Autor Wątek: Kontrabanda  (Przeczytany 2005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marioosh

  • Gość
Kontrabanda
« dnia: Marzec 21, 2006, 22:48:29 »
Kiedys ju? by? poruszany ten temat, ale nie doko?ca zosta?o wszystko wyja?nione, wi?c odgrzewam go.... :) jestem zainteresowany przemytem ale nie wiem dok?adnie jak si? do tego zabra?, aby operacja by?a skuteczna.. :)
je?eli kto? ma kilka rad dla nooba, to prosz? je przedstawi?.
Chcia?bym wiedzie? jak si? na tym wychodzi, jaki sprz?t jest potrzebny? jak b?de lata? w cloaku to mnie z?api?? no i inne tego typu pytania.
Chcia?bym aby wypowiedzialy si? osoby które ju? maj? praktyk? w tej dziedzinie i zdradzily kilka tajników..
pozdraiwam

Ellaine

  • Gość
Kontrabanda
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2006, 23:52:11 »
Moje doswiadczenie mowi:
Produkty w grze traktowane jako kontrabanda, jak narkotyki etc, sa zaniedbana przez tworcow czescia rynku. Z baz wynika, ze kiedys byly do tego specjalne skille, plany, ale nie rozwinelo sie i zasadniczo przemyt taki, o jakim pomysleli tworcy, nie jest zbyt obiecujacym zrodlem zarobkow na wieksza skale. Wszystko co sie w tym temacie dzieje to jakies drobne dropy z misji i jakies drobne oferty agentow, wszystko jednak rozgrywa sie o tak male kwoty, ze nie warto zawracac sobie glowy.

Oczywiscie, moze o czyms nie wiem, i z forum pewnie sie nie dowiem, bo kupcy akurat pilnuja swoich tajemnic :)

Wiele mozna natomiast zarobic na przemycie w sensie przewozenia normalnych produktow przez zablokowane przez piratow graczowych lub zwyczajnie 0.0. Jeden system ktorego nie da sie przeleciec lub 10 zwyczajnie niebezpiecznych, rodzi czesto bardzo ladne roznice cen na wielu rynkach tak p2p jak p2npc.
O przebijaniu sie przez zapory gdzies tu byl watek, a rynkow szukaj sobie sam :)
Tak czy siak, taki "przemyt" jest zdrowo dochodowy i zabawny.

regis

  • Gość
Kontrabanda
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2006, 22:10:02 »
w nastepnym duzym patchu (w czerwcu czy cos) maja jakos urozmacic wlasnie rozne wspomaganie (narkotyki)... to moze sie cos poprawi.