Autor Wątek: Metody płatności - dyskusja  (Przeczytany 13350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shkeec Umbra

  • Gość
Metody płatności - dyskusja
« dnia: Marzec 17, 2006, 12:42:35 »
Cze??

Jako ?e jest to dzia? dla noobów , mia?bym pro?b? o instrukcj? (step by step) Jak aktywowa? triala . Szukaj?c na forum mo?na znele?? mas? informacji na ten temat ale jest do?? ci??ko doj?? do tego które rozwi?zanie jest najlepsze.Wg. mnie ca?o?? wygl?da tak:

1. Kupujemy wersj? pude?kow?

- i w?a?ciwie tu temat si? ko?czy :D

2. Upgrade konta trialowego

a) mo?na kupi? wersj? pude?kow? i aktywowa? kodem tam zawartym (tak ?)
b) mo?na aktywowac z oficjalnej strony eve

- Pierwsza p?atno?? jest o tyle wa?na ?e nast?pne dokonuj? sie w walucie w jakiej zosta?a dokonana. Dlatego aktywuj?? triala najlepiej by?oby zrobi? to w dolarach (Tutaj opini jest masa i nie do ko?ca wiem czy w ogóle jest mo?liwo?? zap?acenia w dolarach, je?li tak jak to zrobi? ?)

- kupi? aktywacj? (allegro / ebay) - raczej nie polecane du?e prawdopodobie?stwo oszustwa

c) nie mo?na go zrobi? zwyk?ym Timecodem

Zweryfikujcie mnie je?li gdzie? si? pomyli?em

i z góry sorki je?li jedna z odpowiedzi by?a gdzie? na forum :) (temat jest podzielony w kilku podforach i znalezienie jednoznacznych odpowiedzi jest do?? hmmm czasoch?onne ;))
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2006, 23:38:00 wysłana przez Xarthias »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2006, 13:07:14 »
2a. Kod z pude?ka to o ile dobrze wiem daje tylko samego triala.
2b. Tak, jak ju? masz konto trialowe, to do pe?nego przechodzisz u?ywaj?? której? z metod p?atno?ci na stronie oficjalnej. Czyli:
I. Gotówk? (western union, paypal czy co tam jeszcze jest) - wychodzi potwornie drogo.
II. Kart? kredytow? lub do p?atno?ci internetowych (jakie karty dzia?aj? jest w kilku w?tkach wi?c nie b?d? si? powtarza?). Przy czym u?ycie proxy z USA lub Japonii przy pierwszej p?atno?ci oznacza p?acenie w dolarach (troch? taniej ni? w euro w tej chwili).
III. Za pomoc? Time Code.
Na allegro chodz? dwa typy kodów. Po pierwsze takie, za pomoc? których tworzysz nowe konto i masz je aktywne przez 30 dni, ale nie mo?esz nim przed?u?y? ju? aktywnego konta, b?d? aktywowa? triala. A po drugie normalne time cody - przed?u?aj? aktywacj?, aktywuj? triala. TC kupi?em na allegro i nie mia?em z nim problemów. Ale jak to na allegro - ryzyko jakie? zawsze jest.
Co? przeoczy?em?
Przedwieczny.

pticu

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2006, 13:18:51 »
Cytat: "xarthias"
2a. Kod z pude?ka to o ile dobrze wiem daje tylko samego triala.


pudelko kupujesz za 20E/$ wiec nei jest to trial, a pelna wersja miesieczna.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2006, 13:47:36 »
A, to nie wiedzia?em w takim razie :)
Przedwieczny.

