Autor Wątek: Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??  (Przeczytany 5042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

qlko

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« dnia: Kwiecień 20, 2006, 21:03:25 »
Jak to jest z otrzymywaniem kodów za kas? z gry??

Czy móg?by mi kto? obja?ni? krok po kroku, do kogo mam sie zwróci? by zakupi? kod za te 150 czy 200 ml??
To jedyna mo?liwo?? dla mnie, bo stawka 60 z? za miesi?c to dla mnie niestety za du?o.  :(  :(  :(  (mo?e kiedy?....)

Aha i gram na trialu (mam nadziej? ?e to w niczym nie przeszkadza)

 :lol:  :lol:  :lol: Z góry dzi?ki  :lol:  :lol:  :lol:


Aha i czy kto? mo?e mi wyt?umaczy? najlepsz? strategi? rozwoju krok po kroku?? (tak ?ebym móg? jak najszybciej p?aci? bez problemu t? stawk?)
Prosz? bez skrótów i niezrozumia?ych s?ówek

Jestem NOOBEM wi?c prosz? mówcie jak do NOOBA!!!

LosBekoczoS

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2006, 21:21:15 »
Niema jednej drogi skrotowej  itp prawda jest taka ze placic tc za konto mozna jak sie wezmie czlowiek naprawde do roboty. Robiac normalny rozwoj postaci trenujac lerningi a przy okazij majac skile na crusy jestes wstanie na misjach lvl 2 zrobic kolo 20-30 no nawet i 40mln dziennie co jak latwo wyliczyc doprowadza ze po 2-3 tygodniach jestes wstanie miec juz na TC. Problem w tym ze trzeba wykupic 1 miesiac normalnie bo raczej ciezko bedzie ci na tc zarobic od poczatku samemu.

qlko

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2006, 21:40:37 »
to akurat nie jest problem, bo mam kilku kolegów i zapewne znajd? sponsora na pierwszy miesi?c + pomoc w cash na jak najszybsze rozwini?cie ekonomii.

Megamas

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 21, 2006, 07:39:16 »
zrobic skile pod industriala i cargo extendery oraz z serii trade i latac latac latac, spisywac ceny w roznych regionach, orientowac sie jakie NPCe lataja na danym regionie i co typowego dropia i tam cos skupic, wywiezc i sprzedac gdzies gdzie brak produktow a jest zapotrzebowanie, w miedzyczasie skilowac pod industriale tech2 a potem mozna sie wynajmowac np jako zbieracz do kompleksow

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 21, 2006, 08:17:52 »
Nienienie, zajmowanie sie handlem jest zle.

redbart

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 21, 2006, 09:35:04 »
Ellaine, mam dla Ciebie pomys?a, bo to jedyna rzecz, która mo?e uda? si? w?a?nie spekulantom z Eve, a nie graczom strzalaj?cym. Co prawda zasz?yszane by?o, ?e istnieje ju? co? takiego, ale wydaj mi si? dla Ciebie to idealne. Bo potrafisz zainwestowa? i sprzeda? z zyskiem :).

Mianowicie za?o?y? Bank :).


Hmm ostatnio mój kumpel zarabia krocie isków, cho? lata tylko indykiem czy czym? i fregat?. Ma ch?opina, a zacz?? po mnie ju? z 300m isk :)

partridge

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2006, 09:42:58 »
OK a teraz wracajac do tematu... Nie ma wogole problemu z zakupieniem TimeCodow... za 270mil ISK masz na 3 miesiace a za 90-100 na miesiac... Wchodzisz na Forum EVE-O dzial sell orders... bierzesz pierwszego lepszego i koniec... Ostation tak kupowalem dla znajomego TC i nie ma wogole problemu.

regis

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 21, 2006, 10:48:20 »
tymbardziej ze jezeli wszystko idzie przez forum, to w razie oszustwa piszesz petycje i jakis dobry GM oddaje kase prawie od reki. Zostalem raz tak oszukany, w przeciagu pieci minut od petycji dostalem kase spowrotem, a oszust bana.

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 21, 2006, 10:59:26 »
Prowadzilam bank wewnatrz - korporacyjny, dajacy bardzo tanie kredyty. Na tamtym etapie niestety bylam biedna jak mysz koscielna i bank sie nie rozkrecil, bo mial za maly fundusz zeby ktos chcial brac w nim kredyt.

