Autor Wątek: Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas  (Przeczytany 10414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« dnia: Czerwiec 08, 2006, 12:01:32 »
A nie wiedzia?em gdzie to wpisa? to tutaj wrzuce, bo nie wiedz?c jak zrobi? zas?uguje na miano nOObie.
Pytanie brzmi:

Jak zrobi? Worlds Collide lvl4 w Megasie samemu? Po wleceniu na lvl2 dostaje niesamowite baty i armor na 4 hardach znika szybciej niz 2lar naprawic potrafia, no i capa szybko tez nie ma. Kto? ma jaki? uber pomys?? Aha, lubie short range generalnie :)[/url]

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Re: Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Me
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2006, 12:20:59 »
Cytat: "Sir Falo"
A nie wiedzia?em gdzie to wpisa? to tutaj wrzuce, bo nie wiedz?c jak zrobi? zas?uguje na miano nOObie.
Pytanie brzmi:

Jak zrobi? Worlds Collide lvl4 w Megasie samemu? Po wleceniu na lvl2 dostaje niesamowite baty i armor na 4 hardach znika szybciej niz 2lar naprawic potrafia, no i capa szybko tez nie ma. Kto? ma jaki? uber pomys?? Aha, lubie short range generalnie :)[/url]


by?o ju? o tej misji... generalnie zauwa? ?e na 2gim stage nie masz agro od wszystkich grup - wi?c je?eli nie zaatakujesz wszystkich, to przy pomocy AB powiniene? dolecie? do gate i wskoczy? dalej (brama nie jest zlockowana i nie wymaga zniszczenia wszystkich npców na poziomie)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

pticu

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2006, 12:49:48 »
a na nastepnym stage'u cie ubija 3x szybciej :)

Ellaine

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2006, 13:29:35 »
Kiedy CCP robili misje lvl 4 robili je  z mysla o konczeniu ich w zespole.
W miedzyczasie gracze sie naumieli i koncza wszystkie albo prawie wszystkie solo. Niemniej jesli nie jestes w stanie skonczyc ktorejs solo, wez poprostu pod uwage, ze jest to sytuacja prawidlowa i zgodna z zalozeniami projektu, zbierz kolegow i klepaj :)
Jest duzo duzo fajniej, zupelnie pomijajac kwestie efektywnosci.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2006, 14:23:25 »
No, musze chyba bardziej to potestowa? po prostu, tylko problem, gdy chcia?em noob znajomego zabra? (3 miesi?czna posta?) to po przylocie do systemów gallente odczu? lekkie zdziwienie, gdy go zacz?? concord lekko obk?ada? :) Tak?e, nie zawsze robienie masy misjii kilka godzin dziennie jest tak bardzo op?acalne ;)
Co do misji, chyba mia?em pecha lub inne neiwyja?nione zjawiska si? pojawi?y, gdy? wszystko mia?o agro na mnie wi?c nie pozostaje jak another try. No i ubi? trzeba, po ISK sie lata na misje te? ;) Ale bardziej chce od agenta dosta? jak?? ?adn? niespodziewanke - tylko ciekawe kiedy to nast?pi...

Ellaine

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2006, 14:29:54 »
po 900k lp dostaniesz nierosliny (implanty) +5 :)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 08, 2006, 15:42:31 »
Hehe, no fajnie by bylo miec takie impy, nie powiem :) tylko potem wle? z tym do 0,0 - z tak nafaszerowanym ?bem cybernetycznymi gadzetami nawet przez okno strach w stacji popatrze?. ;)

Ellaine

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 08, 2006, 16:01:58 »
Od tego sa jump clony :)
Mam zestaw +3/+4 a po 0.0 latam jak pszczolka, umierajac co i raz (ucze sie) ;)

A zreszta kto montuje sobie zdobyte wlasnorecznie implanty? No ktos pewnie tak, ale ogolnie, ci co je zdobywaja - sprzedaja, ci co ich uzywaja kupuja :)

Locutus

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 08, 2006, 16:36:52 »
Od tego s? JC zeby nie latac za bardzo napakowanym po low sec ;) a jak sie juz lata trzeba sie liczyc ze strata implantów ;)

To jest chyba wlasnie jedna z tych misji ktora dosc ciezko jest zrobic samemu chociaz ktos pisal jak ja robil chyba nawet megasem ale chyba nie na close fitnientym tylko sniperka , robilem ja 2 razy w gangu raz BC raz Megasem i bylo fajnie. Bardzo przydaly sie wyskilowane bie-dronki

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 09, 2006, 08:43:19 »
No, to misje uda?o mi sie sko?czy?, w?a?nie dzi?ki biedronkom. Jedyna róznica to taka, ?e misja zako?czy?a si? w jaju i utrat? standinga. Max uber tank (86% resista na kin i ther). Level drugi, guritasy. Po wypuszczeniu small dronek do ?ci?gni?cia 4 frejek (web/scrambl), min??a chwila po czym jedna z nich pad?a i ca?y poziom si? mn? zainteresowa?. Zanim zd??y?em zabi? jedn? freje (w sumie 6 nowych przylecia?o Veteranów) small dronkami (czyli zero problemu trafienia maj?), uda?o mi si? tylko uruchomi? system automatyczneg katapultowania z wybuchaj?cego statku, którego warp drive zosta? kompletnie zablokowany.

No, tak?e pogratulujmy CCP za kolejnego buga z dronami (poza tym, ?e sie ci?gle blokuj?), których u?ywa? nie mo?na, bo ?ciaga si? na siebie wszystko. Co ciekawe, w plexie wygl?da to ciekawiej i ?atwiej.

WolfSimon

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 09, 2006, 09:49:41 »
Wed?ug informacji z http://eveinfo.com/ atakuje tylko najbli?szy spawn. Z do?wiadczenia zdobytego z Serpentis extravaganza ( WC nie robi?em bo za d?ugo to trwa ) wiem, ?e zaraz po wskoku nalezy obra? urs maksymalnie oddalaj?cy statek od reszty ratów. Na ostatnim levelu jest tam dok?adnie taka sama sytuacja i pewnego razu wybijaj?c pierwszy spawn chcia?em podlecie? sobie do puchy oddalonej ode mnie oko?o 5 km ale w stron? reszty czerwo?ców. Efekt by? taki ?e zwiewa?em na ko?cówkach armoura bo prawdopodobnie wpad?em w zasi?g reszty i wszyscy si? na mnie rzucili... Mo?e w WC jest tak samo?

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 09, 2006, 10:04:17 »
No tak jest, trzeba uwa?a? gdzie lecisz i na pewno nie w kierunku reszty bandy. Gdy u?ywa si? tylko ammo (kulki i missle) tak si? rzeczywi?cie wszystko zachowuje. Ale tylko w takiej sytuacji. Sprawa wynika z tego, ?e po wypuszczeniu dronek, nawet jedenej, jest ona atakowana przez WSZYSTKO co jest w zasi?gu wzroku. Je?li ta drona zniknie (wybuchnie lub schowasz do dronebay), to co atakowa?o t? dron?, czyli wszystko, przenosi swój atak na Ciebie. To raczej nie jest normalne zachowanie, bo niby dlaczego twoje "pociski" s? traktowane przez NPC inaczej ni? ty?

Ellaine

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 09, 2006, 10:41:04 »
Sciaganie na siebie wszystkiego to nie bug, to sytuacja prawidlowa.
Postaw sie w miejscu tych ratow. Jestes zwyklym smiertelnikiem bez poda i klonow. Latasz sobie calymi dniami naokolo obiektu X zeby go chronic. Wpada jakis morderczy pilot kapsulowy(*) i zaczyna mordowac twoich kolegow dronami 80 km od Ciebie. Wiesz z opowiesci nielicznych ktorzy przezyli, ze jak z nimi skonczy, przyjdzie kolej na Ciebie. I co? Siedzisz tam i czekasz na rzez?
Czesto tak robia, mysla sobie naiwnie "moze nie zwroci na mnie uwagi?". Ale ci ktorzy probuja sie bronic dzieki skomasowanemu kontratakowi to wlasnie ci ktorzy maja szanse przetwac :)

*)pilot w kapsule?!?! O boze boze! Ty zeby nauczyc sie tych paru sztuczek musiales 30 lat ryzykowac zyciem i zdobywac doswiadczenie zanim zyskales status weterana i nauczyles sie skutecznie poslugiwac tym krazownikiem floty i paroma modulami EW! 8 z 10 twoich kolegow sposrod kadetow archangels nie dozylo tego etapu. A te p* sk*?!?! Nie dosc ze sa niesmiertelni, to jeszcze sztuczna inteligencja wprasowuje im w mozgi 10 razy wieksze umiejetnosci niz Twoje w czasie kiedy oni romansuja sobie przez komlink!

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 09, 2006, 10:56:46 »
Czy?by piloci Serpentis a? tak dziwnie my?leli?
Czemu to nie atakuj? tego, który im najbardziej zagra?a a tylko te ma?e, bezbronne prawie malutkie dronki? Wida? w akademii mieli dziwnych nauczycieli, którzy mówili "Walcz tylko ze s?abszym - wolniej,ale wi?cej sie nauczysz, bo d?u?ej po?yjesz". Tak... Mnie uczono, ?e mam sie pcha? nawet tam, gdzie nie mam du?ych szans na wygran?, ale wtedy trzeba z góry si? przygotowa? do ucieczki. Uczono my?lenia i przewidywania mo?liwych sytuacji i w ten sposób przygotowywania kr??ownika do walki.
Có?... odmienno?ci kulturalne s? chyba zbyt wielkie by poj?? co ta druga strona my?li...

RPG MODE OFF
Normalnie nie powinno mie? miejsce, ?e mój ship nie jest atakowany, a dronki tak. To psuje po prostu sens rozdzia?u levelu na spawny. Tym sposobem mo?na w ogóle zaproponowa?, by po??czy? wszystkie spawny z wszystkich leveli ca?ej misji w jedn? du??, czerwon? kupe, która ju? czeka na Ciebei dok?adnie 5km, gdzie brama do DeadSpace Ci? wyrzuci.

Ellaine

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 09, 2006, 11:18:06 »
rpg off
rzeczywiscie atakowanie dron a nie statku jest glupie.
Powinno byc tak, ze wiekszosc grup probuje prowadzic skoordynowany atak, tylko nieliczne zostaja bronic jakichs punktow. W tym systemie itak osobne grupy maja sens, szczegolnie jesli robi misje kilku graczy, bo sa opcje taktyczne - zasuwac full speed do jednej grupy i rozwalic ja szybko oddalajac sie od pozostalych a potem nastepne, albo rozdzielic sie i kazdy bierze po grupie starajac sie nie dopuscic do tego by gruopy sie polaczyly i skonczentrowaly ogien na jednym graczu.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2006, 11:27:22 »
No có?, zobaczymy co mi CCP odpowie na moj? petycje o zwrot shipa :) Bardzo mnie to ciekawi, bo jak dla mnie jest to bug jaki? i tyle. Kto? tez tak uwa?a?

WolfSimon

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 09, 2006, 12:33:19 »
Dziwne, ja uzywam dron i nikt mi si? na nie nie rzuca... Prawda, ?e wypuszczam je dopiero wtedy, gdy ju? wszyscy atakuj?cy s? z agrowani na mnie...

pc5

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 09, 2006, 13:34:57 »
Cytat: "Sir Falo"
No, to misje uda?o mi sie sko?czy?, w?a?nie dzi?ki biedronkom. Jedyna róznica to taka, ?e misja zako?czy?a si? w jaju i utrat? standinga. Max uber tank (86% resista na kin i ther). Level drugi, guritasy. Po wypuszczeniu small dronek do ?ci?gni?cia 4 frejek (web/scrambl), min??a chwila po czym jedna z nich pad?a i ca?y poziom si? mn? zainteresowa?. Zanim zd??y?em zabi? jedn? freje (w sumie 6 nowych przylecia?o Veteranów) small dronkami (czyli zero problemu trafienia maj?), uda?o mi si? tylko uruchomi? system automatyczneg katapultowania z wybuchaj?cego statku, którego warp drive zosta? kompletnie zablokowany.

No, tak?e pogratulujmy CCP za kolejnego buga z dronami (poza tym, ?e sie ci?gle blokuj?), których u?ywa? nie mo?na, bo ?ciaga si? na siebie wszystko. Co ciekawe, w plexie wygl?da to ciekawiej i ?atwiej.


