, a druga sprawa to Rokh ktory bedzie fajny jako snajper i rownie ciekawy jako close combat ship.

I jesli chodzi o MIntamarow to gdzie ci rzadza w pvp ??? Chyba w carebaer pvp.

korpusz

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 17, 2006, 20:42:37 »
Co do charyzmy to ciekawym pomyslem byloby wprowadzenei jej do wzoru wyliczajacego gracza atakowanego przez NPC :)

Ciekawie by to wygladalo leci sobie ludek z 7 charyzmy przez 0.0 i zaczyna gonic go gang (z sr. charyzma 4). No to hop na pasek, NPC go lookuja, wpada gang i nagle NPCom znudzil sie nasz charyzmatyczny bohater i zaczynaja naprzykrzac sie agresorom :D Co zwieksza nam szanse ucieczki :D

A taki Offtopic ;)

Visenna Vea

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 17, 2006, 21:05:53 »
"Ferrox jest najlepszy BS i do pvp i do pve."
"Carcal jest najlepszym cruzowym damage dealerem pvp bo jako jedyny cruz latwo wyciaga ruze zasiegi. "

I wszystko jasne dlaczego HF dokonalo swego zywota... :roll:


V.

Ellaine

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 17, 2006, 21:48:56 »
Hf nie ma tu nic do rzeczy, bo ja zasadniczo nie mam nic wspolnego z walkami ;)

BS to byla literowka. Niemniej, sposrod wszelakich BC, ferrox najlepiej sprawdza sie we wszystkim.
Carcal nie byl uzywany, tylko teoretyzowany. Wali daleko, wiec powinien sie nadawac lepiej niz inne cruzy, no moze jeszcze rupture ma jakis sens, vexor i arbitrator.

Kamoris

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 17, 2006, 22:07:59 »
Ferox jest cienki jak d....a we?a, nadaje sie do pve bo ma biedny dmg. Polataj sobie prophecy czy brutixem np. Co do cruzow to thorax, rupture to sie nadaja do pvp a nie jakeis tam caracale.

Visenna Vea

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 17, 2006, 22:20:32 »
Ach to teoretyzowanie handlarzy o walce  :D No ale kazdy ma prawo do wlasnych opinii. Btw ponoc nie bylo komu bic sie za HF ?  8)

V.

Ellaine

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 18, 2006, 05:26:29 »
W HF Bylo w cholere ludzi chetnych do walki. Cale masy.
Byla tez grupa elitarystycznych weteranow, korzy wpadali kiedy dla wiekszosci byla 3cia w nocy, spotykali sie z kilkunastoma odmowami udzialu w walce bo wsyscy AFKwali, a potem pomstowali na forum ze HF pelne jest leniwych freeloaderow ktorzy nie chca walczyc i tylko "wyzeraja zasoby catch". Bitwa ciagnela sie calymi dniami i polegala na siedzeniu i czekaniu az wrog sie wyhyli zza swojego POSa i wyjmowaniu jednego BSa raz na 6 godzin, bo jeden tylko byl. Jak ktos rattowal w czasie bitwy, zostawal zjechany przez elyte ze nie uczestniczy w walce. Jak ktos stracil wszystkie statki i chcial zarobic na nowy (a nie bylo o to trudno, bo ogolnie dowodztwo wroga bylo lepsze i straty byly duze, a nasze dowodztwo przeprowadzilo pare samobojczych akcji juz na poczatku), to zostawal zjechany ze zajmuje sie samolubnym zarabianiem kasy, kiedy oni tu sie poswiecaja i walcza w obronie kraju - jak nie masz czym latac, masz latac tacklerem fregata, albo masz dostac statek za darmo od korpa, a jak korp nie daje statkow za darmo, to musiec byc zly korp.
Tyle ze latanie tacklerem fregata wiekszosc czasu nie mialo sensu, bo nie mialy zeczone acklery co robic w starciach na snajpery.

Morale spadalo z dnia na dzien. Elyta w ramach spadania swojego morale stawala sie coraz gorsza do zniesienia, a normalni i nowi w ramach spadania swojego morale, walczyli i wogole logowali sie coraz mniej i opuszczali sojusz. Az po miesiacu meki, rzeczywiscie bylo malo ludzi do walki.

---

Rupture fajny.
Thoraxe do bani.
Brutix do bani.
Prophecy do bani.
A w ferroxie mnie nie bylo, stad mysl, ze pewnie jest dobry. No moze rzeczywiscie jest niedobry. Tak czy siak dzieki EW, caldari maja co robic w pvp.