Teraz mam bardzo dobre przebicia na handlu dzieki obeliskowi. Moge tez slicznie sterowac sobie pracochlonnoscia transportowa versus predkosc zwrotu inwestycji. (zwykle latwiej mi poczekac pare dni niz znalezc w ciagu dnia godzine na porzadne rozlokowanie towarow ktore daloby mi zwrot inwestycji prawie natychmiastowy). Gdybym dawala ludziom kredyty o takim oprocentowaniu jak mam wlasny zwrot inwestycji przy minimum latania, to itak bylyby to procenty nie do zniesienia dla przecietnego inwestora w towary  dla graczy.
Gdybym brala od inwestorow ... ale ale, ja biore pieniadze od inwestorow, wiekszosc mojego Obeliska zostala kupiona za inwestycje ludzi z korporacji :)
Industrialem na trade goods mozna zarobic zwykle jakies 2-5 milionow na przelocie, do 100 milionow na drogich towarach, ale tu jest duza i ryzaca konkurencja. Towary dla graczy moga natomiast dawac bajeczne przebicia i zajmuja zwykle malo miejsca w bagazniku i mozna w nie inwestowac wlasciwie od 100m, ale;
-trzeba niezle znac rynek
-zwykle czas obrotu jedna paczka jest dosc dlugi.
No chyba ze niwestujesz w mineraly, ale tu znowu sa straszne fluktuacje i pierdolnik i ja sie w tym nie lapie :)
Kiedy juz podbije tyle rynkow ile dam rade samodzielnie to zaloze albo bank oraz korporacje czysto kupiecka, zeby trzymac lapy na jeszcze wiekszej ilosci towarow i transakcji :D

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 21, 2006, 11:11:48 »
Konkurencja nie ?pi  :twisted:
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Ellaine

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 21, 2006, 11:54:14 »
No konkurencja jest straaaaszna, wszedobylska, wszechogarniajaca, i o niebo bogatsza ode mnie. Znalezienie dziur w rynku ktore moge sie wcisnac swoim malym obeliskiem wymaga ode mnie ciaglego latania shuttlem (wkrotce interceptorem) od regionu do regionu i sporzadzania jakis megaton notatek, bookmarkow i excelowych arkuszy a do tego pilnowania ciagle by nikt mi sie nie wpieprzal i zarzynania go jesli to robi (market nuki ucze sie robic). W tym caly PvPowy urok handlu :)
Nowym kupcom jednak jest teraz raczej bardzo trudno, ja sie zalapalam na rynek w sumie w ostatniej chwili, mysle ze za miesiac juz tak bedzie wszystko pozapychane, ze nowi piloci freightenerow bez 2 miliardow na wejscie beda mogli sobie polatac ale z pusta ladownia.

Jesli zas idzie o korporacje kupiecka, to jest to w miare nietypowe rozwiazanie co daje szanse na skutecznosc. Kupcy z reguly walcza samotnie, bo rzeczywiscie, mozna dokrecic do okolo 2 miliardow dziennie na samodzielnym zasuwaniu z towarami, wlasnorecznie obejmuajc mackami swoich ofert kilkanascie regionow. Dzielenie sie chocby sptrzepem informacji z innym kupcem wydaje sie z pozoru wyrzucaniem potencjalnych pieniedzy w bloto. Ale predzej czy pozniej walimy glowa w sufit - pojedynzca osoba nie przewiezie wszystkiego, przez co wiedza o trasach ze slabszymi (na metr) towarami zostaje zmarnowana.
Ja mam natomiast zbiorek pomyslow ktore stworza piekna i cudna korporacje kupiecka zarowno pod wzgledem oplacalnosci relacji dla kazdego z uczestnikow, jak i skutecznosci w wysysaniu pieniedzy z rynku i koszeniu konkurencji. Ale to za jakies najmniej pol roku :)

Megamas

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 21, 2006, 12:41:47 »
szczerze mowiac nie jest tak zle jak piszesz... kwestia moze szczescia ale trafilem sobie w kilka produktow na obszarze okolo 15jumpow ze moge tym ciekawie dorobic w krotkim czasie, choc preferuje robic cos innego niz handel i kopanie, i jakos od miesiaca nic sie nie zmienia z zapotrzebowaniem/dostepnoscia i cenami w tych produktach i tym obszarze

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 21, 2006, 13:36:38 »
Nie bylo tak zle kiedy zaczynalam kariere kupiecka jakies pol roku temu. Nie szlo mi wtedy za dobrze, ale wynikalo to z braku doswiadczenia i notorycznego wpadania na piratow a nie z konkurencji i warunkow na rynku. Od  wejscia Red Moon Eve ma spory przyrost populacji. W ciagu dwoch miesiecy pojawilo sie ponad 20 tys stalych graczy. Jednoczesnie freightenery, ktore na poczatku byly zadkimi rodzynkami, staly sie popularnym statkiem wycieczkowym dla kadej rodziny. Tez mam sporo tras i wciaz handluje nowe, ale widze tez jak rynek za rynkiem sa porzerane przez konkurencje i zadko puszczane na wolnosc pozniej.
Kiedys naprzyklad rynek silikonu w Imperium Amarr byl takim spokojnym poletkiem ktore mozna bylo uprawiac kiedy akurat nei bylo zadnej naprawde dochodowej trasy. (zarobek na silikonie jest bowiem raczej umiarkowany).
Teraz zeby kupic silikon tanio, trzeba sie niezle nafikac, bo 2 regiony w kazdym kierunku zwykle caly jest wyskubany.
Kupcy z reguly czepiaja sie kilku produktow i szukaja nowych dopiero jak te wyeksploatuja do cna, wiec jest jeszcze pare rzecz z mniejszymi przebiciami, ktore w niektorych regionach pozostawiono w spokoju, ale sytuacja stale sie pogarsza (ja staram sie miec w tym pogarszaniu jak najwiekszy uzdial :)

Dopalacz

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 04, 2006, 10:31:06 »
hmm, jesli mo?na. Te? gram na trialu, ale znalaz?em sposób, jak doj?? do tych 100 mln nie wykupuj?c pre paida. Otoz wystarczy zak??da? jeden trial po drugim i przenosic kase z tego wcze?niejszego na nowszy. "Give money" na koncie testowym jest zablokowane, ale za to jest mo?liwo?? sprzedawania np 1 sztuki amuunicji za 9 mln ISK :).