Shkeec Umbra

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2006, 13:55:33 »
To by mia?o sens , je?li piewsza op?ata jest op?at? za gr? , to kupienie pude?ka za?atwia spraw? :) , tylko pojawia si? nast?pne pytanie , gdzie w Polsce mo?na je dosta? ? Wiem ze dystrybucj? gry zajmuje si? CDProject , ale nie znalaz?em w ich ofercie EVE.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2006, 14:10:31 »
Ja my?l? ?e jednak jest tu wprowadzony b??d - masz ogólnie dwie mo?liwo?ci zacz?cia gry:
1) Konto trialowe 14 dniowe - po up?ywie tego terminu op?ata kart? kredytow?; gotówk? lub za pomoc? TC
2) Wersja pude?kowa lub TC do tworzenia nowego konta op?acone 30 dni gry - po up?ywie tego terminu op?ata kart? kredytow?; gotówk? lub za pomoc? TC
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

RIPsento

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2006, 11:24:54 »
No albo kupienie klucza do otwierania nowego konta. Daje miesi?c gry a pó?niej wedle woli p?acimy czym chcemy.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 18, 2006, 14:16:26 »
Cytat: "RIPsento"
No albo kupienie klucza do otwierania nowego konta. Daje miesi?c gry a pó?niej wedle woli p?acimy czym chcemy.


Ale o tym wspomnia?am w punkcie drugim:
Albo wersja pude?kowa, albo TC (time code) do otwierania konta...
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Shkeec Umbra

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 19, 2006, 12:12:58 »
Cytat: "RIPsento"
p?acimy czym chcemy.


Nu niestety p?acimy w walucie w jakiej zosta?a zrobiona pierwsza wp?ata ...

Salvatore_Leone

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 28, 2006, 16:36:27 »
Hej, jestem nowy tutaj i w gierce. W ka?dym b?d? razie ostatnio us?yszalem ?e mo?na kupic kody przed?u?aj?ce gre z ISK zarobione w gierce, ale czy  da sie aktywowac takim kodem konto trialowe?

redbart

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 28, 2006, 17:17:56 »
Cytat: "Shkeec Umbra"


Nu niestety p?acimy w walucie w jakiej zosta?a zrobiona pierwsza wp?ata ...


To przyznam, ?e dziwne, bo jak zmieniam karte p?atnicz? to chce mi w EURO billowa?, chocia? zacz??em p?aci? w dolarach...

SHADOW-XIII

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 28, 2006, 18:43:40 »
Jedni pisz?: A drudzy B ... to jak to jest dok?adnie ...
kto? na allegro sprzedaje kod na 90 dni, mo?na konto Trial takim kodem do?adowa? ??

regis

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 28, 2006, 20:54:57 »
duzom czcionkom kuuffdee...


KONTO TRIALOWE MOZNA, POWTARZAM MOZNA PRZEDLUZYC ZA POMOCA GAME TIME CODE KUPIONEGO ZA ISK

Jak ktos ma jakies watpliwosci to wklejam dane z mojego niedawno zalozonego (za pomoca kodzika trial z buddy program) konta:

Payment Type: EVE Time Code
Subscription Status: Active
Expires: 30/06/2006
Payments made: 2

Recent Transactions
20/03/2006 EVE Time Code 90 days
18/03/2006 Promotional Game Time 14 days

Ellaine

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2006, 22:57:26 »
Ok, mozna, wierze.

Czy jest to legalne?
Jak to zrobic?

surt

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 29, 2006, 09:39:17 »
mozna, legalne,

jak zrobic ?? kupic od kogos TC np. poszukac na forum eve-online ogloszen robiac screeny pamiatkowe w razie nie zadzialania TC i bawic sie na koncie oplacanym za iski ;)

ale co to za przyjemnosc zdobywac kase tylko po to by grac ;)

Ellaine

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 29, 2006, 10:53:20 »
Cytat: "surt"
mozna, legalne,

jak zrobic ?? kupic od kogos TC np. poszukac na forum eve-online ogloszen robiac screeny pamiatkowe w razie nie zadzialania TC i bawic sie na koncie oplacanym za iski ;)

ale co to za przyjemnosc zdobywac kase tylko po to by grac ;)