Co to jest carebearowe pvp?
Tempest jest przefajny.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 18, 2006, 13:02:49 »
Cytat: "Kamoris"
Ferox jest cienki jak d....a we?a, nadaje sie do pve bo ma biedny dmg. Polataj sobie prophecy czy brutixem np. Co do cruzow to thorax, rupture to sie nadaja do pvp a nie jakeis tam caracale.


zgadzam sie :D

Ostatnio latalem w moim Ruptusiu... i zaatakowalo mnie 2ch takich w prophecy i caracalu.... pierwszy padl caracal (bo obrywalem jego rakietami i mnie to denerwowalo) drugie prophecy... a mi jeszcze zostalo z 20% armora :D

Rhovana

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 18, 2006, 14:23:27 »
Cytat: "Ellaine"
Ferrox jest najlepszy BS i do pvp i do pve.
Crow jest w czolowce najlepszych ceptorow.
Blackbird jest krolem posrod cruzow ktore jest sens uzyc we flocie.
Carcal jest najlepszym cruzowym damage dealerem pvp bo jako jedyny cruz latwo wyciaga ruze zasiegi.
Scorpion jest glownym BSem EW.
Raven jest jednym z trzech najlepszych krotkozasiegowych BSow pvp obok blastertrona i vampire domi.
Caldari brakowalo tylko najlepszego BSa snajperskiego. Ale CCP to naprawie wprowadzajac Rokha.

W sumie to Caldari kroluje w pve a w pvp rzadza miniasy, ale koncza sie ich czasy ;)



Caracal jest najlepszym cruisowym dmg dealerem?? nic mi o tym nie wiadomo a latam praktycznie tylko nim. Poza tym caracal nie ma szans z wiekszo?ci? statków na close range bez missili t2 zwyk?? fryg? mo?na go pojecha? bez wi?kszych problemów. Poza tym Ellaine we? pod uwage ?e wi?kszo?? walk jest na close. Nast?pne to czas lotu missili. Co z tego ?e bede sobie siedzia? ze 100 km od gate i namierze go?cia puszcze salwe, skoro on zd??y 15 razy zwia?. Crow jest dobry ale nie najlepszy a sugerowa?a? ?e caldari ma najlepsze statki. Na close range bs to raczej bym na megasa postawi? ni? na reavena. Scorp jest najlepszym EW ale polataj samym scorpem to pogadamy, podobnie z blackbirdem. A co do feroxa to jako najlepszego bc do pvp to bym jednak postawi? na Brutixa. [/url]

Kamoris

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2006, 15:02:09 »
Heh jak ktos nie umie sfitowac porzadnie statku to kazdy bedzie do bani  :twisted:  :twisted: .

Rhovana

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 18, 2006, 15:07:40 »
true

z reszt? sam dobrze wiesz jak jest z szipami caldari w pvp :wink:

PnPride

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 18, 2006, 18:29:16 »
widze ze te pare pytanek przerodzilo sie w wielk? debate :P

Rhovana

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 18, 2006, 19:07:49 »
tutaj to norma :D  :D  :D

Assari

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 21, 2006, 11:28:33 »
Wykonuj?c misje dla agentów danego corpa podnosimy sobie standing wzgl?dem tego? corpa. Teraz pytanie, jak podnie?? sobie standing wobec rasy? Czy jedyny sposób podniesienia standingu wobec danej rasy - Ammar/Caldari/etc. to wykonywa? misje dla corpów tej rasy? Czy s? jakie? inne mo?liwo?ci? Dajmy na to wykonuj? misje dla RSS (Minmatar) i maj?c standing do RSS 3.1, mam standing do Minmatar Republic zaledwie 1.1 Jak go podnie?? szybciej?

Goomich

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 21, 2006, 12:10:05 »
Standing do rasy poprawisz sobie wykonuj?c misje storyline, a te dostajesz co kilka, czy kilkana?cie zwyk?ych.
Najszybszym IMO sposobem na zwi?kszenie go jest znalezienie stacji z kilkoma agentami lvl 1, czy 2 i odstawienie masówki.

Ellaine

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 21, 2006, 12:33:52 »
A nie jest aby tak, ze jak dostajesz storyline po lvl 1 to dostajesz storyline lvl 1 etc?

