Autor Wątek: Zainwestuj w Obeliska i zarob wielkie mnostwo pieni?dzorow!  (Przeczytany 2202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellaine

  • Gość
Zainwestuj w Obeliska i zarob wielkie mnostwo pieni?dzorow!
« dnia: Marzec 17, 2006, 17:18:59 »
Wersja angielska opisu inwestycji na stronach mojej korporacji jest tu:

http://eve.servegame.org/viewtopic.php?p=245#245

Inwestycja miala byc zamknieta do wlasnej korporacji, ale jednak nie bedzie, bo w sumie to Em Pack sklada sie z ludzi albo biednych, albo majacych tak bajeczny zwrot inwestycji, ze jestem przy nich nedznym robaczkiem.

W skrocie po polsku:
Za okolo tygodnie bede miec skille na Obeliska. Nie mam bardzo duzego dziennego przychodu i mam malo pieniedzy w tej chwili, wiec oplaca mi sie zapozyczyc sie u graczy i zwrocic kiedy juz bede zarabiac na haulowaniu dobr na skale masowa.

Inwestycje zwracam po miesiacu lub wczesniej (od kupienia Obeliska) powiekszona o 25%. Jesli opoznie sie ze zwrotem z jakichs powodow, dodaje 10% za kazde 2 tygodnie opoznienia.

Jesli ktos woli pobawic sie handlem, moze zarobic duzo wiecej dzieki drugiej opcji zwrotu inwestycji - 3 skoki Obeliska (tylko bezpieczna przestrzen, Domain i regiony sasiednie) z Twoimi towarami za kazdy zainwestowany milion. W ten sposob mozecie zarobic bez wiekszego trudu zarobic kilkadziesiat milionow na kazde kilka zainwestowanych we mnie :)
(zastrzegam sobie prawo zwrocenia pieniedzy na zasadach pierwszej opcji ludziom, ktorzy beda mi dawac wyjatowo upierdliwe zlecenia kilkudziesieciu lotow w stylu po 2 skoki na odleglych krancach obszaru objetego promocja)

Minimalna inwestycja 50 milionow.

eve-mail: Ellaine TashMurkon
lub odpowiedz tutaj :)
(prosze tylko bez odpowiedzi "jestes zalosna, nie potrafisz nawet zarobic pierwszego miliarda - potrafie, ale zbyt wolno)

pc5

  • Gość
Re: Zainwestuj w Obeliska i zarob wielkie mnostwo pieni?dzor
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2006, 12:21:52 »
Cytat: "Ellaine"

Inwestycje zwracam po miesiacu lub wczesniej (od kupienia Obeliska) powiekszona o 25%. Jesli opoznie sie ze zwrotem z jakichs powodow, dodaje 10% za kazde 2 tygodnie opoznienia.


Handlowa?em ponad miesi?c i jestem 'troszke' w temacie. Jestem do?? sceptycznie nastawiony do tego pomys?u, poniewa? zak?adasz bardzo optymistyczn? wersj?, ?e masz gotowy towar i trasy po których b?dziesz podró?owa?. Zauwa?y?e? mo?e w empire ile tam lata frachtowców? Wiesz co dzieje si? po DT na makecie? Do tego wszystkiego trzeba sporo wiedzy i planowania, ISKi tutaj nie wystarczaj?, chocia? s? bardzo potrzebne. Musisz zainwestowa? du?o isków w towar a potem go sprzeda? oczywi?cie. Mam nadziej?, ?e studiowa?e? troch? market, bo inaczej mo?e si? okaza?, ?e nie b?dziesz w stanie odrobi? inwestycji. Potraktuj to jako porady, nie krytyk?. Licze jednak, ?e uda Ci si?.

Ellaine

  • Gość
Zainwestuj w Obeliska i zarob wielkie mnostwo pieni?dzorow!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2006, 04:21:27 »
Wlasnie minal miesiac i mam miliardzik ktory jest potrzebny do splacenia corp mate'ow, ale w towarze ;)
Sprzeda sie w okolo 10 dni, wiec dorzuce im jeszcze karne odsetki i bedzie spoko.
Opoznienia wynikaja raczej nie z braku tras (tzn nie jest zbyt slodko, ale cos sie znalazlo), a z braku czasu - udalo sie grac jakies 2/3 tego co bylo planowane.