90 milionow isk to nie jest taka straszna suma. Kopiac jakies crokity mozna wykopac jakies 20 milionow na godzine, czyli 5 godzin pracy i konto zaplacone. No, zalozmy ze 8.
A osoba bezrobotna, ktorej nie stac na oplate za konto ani nawet na fajki czy chleb, za to ma mnostwo wolnego czasu, moze sobie siedziec online naprzyklad tyle co osoba pracujaca w pracy. Miesiac pracy na etat to jakies 168 godzin. Czyli pokrywa koszty gry w eve w ciau malego ulamku czasu gry. Oczywiscie wyglada to mroczniej na poczatku kariery, kiedy jeszcze nie sie dostepu do 0.0, covertora albo sprzetu do robienia misji lvl 4 etc.
Ja osobiscie wole wydac 60 zlotych niz 100 milionow isk, bo mam 60 zlotych (na "zbyciu"), a nie mam 100 milionow isk (bo zbieram na Obeliska).

Ale mam znajomych i rodzine, ktorzy zwyczajnie nie maja stalego zrodla dochodu RL.

surt

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 29, 2006, 11:59:17 »
bezrobotni nie maja kasy na gre ;)
ale na internet, prad i inne uciechy maja ;)
tacy bezrobotni to maja dobrze :twisted:  
wiem wiem ;) studenci i inni pro gracze na utrzymaniu rodzicow  :twisted:  :twisted:

EverSin

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 29, 2006, 12:11:35 »
Cytat: "surt"
bezrobotni nie maja kasy na gre ;)
ale na internet, prad i inne uciechy maja ;)
tacy bezrobotni to maja dobrze :twisted:  
wiem wiem ;) studenci i inni pro gracze na utrzymaniu rodzicow  :twisted:  :twisted:

cicho bo sie wyda...
jak ja chcialem oplacic eve to ograniczylem wydatki na szlugi, potem TC a teraz jak jest robota to juz luzik ;)

Ellaine

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 29, 2006, 12:49:58 »
Cytat: "surt"
bezrobotni nie maja kasy na gre ;)
ale na internet, prad i inne uciechy maja ;)
tacy bezrobotni to maja dobrze :twisted:  
wiem wiem ;) studenci i inni pro gracze na utrzymaniu rodzicow  :twisted:  :twisted:

Stale lacze to chyba jedna z podstawowych potrzeb czlowieka. Gdyby nie rodzice, zapewne dostarczalaby go pomoc spoleczna :)

surt

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 29, 2006, 12:56:33 »
ba teraz remontujac mieszkanie mysle nad doprowadzeniem sobie rj-45 do kibla ;) gdy by mi radiowka poszla ;)

tak jak woda i elektryczniosc powinni dawac internet do domu odrazu,

redbart

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 29, 2006, 13:15:06 »
Ja bez ??cza to jak bez r?ki, ostatnio staruszek mnie poprosi?, ?e jak wyjedzie na wakacje na 7 dni to mam mieszka? u niego w domu. Ma tylko modem 56k, i nie u?ywa go , wi?c nie ma ??cza internetowego. Jak ja to wytrzymam :( musze odmówic :(

Shkeec Umbra

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 01, 2006, 22:13:36 »
hehe
Ale wracaj?c do tematu , konta trialowego NIE DA SI? AKTYWOWA? KODEM Z PUDE?KA. Kod pude?kowy zwykle rozdzielany jest my?lnikami , time code pisan jest jednym ci?giem. Swoj? drog? uda?o mi si? kupi? na allegro kodzik 90 dniowy za 110 z? któren to ku mej uciesze zaktywowa? triala. Mam informacje ?e kodzików mo?e mie? wi?cej , zainteresowanym mog? przes?a? nick sprzedaj?cego z allegro.

yooguruto

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 05, 2006, 21:26:05 »
@ Shkeec Umbra twój ostatni post jest sprzed miesi?ca, jednak zaryzykuje - poprosz? namiary na tego faceta z allegro. PM? Interesowa?by mnie w?asnie kod aktywacyjny na 90 dni, którym móg?bym przed?u?y? ?ywotno?? konta z TRIAL'a.

