Autor Wątek: mam problem z klijentem  (Przeczytany 5807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dark_age

  • Gość
mam problem z klijentem
« dnia: Kwiecień 06, 2006, 18:53:35 »
mam problem z klijentem niewidze zadnyh napisow w menu. widze przyciski i pola do pisania ale niewiem co i do czego s?u?y

RIPsento

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2006, 20:54:21 »
Widocznie nie wczytuj? ci si? dane z serwera. Mo?e akurat by? downtime, ale to raczej nie to. Mo?e masz jakiego? firewalla. Masz ju? za?o?one konto w Evce? Jak nic nie pomo?e proponuje przeinstalowa? Evke

jarecki

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2006, 07:26:58 »
bez wiekszej ilosci danych, np. o twoim komputerze nie bedziemy w stanie pomoc  zdiagnozowac problemu. Opisz swoja konfiguracje komputera, sprawdz jakie masz direct x, sterowniki karty, opisz dokladnie jakie sa objawy.

polecam przeczytac jak zadawac pytania.

redbart

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2006, 09:24:51 »
A co to klijent ?? Bo ja pierw musze wiedzie? o co pytasz, ?eby da? odpowied? ??

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2006, 12:11:17 »
Cytat: "redbart"
A co to klijent ?? Bo ja pierw musze wiedzie? o co pytasz, ?eby da? odpowied? ??


Xyl, jak ju? si? czepiamy, to nie pisze si? "pierw" a "najpierw"  :lol:  :lol:  :lol:
Przedwieczny.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2006, 12:27:07 »
Mo?e chcia? napisa? wpierw tylko mu si? na klawiaturze w zgubi?o ?  :twisted:
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2006, 13:15:37 »
"wpierw" jest anachronizmem nie u?ywanym we wspó?czesnym j?zyku polskim :) tak?e te? nie by?by poprawn? form? :) (podobnie jak okre?lenia nasamprzód czy nasampierw... oboj?tnie jak si? je pisze)... Podaj? za wyk?adem Bralczyka :)
 :lol:  :lol:  :lol:  8)
Przedwieczny.

redbart

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2006, 13:16:02 »
Cytat: "xarthias"
Cytat: "redbart"
A co to klijent ?? Bo ja pierw musze wiedzie? o co pytasz, ?eby da? odpowied? ??


Xyl, jak ju? si? czepiamy, to nie pisze si? "pierw" a "najpierw"  :lol:  :lol:  :lol:


Wpierw mia?o by? , zjad?o  mi literke ;P, wi?c nie tylko najpierw... hmm co jeszcze, tamto to b??d ortograficzny a to fleksyjny (chyba - sic!)

Ezachiel

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 07, 2006, 15:13:28 »
Mam identyczny objaw, pojawia sie spontanicznie z ciha pekl, z cap-bugie juz sie pogodzilem choc wkurwia jak malo co kiedy walczysz - optycznie masz 100% shield i 83% CAP a tu pac pac nagle leci ci armorek .... albo seksowny glosik informuje ze shield boster nie zadziala bo capacitor is empty ...

Zwykle na te problemy pomaga restart klienta eve.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 07, 2006, 15:19:33 »
Rób screeny i wal petycje do bughunterów.







<- Looool  :lol:  :lol:  :lol:
Przedwieczny.

WolfSimon

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 07, 2006, 15:48:31 »
To? to pospolity lag jest...

Dark_age

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 07, 2006, 16:35:49 »
no to tak mam directax9.0b gf2 32bity. a objawy sa takie niewidze ?adnyh napisów w klijencie i niewiem co mam wybrac i co gdzie w pisac:/

Dark_age

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 07, 2006, 16:39:46 »
niemo?liwe ?eby to by? lag bo próbowa?em pare razy nadzien rano wieczorem i w nocy i ca?y czas jest tak samo. mam nadzieje ze w jakis sposob uzyskam tu pomoc

Rhovana

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 07, 2006, 16:43:41 »
a jak twój komp wygl?do sprzentowo?? mo?e w tym tkwi problem??

Shkeec Umbra

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 10, 2006, 13:08:55 »
Przy próbie uruchomienia Eve na Rivce tnt2 (32 mb pami?ci) mia?em taki sam objaw... za ma?o pami?ci ?...

redbart

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2006, 13:37:40 »
Cytat: "Shkeec Umbra"
Przy próbie uruchomienia Eve na Rivce tnt2 (32 mb pami?ci) mia?em taki sam objaw... za ma?o pami?ci ?...


WOW, to tacy masochi?ci istniej?....

