Autor Wątek: Dziwny Agent  (Przeczytany 2637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marioosh

  • Gość
Dziwny Agent
« dnia: Kwiecień 03, 2006, 19:00:10 »
Ostatnio wlecialem do bazy, do której skierowano mnie z misji i zerkn??em na zakladk? agentów. W Grupy AVAIBLE TO YOU bylo trzech agentów.
Dwóch pierwszych ok, ale ten trzeci, zamiast mie? wypisane Division, level i Quality mia? napisane 'Event'. No wiem co to jest Agent Sotryline, ale event jeszcze nie spotka?em... wiecie mo?e do czego jest? aaa. a gdy chcia?em z nim pogada?, to nie chcia?. Powiedzia?, ?e musi mnie przys?a? inny pilot... wogóle nie wiem o co chodzi.

nazwy stacji nie pami?tam, ale podrózowa?em wtedy z Genesis do Everyshore i zatrzyma?em si? gdzie? po drodze na pifko.

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Dziwny Agent
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2006, 19:09:24 »
Eventy, czyli zdarzenia s? organizowane przez game masterów. S? to jakie? specjalne wydarzenia/sytuacje, które odzwierciedlaj? co si? w grze dzieje i maj? istotny wp?yw na fabu??.
Przynajmniej tak wywnioskowa?em, bo jeszcze w ?adnym nie bra?em udzia?u ;)

btw.
To dobra okazja, aby kto? co? o eventach napisa? :)
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


hallor

  • Gość
Dziwny Agent
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2006, 19:31:20 »
Ja chyba raz zrobilem taka serie.
To bylo z 6 czy 7 kurierow po calym obszarze gallenckim.

To bylo tak ze agent "startowy" dal mi misje costam przewiezc gdzies, jak dowiozlem to tam byl nastepny agent i tak kilka razy i w koncu wrocilem do startowego po zrobieniu 20 czy 30j.

Dawno takiego nie widzialem niesteety - a pierwsze 3 misje byly "important".

H.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Dziwny Agent
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2006, 23:00:59 »
Ostatnio by?y 2 eventy u gallente... jeden to ring bodaj 11 agencioków przekazuj?cych sobie ró?ne pierdo?y - latasz jako kurier, w drugim nie uda?o mi si? wzi?? udzia? bo nie znalaz?em kolejnego agenta in space... po prostu przy wskazanej bramie go nie by?o... a tak chcia?em wzi?? udzia? w wyprawie archeologicznej... :(
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Locutus

  • Gość
Dziwny Agent
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 05, 2006, 15:26:04 »
Ja raz mialem taki event kurierski ale cos sie zrypa?o , bo jak polecia?em do kolejnego agenta to mimo wykonania wszystkiego nie chcia? gada?. Odpu?ci?em sobie bo zarobek ?miesny a poza tym to by? sam pocz?tek gry.

RIPsento

  • Gość
Dziwny Agent
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2006, 20:52:04 »
Ja w?a?nie przec chwil? lata?em te misje. Nic z nich nie ma ciekawego. Jeszcze pewnie nie wszystkich agentów zlata?em ale jako? si? nie zapowiada ciekawie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Dziwny Agent
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2006, 08:57:08 »
Podobno daj? wi?kszy przyrost standingu za wykonanie misji i co wa?niejsze to s? misje, które w swoim "ci?gu" uwzgl?dniaj? wi?ksz? ilo?? korporacji - nie tylko t? od której si? zaczyna?o.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

marioosh

  • Gość
Dziwny Agent
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2006, 09:33:44 »
znalaz??m drugiego :)