Eve Online > Wsparcie techniczne

Eve na laptopie z radeonem 9000 mobility

<< < (2/3) > >>

Anonymous:
Hm, ok a jak przejsc problem generowania twarzy? Ktos wczesniej o tym pisal ale bez odpowiedzi. Kwestia wyglada tak: wybieram sobie rase i bloodline pojawia sie glowa... miga chwile a potem wraca do wyboru bloodline'a i nic dalej. Ktos wie jak to przejsc?

Goomich:

--- Cytat: "Anonymous" ---Hm, ok a jak przejsc problem generowania twarzy? Ktos wczesniej o tym pisal ale bez odpowiedzi. Kwestia wyglada tak: wybieram sobie rase i bloodline pojawia sie glowa... miga chwile a potem wraca do wyboru bloodline'a i nic dalej. Ktos wie jak to przejsc?
--- Koniec cytatu ---


Zrób to na zwyk?ym.

Decubitus:
Pomysl jak najbardziej ciekawy... ale niestety mam wrazenie ze nic nie dal. Jak tylko probuje wejsc to ekran zaczyna migac... i kiszka, nie jest w stanie wygenerowac mi obrazka postaci mojej i nie moge normalnie wejsc do gry. Wylaczylem nawet takiego pstryczka zeby nie sciagal mi zadnych twarzy... nic to nie dalo :( Dal ktos temu rade?

Goomich:
W cache'u powiniene? miec ten obrazek wygenerowany. Skopiuj go sobie do natka i IMO powinno zadzia?a?.

cthsqd:
mialem acer'a travelmate 2700 z p4 3ghz, 768 ramu i radkiem 9000, z poczatku evka chodzila, ale po jakims czasie wlasnie przy pobieraniu avatarow zaczely robic sie BSODy, niestety nie pomoge ci rozwiazac problemu, laptopa sprzedalem, kupilem normalny sprzet =]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej