Autor Wątek: Loyality Points  (Przeczytany 3572 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

WolfSimon

  • Gość
Loyality Points
« dnia: Maj 17, 2006, 13:17:44 »
WYDAJE mi si?, ?e gdzie? tu wyczyta?em, zdaje si? Dormio pisa?, ?e dobry agent lev 4 daje przeci?tnie 11k LP za misj? i ciekaw jestem jak u cholery co? takiego osi?gn??, bo mam agenta lev4 Q=13, standing to corpa 8, troch? w skillach socialnych (wszystko na lev2) i najwy?sza oferta jak? dosta?em to 3500LP za Angel extravaganza...
Dobrze wyczyta?em, czy tylko mi si? WYDAJE? A jak dobrze to jak to osi?gn?c?

roofi

  • Gość
Re: Loyality Points
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 17, 2006, 13:26:47 »
Cytat: "WolfSimon"
WYDAJE mi si?, ?e gdzie? tu wyczyta?em, zdaje si? Dormio pisa?, ?e dobry agent lev 4 daje przeci?tnie 11k LP za misj? i ciekaw jestem jak u cholery co? takiego osi?gn??, bo mam agenta lev4 Q=13, standing to corpa 8, troch? w skillach socialnych (wszystko na lev2) i najwy?sza oferta jak? dosta?em to 3500LP za Angel extravaganza...
Dobrze wyczyta?em, czy tylko mi si? WYDAJE? A jak dobrze to jak to osi?gn?c?


jak ja robi?em jeszcze misje, agent lvl 4 Q 18 (efektywne 28 ) RSS(ylandki), mój standing do RSS by? wi?kszy ni? 8,0, nie mia?em nic w socjal skilach, 6 albo 7 pkt charyzmy i za angel extravaganze dostawa?em 4200 LP

Ichneumon

  • Gość
Loyality Points
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 17, 2006, 14:41:29 »
sa takie skille jak military connections itp one dodaja 5% LP od agentów danego typu i maja x1 wiec szybko sie je robi ale kosztuja okolo 100m

Kamoris

  • Gość
Loyality Points
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 17, 2006, 15:45:40 »
Oprocz skilli dodatkowych jak wlasnie military connections warto poszukac agenta w low secu daje o wiele lepsze oferty lp niz jego odpowiednik w hi sec.

enderpl

  • Gość
Loyality Points
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2006, 15:48:33 »
w zyciu wiecej niz 5k lp nie dostalem, a mam wszystkie sociale na 4 wyciagniete, lacznie z tymi tylko do danych agentow...

Kamoris

  • Gość
Loyality Points
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2006, 17:54:01 »
A ja dostajem za 5,5 lp bez zadnych wysrubowanych i drogich skilli :P
takze ze skillami dobrymi to pewnie cos kolo 8lp mozna za misje wyciagnac

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Loyality Points
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2006, 11:48:20 »
dla expert distribution, dla agenta lvl4 q20 (jest chyba jeden w U4 w syndicate) za jedna misje lvl4 dostajesz nawet 11000 punktow. Niestety mialem duze problemy z robieniem misji dla niego solo.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Asmodeus

  • Gość
Loyality Points
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2006, 08:19:39 »
Wazne jest aby agent byl low-sec (albo jak najblizej 0,0 jak to tylko mozliwe.

Przyklad: agent lvl4 q 20 w 1.0 daje okolo 3k LP za angel extra.
Agent lvl4 q16 w 0.5 daje okolo 5,5k LP (to moj ulubieniec :D)

W 0.4 bylo to okolo 5.5-6k lp

Do tego dochodza skille z grupy "connections" (military itp) - daja 5% na level. A niektore podgrupy (jak np. Internal security) moga dostawac bonusy z 2 ksiazek - efektywnie dajac +50% LP (albo bylo to 10% na lvl i +100% - terz nie pamietam)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Loyality Points
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2006, 11:52:05 »
Ju? odpowiadam... mój ostatni "wyczyn" to co? ponad 6k LP za misj?. Misja ewidentnie nie solowa ("Worlds Collide"). Agent: Anteson Ranchel lvl4Q6 w Reblier.
Moje obecne skille to:
lvl1: Criminal Connections
lvl3: Connections, Diplomacy, Fast Talk, Negotiation, Political Connections
lvl4: Social
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Loyality Points
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2006, 12:51:05 »
Cytat: "Dormio"
Ju? odpowiadam... mój ostatni "wyczyn" to co? ponad 6k LP za misj?. Misja ewidentnie nie solowa ("Worlds Collide").


Z tym "nie solowa" to bym nie przesadza? :) znam ludzi, którzy robi? j? spokojnie solo :D (ma?y tips - potrzebny jest AB... a i jeszcze jedno: gate'y nie maj? locka przy istniej?cych npcach)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Locutus

  • Gość
Loyality Points
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 31, 2006, 19:03:23 »
Nie solowa bo za dlugo by sie robilo ale jak sie zbierzre kilka osob to wszystko znika w mgnieniu oka ;)