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 04, 2006, 10:53:36 »
Jesli dysponujesz nieograniczonymi zasobami cierpliwoscie, to spoko.
A nie lepiej zamiast 300 godzin kopac mining fregata, 4 godziny porozdawac ulotki albo pomoc na budowie przez pol dnia albo zrobic strone internetowa zaprzyjaznionemu sklepikarzowi?
Na bogow, to tylko 20 euro.
A majac pierwszy miesiac aktywacji spokojnie odpalisz sobie naprzyklad dobrze wyskillowanego mining cruisera ktorym juz sobie na spokojnie te 100 milionow w kilka dni wykopiesz. A w drugim miesiacu to juz retriver jak nie covertor.

Goomich

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 04, 2006, 11:15:00 »
Cytat: "Ellaine"

A majac pierwszy miesiac aktywacji spokojnie odpalisz sobie naprzyklad dobrze wyskillowanego mining cruisera ktorym juz sobie na spokojnie te 100 milionow w kilka dni wykopiesz. A w drugim miesiacu to juz retriver jak nie covertor.


Marne szanse na covertora w drugim, czy trzecim miesiacu.

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 04, 2006, 11:38:03 »
No dobra, nie kopie to sie nie znam.
Wydaje mi sie jednak, ze rozciagajac learningi w czasie, mozna uzyskac to na czym nam najbardziej zalezy relatywnie szybko.
Napewno mozna miec mining apoca w 2-3 tygodnie :)

Goomich

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 04, 2006, 12:00:44 »
Cytat: "Ellaine"
No dobra, nie kopie to sie nie znam.
Wydaje mi sie jednak, ze rozciagajac learningi w czasie, mozna uzyskac to na czym nam najbardziej zalezy relatywnie szybko.
Napewno mozna miec mining apoca w 2-3 tygodnie :)


BSa pewnie mo?na, ale nie Covetora.

Same barki na V to 1024k punktów, a do tego astrogeologia V (768K), Industry V (256k), Mining IV i Science IV (po 45k). 2100k punktów, ?eby wsi??? do niego i kopa? Velda, bo poni?ej 0,9 byle spawn go rozwali.

Barki s? kruche jak fregaty i zwrotne jak BSy, wi?c trzeba inwestowa? w elektronik?, in?ynieri?, mechanik? i nawigacj?. Do tego dronki do obrony.

Musisz jeszcze  zwie?? to do bazy, wi?c potrzebny ci industrial.
Badger II jest bardzo dobry, a z 2. czy 3 localami bierze pó? puszki. Itek V z kompletem locali we?mie ca?? na raz. Ale to kolejny 1024k punktów. Plus galentyjskie fregaty.

Teraz "wystarczy" tylko znale?? kupca oferujacego dobr? cen? za rud?.
Bo nie op?aca si? jej rafinowac.

Ellaine

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 04, 2006, 12:13:24 »
Wystarczy dogadac sie z jakims korpem przemyslowym, ktory robi mining opy a przynajmniej dysponuje mistrzem rafinacji :)

U nas naprzyklad dziala to tak - mopy zdarzaja sie rzadko, ale ludzie sobie kopia czasem, jak wykopia 800k metrow rudy w 0.5+ to ja to zawoze tam gdzie nasz czlowiek-rafineria ma 100%, on w ciagu paru dni zwykle tam zawija i rafinuje :)
Oprocz tritu zwykle gornik moze sobie sam zawiezc mineraly tam gdzie za nie placa, trit moge zawiezc ja, masowo.
Caly system opiera sie na drobnych grzecznosciowych przyslugach, wiec gornika to z reguly nic nie kosztuje, chyba ze chce mnie i rafinerie dodatkowo zmotywowac do pospiechu :)

DragLord

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 04, 2006, 13:12:51 »
Mozna tez tluc NPC po 0.5+ z triala na triala i liczyc ze w koncu wypadnie jakis implant(y) za ktore bedziesz mogl przedluzyc konto (znajomy na drugim trialu znalazl implant wart 160M  :shock: )

Ichneumon

  • Gość
Jak to jest z p?aceniem za gr? wirtualn? cash??
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 04, 2006, 13:27:09 »
heh mi wczoraj na zwyklej misji wypadl 1x expanderek za 30m 1x za 4m 3x za 12m  jakis blasterek za 6m i pare innych smieci :D
jak ktos nie wierzy to mam screena http://84.40.150.11/eve/loot.jpg