Mo?e najpierw powiniem to zrobi?, ale juz za pó?no ^^, pragne si? przywita? :]. Coraz bardziej przymierzam sie do EVE'a. Zastanawia mnie tylko czy jeste?cie pozytywnie nastawieni na rodaków i czy jeste?cie wstanie zaproponowac jak?kolwiek pomoc w samej grze (nie mówie o tu o funduszach ale o samej atmosferze panuj?cej mi?dzy polskimi graczami). Trzymacie sie razem? Mo?e to dziwnie brzmi, ale tak z do?wiadczenia wiem, ?e Polacy potrafi? si? ró?nie zachowywa? na scenach gier MMO. To takie ma?e pytanie na pocz?tek my?le :).

Je?eli chodzi o sam? p?atno??, to ju? naczyta?em sie na forum wystarczaj?co. Chcia?bym sie tylko dowiedzie?, jak sprawa wygl?da z przerwaniem p?atno?ci. Wiem, ?e no jeden z najczarniejszych scenariuszy jaki mo?e sobie wyobrazi? gracz EVE, no ale mamy czasy takie jakie mamy :). Po jakim czasie 'niep?atno?ci' konto jest usuwane?

A je?eli chodzi o sama gr? - zaczne chyba kolejnego TRIALa, by sprawdzi? czy EVE nadal tak na mnie dzia?a jak kiedys, sprzed roku. Co? niesamowitego, jest to jedyny MMO, do którego nie podchodzi?em z my?l? - musz? sie nakoxa?, zgnie??, zaw?adn?c wszystkim co stanie na mojej drodze w rozowju mojej postaci na serverze. Mo?e to si? wyda? dla niektórych dziwne - w ko?cu jestem n00b :] - ale samo obcowanie w EVE napawa?o mnie wystarczaj?c? satysfakcj?. Co prawd? s? to wra?enia tylko z TRIALa, jednak ta gra ma w sobie to co? 'innego'? Naprawde cieszy?em sie jak dziecko w piaskownicy, kiedy mog?em o co, poskuba? wiert?em w asteroidzie :). Narazie s? to moje w?asne hipotezy, ale czy ta gra faktycznie wygl?da tak, ?e liczy sie dobro frakcji/federacji czy jak sie tam nazywacie? Ju? za samego 14dniowego obytu w EVE, odczu?em ?e ka?dy sie liczy. Mo?e nie jako ogromne wsparcie dla federacji (militarne/przemys?owe etc.) ale jakos sama jednostka lataj?ca pod nazw? danej frakcji.

Dobra, nie ten temat, nie ten czas na takie rozmy?lanie. Troch? si? rozmarzy?em :]. Z góry dziekuj? za odpowiedzi na wcze?niejsze w?tpliwo?ci.

/pozdrawiam

Locutus

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 06, 2006, 13:45:09 »
Nie wiem jak jest w innych korpach ale my w SHACK trzymamy si? razem. Bardzo profesjonalna kadra szkoleniowa ( du?o mi to da?o na pocz?tku gry ).  A teraz pomagamy sobie razem w misjach czy wi?kszych zadaniach , mo?na pogada? te? o wszystkim i niczym, albo spotka? si? na zje?dzie w RL.

ps. Zagadaj do mnie w grze nick: Sir Locutus

yooguruto

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 06, 2006, 14:44:33 »
@Locotus, cieszy mnie to co piszesz, bo od zawsze przymierzaj?c sie do EVE chcia?em by? kopaczem, lub zajmowa? sie pokrewn? dziedzin? i zadaniami dla korpa zwi?zanym z miningiem :). Widz?c twojego siga, chyba trafi?bym w takim razie w dziesi?tke.

Sou

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:19:52 »
Piszecie ze jesli aktywuje konto karta to bede juz placil w tej walucie w jakiej aktywowalem konto.

Czy to dotyczy takze sytuacji w ktorej kolejne oplaty robie juz za pomoca innej karty ?

Mam zamiar aktywowac konto karta bo akurat siostra siedzi w stanach i moze spokojnie bez zadnych proxy zaplacic;) Tylko jak wyjedzie to konto w banku tamtym oleje i juz nastepne oplaty bede musial robic z polski inna karta...

