Autor Wątek: Grafika  (Przeczytany 3009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Grafika
« dnia: Maj 06, 2006, 02:40:02 »
Witam
zaczo?em grac od dzisiaj  ale mam jeden bardzo  powazny problem: tekst w grze mi sie zamazuje co mi uniemozliwia gre
czy  ktos moglby pomoc?

pticu

  • Gość
Grafika
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2006, 09:48:37 »
jaki masz sprzet

Big Jack

  • Gość
Grafika
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2006, 10:36:48 »
Zakladam proncie pana ze twoja karta graficzna jest nie kompatybina z gra pod tytulem EVE-ONLINE. Moge sie taze domyslac iz jest to "laptopowy" S3.

Sugerowana solucja:
krok 1: otworz okno
krok 2: zlap laptopa
krok 3: zamaszystym ruchem obu ramion wyrzuc to cos za wczesniej otwarte okno

 :twisted: tak mala nutka ace'ika tutaj sie wkradla

Spiky

  • Gość
Grafika
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2006, 11:53:22 »
Hmmm kiedys byl taki suwak do regulowania ostrosci tekstu... ale dawno juz nie mialem z tym klopotow a i suwak gdzies zniknal... nawet nie iwem kiedy...

Locutus

  • Gość
Grafika
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 06, 2006, 11:54:57 »
Je?li grafike masz S3 jak?? to ?ci?gnij najnowsze sterowniki, pomaga przynajmniej je?li chodzi o czcionk? ( mam takiego kompa w pracy, u?ywam do zmiany skilli jak mi sie w domu zapomni - do niczego wi?cej sie nie nadaje ). Gra? , raczej nie pograsz

roofi

  • Gość
Grafika
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 06, 2006, 12:37:12 »
Cytat: "Big Jack"
Zakladam proncie pana ze twoja karta graficzna jest nie kompatybina z gra pod tytulem EVE-ONLINE. Moge sie taze domyslac iz jest to "laptopowy" S3.

Sugerowana solucja:
krok 1: otworz okno
krok 2: zlap laptopa
krok 3: zamaszystym ruchem obu ramion wyrzuc to cos za wczesniej otwarte okno

 :twisted: tak mala nutka ace'ika tutaj sie wkradla


wcze?niej upewnij si? koniecznie ?e jeste? na najwy?szym z mo?liwych pi?tr domu/bloku  :evil:

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Grafika
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2006, 16:32:45 »
moj komp:
duron 998mhz
geforce 2 mx 64mb
512 mb ram

ps co to jest to S3?

InSiDe

  • Gość
Grafika
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2006, 18:11:31 »
.   Pewnie z jakich? powodów masz przeskalowan? grafik?. Czy nie masz przypadkiem monitora LCD? Je?li tak, to upewnij si? ?e gra idzie Ci w natywnej jego rozdzielczo?ci. Czy nie masz w??czonego skalowania (rozci?gania obrazku) do 16:9 (jesli masz monitor szorokok?tny).
.   Je?li to CRT to niestety, niewiele zrobisz. Kiepski kineskop - tyle (chyba, ?e inni maj? jakie? rady, jak si? na CRT nie znam).

.   Do dwóch panów poni?ej, kiedy Wy ostatnio widzieli?cie jakie? komputery przeno?ne, co? A nie mam ani ?adnego Alienware'a kosmicznego a FS z X700 odstraszy? mnie technik? wykonania.
.   Mo?e to kiepskie przywitanie si? z gronem, ale cholera, kiedy? bardziej si? szanowa?o zasad? zachowania energii. Nie mam nic konstruktywnego do powiedznia, to siedz? cicho.

.   Przy okazji (jak ju? wspomnia?em) witam wszystkich.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Grafika
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 06, 2006, 19:20:04 »
ok juz problemu nie mam, zainstalowalem sobie najnowsze sterowniki i wszystko jest ok