Autor Wątek: Kupi? posta?  (Przeczytany 6036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pc5

  • Gość
Kupi? posta?
« dnia: Maj 15, 2006, 11:11:45 »
Hej,
Je?eli kto? ma jak?? posta? do sprzedania to prosz? o info, mo?e kupi?. P?ac? iskami lub w innej materialnej formie materialnej - w grze oczywi?cie ;) Szczegó?owe info prosze na priv. Szukam jakiego? alta :)

Pozdr.

Po edicie chyba jest ok ;) Za iski mo?na kupowa? postacie.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Kupi? posta?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2006, 13:41:13 »
Poki jeszcze ADMIN tego nie zdjal... to Ci odpowiem,
zebys na e-bay zerknal... tam sporo roznych jest do wziecia,
od tanich noobowatych do calkiem fajnych (ostatnio cos za 900eur widzialem) :P

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Kupi? posta?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2006, 19:52:25 »
Cytat: "tok_72"
Poki jeszcze ADMIN tego nie zdjal... to Ci odpowiem,
zebys na e-bay zerknal... tam sporo roznych jest do wziecia,
od tanich noobowatych do calkiem fajnych (ostatnio cos za 900eur widzialem) :P

Ale PC5 chce kupic sa iski czyli w legalnej formie dozwolonej przez CCP  8)

PC5 zajrzyj na oficjlne forum tam czesto sa oglaszane licytacje charów za iski wlasnie  :roll:

Viper

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2006, 22:32:16 »
A ja sprzedam ... Kilogram ziemniakow ;]

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Kupi? posta?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2006, 10:44:59 »
Cytat: "Viper"
A ja sprzedam ... Kilogram ziemniakow ;]

Na wódk? si? zdaj??
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


pc5

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2006, 12:49:08 »
Dobra, CHWILOWO nieaktualne, bo 5 kont to ju? troche przesada.  :lol: Jak tylko b?d? mia? iski to znowu pomy?l?. Oferty dalej przyjmuj? ;)

Nie, nie gram na tych kontach - to jest hodowla na ubój  :twisted:

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Kupi? posta?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2006, 13:39:27 »
Cytat: "pc5"
Dobra, CHWILOWO nieaktualne, bo 5 kont to ju? troche przesada.  :lol: Jak tylko b?d? mia? iski to znowu pomy?l?. Oferty dalej przyjmuj? ;)

Nie, nie gram na tych kontach - to jest hodowla na ubój  :twisted:


No kurwa takich to si? powinno wystrzela?.
Bez jaj. Nie wstyd Ci?
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Goomich

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2006, 13:47:33 »
Cytat: "influencer"
Cytat: "Viper"
A ja sprzedam ... Kilogram ziemniakow ;]

Na wódk? si? zdaj??


jak wyd?ubiesz bieDRONKI ze ?rodka, to czemu nie. ;)

partridge

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2006, 16:22:50 »
Po chuj na Ebayu wejdz po porstu na forum EVE-Online tam masz market widzialem od cholery postaci za ISK'i... nie wiem tylko czy wymagany jest character transfer czy daja Ci cale konto.

regis

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2006, 20:23:34 »
char transfer na koszt sprzedajacego przewaznie

pc5

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 17, 2006, 00:51:11 »
Cytat: "influencer"
Cytat: "pc5"
Dobra, CHWILOWO nieaktualne, bo 5 kont to ju? troche przesada.  :lol: Jak tylko b?d? mia? iski to znowu pomy?l?. Oferty dalej przyjmuj? ;)

Nie, nie gram na tych kontach - to jest hodowla na ubój  :twisted:


No %@#&! takich to si? powinno wystrzela?.
Bez jaj. Nie wstyd Ci?


A czego ma mi by? wstyd? Tego, ?e zarabiam kase na PvP? Z czego? trzeba ?y?, veld nie wystarcza.