Jesli sie nei myle to bardziej sie oplaca placic karta? za 1wszy miech 60zl wyjdzie za kolejne 3 po 39zl za miech tak ?;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:23:20 »
Bez znaczenia czym i jak b?dziesz p?aci? kolejne abonamenty.
Mo?esz zmienic na tc i spowrotem i mimo wszystko b?dziesz p?aci? w tej walucie w której zacz??e?.
Przedwieczny.

Sou

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2006, 12:38:50 »
Rozumiem tez ze nie liczy sie co podaje jako miejsce zamieszkania? Wystarczy ze przy oplacaniu ( wpisywanie kodu karty itd ) mam napisane $19 a nie E19 i moge miec pewnosc ze wezma dolarki ?;)

roofi

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 31, 2006, 16:29:55 »
Cytat: "Sou"
Rozumiem tez ze nie liczy sie co podaje jako miejsce zamieszkania? Wystarczy ze przy oplacaniu ( wpisywanie kodu karty itd ) mam napisane $19 a nie E19 i moge miec pewnosc ze wezma dolarki ?;)


nie mylisz si? wtedy albo 19 15-to centymetrowych marchwi bez naci lub 19 biedronek 4-ro kropkowych

geeeeez

redbart

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 01, 2006, 08:26:36 »
Roofi rozwi? my?l:> bo czegos tu nie czaje :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 24, 2006, 19:38:31 »
Czy kto? móg?by w sposób jasny i rzeczowy opisa? metody p?atno?ci w Eve, sposoby aktywacji triala itp.? Sprawdzone metody!
Wtedy taki temat by si? ?adnie przypi??o na samej górze jako jeden konkretny post, zamiast kilku dyskusji w których cz?sto padaj? nieco sprzeczne informacje.
Z góry dzi?kuj?.
Przedwieczny.

Yurioni

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 26, 2006, 15:09:52 »
triala mozna rowniez przedluzyc dowolnym tc po standardowej cenie :)

Voulture

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 26, 2006, 17:08:49 »
Mozna tez to zrobic w dowolnym momencie po trialu. Dobrym pomyslem jest wiec wrzucenie sobie cruza na 5 (cruz na 4 to jakies 4d przy srednich atrybutach wiec spokojnie) i aktywowac dopiero po miesiacu. Placisz tyle samo, skill fajny sie robi a w miedzyczasie mzoesz sobie zrobic nowego triala i sprubowac troche zarobic.

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 27, 2006, 14:54:53 »
Cytat: "ireul"
Cytat: "Yurioni"
triala mozna rowniez przedluzyc dowolnym tc po standardowej cenie :)


... mozna to zrobic w dowolnym momencie triala, 30d doliczane jest do czasu jego trwania. dodatkowo placac potem karta policzy nas w dularkach zamiast w euro.


Jeszcze jedna uwaga: triala mo?na przed?u?y? tylko STANDARDOWYM TC (czyli np. 30d lub 90d) - nie mo?na triala przed?u?y? tzw. kodami promocyjnymi (najcz??ciej wyst?puj? jako 100d).
Bermuda Syndrome [BAS-3]

White_Haven

  • Gość
Metody p?atno?ci - dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 28, 2006, 18:37:43 »
3. Triala mo?na przed?u?y? w dowolnym momencie. 30d doliczane jest do czasu jego trwania. Dodatkowo p?ac?c potem kart? policzy nas w dularkach zamiast w euro. [by ireul].

Triala mo?na przed?u?y? tylko STANDARDOWYM TC (czyli np. 30d lub 90d) - nie mo?na triala przed?u?y? tzw. kodami promocyjnymi (najcz??ciej wyst?puj? jako 100d). [by marcoos]

No i jest punkt 3. :) . Mam nadziej?, ?e koledzy autorzy nie roze?l? si? na mnie za drobne wyedytowanie postów ?eby pasowa?y do poprzednich. Teraz tylko prosz? Xarthiasa o doklejenie tego. Thx from the mountain :D