To nie bug i shipa raczej Ci nie zwróc?. Trzeba wiedzie?, ?e dronki wywo?uj? agro, poniewa? czasami maj? sk?onno?ci do atakowania innych grup NPCów. Po prost trzeba umie? je u?ywa?.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 09, 2006, 14:23:48 »
Aaa, no to ja wiem, ze maja tak? sk?onno??, ale je?li nie mam laga, a nie mam, to wywo?uje im komendy tak samo szybko jak si? u?ywaj cloaka na covercie przy starcie w systemie, czyli zanim statek zareaguje na pierwszy kierunek lotu. Zmiana celu dla dronek nast?puje zanim peknie atakowany ship, tak?e to nie dronki atakuj? NPC na misji, ale odwrotnie. I to jest bez sensu moim zdaniem.
I to mam sprawdzone ju?. Teraz poczekam na odpowied?.
Jest to bug i tyle. Je?li nie jest to bug to w ten sam sposób powinny reagowa? NPC na defendery, missle, torpedy, kulki z raili, blasterów, projectli i autocanonów. Drony w ko?cu to "trzecia forma czego? czym si? strzela".

PC5 -> Kocham dronki i u?yawm je od pocz?tku jak gram w EVE :) Ju? si? zd??y?em troszk? nauczy? o nich, ale to by?o serio mniej typowe.

P.S.
Chyba ju? ponad 3 lata w przestrzeni kosmicznej zaczyna zmieniac postrzeganie tego co sprawiedliwe a co nie...

Linu

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 09, 2006, 16:25:22 »
Cytat: "Sir Falo"
Drony w ko?cu to "trzecia forma czego? czym si? strzela".

No nie wydaje mi sie... Drony to male statki sa, dawniej pilotowane przez ludzi a obecnie obslugiwane przez zbugowana AI, a nie pociski pedzace z predkosciami bliskimi swiatlu....

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 09, 2006, 18:06:49 »
Jej Linu, ju? by?a kiedy? dyskusja zwi?zana z "realizmem EVE". Wiadomo,?e drony s? zbugowane ju? od wieeelu miesi?cy. I to te? nie jest dobre ich zachowanie :)

pc5

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 09, 2006, 19:46:03 »
Cytat: "Sir Falo"
Aaa, no to ja wiem, ze maja tak? sk?onno??, ale je?li nie mam laga, a nie mam, to wywo?uje im komendy tak samo szybko jak si? u?ywaj cloaka na covercie przy starcie w systemie, czyli zanim statek zareaguje na pierwszy kierunek lotu. Zmiana celu dla dronek nast?puje zanim peknie atakowany ship, tak?e to nie dronki atakuj? NPC na misji, ale odwrotnie. I to jest bez sensu moim zdaniem.
I to mam sprawdzone ju?. Teraz poczekam na odpowied?.
Jest to bug i tyle. Je?li nie jest to bug to w ten sam sposób powinny reagowa? NPC na defendery, missle, torpedy, kulki z raili, blasterów, projectli i autocanonów. Drony w ko?cu to "trzecia forma czego? czym si? strzela".

PC5 -> Kocham dronki i u?yawm je od pocz?tku jak gram w EVE :) Ju? si? zd??y?em troszk? nauczy? o nich, ale to by?o serio mniej typowe.

P.S.
Chyba ju? ponad 3 lata w przestrzeni kosmicznej zaczyna zmieniac postrzeganie tego co sprawiedliwe a co nie...


No to masz nowo?? po 3 latach. I ta misja nie jest specyficzna, poniewa? spotka?em si? ju? parokrotnie z podobnym zjawiskiem. A game masterzy znowu Ci? olej? bo dla nich to nawet feature mo?e by?.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 10, 2006, 09:45:17 »
Tia, najpewniej olecj? albo napisz?, ?e tego nie ma w logach :/ (a w logach maj? wszystko co tylko jest mozliwe, ale my tego nie wiemy na 100%).
PC5 A ja nie mówi? przecie?, ?e ta konkretna misja jest specyficzna. Chodzi mi g?ównie o sam sens, a raczej bezsens takiej sytuacji jak ta. W ko?cu jakim cudem scout dronki s? w stanie zlockowa? targety 120km oddalone, gyd ja w BSie moge na 97?
A z reszt?, nie wazne :) Jakbym straci? carriera z takiego powodu oooo, to by?bym bardziej z?y ;)

pc5

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 11, 2006, 23:18:54 »
Cytat: "Sir Falo"
Chodzi mi g?ównie o sam sens, a raczej bezsens takiej sytuacji jak ta. W ko?cu jakim cudem scout dronki s? w stanie zlockowa? targety 120km oddalone, gyd ja w BSie moge na 97?


Walka z wiatrakami - czyt. uroki EVE.