A zreszt? po o ja si? t?umacze  :roll:

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Kupi? posta?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 17, 2006, 10:50:32 »
S?ucham?
RPG - dobre sobie...
Tak si? pvpowcy denerwuj?, ?e im si? gr? psuje przez wysokie ceny t2, a jak wida? sami psuj? balans gry... :)
OK - Wszyscy psuj? w ten sposób, ale to nikogo nie t?umaczy ;)

No nic, mo?e jestem naiwynym idealist? ale to nie znaczy, ?e zmieni? zdanie  :twisted:
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Level

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 17, 2006, 11:21:15 »
mo?e i to offtopic albo nieprawid?owy temat ale pytanie nooba:P:
na czym mia?oby polega? to psucie gry przez kupowanie uber charaterów pod PVP i ten ubój, czy nie na tym, ?eby trzepa? nimi kas? przez zabijanie luda na pvp i zbieraniu ?upów :?:  (bez ?miechów prosz?.. powag?... :roll:  )

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Kupi? posta?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 17, 2006, 11:41:57 »
Cytat: "Level"
mo?e i to offtopic albo nieprawid?owy temat ale pytanie nooba:P:
na czym mia?oby polega? to psucie gry przez kupowanie uber charaterów pod PVP i ten ubój, czy nie na tym, ?eby trzepa? nimi kas? przez zabijanie luda na pvp i zbieraniu ?upów :?:  (bez ?miechów prosz?.. powag?... :roll:  )

Kilka rzeczy:
Kupowanie wykoksowanych postaci przez noobów - ogólnie ci??ko takiego nooba spotka?, ale jak ju? to bywa to strasznie irytuj?ce...

Posiadanie przez jednego gracza dwóch, lub wi?cej rozwini?tych postaci.
Np jedna do pvp, a druga do produkcji. Wtedy taki gracz sam sobie produkuje ammo itp i nie kupuje ich z rynku, czyli np ode mnie hehe. Z drugiej strony jak chc? z nim powojowa? (z tym drugim characterem - do pvp), to na d?u?sz? met? nie mam szans, bo jego b?dzie sta? na tracenie statków i implantów - mnie ju? nie bardzo.

Poza tym to si? w ogóle k?óci z zasadami gier rpg - niepisanymi zasadami.
To tak jakby? gra? dwoma postaciami jednocze?nie podczas "papierowej" sesji rpg.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Ellaine

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 17, 2006, 12:21:16 »
Moj alt prowadzi Ars Magike i ciagle namawia ludzi do grania kilkoma postaciami i malo kto chce ;)

Roznica jest tka, ze jak ktos chce grac w Eve dwoma postaciami, placi dwa abonamenty. Jak chce pietnastoma, placi pietnascie. Dlatego nie mozna sie za bardzo etycznie czepic takich ludzi - placa oni na pensje dla GMow i programistow, ktorzy pracuja i na moja rozrywke. Skoro placi, niech ma ta przewage, z Bogiem.

pc5

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2006, 18:34:43 »
Ubój = pó?niejsze odsprzedanie. ?mieszny topic si? zrobil  :lol:

WolfSimon

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 18, 2006, 07:59:00 »
Cytat: "pc5"
Ubój = pó?niejsze odsprzedanie. ?mieszny topic si? zrobil  :lol:


Oj tam, koliduje to z zasad? RPG i st?d afera, ale tam gdzie si? p?aci za granie lub gdzie w tle przewracaj? si? prawdziwe pieni?dze, nie b?dzie nigdy dobrego RPG...
Nie ma o co kruszy? kopii.
A tak z ciekawo?ci, kiedy nast?puje ubój? Po wytrenowaniu okre?lonych skilli czy jak?

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Kupi? posta?
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 18, 2006, 08:28:31 »
Cytat: "WolfSimon"
A tak z ciekawo?ci, kiedy nast?puje ubój? Po wytrenowaniu okre?lonych skilli czy jak?


No jak kiedy? wtedy jak osi?gnie odpowiedni? wag? - no chyba, ?e ma by? ciel?cinka :D
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Kupi? posta?
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 18, 2006, 10:27:53 »
Cytat: "WolfSimon"
Cytat: "pc5"
Ubój = pó?niejsze odsprzedanie. ?mieszny topic si? zrobil  :lol:


Oj tam, koliduje to z zasad? RPG i st?d afera....