Shkeec Umbra

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2006, 13:56:07 »
Czyta?em ?e kto? normalnie gra na GF MX200 !:] , a ?e w pewnym miejscu dysponowa?em wolnym czasem i sztruclowym kompem ... kto by nie spróbowa? ? :twisted:  :wink:

Ellaine

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2006, 14:03:36 »
Ja gram eve (miedzy innymi) na laptopie, na ktorym karta graficzna nie ma nic wspolnego z 3d i nie ma nawet wlasnej pamieci (dzierzawi z RAMu). Jest to jakis Intelek, o ktorym specjalisci w sklepie mowili, ze napewno ale to napewno zadna gra ani grafika 3d na tym nie pojdzie, bo laptop to jest maszyna przystosowana do pracy biurowej w pociagu.

I chodzi :)

redbart

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2006, 14:27:13 »
Cytat: "Ellaine"
Ja gram eve (miedzy innymi) na laptopie, na ktorym karta graficzna nie ma nic wspolnego z 3d i nie ma nawet wlasnej pamieci (dzierzawi z RAMu). (...ciach...) bo laptop to jest maszyna przystosowana do pracy biurowej w pociagu.


WOOW, to tacy masochi?ci istniej? ;P  :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 10, 2006, 14:29:02 »
ech, gdyby na moim laptopie dalo sie evke odpalic... :roll:
To na pewno bym si? tak w pracy nie nudzi?  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2006, 14:36:23 »
Cytat: "redbart"
Cytat: "Ellaine"
Ja gram eve (miedzy innymi) na laptopie, na ktorym karta graficzna nie ma nic wspolnego z 3d i nie ma nawet wlasnej pamieci (dzierzawi z RAMu). (...ciach...) bo laptop to jest maszyna przystosowana do pracy biurowej w pociagu.

WOOW, to tacy masochi?ci istniej? ;P  :P

A co to ma wspolnego z masochizmem? Chodzi normalnie, wyglada dobrze (choc nie tak dobrze jak na normalnym komputerze). Jesli wylaczyc sie prad z laptopa to przechodzi w tryb oszczedny i grafika zaczyna sie przycinac, ale nie na tyle, zeby nie dalo sie grac.
A laptom ma wiele ciekawych dodatkowych mozliwosci, naprzyklad mozna grac w toalecie, w wannie, w lozku, w kuchni i na tarasie. Za jakis czas bede w stanie polozyc sobie leptopa na wozku i grac w czasie spaceru z dzieckiem (teraz nie mam sieci w komorce a blootooth siega mi tylko kilkanascie metrow wokol domu) :)

redbart

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 10, 2006, 14:59:48 »
I sobie bota wychodujesz, które za 8 mniej wi?cej lat mo?e klepa? Ci Iski w Eve.

Z tym masochizmem to ?artowa?em.
OBecnie u mnie s? dwie tendencje, albo lapciak za 5000, albo po prostu stary dobry deskotp za 2000, bo stwierdzam ze Laptop mi nie potrzebny.

Ostatnio te? stwierdzam, ,eve dobrze chodzi po co milepszy komp... chyba ze negine zmienia to wroce do rozwa?an.

Shkeec Umbra

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 11, 2006, 09:17:12 »
Cytat: "Ellaine"
Jest to jakis Intelek

mo?esz zdradzi? jaki Intelek ? przymierzam sie do laptusa bo toch? czasu sp?dzam poza domem , a dobrze by by?o co by Effka na tym chodzi?a...:]

redbart

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 11, 2006, 09:45:59 »
A po co ci laptop z intelkiem do kro?set, nie lepiej ati x200 albo x600 czy jaki? inny model co w laptopach montuj??

Shkeec Umbra

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 11, 2006, 10:27:09 »
przeczuwam ?e to starszy model , nie wiem czy chce wydawa? kupe kasiory na nówk?...

Ellaine

  • Gość
mam problem z klijentem
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 11, 2006, 10:27:56 »
1.Byl tani (kosztowal 2700, warty jest 3500)
2.Ma rewelacyjny monitor, technologia nazywa sie bogdajrze wxga+crystalbright, w kazdym razie jak sie widzi te ekrany obok laptopow bez tych technologii, to kolory sa duzo bardziej soczyste, kontrasty wyrazne itd. W porownaniu z tymi monitorkami, stara technologia wyswietla obraz przygaszony i szary.
3.Dzialanie eve jest efektem nieplanowanym, karta graficzna wogole nie byla rozpatraywanym parametrem (byle wyswietlalo excela)
4.Mial jakos przyzwoicie ramu i wygodna klawiature, wbudowana przyzwoita karte bezprzewodowa i blootootha, to byly rozpatrywane parametry obok ekranu i ceny.

No w kazdym razie procesor i karta graficzna nie byly brane pod uwage, jako  rzeczy nie majace znaczenia przy tym, do czego lap mial byc wykorzystywany (praca biurowa, siec, zdjecia i filmy).