WolfSimon

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 21, 2006, 13:09:21 »
Storyline dostajesz po wykonaniu 16 zwyk?ych misji i ka?dy agent ma swój licznik, czyli jak robisz misje u 4 agentów to masz szans? dosta? 4 storyline na raz jak robisz równo :)
Równie? misje storyline maj? swój poziom zalezny od poziomu agenta z którym wspó?pracujesz robi?c zwyk?e.

pc5

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 21, 2006, 20:28:38 »
Cytat: "Assari"
Wykonuj?c misje dla agentów danego corpa podnosimy sobie standing wzgl?dem tego? corpa. Teraz pytanie, jak podnie?? sobie standing wobec rasy? Czy jedyny sposób podniesienia standingu wobec danej rasy - Ammar/Caldari/etc. to wykonywa? misje dla corpów tej rasy? Czy s? jakie? inne mo?liwo?ci? Dajmy na to wykonuj? misje dla RSS (Minmatar) i maj?c standing do RSS 3.1, mam standing do Minmatar Republic zaledwie 1.1 Jak go podnie?? szybciej?


Szybkim sposobem na podniesienie 'rasowego' standingu jest robienie misji COSMOS. Ale to juz ktos inny musialby tlumaczyc.

garghgor

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 22, 2006, 10:53:24 »
Chcia?bym na chwil? wróci? do "rankingu" statków.

Czy kto? wogóle gra ras? GALLENTE? co? na temat ich statków. S? w stanie wojny z Caldari, wi?c powinny mie? równie? co? do walki. Jako? tak wiedz?, ?e najbradziej popularna rasa to .... wszystkie oprócz tej.


A drugie pytanko to czy warto zapronumerowa? EONa? Jest tam cos ciekawego za 15$?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 22, 2006, 11:09:08 »
Cytat: "garghgor"
Chcia?bym na chwil? wróci? do "rankingu" statków.

Czy kto? wogóle gra ras? GALLENTE? co? na temat ich statków. S? w stanie wojny z Caldari, wi?c powinny mie? równie? co? do walki. Jako? tak wiedz?, ?e najbradziej popularna rasa to .... wszystkie oprócz tej.


?le widzisz :P
Ja latam gallente i nie narzekam, wiele innych osób równie?... Jak wszystkie maj? swoje wady i zalety. Blasterthrony i kartofle roxx :D
No i "Use the Search, Luke" - temat o gallenciakach by? ca?kiem spory :P
Przedwieczny.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 22, 2006, 13:18:51 »
Cytat: "PnPride"
jak to robicie ze macie avatara i ze zajmuje do 6 kb ??:/ przeciez to jest niewykonalne

Pm do mnie po 25 sierpnia.
Cytat: "Ellaine"
Ferrox jest najlepszy BS(c?) i do pvp i do pve.
Carcal jest najlepszym cruzowym damage dealerem pvp bo jako jedyny cruz latwo wyciaga ruze zasiegi.

Cytuj
Niemniej, sposrod wszelakich BC, ferrox najlepiej sprawdza sie we wszystkim.
Carcal nie byl uzywany, tylko teoretyzowany. Wali daleko, wiec powinien sie nadawac lepiej niz inne cruzy, no moze jeszcze rupture ma jakis sens, vexor i arbitrator.

Cytuj
Thoraxe do bani.
Brutix do bani.
Prophecy do bani.

Kocham jak ludzie wym?drzaj? si? w tematach o których najwyra?niej nie maj? zielonego poj?cia.
Ellaine, no offence, ale lepiej wró? do handlowania i careberowania  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Z w?asnych do?wiadcze? (nie za wielkich co prawda ;) ) oraz z analizy naszej i nie tylko kill listy wychodzi mi, ?e je?li chodzi o opisane przez Ciebie statki to jest dok?adnie na odwrót...
A co do "faktu" ?e statki Caldari s? najlepsze... Raczej chodzi o to, ?? najszybciej je mo?na wyskillowa? (mniejsza ilo?? sp w missilach daje lepsze efekty ni? gunnery), w zasadzie do?? ?atwo je sfitowa? no i panuje obiegowa opinia ?e s? najlepsze :P
Ale imho tak samo jak statki innych ras maj? swoje wady i zalety.
Je?li pilot wie co robi i dobrze sfituje sprz?t, to (prawie) ka?dy statek (okr?t?) jest dobry.
Przedwieczny.

garghgor

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 22, 2006, 13:25:16 »
Cytat: "xarthias"

?le widzisz :P
Ja latam gallente i nie narzekam, wiele innych osób równie?... Jak wszystkie maj? swoje wady i zalety. Blasterthrony i kartofle roxx :D
No i "Use the Search, Luke" - temat o gallenciakach by? ca?kiem spory :P