Linu

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 12, 2006, 09:33:35 »
Cytat: "Sir Falo"
Jej Linu, ju? by?a kiedy? dyskusja zwi?zana z "realizmem EVE". Wiadomo,?e drony s? zbugowane ju? od wieeelu miesi?cy. I to te? nie jest dobre ich zachowanie :)

A czy ja tutaj o realizmie mowie? Dronki sa zbugowane i to wiadomo od zawsze.  (Nawet nie poddaje tego dyskusji)

pc5

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 14, 2006, 13:36:09 »
Cytat: "Linu"
Cytat: "Sir Falo"
Jej Linu, ju? by?a kiedy? dyskusja zwi?zana z "realizmem EVE". Wiadomo,?e drony s? zbugowane ju? od wieeelu miesi?cy. I to te? nie jest dobre ich zachowanie :)

A czy ja tutaj o realizmie mowie? Dronki sa zbugowane i to wiadomo od zawsze.  (Nawet nie poddaje tego dyskusji)


A ja ostatnio mam inny bug (raczej feature). Powiedzmy mam 2 BSy w zasiegu dron, jeden 40km, drugi 60km. Posylam dronki na tego na 40km to dolatuja do celu i albo czesc zmienia cel i leci na inne shipy wrogie albo wszystkie leca na BSa na 60km... Paranoja.

Remx

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 14, 2006, 17:19:45 »
cos podobnego raz mnialem ze poscilem na jeden ship dronki a one polecialy na inny ktory lecial obok :) i musialem ze 2-3 razy wydac komede by zatakoaly tego ktorego chcialem :)

Ichneumon

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 14, 2006, 17:23:28 »
dziwne jedyny bug z dronami jaki ja mam to jak drony nie chca wrócic i wisza 2km za mn? ale to sie dzieje tylko jak bylem zwebowany i podczas rozpedzania sie kaze im wracac

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 15, 2006, 10:25:34 »
Mi sie to dzieje bardzo cz?sto - i o dziwo cz??ciej z small/med ni? heavy. Gdy poprawi? w ko?cu drony wtedy bedzie mo?na w ko?cu zrobi? wspomniaj? misje samemu :>

Szczutek

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 20, 2006, 15:42:49 »
Ta misja akurat jest jedna z misji zbugowanych.
Na oficjalnym forum jest dzial misje, ale widze ze niewiele osob go czyta. Wypuszczenie dron w Worlds Collide na tym stagu oznacza wziecie na klate calego agro. Jest jeszcze pare misji "dronowo-zbugowanych". Zyjcie z tym;)
Cerberus 4TW

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 20, 2006, 15:53:33 »
Na oficjalnym jest tyle postów, ?e na czytanie czasu brakuje wi?c... drog? najprostrzego lenistwa-nie czytam :) Ale dobrze wiedzie?, ?e misja zbugowana jest ;) Póki co ZSRR mi nie odpowiedzia?o w ogóle-cholera to jak to by?o z t? obs?uga klienta? Ile to dni maj?? :D

wolverine5pl

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 20, 2006, 16:00:55 »
To ze jest bug z dronami to kazdy wie z CCP wlacznie, i nie tylko w tej misji wystepuje.
I napewno z tego powodu ci shipa nie zwroca:)

A tak pozatym to jedna z latwiejszych misji, tyle ze trzeba wiedziec jak ja zrobic.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 20, 2006, 17:29:47 »
Zwróc? czy nie, ale odpowiedzie? by mogli po ponad tygodniu czy juz nawet dwóch...

wolverine5pl

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 20, 2006, 17:34:45 »
Cytat: "Sir Falo"
Zwróc? czy nie, ale odpowiedzie? by mogli po ponad tygodniu czy juz nawet dwóch...

Z nimi trzeba ostro:P Jak po tygodniu nie odpisza to dodajesz zapytanie to tego co napisales wczesniej, i tak co pare dni az odpowiedza:)

pc5

  • Gość
Worlds Collide - Guristas Pirates & Serpentis and Megas
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 20, 2006, 19:00:38 »
Cytat: "wolverine5pl"
Cytat: "Sir Falo"
Zwróc? czy nie, ale odpowiedzie? by mogli po ponad tygodniu czy juz nawet dwóch...

Z nimi trzeba ostro:P Jak po tygodniu nie odpisza to dodajesz zapytanie to tego co napisales wczesniej, i tak co pare dni az odpowiedza:)


A potem sie dowiesz ze maja Cie w d... z Twoim Domi.