Autor Wątek: Piraci - help  (Przeczytany 2908 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shkeec Umbra

  • Gość
Piraci - help
« dnia: Marzec 27, 2006, 13:16:12 »
Witam

Lata?em sobie ostatnio po systemie 0.3 co by troch? kaski na bounty i cargo zarobi? kiluj?c piratów NPC. Wszystko sz?o jak w bajce dopóki nie pojawi? si? kolo o kiepskiej reputacji (-0,98 u concorde ;] ) Kolo wpad? , zablokowa? mi warpa wyzerowa? capacitor , skroi? do po?owy i poprosi? o datek 2mln ISK :) Po mojej odpowiedzi zosta?em spodowany ...

Musze przyzna? ?e akcj? przeprowadzi? bardzo skutecznie , up?yn??o mo?e 10 sekund od momentu kiedy si? pojawi? do zablokowania mi warpa. St?d moje pytanie jak si? ustrzec przed takim zablokowaniem ? czy wystarczy jaki? targetting disruptor ? czy s? jakie? sytemy zapobiegaj?ce blokadzie warpa ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Piraci - help
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2006, 13:20:58 »
Jak to ju? by?o napisane - Warp Core Stabiliser czyli WCS... i allign oraz warp out jak kto? si? wwarpowuje do nas. Na ci??szych statkach ci??ko uzyska? instalocka, wi?c jak masz refleks to i bez wcsów odwarpujesz.
Przedwieczny.

Praxelos

  • Gość
Piraci - help
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2006, 13:21:02 »
Po pierwsze: nie lata si? po systemach ni?szych ni? 0.5 póki si? nie jest na to gotowym. Chodzi zarówno o umiej?tno?ci jak i statek i mo?liwo?ci finansowe pokrycia ewentualnych strat.

Po drugie jak si? ju? leci w lowsec, to trzeba mie?: wcs-y, umie? alignowa?, nie skaka? na autopilocie i najlepiej skombinowa? instasy na obszar gdzie zamierzamy si? bawi?.

Shkeec Umbra

  • Gość
Piraci - help
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2006, 13:32:13 »
Ad 1  Piraci NPC nie s? problemem, problemem s? piraci gracze niezale?nie od swojego poziomu zawsze mo?esz trafi? na lepszego ... :)

Ad2 ?argonowe stwierdzenia nie przynosz? noobowi za wiele pomocy ... ;) dzi?ki xarthias za wyja?nienie poj??

Ichneumon

  • Gość
Piraci - help
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2006, 13:44:33 »
Praxelos co ty pierdolisz ?? ja od w chuj czasu latam po low sec i jakos nigdy nie mialem problemow z piratami , bo albo bylem w kestrelu albo za duzy zeby ugrysc albo wogule mnie olewali i nie mam wcs'ow bo nie mam na nie miejsca ';]  a jak zakladam triala to odrazu tam lece i to w kestrelu , bez zadnych skilli itp i jakos nikt mnie nie zabija

gosc mial poprostu pecha i do tego przysnol bo zazwyczaj jak sie na npc poluje to sie w miejscu nie stoi bo sie ma smieszny statek ;] i lecisz caly czas w kierunku jakiegos punktu orientacyjnego (gwiazda , planeta itp) a jak nie musisz wiac przez npc i spokojnie ich rozwalasz to i piraci ci nie straszni bo zawsze zdazysz zwiac albo cie nie zaatakuja ;]

partridge

  • Gość
Piraci - help
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2006, 13:45:37 »
Ej to proste po prostu zaplac... powiem szczerze nie czesto zdarza sie spotkac prawdziwego pirata takiego co poprosi o okup... ja osobiscie tez wole zeby koles mi wyplacil hajc i wtedy przynajmniej nie spada mi Status z Concordem... Musial bys stanac po drugiej stronie i popiracic czasami... Ja mam Status z Concord teraz -1.7 i uwierz mi ze ciezko jest oprzec sie pokusie zestrzelenia np Ravena na pasie z Tech2 lootem i uber stuffem :) Piracenie jest fajne... Jak to powiedzial moj kolega z Corpa jak drugi kolega zadal mu pytanie .... Gdzie mozna najtaniej dostac Covert Op Cloacking Device tech2? ... W covercie z Red Alliance :P

Shkeec Umbra

  • Gość
Piraci - help
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2006, 13:50:49 »
Cytat: "Partridge"
Ej to proste po prostu zaplac...

Akurat lecia?em destroyerem w bardzo minimalnej wersji wi?c ?al bardzo nie by?o , co innego gdybym wsadzi? 5 baniek w fiting ... zabuli?bym gdybym mia? normalne konto , na trailu nie da sie przelewa? kaski ... :D:D:D

Ichneumon

  • Gość
Piraci - help
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 27, 2006, 13:56:19 »
no mowie ze leciales jakims smiesznym statkiem i przysnoles , nie wiem co on mial ale ze az 10 sekund minelo zanim cie zescramblowal ... z 3 razy bym mu zdazyl zwiac , naucz sie ze jak ktos przylatuje do ciebie na pas albo na radarze widac ze ma niski ss to sie go sprawdza odrazu a jak cie zaczyna namierzac to juz cie tam nie powinno byc ;]

Konrad

  • Gość
Piraci - help
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 27, 2006, 14:46:23 »
juz myslalem ze ktos wola piratow zeby mu "pomoc"  :?