No tak  :oops:  :oops:  najpierw co? napisz?, a dopiero potem znajduj?, taki ju? ze mnie p.Gor?czka  :D  :

regis

  • Gość
Kilka pytanek :P
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 22, 2006, 16:51:31 »
hehe widze kolejny temacik z cyklu to jest be a tamto jest nie-be, a jesszcze cos innego jest srednio-be ;)

Kazdy jeden statek ma swoje plusy i minusy.
A korzystajac z postu elleine sobie poodbijam pileczke bo mi sie nudzi :P
A jako gallente bede ta ze rase faforyzowac w swoich wywodach :D
Quickfit on... i do dziela.

Cytuj

1) Ferrox jest najlepszy BC i do pvp i do pve.
2)Crow jest w czolowce najlepszych ceptorow.
3)Blackbird jest krolem posrod cruzow ktore jest sens uzyc we flocie.
4)Carcal jest najlepszym cruzowym damage dealerem pvp bo jako jedyny 5cruz latwo wyciaga ruze zasiegi.
5)Scorpion jest glownym BSem EW.
6)Raven jest jednym z trzech najlepszych krotkozasiegowych BSow pvp obok blastertrona i vampire domi.
7)Caldari brakowalo tylko najlepszego BSa snajperskiego. Ale CCP to naprawie wprowadzajac Rokha.

W sumie to Caldari kroluje w pve a w pvp rzadza miniasy, ale koncza sie ich czasy


1) Ferox najlepszy bc.. niom misje sie nim fajnie robi, ale podskakujac do byle ktorego innego BC w feroxie to bym sie dluzej zastanowil. Sensownym bonusem jest te 10% do zasiegu raili. Ale bez bonusu do trackingu i dmgu, no niestety, firepowera to on nie ma.
Brutix na ten przyklad ma nieporownywalnie wiekszy wygar (chociazby z racji 7 turret slotow). I calkiem milutki tank (7.5% bonusu do reperaczki na lvl)

2) No tu sie zgodze. Crow > * . Uzasadnienie: Missile nie potrzebuja trackingu zeby trafiac przy duzych szybkosciach. Nie trzeba sie rozgladac za swoim transversal. Missile nie potrzebuja capa zeby strzelac.  To jest niestety bolaczka ceptorow amarr/gallente. Guny + mwd + scrambler chodzic w nieskonczonosc nie moga, natomiast mwd + scrambler na crowie juz calkiem calkiem, jeszcze z milutkim bonusem do dmg. Minmatarskie stateczki cierpia na slaby tracking... oj cierpia.

3) E, a niby do czego ?:) EW, taaak. szkoda tylko ze BB peka po jednej salwie z tempesta ;) A krolem cruiserow we flocie jest, omg caldari, Eagle.

4) ze co prosze ?;) Przedstaw mi fit dajacy wiecej DPS od thoraxa. T1/T2.
Na chama wsadzone do quickfita 2x BCU II i 5x HM II z scourge fury (kinetic) i wymaxowanymi skilami z missile (wszystko na 5 lacznie ze specem i cruiser 5) daje... Average DPS : 225.677
Thorax (podobnie maxniete skile) 5x neutron II, void M i 3x mag stab II
Average DPS : 474.146

5) Ano jest silny w EW zgoda. Z tym ze one zwykle padaja jako pierwsze.

6) Raven zly nie jest. Glownie jezeli sie mierzy ze slabo wyskilowanymi uzytkownikami blasterthronow/vamp domi. Jak juz sie zeklo, caldari maja ta dziwna przypadlosc ze szybko osiagaja zadowalajacy poziom jezeli chodzi o dmg deal.  Juz tak w okolicach 15m dobrze ulozonych SP blasterthron > raven... a im dalej tym gorzej... dla ravena :P

7) Najlepszy sniperski bs. Tylko jezeli chodzi o range.
Alpha strike ma ciagle Tempest, tego sie za latwo nie przeskoczy z powodu duzego (cholernie) dmg modu 1400mm.
Megas i Apoc, ba Geddon nawet, bedzie mial dalej lepszy DPS. Megas ma bonusy do dmg raili, Apoc z Gedonem bonusow nie maja... ale Tachy sa same HAXXX. Rokh czy jak mu tam, korzystajac z raili bedzie mial niestety sredniej jakosci wygar.

W PVP to rzadzi akurat ten kto ma lepszy fit, niezaleznie od rasy.