Moim zdaniem, nie do konca koliduje z RPG... skoro koszt postaci to tylko ISK'i... mozna to traktowac na zasadzie, za PC5 jest "nauczycielem" tych dodatkowych postaci... a one szkola sie pod jego nadzorem... a za szkolenia jak to w zyciu bywa, trzeba placic :P :roll:

WolfSimon

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 18, 2006, 11:56:32 »
Owszem, tylko problem polega na tym, ?e prowadzi je jedna i ta sama osoba. W RPG sprawa polega na uto?samianiu si? ze swoj? postaci?, a ci??ko to zrobi? na równych prawach dla wszystkich ilu?tam postaci, no chyba ?e ma si? schizofreni? :D

Ellaine

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 18, 2006, 12:35:09 »
Jak sie gra w cybera i postaci gina w tempie kilka na sesje, to tez jest praktycznie multipostaciowosc.
W Ars Magice posiadanie wielu postaci (mag, companion, grogowie), z czego czesc jest wspolna dla druzyny i wymienna pomiedzy graczami (grogowie), jest zalozeniem systemu.
A kazdy MG musi panowac nad calym stadem NPCow w miare symultanicznie. Czyli ogolnie wielopostaciowosc sie zdaza i jest do pociagniecia, poprostu gracz musi bardziej zorientowac sie na calosciowa historie i obiektywna ocene motywacji i sposobu myslnia postaci, mniej na wczucie sie, identyfikacje i walke o sukces jednego ludzika.

A w MMORPGu dla mnie jednostka jest platne konto. Co mi za roznica, czy za dwoma kontami stoi jedna osoba, dwie czy moze osiem, bo siedza w kafejce i sie naradzaja nad kazda decyzja?
Moje jedno platne konto ma rowne szanse z innymi pojedynczymi platnymi kontami. Na mnie jedna wypada dwoje graczy i to przegiecie w druga strone tez jakos niczego wedlug mnie nie zakluca :)

pc5

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2006, 13:26:32 »
Ech, ju? gdzie? pisa?em, ?e podziwiam Was za wyobra?nie do RPG... Jak kto? b?dzie kiedy? potrzebowa? pilota do dreda/carriera lub innego specjalisty to pogadamy. Moim zdaniem postacie z gry s? jak itemy z marketu, tylko nie wszyscy o tym wiedza i nie wszystkim sie to podoba.

Goomich

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 18, 2006, 14:12:30 »
Cytat: "pc5"
Moim zdaniem postacie z gry s? jak itemy z marketu, tylko nie wszyscy o tym wiedza i nie wszystkim sie to podoba.


Handlarz niewolników.  :twisted:

Ellaine

  • Gość
Kupi? posta?
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 18, 2006, 15:03:49 »
Jak itemy z marketu sa jedynie postacie (minmatarskich i nie tylko) niewolnikow.

Wolne osoby jak np ja, to cos zupelnie innego.

Inaczej - sa postaci ktore sa oczkiem w glowie swoich graczy. Te postaci sa przy okazji bytem reprezentatywnym, jesli sie odpowiednio nimi gra. Tzn - to postac buduje sobie renome i slawe, to postac jest zapamietywana przez innych graczy.
Jesli spotykam kolezanke z korporacji Ostine, to postrzegam jako;
Ostine;
Zbuntowana Amarrke ktora wbrew rodzinie i spoleczenstwu uwolnila, porwala i zwiazala sie ze swoja niewolnica Auror? w podwojnie potepianym (bo z niewolnikiem i bo homoseksualnym) zwiazku.
Osobe ktora od poczatkow mojej kariery imponuje mi obrotnoscia i zarobkami i od ktorej ucze sie zbijac kase.
Szefowa projektu "zbieramy wszystkie skille do produkcji itemow COSMOS", ktory jest swoja droga calkiem fajny.
Kobiete z ktora razem latalam na rozniaste misje, razem walczylysmy, tracilysmy statki i odnosilysmy male zwyciestwa.
Kobiete ktora zainwestowala 700 milionow w moje poczatki biznesu.
Itd itp.
A nie jako;
Jakiegos kogos z Norwegii kto sobie pstryka.

A wynika to z tego, ze znam Ostine a nie znam jakiegostam norwega o nieokreslonej plci i wieku. Imie, wyglad, zachowanie i opis postaci sa rzeczami wewnatrzgrowymi ktore sie zapamietuje. A tozsamosc gracza jest ukryta.

A alty ktorymi sie poprostu wykonuje jakies zasania traktuje jako niewolnikow lub pracownikow postaci :)
Tak tez sie pzredstawiam jesli wogole wypowiadam sie ustami tychze.